امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنسول های این نسل رو بخرم یا نسل بعد؟XBOX بخرم یا PS؟ راهنماییم کنید
به نطر من xbox بگیر. هم خیلی قابلیت های زیادی داره توی بازی کردن انلاین و.....
Time is power
من هم همین مشکل رو دارم
من خبرش رو خوندم از کنسول های نسل فعلی تا 7 سال پشتیبانی میشه
بستگی داره چند سالته و تا کی می خوای بازی کنی
من یک مقاله خوندم 2 تاشون رو مقایسه می کرد از طرف سایت IGN بود در چند مورد که خیلی مهم نبود مثل شبکه ی اینترنت 2 کنسول XBOX برتری داشت و در چیزای دیگه PS3 برتری خودشو حفظ کرده بود
اگه عشق گرافیکی PS اما اگه تحرک دوست داری XBOX سلیقه ی خودت هم هست
[تصویر:  14773658334594348412.jpg]
نقل‌قول: کنسول رو که هم برا خودم می خوام و هم برا داداشم،البته رابطمون خوبه و تو سر کله ی هم نمی پریم ولی خوب بازی های ورزشی و...رو رو PC هم می شه بازی کرد(اگه خواست Xbox 360 بگیره،خودش بر مثل من پول جمع کنه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]).پول هم که مارو چه به چهار میلیون و بازیه اورجینال;من الآن 1300 دارم یخورده دیگه جمه کنمو بابامم یه خورده کمکم کنه PS رو خریدم.بابات راهنمایی ممنون

اگه اینطوریه حتما برو ایکس باکس بخر، ببین منم مثل خودت یه برادر دارم(البته کوچیکه منم[img]images/smi/s0 (53).gif[/img]) و ایکس باکس برای بازی های مولتی offline فوق العادست!
جدی اصلا در این مورد ps جلوش بشدت کم میاره و واقعا دونفره بازی کردن 100 برابر 1 نفره حالا میده من خودم همراه با برادرم 3 یار gears of war 3 رو تموم کردیم و تو زندگیمون اینقدر حال نکردیم (فقط فرض کن تیر کم میاری یه اسلحه داری بعد یه فهش  به برادررت میدی بیاد تا دمه جایی که تیر ریخته کاورت کنه یا اینکه پشتت یه دشمنه یهو برادرت بهت میگه پشتت رو بپا و تو سری بر می گردی با شات گان پشتتو رگبار می بندی!(بعد می بینی هیشکی نبوده فقط تیرتو هدر دادی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) خیلی حال میده) یا اینکه با دوستات واقعا مولتی خیلی خیلی لذت بخشه و اگه ps بخری لذت انجام کلی از بهترین بازی های مولتی رو از دست میدی ! البته آنلاینم خوبه که مال ps خرجش کمتره ولی من وقتی 6 نفره هیلو 4 بازی می کنم بیشتر بهم حال میده تا 12 نفره آنلاین هیلو بازی می کنم(شاید بخاطر این بوده که من بین اون 6 نفر از همه بهترم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
یه چیز دیگه من نمیدونم چرا بچه ها دارن ذهن رو می برند به اینکه بازی های ایکس باکس جدی نیست اثلا اینطور نیست بعضی هاشئ=ون اینقدر زیادی جدیه جلوی بقیه بازی نکنی بهتره!([img]images/smi/s0 (53).gif[/img][img]images/smi/s0 (83).gif[/img]) و - واقعا از ps جز از نظر تعداد کم نداره هردوشن سبک هک اند اسلش دارند سوم شخص شوتر دارند اول شخص شوتر دارند معمایی دارند  ریسینگ دارند که البته معمایی و ماجرا جویی توی ps بهتره شوتر اول شخص هم توی ایکس باکس بهتره درمورد هک اند سلش دوتا شون و سوم شخص شوترشون هم نضر نمی دم می ترسم دعوا بشه( منظورم ninja giden 2 و god of war هک اند اسلش gears f war  توی سوم شخص شوتر مبارزه محور بود که اصلا ps سوم شخص هاش مبارزه محور نیست ماجراجویی )
!Every time i feel tired of video games  i play skyrim then suddenly all those feelings gone
اگه کنسول های مایکروسافت رو بخری پولتو دور انداختی اگه نظر من رو میخوای PS3 ! خودت داری بازیاشو میبینی TLOU و Beyond , GT6 و کلی بازی دیگه
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
میشه بگید یک کنسول مسخره مثل 360 چه H&S داره که به گاد اف وار وار برسه ؟ که میگی تو H&S هم جفتشون تو یک سطح هستن ؟...خخخخخخخخ...تو بازی های سوم شخص هم بعید می دونم بازی مثل آنچارتد و The last of us به خودش دیده باشه...در ضمن پیشهناد می کنم انلاینlittle big planet رو هم تجربه کنی تا بفهمی هیچ بازی در طول تاریخ به اسطوره ای این بازی ساخته نشده !!!...
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
(06-04-2013, 09:19 AM)'arash12' نوشته است: میشه بگید یک کنسول مسخره مثل 360 چه H&S داره که به گاد اف وار وار برسه ؟ که میگی تو H&S هم جفتشون تو یک سطح هستن ؟...خخخخخخخخ...تو بازی های سوم شخص هم بعید می دونم بازی مثل آنچارتد و The last of us به خودش دیده باشه...در ضمن پیشهناد می کنم انلاینlittle big planet رو هم تجربه کنی تا بفهمی هیچ بازی در طول تاریخ به اسطوره ای این بازی ساخته نشده !!!...

آخ جون دعوا شروع شد [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بله H&S هم داره مثل Dantes Inferno [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سوم شخص هم که دیگه گیریز رسما همه سوم شخص ها رو میخوره [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
(06-04-2013, 09:19 AM)'arash12' نوشته است: میشه بگید یک کنسول مسخره مثل 360 چه H&S داره که به گاد اف وار وار برسه ؟ که میگی تو H&S هم جفتشون تو یک سطح هستن ؟...خخخخخخخخ...تو بازی های سوم شخص هم بعید می دونم بازی مثل آنچارتد و The last of us به خودش دیده باشه...در ضمن پیشهناد می کنم انلاینlittle big planet رو هم تجربه کنی تا بفهمی هیچ بازی در طول تاریخ به اسطوره ای این بازی ساخته نشده !!!...

اولا اینکه من گفتم نظری نمی دم تا دعوا نشه نگفتم .
دوما من ذکر کردم که سوم شخص مبارزه محور نه سوم شخص های دیگه.
سوما گفتم توی معمایی ماجراجویی PS بهتره.
چهارما اسم بازی h&s رو ذکر کردم Ninja Gadien 2 که اسطوره ایه برای خودش توی بازی های h&s و رقیب کملا مناسب و قویه برای خدای جنگ.
پنجما من گفتم آنلاین هم خوبه مال ps ارزون تر هم هست.
داداش اصلا کامنت من رو خوندی؟![img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
!Every time i feel tired of video games  i play skyrim then suddenly all those feelings gone
خخخخخ...حرفت آخر خنده بود...
سوم شخص مبارزه محور ؟...The last of us حتما رقص محور هست ؟!...سر خودتو داری شیره میمالی !
تو یک بازی متوسط مثل Ninja Gadien 2 رو که متاش 81 هم به زور شده با گاد اف وار مقایسه می کنی ؟...که متای بازیش 94 شده ؟...
یک سوال تو سال 2012 هیلو تو بخش چند نفره جندم شد ؟...تا جایی که من می دونم Borderlands زد دهن هر بازی که تو بخش چند نفره مانور میداد رو بست !!!...
خواهشا از رو حر فهای نوب گونه و غیر مستقیم حرف خودتو نبر جلو !!!!
(06-04-2013, 10:31 AM)'arash12' نوشته است: خخخخخ...حرفت آخر خنده بود...
سوم شخص مبارزه محور ؟...The last of us حتما رقص محور هست ؟!...سر خودتو داری شیره میمالی !
تو یک بازی متوسط مثل Ninja Gadien 2 رو که متاش 81 هم به زور شده با گاد اف وار مقایسه می کنی ؟...که متای بازیش 94 شده ؟...
یک سوال تو سال 2012 هیلو تو بخش چند نفره جندم شد ؟...تا جایی که من می دونم Borderlands زد دهن هر بازی که تو بخش چند نفره مانور میداد رو بست !!!...
خواهشا از رو حر فهای نوب گونه و غیر مستقیم حرف خودتو نبر جلو !!!!

ببین عزیز من ما Last Of Us رو با هیچ بازی مقایسه نکردیم چون همه میدونیم این بازی شاهکار به تمام معتاست.
بعدشم درسته که Borderlands 2 خیلی تو بخش چند نفره خوب عمل کرد ولی هیلو 4 هم جزو کاندید ها بود و همچنین تو بیشتر سایت ها مثل GameInformer و PC Gamer بهترین بازی چند نفره رو بگیره [img]images/smi/s0 (53).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
خوب کسی نمی گه هیلو بخش چند نفره ی بدی داره ...بلکه از این لحاظ واقعا عالیه ولی نباید به عنوان یک ناجی افسانه ای دونستش !...بزرگان زیادن [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]...از بحث کردن سر کنسول ها هم خوشم نمیاد ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]درود...

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود Save Games های XBOX 360 + آموزش اجرای Save ها. SCORPION 100 51,110 10-04-2023, 07:02 PM
آخرین ارسال: newgamer
  مشکل ریختن پچ PES 2018 روی xbox 360 sheytoonak 1366 0 1,601 05-19-2019, 06:44 PM
آخرین ارسال: sheytoonak 1366
  کمک فوری xbox 360 mostafa26 1 1,700 03-26-2019, 07:12 AM
آخرین ارسال: 666666alireza1235
  گیمر تگ xbox 360 خود را در این تاپیک قرار دهید mojtaba farshadmehr 2 2,516 08-03-2018, 01:24 PM
آخرین ارسال: Origami2008
  دانلود بازی های XBOX 360 و مشکلات احتمالی؟ Behradj 1 2,321 12-13-2016, 02:27 PM
آخرین ارسال: mehrdadgog

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان