امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 سری بازی برتر تاریخ
دوست عزیز آخرین ما که سری بازی نیست بعد هم چیو خوب ننوشتم
اگه رتبه ی 11 هم مینوشتم حتما" یا آنچارتدو مینوشتم یا هیلو
من اصن سلیقه ای ننوشتم اصن سری گیتار هیرو رو بازی نکردم و از سری سیمزم خوشم نمیاد ولی باید اعتراف کنم یکی از پرفروشترین فرانچایزاس.
شاید خوب نبودن رتبه های 3 تا 10 به خاطر فاصله افتادن در نوشتن این مطلبه
پاسخ
(08-10-2013, 07:20 PM)'opty' نوشته است: دوست عزیز آخرین ما که سری بازی نیست بعد هم چیو خوب ننوشتم
اگه رتبه ی 11 هم مینوشتم حتما" یا آنچارتدو مینوشتم یا هیلو
من اصن سلیقه ای ننوشتم اصن سری گیتار هیرو رو بازی نکردم و از سری سیمزم خوشم نمیاد ولی باید اعتراف کنم یکی از پرفروشترین فرانچایزاس.
شاید خوب نبودن رتبه های 3 تا 10 به خاطر فاصله افتادن در نوشتن این مطلبه

ببخشید آخرین ما رو راست می گید[img]images/smi/s0 (30).gif[/img] اما شما یه نگاهی به نمره متای سری بازی های گیتار هرو یه نگاهی بیندازین! اصلاً در حد سری هیلو یا آنچارتد نیست!
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
دوست عزیز این لیست رو از  کدوم منبع در اوردی کلا مخالف هستم با بعضی از بازی هایی که در لیست هستند و چند تا بازی رو هم که اصلا ننوشتی مثل سلطان بازی ها god of war
همیشه به جلو نگاه کن چون اینده ی تو در جلوی روی توست 
پاسخ
قضیه اصلی این مطلب رده بندی اون نیست بیشتر خواستم یه اطلاعات کمی در مورد این سری ها بدم چون رده بندی هر سایت یا شخصی متفاوت میتونه باشه ولی تمام بازیهای این رده بندی جزو بهترین سری بازیها هستند ونمره های بسیار خوبی کسب کردند
پاسخ
(08-10-2013, 06:47 PM)'mj1375' نوشته است: پس hitman/ resident evil / max payne /batman / uncharted /god of war کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با final fantasy به شدت مخالفم همچنین simcity.
فکر کنم اون نسخه از اسکاریم که فقط من خریدم خوب نبود چون همه از گرافیک و گیم پلی بازی تعریف کردند ولی ماکه چیز قابل توجهی ندیدیم. ما خودمون رو می کشتیم تو اسکایریم یکم خون طرف کم شه اما اون با یه ضربه ما رو می کشت. اسب سواری و راه رفتن شخصیت بازی رو هم فاکتور می گیرم چون اینقدر بد طراحی شده بود که فقط رو اعصاب بود. در کل آشغالی بیش نبود

از طرف خودت بگو من خوشم نمیاد(skyrim).نه ینکه بیای  رسما بگی این بازی به درد  نمیخوره.تو که هیچ چیز از این بازی و این سبک حالیت  نمیشه بهتره کنار بشینیو زیپ دهنتو بکشی. خسته شدم انقدر آدمای ...... دیدم  که وقتی از بازی هیچی سرشون نمیشه  میان  حرف مفت میزنن.بعدش در مورد کل این سری  هم  بگم  با توجه به سال و وسعت نسخه ها اگه دقت  کنی  هر کدوم  تو زمان خودشون  محشر بودن.
[تصویر:  63972110648605793199.jpg]
پاسخ
(08-10-2013, 09:16 PM)'reza marston' نوشته است:
(08-10-2013, 06:47 PM)'mj1375' نوشته است: پس hitman/ resident evil / max payne /batman / uncharted /god of war کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم اون نسخه از اسکاریم که فقط من خریدم خوب نبود چون همه از گرافیک و گیم پلی بازی تعریف کردند ولی ماکه چیز قابل توجهی ندیدیم. ما خودمون رو می کشتیم تو اسکایریم یکم خون طرف کم شه اما اون با یه ضربه ما رو می کشت. اسب سواری و راه رفتن شخصیت بازی رو هم فاکتور می گیرم چون اینقدر بد طراحی شده بود که فقط رو اعصاب بود. در کل آشغالی بیش نبود

از طرف خودت بگو من خوشم نمیاد(skyrim).نه ینکه بیای  رسما بگی این بازی به درد  نمیخوره.تو که هیچ چیز از این بازی و این سبک حالیت  نمیشه بهتره کنار بشینیو زیپ دهنتو بکشی. خسته شدم انقدر آدمای ...... دیدم  که وقتی از بازی هیچی سرشون نمیشه  میان  حرف مفت میزنن.بعدش در مورد کل این سری  هم  بگم  با توجه به سال و وسعت نسخه ها اگه دقت  کنی  هر کدوم  تو زمان خودشون  محشر بودن.

به نظرت سیم سیتی وسیمز تو دوران خود بهترین بودن مث این که نوشته تاریخ!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
the last of us کو پ[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
پاسخ
(08-10-2013, 09:44 PM)'new assassin' نوشته است:
(08-10-2013, 09:16 PM)'reza marston' نوشته است:

به نظرت سیم سیتی وسیمز تو دوران خود بهترین بودن مث این که نوشته تاریخ!!!!!!!!!!!!!

بد گرفتی عزیز[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]من بحثم سره the elder scrolls بود،که رسما نوشته بود آشغال:|
[تصویر:  63972110648605793199.jpg]
پاسخ
باورتون میشه من هنوز elder scroll v skyrim رو تموم نکردم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
 [تصویر:  04555771874202694874.jpg]
پاسخ
چـــــــــــی؟؟؟؟؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
HALO کو؟؟؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
اگه ملاک تکراری نبودن است که SIMS اینجا نباید باشــه!!![img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
HITMAN که شبیه به نسخه های قبلی نبود اما اسمش نیست چـــرا؟؟[img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انیمیشن رزیدنت اویل به همراه کالکشن رزیدنت اویل + تاریخ انتشار Mr.Payne 1 3,084 08-06-2019, 09:10 AM
آخرین ارسال: pardisshojaee
  20 بازی برتر تاریخ(از سال 2000 تا 2015)/قسمت اخر Steve McQueen 11 3,713 08-10-2015, 01:44 PM
آخرین ارسال: Be the story
  20 بازی برتر تاریخ(از سال 2000 تا 2015)/قسمت اول Steve McQueen 34 10,626 08-08-2015, 08:37 PM
آخرین ارسال: Steve McQueen
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|برترین بازی اکشن اول شخص ALAN PAYNE 16 5,338 08-06-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت سوم(برترین بازی اکشن ماجرایی) ALAN PAYNE 12 4,236 08-06-2014, 08:15 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان