امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنسول های این نسل رو بخرم یا نسل بعد؟XBOX بخرم یا PS؟ راهنماییم کنید
با احترامی که به فنای مایکروسافت و ایکس باکس دارم ولی از هر لحاظ به جز آنلاین و کینکت (که آنلاینشم پولیه و فقط می خوان بسلفن آدم رو ) در همه ی موارد دیگه ps3 برتره (کینکت هم بگو دو تا بازی خوب داره که یکیش رقصه ) . از لحاظ گرافیک که ps3 برتره و چون اخر نسلیم برتری زیاد شده و گرافیک و سخت افزار x box هیچی در مقابل ps نداره . شما دوست داری وسط بازی دی وی دی رو عوض کنی ؟ 
کنسول رو هم برای بازی مردم می خرن که تو بازی انحصاری ps کلن  یه سر و گردن بهتره . 
کلن طرف ایکس باکس نرو . 
[تصویر:  74227835303393131125.gif]
آقا لطفا دیگه ادامه ندین اون بنده خدا خواست ببینه کودوم رو بخره که متوجه شد پس لطفا دیگه ادامه ندین.
دیدی گفتم دعوا میشه؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
(06-04-2013, 10:31 AM)'arash12' نوشته است: خخخخخ...حرفت آخر خنده بود...
سوم شخص مبارزه محور ؟...The last of us حتما رقص محور هست ؟!...سر خودتو داری شیره میمالی !
تو یک بازی متوسط مثل  Ninja Giden 2 رو که متاش 81 هم به زور شده با گاد اف وار مقایسه می کنی ؟...که متای بازیش 94 شده ؟...
یک سوال تو سال 2012 هیلو تو بخش چند نفره جندم شد ؟...تا جایی که من می دونم Borderlands زد دهن هر بازی که تو بخش چند نفره مانور میداد رو بست !!!...
خواهشا از رو حر فهای نوب گونه و غیر مستقیم حرف خودتو نبر جلو !!!!

اولا همه ی ما داریم درباره ی بازی های انحصاری صحبت می کنیم Borderlands رو از کجا آوردی ؟!
دوما خیر  The last of us سیکش سوم شخص مبارزه محور نیست فکر کنم سوم شخص ماجراجویانه باشه نمی دونم!
سوما Ninja Giden 2 بازیه متوسطیه؟!!!! جدا ؟!!بگو که داری شوخی می کنی.

!Every time i feel tired of video games  i play skyrim then suddenly all those feelings gone
بازی با متای 81 به نظرت چه جور چیزیه !...تو اگه گاد اف وار 3 رو بازی کنی چکار می کنی ؟!...کسی که Ninja Giden 2 رو با گاد اف وار مقایسه کنه آخرتش معلومه ...خخخخ...
The last of us هم مبازه محور باشه یا نباشه...فعلا رو دست نداره !...در ضمن کی گفته ما داریم راجب بازی های انحصاری صحبت می کنیم ؟!...تو یک جوری داری حرف میزنی که انگار بهترین بخش چند نفره رو بین بازی های سال 2012 داشته !...در صورتی که بهترین شوتر سال 2012 Borderlands بوده و همچنین بهترین بخش چند نفره هم مربوط به همین بازی بوده !...کم میاری الکی جو نده [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]...اگه به بازی انحصاری باشه تو سال 2012 یک بازی کوچیک مثل جورنی تمام جوایز رو از کلی مراسم درو کرده...بحث کردن هم بلد نیستی و فقط بلدی قضیه رو ماست مالی کنی !!!
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
برای سلیقه های داداشت پولتو حروم نکن. به هر حال این پول رو جمع کردی.
میتونی یه PS3 اسلیم 160 بگیری و اول بشینی انحصاری هاش رو کامل بازی کنی( تو تابستون) 
این کنسول در ضمینه انحصاری بهتره. نام هم نمی برم همه میدونن بنویسم یه لیست میشه.
در ضمن برای فوتبال هم با توجه به شکل ظاهری دسته بهتره. برای کمبوهای ترکیبی توی بازی های فایتینگ هم خوبه.
به نظرم بیشتر میتونه سرگرمت کنه. در ضمن PSN هم بد نیست. گرچه معتقدم لایو بهتره.
با خودت.
(06-04-2013, 12:04 PM)'arash12' نوشته است: بازی با متای 81 به نظرت چه جور چیزیه !...تو اگه گاد اف وار 3 رو بازی کنی چکار می کنی ؟!...کسی که Ninja Giden 2 رو با گاد اف وار مقایسه کنه آخرتش معلومه ...خخخخ...
The last of us هم مبازه محور باشه یا نباشه...فعلا رو دست نداره !...در ضمن کی گفته ما داریم راجب بازی های انحصاری صحبت می کنیم ؟!...تو یک جوری داری حرف میزنی که انگار بهترین بخش چند نفره رو بین بازی های سال 2012 داشته !...در صورتی که بهترین شوتر سال 2012 Borderlands بوده و همچنین بهترین بخش چند نفره هم مربوط به همین بازی بوده !...کم میاری الکی جو نده [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]...اگه به بازی انحصاری باشه تو سال 2012 یک بازی کوچیک مثل جورنی تمام جوایز رو از کلی مراسم درو کرده...بحث کردن هم بلد نیستی و فقط بلدی قضیه رو ماست مالی کنی !!!

آرش دادش گلم 
من هیچ نظری ندادم درمورد اینکه گاد آف وار چطوریه چون تجربش نگردم و لی شما با اینکه ninja رو بازی نکردی دادی الکی نظر می دی ! ninja یکی از بهترین بازی های H&S و کاملا هم قابل مقایسه است هر وقت بازیش کردی بیا نظر بده اگه هم بازیش نکردی مثل من که درمورد خدای جنگ نظر ندادم نظر نده!

نه په معلومه داریم راجب به بازی های انحصاری صحبت می کنیم داریم به یه بنده خدایی می گیم کدوم کنسول رو بخره بهتر بیایم درمورد بازی های غیر انحصاری صحبت کنیم؟!!

مگه من گفتم آخرین ما بده منم که گفتم خوبه ؟!!

به من چه که سرزمین های مرزی 2 بهترین بازی مولتی بوده مگه من گفتم نیست من فقط گفتم انحصاری های ایکس باکس توی مولتی بهتر اند همین!

من ماست مالی می کنم اول که من گفتم توی بازی های ماجراجویانه و معمایی ps ّبهتره بعد شما اومدی گفتی لیتل بیگ پلنت و جرنی  ماست مالی اول شما که معلوم نیست اینا رو چرا آوردی ؟ 
ماست مالی دوم شما وارد کردم بحث بازی های غیر انحصاری و بی ربط مثل سرزمین های مرزی!

ماست مالی سوم شما که بازی آخرین ما رو نام بردی که من خودم گفته بودم که فقط انحصاری های سوم شخص مبارزه محور ایک باکس بهتر اند.

آرش من خیلی خیلی تو رو آدم قابل احترامیمی دونستم و ازت بشدت خوشم میو مد آلان نمی دونم چرا اینطوری شدی من یه حرفی میزنم یه چیزی که درسته ولی ربطی به موضوع حرف من نداره رو هی می کشی وسط بعد خودت ماست مالی می کنی به من می گی !!!
!Every time i feel tired of video games  i play skyrim then suddenly all those feelings gone
pc تو ارتقاء بدی بهتره [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
FLYing CARPETConfused62:
اصلا نمیخواد چیزی بخری[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پولتو بزار تو بانک[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
 یاد گیمفای قدیم بخیر
من Ninja Giden 2 رو بازی کردم ...الکی راجبش نظر نمی دم...پس شما که گاد اف وار رو ندیدی نیا بگو که Ninja Giden 2 رغیب گاد اف وار هست چون اینطوری واقعا یک بازی مثل گاد اف وار رو کوچیک کردی !!!
من دیدم داری خیلی پرواز می کنی و به عبارتی داری تو رویا به سر می بری که هیلو فلانه و غیره گفتم ...که بهت بگم که فعلا یک بازی مثل borderlands از بازی که شما ها کلی باهاش جو میدید خیلی بهتره...در ضمن بعید می دونم تا به حال آنچارتد رو دیده باشی !...این بازی هم بخش چند نفره ی چندان ضعیفی نداره !...و هنوز بعد 4-5 سال یک بازی مثل آنچارتد 2 سرور های مولتیش پره !!!
من گفتم Little Big Planet خوب چرا ...مطمنم تا به حال این بازی رو هم ندید !...خوب قابل توجه شما باید بگم که 99 درصد افرادی که این بازی رو میخرن آنلاین بازیش می کنن...و اگه بازیش می کردید و اورجینالشو هم داشتید متوجه میشدید که این بازی انقدر فن و طرفدار داره که روزانه هزاران مپ رو بازیکنانش خودشون یا با دوستاشون میسازن رو بازیش می کنن...مطمنم تا به حال یک بازی با وسعت و بزرگی little big planet تا به حال ندید !
در مورد bordrlands هم توضیح دادم و گفتم که فقط می خواستم زیاد فکر نکنید که انحصاری هاتون رو دست نداره !!!
این اسم مبارزه محور هم یک چیزی همینطوری گفتی !...ولی فعلا باید گیرز رو باید گذاشت در کوزه و آبشو خورد...چون یکی از بزرگترین نسخه های گیرز ...نسخه ی سوم بود که نه تنها هیچ موفقیت بزرگی  به دست نیاورد بلکه در مقابل بازیی مثل آنچارتد 3 نابود شد ...و حتی گیرز 2 این بازی در مقابل آنچارتد 2 هیچ حرفی واسه گفتن نداشت و فقط این لینک رو ببین ...می خوام ببینم می تونی افتخارات انچارتد 2 رو بشمری یا نه...پس بازی مبارزه محورتون هم مال خودتون...خخخخ...
[تصویر:  rcqcmxsqjmvdyyqa7zbm.jpg]
بابا این دوستمون خواست یه کنسول بخره الان میره خودشو از بارفیکس خونشون اویزون میکنه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آیا اذیت کردن یه نفر کار خوبیست ؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
داداش هر چی عشقته بخر 
[تصویر:  74227835303393131125.gif]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود Save Games های XBOX 360 + آموزش اجرای Save ها. SCORPION 100 51,190 10-04-2023, 07:02 PM
آخرین ارسال: newgamer
  مشکل ریختن پچ PES 2018 روی xbox 360 sheytoonak 1366 0 1,605 05-19-2019, 06:44 PM
آخرین ارسال: sheytoonak 1366
  کمک فوری xbox 360 mostafa26 1 1,709 03-26-2019, 07:12 AM
آخرین ارسال: 666666alireza1235
  گیمر تگ xbox 360 خود را در این تاپیک قرار دهید mojtaba farshadmehr 2 2,521 08-03-2018, 01:24 PM
آخرین ارسال: Origami2008
  دانلود بازی های XBOX 360 و مشکلات احتمالی؟ Behradj 1 2,324 12-13-2016, 02:27 PM
آخرین ارسال: mehrdadgog

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان