نظرسنجی: دوست دارید نسخه بعدی، ادامه کدامیک باشد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Black Ops
22.73%
15 22.73%
Advanced Warfare
6.06%
4 6.06%
Ghost
12.12%
8 12.12%
Modern Warfare
59.09%
39 59.09%
در کل 66 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of Duty: Black Ops III | Official Thread
(04-11-2015, 06:23 PM)HOSSEIN COD نوشته است:
(04-11-2015, 04:55 PM)MA 77 نوشته است:
(04-11-2015, 04:52 PM)HOSSEIN COD نوشته است: من که از نسخه ی دومش خوشم نیومد چون زیادی داستانش اصلا یکی نبود
یعنی پیچیده بود

همین باعث جذابیت بازی شده بود. احتمالا دلیلش اینه که داستان نسخه ی اول رو به خوبی پیگیری نکردید.
5 بار نسخه ی اول رو رسوندم آخر
ولی چیزی نفهمیدم از داستانش
به تعداد تموم کردن نیست، به دقتی هست که در گوش دادن دیالوگ ها به خرج میدید...
برای مثال بنده بازی Bioshock Infinite رو یه بار تموم کردم و بیشتر داستان رو متوجه شدم. البته داستان BO1 هم واقعا جالب و در عین حال پیچیده بود.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
باکس آرت طراحی شده برای نسخه PS4 بازی. کاملا طراحی شده و نامعتبر!

[تصویر:  72798-call-of-duty-black-ops-3.png]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
کاملا واضح بود که طراحی شدست؛ چون اصلا اون زرق و برقی رو که باکس آرت نسخه های قبلی دارن رو نداره. هنوز واسه این حرفا زوده؛ مگه چند ماه از انتشار AW گذشته؟
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
خبری مهم
شایعه یا واقعیت:آیا تاریخ انتشار بازی معلوم شد؟
وب سایت gamezone بیست دقیقه پیش خبری را با موضوع امکان مشخص شدن تاریخ انتشار بازی در سوم نوامبر 2015 منتشر کرد. به گفته این سایت،ناشر بازی در وب سایت آمازون محصولی را به نمایش گذاشته با نام Call of Duty Advanced Warfare Day Zero که برای 3 نوامبر تاریخ خورده است. این در حالی است که به احتمال بسیار زیاد این تاریخ متعلق به Black Ops3 می باشد.
اگر به یاد داشته باشید پارسال بود که Advanced Warfare در 4 نوامبر منتشر شد و در دوسال قبل نیز Ghosts در 5 نوامبر و Black Ops2 نیز در 13 نوامبر انتشار یافتند.
با این حال باید منتظر 26 آوریل باشیم تا اطلااعات و توضیحات تکمیلی درباره بازی منتشر شوند.
پاسخ
تیزر تریلری دیگر با نام Embers منتشر شد.

پاسخ
فکر کنم این نسخه از BO غوغا کنه و باید داستانی فوق العاذه ذاشته باشه از اسم تیزر هم معلومه همه چی رو به نابودی کشیده شده و الان جنگ برای زنده موندن و احیای دوباره ی بشریت هست.
توی این نسخه شاهد داستانی فوق العاده هستیم.
با این اوصاف به شدت منتظر این نسخه و اطلاعات بیشتر هستیم.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
Call Of Duty: Mankind Divided

[تصویر:  fj1wvn0iadl0vptjmkla.jpg]

با تشکر از مدیر ارشد station به خاطر قرار دادن تریلر.

جدا از شوخی، ایده ای که پیشت این تریلر هست (ایده ای که در واقع پشت داستان این نسخه هم هست) خیلی به ایده ای که پشت داستان سری Deus Ex هست شباهت داره.
پاسخ
ممنون ازمدیر blue sun بابت قرار دادن اطلاعات
من یه سوال دارم امکانش هست این بازی جدیدDeus Ex: Mankind Divided بتونه بازی های بتلفیلد و کالاف رو شکست بده؟ آخه در یکی از خبرا این شرکت گفته بود:

نقل‌قول: ما داریم روی این عنوان خوب کار خواهیم کرد تا این عنوان بتواند دو بازی بتلفید و کالاف رو درهم کوبد

نظر شما چیست آیا این بازی موفق تر از دو بازی بتل و کالاف خواهد بود
پاسخ
(04-25-2015, 01:34 PM)HOSSEIN COD نوشته است: ممنون ازمدیر blue sun بابت قرار دادن اطلاعات
من یه سوال دارم امکانش هست این بازی جدیدDeus Ex: Mankind Divided بتونه بازی های بتلفیلد و کالاف رو شکست بده؟ آخه در یکی از خبرا این شرکت گفته بود:

نقل‌قول: ما داریم روی این عنوان خوب کار خواهیم کرد تا این عنوان بتواند دو بازی بتلفید و کالاف رو درهم کوبد

امکانش هست لینک اون خبر رو بدید؟

والا اگر سازندگان بازی چنین حرفی زدن، نادانی و کم تجربگی خودشون ر و میرسونه. مقایسه سری Deus Ex با Battlefield و Call Of Duty یه کار کاملا اشتباه هست. Deus Ex یه بازی RPG هست که به بازیکنان اجازه میده که نحوه بازی کردن رو خودشون انتخاب کنن و خوشون به شخصیت اصلی بازی با انتخاب‌هاشون، شکل بدن و اون رو تعریف کنن. گیمپلی سری Deus Ex روی مخفی کاری تمرکز داره (هر چند که سازندگان میگن که میخوان تعادلی بین مبارزه و مخفی کاری برقرار کنن)  و در واقع کسی که بازی رو با استفاده از مخفی کاری به پایان برسونه میتونه بیش ترین لذت رو از بازی ببره، اما گیمپلی Call Of Duty و Battlefield روی تیراندازی و مبارزه تمرکز داره.
در فروش هم که بدون شک Call Of Duty و Battlefield برتر خواهند بود. عناوین مخفی کاری به علت سختی که اکثرا دارن مدت خیلی زیادی توی صدر جدول های فروش باقی نمیمونن، اما خب هر کسی میتونه خیلی راحت توی Call Of Duty یه تفنگ دستش بگیره، همین طوری شلیک کنه و دیگران رو بکشه و اتفاقا لذت هم ببره.
پاسخ
(04-25-2015, 01:58 PM)Blue Sun نوشته است:
(04-25-2015, 01:34 PM)HOSSEIN COD نوشته است: ممنون ازمدیر blue sun بابت قرار دادن اطلاعات

امکانش هست لینک اون خبر رو بدید؟

والا اگر سازندگان بازی چنین حرفی زدن، نادانی و کم تجربگی خودشون ر و میرسونه. مقایسه سری Deus Ex با Battlefield و Call Of Duty یه کار کاملا اشتباه هست. Deus Ex یه بازی RPG هست که به بازیکنان اجازه میده که نحوه بازی کردن رو خودشون انتخاب کنن و خوشون به شخصیت اصلی بازی با انتخاب‌هاشون، شکل بدن و اون رو تعریف کنن. گیمپلی سری Deus Ex روی مخفی کاری تمرکز داره (هر چند که سازندگان میگن که میخوان تعادلی بین مبارزه و مخفی کاری برقرار کنن)  و در واقع کسی که بازی رو با استفاده از مخفی کاری به پایان برسونه میتونه بیش ترین لذت رو از بازی ببره، اما گیمپلی Call Of Duty و Battlefield روی تیراندازی و مبارزه تمرکز داره.
در فروش هم که بدون شک Call Of Duty و Battlefield برتر خواهند بود. عناوین مخفی کاری به علت سختی که اکثرا دارن مدت خیلی زیادی توی صدر جدول های فروش باقی نمیمونن، اما خب هر کسی میتونه خیلی راحت توی Call Of Duty یه تفنگ دستش بگیره، همین طوری شلیک کنه و دیگران رو بکشه و اتفاقا لذت هم ببره.
این خبر رو تو یه سایتی پیدا کردم که زیاد معروف نبود دیدم و یادم نیست ولی الآن میگردم پیداش میکنم و میگذارم به احتمال زیاد دروغی بوده که خود
سایت گفته چون مگه میشه بازیی که سه ساله آمده بیاد موفق تر  از بازیی بشه که 10 سال که هرسال به بیرون میاد الآن میگردم پیداش میکنم

دوستان لینک خبر رو پیدا کردم ولی متاسفانه خبر رو نمیتونم پیدا کنم  شایدم خبر رو پاک کرده باشه خود سایت احتمالا حتمون سایت رو میشناسید دیگه،  من خودم الآن فهمیدم که این سایت بیشتر شایعات و خب های فیک میزاره اینم لینک
http://www.gamepur.com/news
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,313 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,194 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,434 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,596 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,892 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان