امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 بازی که در سال 2013 عرضه نمی شوند
HI
یک ماه از سال 2013 گذشته و هنوز بازیه قابل قبولی منتشر نشده اما دیگه باید منتظر عناوین بزرگ باشیم.
اما یکسری از این بازی به احتمال زیاد در این سال هم عرضه نمی شوند و من از بین اون ها 7 بازی رو انتخاب کردم.

The Last Guardian
[تصویر:  the-last-guardian.jpg]
بازی زیبای آقای Fumito Ueda یعنی آخرین نگهبان از اون دسته بازی های جنجالی سال 2009 بود که در E3 سال
2009 درخشید و از خیلی از سایت ها لغب بهترین بازی رو گرفت ولی در یک خبر ناگهانی آقای فامیتو سونی را ترک کرد و این بازی رو زیر سوال برد.اگر بخواهیم درباره این بازی درست نظر بدیم باید بگیم که این بازی حتی به 2013 هم نمی رسد.

R.Y.S.E
[تصویر:  Ryse.jpg]
عنوان جالبی که قراره به صورت انحصاری برای Xbox عرضه بشه .این بازی برای کینکت ساخته شده و از تمام بازی های کینکت یه سرو گردن بالاتره ولی این بازی فعلا در سکوت به سر می بره و به نظر می رسه امسال هم کنسول دار ها نتوانند این بازی رو بازی کنند.

Metal Gear Solid: Ground Zeroes[/b]
[تصویر:  metal-gear-solid-ground-zeroes-image.jpg]
بازی جنجالی کوجیما که در سالگرد سری بازی های متال معرفی شد.این بازی اولین بازی ساخته شده توسط موتور جدید شرکت کوجیما یعنی Fox Engine ساخته شده.هنوز برای عرضه بازی تاریخ مشخصی وجود ندارد اما به نظر من به 2013 نمی رسه.
Tom Clancy’s Rainbow 6: Patriots
[تصویر:  Tom-Clancys-Rainbow-6-Patriots.jpg]
بازی جدید تام کلنسی در VGA سال پیش معرفی شد و بعدا فقط یک تریلر از گیم پلی بازی منتشر شد که واقعا حیرت انگیز
بود.شرکت یوبی که استاد تاخیر بازی های رایانه ای است گفته است که امکان داره این بازی برای نسل بعد عرضه بشه.
پس باید منتظر عرضه اون در دو نسل بعد باشیم.

AGENT[/b]
[تصویر:  Agent-game-logo.png]
این بازی در سال 2007 به صورت انحصاری برای ps3 معرفی شد اما بعد ها در سکوت خبری فرو رفت[/b]
Take Two درباره این بازی گفته که بازی درحال ساخت است و امکان مولتی پلتفرم شدن بازی هم زیاد
است.اما امسال قراره GTAV عرضه بشه پس نباید منتظر عرضه این بازی باشیم.[/b]

Final Fantasy Versus XIII
[تصویر:  ffvxiii-not-cancelled.jpg][/b]
این بازی که قراره شماره ای جدی از سری بازی های فینال فانتزی باشه در سال 2005 معرفی شد ولی هر سال به تاخیر افتاد و به نظر می رسه که این بازی امسال هم منتشر نشه چون به تازگی قراره آقای Yoichi Wada تنها جزیاتی از این بازی رو بگن پس بی خیال این بازی بشوید.
[/b]
Prey 2
[تصویر:  prey_2.jpg]
رسیدیم به آخرین بازی این لیست که بازی خوش ساخت Betheseda است.
این بازی در E3 سال 2011 درخشید ولی همه چیز به صورت عجیبی از بین رفت و حتی شایعاتی در زمینه لغو ساخت بازی به گوش می رسید که سازنده بازی این موضوع را رد کرد و در نتیجه نمی شه انتظار عرضه این بازی زیبا رو امسال داشت.
Confused74:
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
خدا رو شکر من از هیچ کدوم خوشم نمیاد

فک کنم باید watch dogs رو هم می نوشتی
چون به نظر میاد یوبی اونو امسال منتشر نکنه
پاسخ
مطلب مفید و خوبی بود فقط از این به بعد تو نوشته هات از شکلک استفاده نکن چون ارزش نوشته را پایین میاره
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(02-03-2013, 08:34 PM)spartacus نوشته است: مطلب مفید و خوبی بود فقط از این به بعد تو نوشته هات از شکلک استفاده نکن چون ارزش نوشته را پایین میاره
اصلاح شد ممنون از راهنمایی Confused29:
[تصویر:  watch-dogs-25.jpg]
پاسخ
عاشق Rainbow 6 ام خیلی باحاله Confused74:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
(02-03-2013, 09:52 PM)Amir Fenix نوشته است: عاشق Rainbow 6 ام خیلی باحاله Confused74:
[/b]
من بیشتر
پاسخ
تو اینا rainbow6 از همه باحال ترهConfused25:
مرسی از مطلب خوبتConfused74:
[تصویر:  41.jpg]
پاسخ
حیف شد منتظر اکثر این انوان ها بودم.
پاسخ
Tom Clancy’s Rainbow 6: Patriots 2013میاد
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
به نظر من عرضه نکردن IP های جدید مخصوصا انحصاری حماقت محضه!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|برترین بازی اکشن اول شخص ALAN PAYNE 16 5,337 08-06-2014, 08:18 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت سوم(برترین بازی اکشن ماجرایی) ALAN PAYNE 12 4,233 08-06-2014, 08:15 PM
آخرین ارسال: AmirrezA_V
  نظرسنجی برترین بازی نسل هفتم|قسمت دوم(برترین بازی اکشن سوم شخص) ALAN PAYNE 12 4,056 05-16-2014, 10:57 PM
آخرین ارسال: ahmad19853000
  بهترین بازیهای تابستان 2013 (به جز GTA V) opty 11 4,253 10-17-2013, 11:38 PM
آخرین ارسال: opty
  40 بازی برتر تاریخ بازی های رایانه ای از نگاه IMDb (با ترجمه ی فارسی) Kestrel 22 8,570 08-14-2013, 05:17 PM
آخرین ارسال: alirezam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان