امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's Creed: Syndicate | Official Thread
(05-14-2015, 02:20 PM)HOSSEIN COD نوشته است:
(05-14-2015, 02:16 PM)Blue Sun نوشته است:
(05-14-2015, 02:14 PM)HOSSEIN COD نوشته است:
نقل‌قول: وقایع بازی نه تنها توی سال 1868 شروع میشن، بلکه توی همین سال هم به پایان میرسن.
این یعنی مثل یونتی نیست و فقط بازی طی یک سال دنبال میشه؟ اینطور که خیلی بد میشه 
هنوز اطلاعاتی درمورد نقشه بازی نیامده؟

با توجه به اطلاعاتی که بدست آوردم، بله. مثل یونیتی نیست و فقط در یک سال دنبال میشه.
نقشه هم همون طور که گفتم 30 درصد بزرگ تر از یونیتیه.
30 درصد!!! S0 (17) 
اینطور که باید یک سال بشینیم پای بازی تا کل شهر بازی رو بگردیم
بعد این نسخه هم مثل بقیه نسخه ها هست و به غیر از خنجر، شمشیر، تبر سلاح دیگری نداره؟
تو دموش یه سلاح بود که به وسیله ی اون رفت بالای ساختمان! واقعا اون سلاح هسا توی بازی

30 درصد که خیلی هم زیاد نیست.
چند سلاح جدید در تریلر ها نشون دادن مثل ساطور.
به صفحات قبل مراجعه کن، اطلاعات خوبی توسط دوستان راجع به این موارد داده شده.
پاسخ
بیان ببینم از یه assassin creed چی می خوایم؟
1- مخفی کاری نقش پررنگی تو گیم پلی داشته باشه- خدا شکر طبق گفته سازندگان داره تو ترلیر معرفی بازی و گیم پلی این عنصر دیده می شه همونطور که سازندگان گفتن دیگه خبر از استافده شمشیر کلاه assassin نیست حالا شخصیت فقط هنگام مبارزات و ماموریت کلاه رو می پوشه. همین یه نکته خیلی کمک می کنه که بازی واقعی به نظر برسه
2- مبارزات سریع تر قشنگتر شلوغ تر در هنگام تعداد زیاد دشمنان و همینطور کشتن سریع، بدون صدا و .. در هنگام مخفی کاری می خوایم که خدا شکر این یکی تو بازی قشنگ معلوم بود
4- فضا بازی که واقعا حرف نداشت انصافا تو این یکی شکی نیست، تم تاریک و دوره انتخاب شده برای بازی فکر کنم با اطالاعات اون دوره با گیم پلی بازی هم خوانی داره و ... نکته های دیگه فقط باید یوبی زحمت بکشه بیشتر رو بازی کار کنه این بازی اگر عیب فنی و گرافیکی  یا گیم پلی نداشته باشه کلیت اصلا مشکلی نداره

بر عکس black flag و unity که من اصلا با تم حال نکردم واقعا Assassin چه به دریا اصلا بی معنی بود یا انقلاب فرانسه یه شخص از طبقه اشراف بیاد assassin بشه و ... شاید black flag بازی خوبی بود اما به عنوان یه بازی assassin نمی شه حسابش کرد حالا این نظر منه.
[تصویر:  238bc43956c72bf464ad6f90c9ccaa6c.jpg]

پاسخ
کلا دقت کردید تریلر هایی که از اکثر نسخه های بازی منتشر میشه به طور جالبی تقریبا همه رو جذب میکنند ؟ شما اگه به کسی که از بازی های ویدیویی بدش میاد هم تریلر ها رو نشون بدی طرف میگه عجب بازیه خفنیه . !
در کل یوبیسافت مهارت خاصی تو طراحی تریلر ها ( مخصوصا سینماتیک ) داره .
موضوع Assassins Creed جوری که جای مانور زیاد داره . ( مخصوصا سبکش بین جوانان خیلی طرفدار داره ) شاید اگه دست یک شرکت دیگه میوفتاد عنوان موفق تری بود .
باید بینیم از مشکلاتی که در نسخه های قبل داشته عبرت گرفته ؟ آیا اصلا میخواد عبرت بگیره ؟
به نظر من تو این نسخه معلوم میشه .
پاسخ
از طرح Assassin's Creed: Syndicate بر روی PS4 رونمایی شد.

[تصویر:  ac-loyalty-rewards-ps4-transparent.jpg]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
به به . فوق العاده زیبائه . این طرح خیلی میاد به این کنسول .  ابهتش رو بیشتر کرده .
علامتی هم که نشانه این فرانچایز در سمت راست قابل مشاهده است .
ممنون از آقا امیر بابت قرار دادن این طرح زیبا . 
پاسخ
متاسفانه هنوز یوبی سافت چیز زیادی راجع به داستان بازی نگفته، اما خب پس زمینه اون رو مشخص کرده.
پس زمینه داستانی این نسخه، انقلاب صنعتیه و المان اصلی داستان در این پس زمینه داستانی اتفاق میافته. حالا برای فهمیدن این که چه چیز کلیشه ای قرار المان اصلی داستانش باشه، باید صبر کرد. من که امیدوارم همین انقلاب صنعتی علاوه بر پس زمینه داستانی، المان اصلی داستان هم باشه.
راستی این هم لوگوی یوبی سافت و لوگوی بازی که در تریلر معرفی بازی نمایش داده شدن.

[تصویر:  assassins_creed_syndicate_ubisoft_logo.jpg]
همون طور که میبیند لوگو یوبی سافت از چند تا چرخ دنده تشکیل شده. اگه دقت کنید میبیند که قطعات فلزی که برای ساخت لوگو استفاده شدن کمی کثیف هستن.

[تصویر:  assassins_creed_syndicate_metallic_logo.jpg]
همون طور که میبینید لوگوی بازی هم از یه قطعه فلز تشکیل شده که درش چندین پیچ قرار داده شده. همانند لوگوی یوبی سافت، تا حدودی کثیف به نظر میاد.

این آهن کثیف میتونه نشون دهنده تم تاریک بازی هم باشه. توی تریلر معرفی هم شخصیت اصلی از این مسئله که پول هایی که انتقلاب صنعتی با خودش به همراه آورده به طبقه کارگر نمیرسن، انتقاد کرده و گفت که قصد داره که به این وضع سر و سامون ببخشه.
پاسخ
خب اگه اینطور باشه که یوبیسافت توضیح داد واقعا از مشکلات گذشته عبرت گرفته و این خیلی خوبه .
من کلا با بخش چند نفره Assassins Creed حال نمیکنم و خوشحال شدم که همه استودیو ها بر روی بخش تک نفره کار میکنند .
پاسخ
(05-15-2015, 11:08 AM)Dead Soldier نوشته است: خب اگه اینطور باشه که یوبیسافت توضیح داد واقعا از مشکلات گذشته عبرت گرفته و این خیلی خوبه .
من کلا با بخش چند نفره Assassins Creed حال نمیکنم و خوشحال شدم که همه استودیو ها بر روی بخش تک نفره کار میکنند .
به نظر من یوبی سافت تمامی تمرکزو بزاره روی تک نفره و نظرش عوض نشه درباره ی بخش چند نفره قول میدم بهترین بازی اساسین میشه

در ضمن یک موضوع جالب دیگر این است که در تریلر منتشر شده نشان میداد که به جنگ با سربازانی که در ریل قطار کار میکردند میرفت یعنی امکان داستانش در مورد افرادی که برای به دست آوردن  پول از طریق قطار وسایلی قاچاق می کنند چون سربازان زیادی اطراف قطار ها بودند
پاسخ
(05-15-2015, 11:11 AM)HOSSEIN COD نوشته است:
(05-15-2015, 11:08 AM)Dead Soldier نوشته است: خب اگه اینطور باشه که یوبیسافت توضیح داد واقعا از مشکلات گذشته عبرت گرفته و این خیلی خوبه .
به نظر من یوبی سافت تمامی تمرکزو بزاره روی تک نفره و نظرش عوض نشه درباره ی بخش چند نفره قول میدم بهترین بازی اساسین میشه

این که صد در صد .
شما فک میکنید جرا نسخه های قبل این همه باگ داشت ؟ چون وقت کافی برای رفع کردن باگ ها نداشتند و انگار چاقو زیر گلوشون بود که تو فلان تاریخ بازی رو منتشر کنند . اینطوری وقت بیشتری برای کار بر روی بخش تک نفره دارند و میتونند باگ ها رو سر وقت از بین ببرند .
پاسخ
عصاش تو حلقم ‎:D در کل به این امیده بیشتری نسبت به یونیتی دارم ‎:|‎ یونیتی از اولشم بو میداد
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,407 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,564 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,750 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,651 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,921 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان