امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's Creed
سلام.
من خودم فقط نسخه های Brother Hood و III و Black Flag IV و Rogue رو بازی کردم با این شرایط که هیچی از داستان بازی نمی فهمیدم یعنی هیچی به معنای کامل! و در نتیجه تمام کردن بازی ها هم دشوار و خسته کننده میشد و هیچوقت نتونستم هیچکدوم شون رو تموم کنم!:D
ولی حالا داستانش رو خوندم دیدم از نظر داستانی خیلی باحاله یعنی فوق العاده! :idea:
ولی افسوس می خورم که چرا من از اول با شرایطی که بدونم داستان چیه بازی نکردم؟
حالا سوال من از شما اینه:
1. بازی رو از اول تا آخر انجام بدم یا از ادامه بازی کنم؟
2. به طور معمول هر نسخه اون برای شما چقدر طول می کشید تا تمومش کنید؟

ولی انصافا عجب ایده ای داشتنا! :exclamation:

[تصویر:  assassinscreed.jpg]
[تصویر:  Middle-Earth-Shadow-of-Mordor-724x334-1.jpg]
پاسخ
این سوالتون رو باید در این پست بپرسید!
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%AA%D...#pid177264
پاسخ
به نظر من از اول بازی کن چون حالا که داستان رو میتونی بفهمی خیلی لذت بخش تر میشه ;) 
من هر کدوم رو تقریبا توی 2ماه یا 2.5 ماه تموم میکردم.

پاسخ
(06-12-2015, 11:15 PM)Jon Snow نوشته است: این سوالتون رو باید در این پست بپرسید!

ببخشید ولی من در بازی مشکل ندارم.
این یک نظر سنجی هس که آیا این کار رو انجام بدم یا نه اصلا ارزشش رو داره که انجام بدم یا نه!
پاسخ
(06-12-2015, 11:17 PM)MohammadrezaSJ نوشته است:
(06-12-2015, 11:15 PM)Jon Snow نوشته است: این سوالتون رو باید در این پست بپرسید!

ببخشید ولی من در بازی مشکل ندارم.
این یک نظر سنجی هس که آیا این کار رو انجام بدم یا نه اصلا ارزشش رو داره که انجام بدم یا نه!
عزیزم اسم تاپیک این است:
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
امیدوارم الان فهمیده باشید!
پاسخ
(06-12-2015, 11:17 PM)RPG Gamer نوشته است: به نظر من از اول بازی کن چون حالا که داستان رو میتونی بفهمی خیلی لذت بخش تر میشه ;) 
من هر کدوم رو تقریبا توی 2ماه یا 2.5 ماه تموم میکردم.

به طور میانگین چه قدر در روز یا هفته بازی میکردی که دو تا دو نیم ماه به طول انجامید؟
بعد یک چیز دیگه بازی که میکردی خودت داستانش رو میدونستی؟ آخه در مدت زمان تموم کردن تاثیر زیادی میزاره چون دونستن داستان باعث میشه تا علاقه بیشتری بازی رو ادامه بدی.
پاسخ
موردی نداره. قبلا هم گفته بودم که در برخی موارد لازمه که یک سری پست ها حضور داشته باشند.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
از اول بازي كن
نسخه ي دو رو هم از دست نده يعني شاهكاره بهترين اين سري نسخه ي ٢ هست
هر كدومش حدود سه روز وقت ميبره براي تموم كردنش
اكثر نسخه ها داستان  جدايي دارن و شخصيتشون متفاوته 
پاسخ
پیشنهاد می دم از نسخه اول تا آخر بازی کنی.خیلی عالیه.اگه متوجه داستان بشی که چه بهتر.در کل داستان این بازی عالیه.

من خودم اینو نسخه 2 و برادرهود رو در 3 روز تموم کردم ولی مدت زمان زیادی بازیش می کردم.ولی بقیه نسخه ها یه هفته یا بیشتر می گرفت.یونیتی رو هم به خاطر مشکلاتش نتونستم انجام بدم.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
البته بعضی از قسمت ها هم به هم مربوطه و نسخه قبلیش حکم نسخه بعدیش رو داره مثلا اساسین 4 قبل از اتفاقات اساسین 3 هست
در کل نسخه یکش فقط داستانش خیلی عالیه و گیم پلیش خیلی خسته کنندس 
نسخه 2 همه چیش فوق العادس از داستان بگیر تا صداپیشگی
3 بدک نیست ولی افت داره
4 واقعا عالیه 
نسخه های فرعی هم که زیاد به چشم نمیان البته غیر از BrotherHood
به نظر شخص بنده هم سراغ یونیتی نرو اصلا البته به خودت بستگی داره
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین نسخه ی assassins creed از سال 2013 mahdiar2010 14 4,383 09-16-2016, 11:15 PM
آخرین ارسال: Farhad01
  دلیل غیر مجاز شدن بازی Assassins Creed Syndicate از زبان شما! justfifa 75 13,661 12-08-2015, 03:41 AM
آخرین ارسال: Auberon
  Assassin's creed unity چرا شکست خورد؟ Sina Assassin 16 3,326 06-27-2015, 10:43 PM
آخرین ارسال: Sina Assassin
  بررِسی مکان ها برای نسخه بعد سری Assassin`s Creed erfanak 25 5,838 03-14-2013, 03:54 PM
آخرین ارسال: Best Gamer
Question از کدام شخصیت سری assassin's creed بیشتر خوشتان میاد؟ Tyrion 14 3,688 03-08-2013, 10:59 AM
آخرین ارسال: morad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان