امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک چیز جالب و عجیب خنددار
Tongue 
با سلام خدمت گیمفایی های عزیز!
این چیزی که من پیدا کردم ارزش 100ها اعتبار دارهConfused25:Confused25:Confused25:
فقط کافیه تو Google بنویسید elgoog و بعد از اون I'm feeling lucky رو بزنید وتمامConfused25:حالشو ببرید.ولی باور بفرمایید این عجیب ترین چیزی بود که تا حالا کشف کرده بودمConfused05:Confused05:
اعتبارو بده بیاد که خدایی بهتون حال دادم...(حالا میترسم قبلا اینو میدونستید مارو ضایع کنیدConfused43:Confused43:Confused43:Confused43:)
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

​پاتوق طرفداران الطیر کبیر
چی بود حالا
باید برای یه همچین موضوعی یه تاپیک می زدی عزیز.
من متوجه نشدم
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
Confused45:گوگل بر عکس شد در هر صورت اعتبار می دم
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
الیته این همه ی ماجرا نیست شما بر ایکون های زیر صفحه کلیک کن....Underwater و گیتارش از همه بهتره.حتما امتحان کنیدConfused24:
Even when your kind appears to triumph...still, we rise again.  And, do you know why? It is because the order is born of REALIZATIOn. We require no creed! No indoctrination by desperate, old man.  All  we need is that the world be as it is.  And THIS is why the Templars will never be destroyed!...i

ببخشید گوگل من فارسیه اونم می شه؟
یعنی الان این پست ارزش تاپیک زدن رو نداشت با این همه بازدید؟Confused66:Confused66:Confused66:Confused66:
خیر سرم یه سایت مخفی پیدا کردما ارزش کارو که نمیدونینConfused66:Confused66:Confused66:.........

جالب میشه.اون گیتاره آهنگ هم میزنه چون واسه من بی صدا بود.
واقعا جالب بود دستت درد نکنه Confused74:
خواهش میکنمConfused74:....مطمعنی که بی صدا بود.من که الانم دارم باهاش میزنم.حتی اونجا یه تیکه از آهنگ هری پاتر رو گذاشته و اگه بتونین باسرعت کافی حروف کیبورد مشخص شده رو بزنید آهنگ جالبی میشهConfused24:

باو چه قدر کینه ای هستی مضرت خواهی کردم دیگه.
گیتارش خیلی باحال بود و راحت می شد اهنگ بزنی ولی باید واسه هر بار زدن یه مکثی بکنی.دریندو
Confused24:Confused24:Confused29:Confused25:
نه بابا کینه ای چیه من منظورم با همه بود شما که یه چیز دیگه هستینConfused25:Confused25:Confused25:Confused74:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عکس ها و مطالب جالب و خنده دار Maximum-Dev 2,019 491,234 09-06-2020, 05:32 PM
آخرین ارسال: samanziv
  آپارات توب| تاپیک ویدئوهای طنز و جالب گیمینگ Station 43 18,445 04-08-2020, 01:03 PM
آخرین ارسال: elahetaheri
  17 عادت عجیب گیمر ها! Saysooka 15 5,408 12-10-2015, 03:47 PM
آخرین ارسال: Station
  جالب انگیزترین مم ها : سری یک :::best meme 01:: Rinmorika 3 4,363 07-16-2015, 04:40 PM
آخرین ارسال: Sheytoonak
  دانلود ویدیو های جالب و خنده دار The Wolf Of Rivia 52 11,727 06-19-2015, 05:43 PM
آخرین ارسال: Mobin Ahmadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان