نظرسنجی: کدام اساسینز کرید از نظر از همه نظر بهتر بود؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Assassin's creed
4.88%
2 4.88%
Assassin's creed II
39.02%
16 39.02%
Assassin's creed brotherhood
19.51%
8 19.51%
Assassin's creed revelations
9.76%
4 9.76%
Assassin's creed liberation
0%
0 0%
Assassin's creed III
4.88%
2 4.88%
Assassin's creed IV blackflag
7.32%
3 7.32%
Assassin's creed freedomcry
0%
0 0%
Assassin's creed Unity
14.63%
6 14.63%
در کل 41 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin's creed unity چرا شکست خورد؟
سلام دوستان.
مطمئنا همه ما با یوبیسافت که هرساله حداقل یک عنوان از سری اساسینز کرید به بازار عرضه میکند آشنا هستیم.فرانچایزی که با وجود داشتن پتانسیل بالا برای بهترین شدن،هر ساله با سهل انگاری یوبیسافت ، از دوران شکوه خود دورتر میشود.اما بحث ما این نیست که چرا یوبیسافت هر ساله یک عنوان را بیرون میدهد یا سهل انگاری میکند.بحث ما عنوان بزرگ Assassin's creed unity است که با حجم بالایی از تبلیغات و تریلر های متعدد امید برگشت این سری را به دوران اوجش را در دل ما زنده کرد.اما در زمان عرضه با انبوهی از مشکلات گرافیکی ، باگ های تعجب آور ، سیستم مورد نیاز بسیار بالا و ... مواجه شد و بازی ای که قرار بود شاهکار باشد شکست خورد و تحقیر شد و باعث شد خیلی ها از یوبیسافت و اساسینز کرید دلسرد شوند.هرچند یوبیسافت آپدیدت هایی را منتشر کرد که اشکالات بازی را تا حد زیادی کاهش میداد ، اما همان عرضه اول و ورژن یک بازی در ذهن همه باقی ماند.حالا روی صحبت من با تمام کسانی است که نقد و بررسی این بازی را در گیم فا خوندن و آپدیت ها رو هم نصب کردن است که به نظرشان چرا با وجود این آپدیت ها باز هم خیلی ها بازی را بی کیفت میدانند.همین چند روز پیش بازی جدید AC syndicate توسط یوبیسافت رسما معرفی شد،امیدوارم که با این تاپیک و استقبال شما از آن در مورد علل شکست آن با وجود آپدیت ها را صحبت کنیم و امیدوار باشیم که این علل در نسخه جدید به وجود نیاید.
پاسخ
فکر نکنم تاپیکو تو جای مناسب قرار داده باشیا 
پاسخ
دوست من این موضوع باید تو بخش گفتگو آزاد قرار بگیره .
خواهشا زحمت انتقالشو خودتون بکشید .
پاسخ
به چند دليل:
هايپ و تبليغات اضافه
تريلر هاي سينماتيك كه آسمون تا زمين با خود بازي فرق دارند و انتظارات رو مي برند بالا
جوسازي زياد و تعاريف بيهوده از بازي
عجله براي ساخت بازي
بهتر بود براش نسخه ي بتا بذارن تا باگ ها شناسايي ميشد
شخصيت پردازي نامناسب در بازي
متاي كم كه خود به خود روي كاربر ها تاثير ميذاره
بهينه نبودم بازي و يه سيستم پيشنهادي فضايي
و ....
تايپك جالبيه داداش ولي بهتره كه دربارهي همه ي سري هاي اين عنوان باشه تا اينكه فقط يونيتي باشه
فقط تايپك رو بدجايي زدي
انتقالش بده
پاسخ
انتقال داده شد
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
هایپ و باگ!!!!!!!!!
وگرنه از هیچ لحاظ دیگه ای چیزی کم نداشت!!!!!!
بازیش واقعا شاهکار بود!!!!!!
این کسایی که هم میگن بازی رو راحت اجرا کردیم ولی حال نکردیم علتش اینه که منتقدا نگاهشون رو به این بازی تغییر دادن!!!!!
پاسخ
شما توی نظر سنجی dlc بازی ac4 رو حساب کردی ولی ac rouge رو حساب نکردی ؟
مهم ترین دلیل شکست خوردن سری اسیسین نداشتن چاقو پرتابی به سبک Assassin's creed brotherhood

(از تپانچه هم میشه به همون صورت استفاده کرد ولی هم استفاده ازشون سخته و هم تپانچه ها دیر پر می شن)
و یک دلیل دیگش چرت و مسخره شدن سیستم مبارزه بعد از نسخه Assassin's creed revelations
تا قبلش مبارزها منطقی بود. دشمن ضربه هارو به شمشیر دفع می کرد و اگر هم ضربه به دشمن می خورد معمولا یا می مرد یا دمیج سنگین می خورد. ولی توی نسخه 3 به بعد وسط درگیری هزار با شمشیرو چاقو فرو می کنی توی تن دشمن ولی می بینی هنوز زندست ! این خیلی مسخرست 
و یک دلیل دیگش نداشتن تکنیک توی مبارزه است.
مثلا توی [font=ICTraffic]Assassin's creed revelations در حالت عادی اگر می خواستی یک جنسیس (قوی ترین سرباز های ترک بازی در اون نسخه) با کلید راست+کلید چپ جلوی ضربت رو می گرفت ولی اگر در لحظه قبلش کسی رو کشته باشین می تونین نفر بعدی ای رو که بهتون حمله کرد رو با کلید راست+کلید چپ به راحتی بکشین. و ...[/font]
[font=ICTraffic]حالا این یک مثال بود تکنیک های دیگه ای هم داشت بازی[/font]
[font=ICTraffic]ولی توی نسخه های بعدیش چه تکنیک خاصی توی بازی وجود داره ؟ یک سری سرباز هارو که پشت سره هم میشه با دوبار استفاده از اسپیس انداخت زمین و و به راحتی کشت! یا با طناب دشمن رو انداخت زمین و کشت. الان چه تکنیکی توی این حرکات وجود داره ؟؟؟؟؟![/font]
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
(05-16-2015, 09:51 PM)بازی_خور نوشته است: شما توی نظر سنجی dlc بازی ac4 رو حساب کردی ولی ac rouge رو حساب نکردی ؟
مهم ترین دلیل شکست خوردن سری اسیسین نداشتن چاقو پرتابی به سبک Assassin's creed brotherhood

(از تپانچه هم میشه به همون صورت استفاده کرد ولی هم استفاده ازشون سخته و هم تپانچه ها دیر پر می شن)
و یک دلیل دیگش چرت و مسخره شدن سیستم مبارزه بعد از نسخه Assassin's creed revelations
تا قبلش مبارزها منطقی بود. دشمن ضربه هارو به شمشیر دفع می کرد و اگر هم ضربه به دشمن می خورد معمولا یا می مرد یا دمیج سنگین می خورد. ولی توی نسخه 3 به بعد وسط درگیری هزار با شمشیرو چاقو فرو می کنی توی تن دشمن ولی می بینی هنوز زندست ! این خیلی مسخرست 
و یک دلیل دیگش نداشتن تکنیک توی مبارزه است.
مثلا توی [font=ICTraffic]Assassin's creed revelations در حالت عادی اگر می خواستی یک جنسیس (قوی ترین سرباز های ترک بازی در اون نسخه) با کلید راست+کلید چپ جلوی ضربت رو می گرفت ولی اگر در لحظه قبلش کسی رو کشته باشین می تونین نفر بعدی ای رو که بهتون حمله کرد رو با کلید راست+کلید چپ به راحتی بکشین. و ...[/font]
[font=ICTraffic]حالا این یک مثال بود تکنیک های دیگه ای هم داشت بازی[/font]
[font=ICTraffic]ولی توی نسخه های بعدیش چه تکنیک خاصی توی بازی وجود داره ؟ یک سری سرباز هارو که پشت سره هم میشه با دوبار استفاده از اسپیس انداخت زمین و و به راحتی کشت! یا با طناب دشمن رو انداخت زمین و کشت. الان چه تکنیکی توی این حرکات وجود داره ؟؟؟؟؟![/font]

راست میگه روگ کجاست ؟؟؟ من از همه بیشتر با اون حال کردم البته بغیر از 2
در ضمن ربطی به حرکات و تکنیک های گذشته نداره زیاد
خوب نوآوریه دیگه میتونه تغییر کنه خلاقیت هم این وسط لازمه مثل یخ زدن شای تو اساسین روگ وقتی زیاد تو آب باشی 
بیشتر مربوط به همین هایپ های الکی و باگ های مفتضحه که بازی رو به گند کشیده
پاسخ
تنها دلیلش عرضه سالانست
خیر سرش یک بازی بزرگه مگه فیفاست هر سال هر سال تازه سالی بیشتر از یکی...
تمام مشکلات بازی هم سرچشمش همینه
من خودم فن اساسین بودم...ولی از نسخه رولیشن به اینور دیگ بازی افت کرد(یادش بخیر برادر هود رو اینقدر بازی کردم که همین الان نقشه بازی رو حفظم :D ) و بدترین نسخه هاشم بنظرم 3 و بلگ فلگ بود
شخصیت اصلی 3 بسیار بد و گیم پلی بلگ فلگ بسیار یکنواخت بود و خیلی زیاد از دریانوردی استفاده کردن و تکراری کردن
اگه این جدیده هم خراب کنه باید پروندشو برای چندسال بست

پاسخ
والا من که خیلی بلک فلگ رو قبول دارم انصافا تحول مشتی و باحالی به این سری تکراری داد
یونیتی گند زد
سه هم خیلی خشک و مسخره بود
فعلا موندیم ببینیم این جدیده چیکار میکنه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین نسخه ی assassins creed از سال 2013 mahdiar2010 14 4,338 09-16-2016, 11:15 PM
آخرین ارسال: Farhad01
  دلیل غیر مجاز شدن بازی Assassins Creed Syndicate از زبان شما! justfifa 75 13,535 12-08-2015, 03:41 AM
آخرین ارسال: Auberon
  Assassin's Creed MohammadrezaSJ 12 2,908 06-13-2015, 08:38 AM
آخرین ارسال: BahramNouraei
  بررِسی مکان ها برای نسخه بعد سری Assassin`s Creed erfanak 25 5,792 03-14-2013, 03:54 PM
آخرین ارسال: Best Gamer
Question از کدام شخصیت سری assassin's creed بیشتر خوشتان میاد؟ Tyrion 14 3,649 03-08-2013, 10:59 AM
آخرین ارسال: morad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان