امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's Creed: Syndicate | Official Thread
(05-15-2015, 07:18 PM)Old.Snake نوشته است: هیچ امیدی نیست.  S0 (43)

یادمه خیلی ها سر بلک فلگ هم امید نداشتن و دزد دریایی بودن رو مشکل میدیدن ولی در اخر عنوان موفقی شد!
البته منم امید ندارم به این بازی :( ولی اصلحه های جدید و جالبی به گیمپلی اضافه شده! باید ببینیم یوبیسافت چیکار میخواد بکنه!
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
من برای اساسین نگرانم

نه برای اینکه خوب نشه
برای اینکه بخش چند نفره نداره و اگر فروش خوب نکنه یوبیسافت بازی رو تا ابد ول میکنه :(
پاسخ
(05-16-2015, 01:12 AM)mortezaezio نوشته است: من برای اساسین نگرانم

نه برای اینکه خوب نشه
برای اینکه بخش چند نفره نداره و اگر فروش خوب نکنه یوبیسافت بازی رو تا ابد ول میکنه :(

خیالتون راحت . یوبیسافتی که من میشناسم از نون شکمش میزنه اساسینز میسازه D: .
بعدش اگه رو بخش سینگل پلیر عالی کار کنه مطمئن باشید شکستی در کار نخواهد بود .
پاسخ
(05-16-2015, 01:12 AM)mortezaezio نوشته است: من برای اساسین نگرانم

نه برای اینکه خوب نشه

بازی رو تا ابد ول کنه؟
سری AC پرفروش ترین بازی یوبی سافت هست و هر نسخه اش هر ساله به به پرفروش ترین بازیش بدل میشه.
دلیل این که بخش چند نفره هم نداره، به خاطر اینه که سازنده ها میخوان امسال تمام تمرزکشون رو روی یه بخش تک نفره خوب بزارن تا بتونن یه بخش تک نفره (داستانی) درست و حسابی تحویل مردم بدن. (چیزی که فکر نکنم به وقوع بپیونده)
بعدش هم سری AC یکی از بد ترین بخش های چند نفره رو داره و خیلی از طرفداران اصلا آرزو میکنن که یوبی سافت اون رو بر میداشت.

اتفاقا بعد از AC 3 هم فروش هر نسخه AC نسبت به قبلی کم تر شده، اما خب همواره پرفروش ترین بازی یوبی سافته.
یوبی سافت یک سری تغییرات هم در مراحل تولید داده و این بار دیگه استودیو یوبی سافت مونترال رو استودیو اصلی قرار نداده و این وظیفه رو به استودیو یوبی سافت کبک داده.
پاسخ
متاي بالا در بخش سينگل خودش ميتونه سرنوشت اين بازي رو مشخص كنه
عاشق اين فرانچايز بودم (خيلي وقت پيش) أما الان فقط جنبه ي سرگرمي و وقت گذروني برام داره
پاسخ
دوستان سیستم چرخش شب و روز هم در بازی وجود داره |: از آب و هواهای بازی می‎شه به هوای آفتابی، بارانی و مه‌آلود اشاره کرد.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
تصاویری جدید از بازی منتشر شد

[تصویر:  ACS_ca_EvieScouting_E3_150615_4pmPT_1434...50x150.jpg][تصویر:  ACS_ca_WestminsterAbbey_E3_150615_4pmPT_...50x150.jpg][تصویر:  ACS_ca_TrainStation_E3_150615_4pmPT_1434...50x150.jpg][تصویر:  ACS_Screen_CarriageGunFight_wm_E3_150615...50x150.jpg][تصویر:  ACS_Screen_Combat-Cane_wm_E3_150615_4pmP...50x150.jpg][تصویر:  ACS_Screen_Environment-BigBen_wm_E3_1506...50x150.jpg][تصویر:  ACS_Screen_Panorama_wm_E3_150615_4pmPT_1...50x150.jpg][تصویر:  ACS_Screen_Pub_wm_E3_150615_4pmPT_143430...50x150.jpg][تصویر:  ACS_Screen_SmugglersBoatExplosion_wm_E3_...50x150.jpg][تصویر:  ACS_Screen_TrainCombat_wm_E3_150615_4pmP...50x150.jpg]
پاسخ
خب دیگه تاخیرای بازی هم شروع شد. نسخه PC بازی مثل اینکه تاخیر خورد. البته اساسین اگه تاخیر نخوره عجیبه!
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
توی E3 2015 همون طور که احتمالا اطلاع دارید چندین تریلر از بازی منتشر شد. یکی از اون ها سینمایی بود، یکی دیگه هم راجع به شخصیت Evie Fyre، خواهر شخصیت اصلی بازی که ما میتونیم اون رو هم در طول بازی کنترل کنیم و در واقع باید 25 درصد از بخش داستانی رو باهاش طی کنیم، و یه تریلر گیمپلی از بازی که البته یه تریلر جدید نبود بلکه همون تریلر گیمپلی بود که برای معرفی بازی استفاده شده بود، تنها فرقش این بود که اون یکی یه دمو از نسخه pre-alpha بازی بود، اما خب در این تریلر گیمپلی بازی دیگه در مرحله pre-alpha نیست و خیلی پیشرفت داشته.
خب بریم سراغ تحلیل تریلر ها.
تریلر سینماتیک بازی چیزی راجع به المان اصلی داستان بازی بهمون نمیگه و تنها نشونمون میده که Jacob قصد داره یه فرد نسبتا مهم که یه فرد نسبتا مهم که فکر میکنم نظامی بوده و به افراد مناطق فقیر نشین به دلایلی رشوه داده بوده رو به قتل برسونه. توش یک  سری درگریری های رو کالسکه بهمون نشون داده میشه و مطمئنا درگیری های این چنینی رو در بازی خواهیم دید.
یه تریلر دیگه هم همون طور که گفتم نشون داده شد. تریلری که راجع به شخصیت Evie، خواهر Jacob، بود. در زیر به تحلیل اون هم میپردازیم. (یه تریلر هم راجع به شخصیت Jacob مدت ها پیش منتشر شده بود و میتونین تحلیل و اطلاعات بدست اومده ازش رو در صفحه 7، همین صفحه قبلی، بخونید)

[تصویر:  8zll3mbtu1wjicvkb1lt.jpg]
خواهر بزرگ تر Jacob. همون طور که احتمالا اطلاع داشتید، این دو در واقع دوقلو هستن. یک اساسین فوق العاده ماهر که نقشه هاش رو خیلی دقیق عملی میکنه و افرادی که میخواد بکشه رو با دقت فراوان میکشه.

[تصویر:  x4gkqo2noqscmjtwxcbb.jpg]
Cane Sword. هم Jacob و هم Evie شمشیر های این شکلی دارن. توی صفحه 7 (صفحه قبلی) راجع به این مورد توضیحات خوبی داده شده.

[تصویر:  lq0b19csyjmiyhd9fal3.jpg]
قابلیت پرتاب چاقو ها که قبلا بهش اشاره شد اما فکر نکنم که کسی راجع بهش توضیحات کاملی ارائه داد. چاقو های سبک وزنی که طراحی شدن که سریع و دقیق باشن. یکی از استفاده های اونا پرت کردن حواس دشمن هست (البته استفاده های دیگه ای هم داره که در صفحات قبلی بهش اشاره شده بود).
پاسخ
اصلا به این نسخش امید ندارم. بابا چه وضعشه هر سال سه چهارتا assassin's با عنوان های مختلف میدن بیرون بابا این ubisoft مسخرشو در اورده ها. حداقل دو سال روش کارکن بعد تحویل مردم بده. به خدا حاضرم سه چهار سال صبر کنم ولی یه بازی عالی رو تجربه کنم. فقط به فکر سودشه این ubisoft. خداییش این ایده عصر ویکتوریایی و هفت تیر و قطارو...... کی به سر سازنده ی این بازی انداخته؟
اصلا این نسخش خوب نمیشه مطمئن باشین. یه زمانی من واسه assasain's creed brotherhood نصف تهران رو زیر رو کردم تا پیداش کردم بعد سه ماه متوالی داشتم بازیش میکردم. کو اون داستانی که نسخه های قبل داشت. واقعا ما داریم به کجا میریم ( نمی دونم چه ربطی به موضوع داشت)
در کل واقعا شاکی ام. دلم خیلی پر بود گفتم خودم رو خالی کنم. دیگه گله از نسخه ی pc و باگ های شاهکارش و افت فریم های فجیعش بماند.

نظر شما چیه؟؟
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,370 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,473 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,373 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,634 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,915 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان