نظرسنجی: دوست دارید نسخه بعدی، ادامه کدامیک باشد؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
Black Ops
22.73%
15 22.73%
Advanced Warfare
6.06%
4 6.06%
Ghost
12.12%
8 12.12%
Modern Warfare
59.09%
39 59.09%
در کل 66 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of Duty: Black Ops III | Official Thread
(04-25-2015, 02:02 PM)HOSSEIN COD نوشته است:
(04-25-2015, 01:58 PM)Blue Sun نوشته است:
(04-25-2015, 01:34 PM)HOSSEIN COD نوشته است: ممنون ازمدیر blue sun بابت قرار دادن اطلاعات
من یه سوال دارم امکانش هست این بازی جدیدDeus Ex: Mankind Divided بتونه بازی های بتلفیلد و کالاف رو شکست بده؟ آخه در یکی از خبرا این شرکت گفته بود:

نقل‌قول: ما داریم روی این عنوان خوب کار خواهیم کرد تا این عنوان بتواند دو بازی بتلفید و کالاف رو درهم کوبد
نظر شما چیست آیا این بازی موفق تر از دو بازی بتل و کالاف خواهد بود

امکانش هست لینک اون خبر رو بدید؟

والا اگر سازندگان بازی چنین حرفی زدن، نادانی و کم تجربگی خودشون ر و میرسونه. مقایسه سری Deus Ex با Battlefield و Call Of Duty یه کار کاملا اشتباه هست. Deus Ex یه بازی RPG هست که به بازیکنان اجازه میده که نحوه بازی کردن رو خودشون انتخاب کنن و خوشون به شخصیت اصلی بازی با انتخاب‌هاشون، شکل بدن و اون رو تعریف کنن. گیمپلی سری Deus Ex روی مخفی کاری تمرکز داره (هر چند که سازندگان میگن که میخوان تعادلی بین مبارزه و مخفی کاری برقرار کنن)  و در واقع کسی که بازی رو با استفاده از مخفی کاری به پایان برسونه میتونه بیش ترین لذت رو از بازی ببره، اما گیمپلی Call Of Duty و Battlefield روی تیراندازی و مبارزه تمرکز داره.
در فروش هم که بدون شک Call Of Duty و Battlefield برتر خواهند بود. عناوین مخفی کاری به علت سختی که اکثرا دارن مدت خیلی زیادی توی صدر جدول های فروش باقی نمیمونن، اما خب هر کسی میتونه خیلی راحت توی Call Of Duty یه تفنگ دستش بگیره، همین طوری شلیک کنه و دیگران رو بکشه و اتفاقا لذت هم ببره.
این خبر رو تو یه سایتی پیدا کردم که زیاد معروف نبود دیدم و یادم نیست ولی الآن میگردم پیداش میکنم و میگذارم به احتمال زیاد دروغی بوده که خود
سایت گفته چون مگه میشه بازیی که سه ساله آمده بیاد موفق تر  از بازیی بشه که 10 سال که هرسال به بیرون میاد الآن میگردم پیداش میکنم

دوستان لینک خبر رو پیدا کردم ولی متاسفانه خبر رو نمیتونم پیدا کنم  شایدم خبر رو پاک کرده باشه خود سایت احتمالا حتمون سایت رو میشناسید دیگه،  من خودم الآن فهمیدم که این سایت بیشتر شایعات و خب های فیک میزاره اینم لینک
http://www.gamepur.com/news

دوست عزیز، منبع خبری بدنام تر از گیم پور پیدا نکردید؟
در هر صورت بیخیالش، هر دومون خوب میدونیم که چنین خبری اصلا وجود نداشته که بخواد پیدا بشه D:
اما خب لپ کلام، Deus Ex  قصد رقابت با Battlefield و Call Of Duty رو نداره، چون که اصلا هم سبک نیستن که بخوان با هم رقابت کنن.
Black Ops 3 هم امیدوارم خوب از آب در بیاد. من که خودم علاقه داشتم که این بار به جنگ جهانی برگردیم، اما خب همون طور که مشخصه قرار نیست این طور باشه.
این هم یه پوستر از بازی، که از طریق فروشگاه GameStop به بیرون درز کرده و همون طور که میبینید، تاریخ انتشار بازی هم لو میده و میگه که اگه بازی رو پیش خرید کنید، در آینده به نسخه بتا هم دسترسی پیدا میکنید. تاریخ انتشاری که روی این پوستر زده شده 6 نوامبر هست.
من اون نوشته های پایینی رو متاسفانه دقیق نمیتونم ببینم و وقتی هم زوم میکنم اصلا واضح نشون داده نمیشن، اما خب خط اول رو که تونستم بخونم میگه که بتا تنها در دسترس افرادی قرار میگیره که نسخه Xbox One ،PS4 و PC بازی رو پیش خرید کنن.
ناگفته نمونه که تاریخ انتشار بازی و دسترسی به نسخه بتا تا بدین لحظه تنها در حد یک شایعه هستند.

[تصویر:  wj5l9pq93ayw6ojtn68k.jpg]
پاسخ
(04-25-2015, 03:57 PM)Blue Sun نوشته است:
(04-25-2015, 02:02 PM)HOSSEIN COD نوشته است:
(04-25-2015, 01:58 PM)Blue Sun نوشته است:
(04-25-2015, 01:34 PM)HOSSEIN COD نوشته است: ممنون ازمدیر blue sun بابت قرار دادن اطلاعات
من یه سوال دارم امکانش هست این بازی جدیدDeus Ex: Mankind Divided بتونه بازی های بتلفیلد و کالاف رو شکست بده؟ آخه در یکی از خبرا این شرکت گفته بود:

نقل‌قول: ما داریم روی این عنوان خوب کار خواهیم کرد تا این عنوان بتواند دو بازی بتلفید و کالاف رو درهم کوبد
نظر شما چیست آیا این بازی موفق تر از دو بازی بتل و کالاف خواهد بود

امکانش هست لینک اون خبر رو بدید؟

والا اگر سازندگان بازی چنین حرفی زدن، نادانی و کم تجربگی خودشون ر و میرسونه. مقایسه سری Deus Ex با Battlefield و Call Of Duty یه کار کاملا اشتباه هست. Deus Ex یه بازی RPG هست که به بازیکنان اجازه میده که نحوه بازی کردن رو خودشون انتخاب کنن و خوشون به شخصیت اصلی بازی با انتخاب‌هاشون، شکل بدن و اون رو تعریف کنن. گیمپلی سری Deus Ex روی مخفی کاری تمرکز داره (هر چند که سازندگان میگن که میخوان تعادلی بین مبارزه و مخفی کاری برقرار کنن)  و در واقع کسی که بازی رو با استفاده از مخفی کاری به پایان برسونه میتونه بیش ترین لذت رو از بازی ببره، اما گیمپلی Call Of Duty و Battlefield روی تیراندازی و مبارزه تمرکز داره.
در فروش هم که بدون شک Call Of Duty و Battlefield برتر خواهند بود. عناوین مخفی کاری به علت سختی که اکثرا دارن مدت خیلی زیادی توی صدر جدول های فروش باقی نمیمونن، اما خب هر کسی میتونه خیلی راحت توی Call Of Duty یه تفنگ دستش بگیره، همین طوری شلیک کنه و دیگران رو بکشه و اتفاقا لذت هم ببره.
این خبر رو تو یه سایتی پیدا کردم که زیاد معروف نبود دیدم و یادم نیست ولی الآن میگردم پیداش میکنم و میگذارم به احتمال زیاد دروغی بوده که خود
سایت گفته چون مگه میشه بازیی که سه ساله آمده بیاد موفق تر  از بازیی بشه که 10 سال که هرسال به بیرون میاد الآن میگردم پیداش میکنم

دوستان لینک خبر رو پیدا کردم ولی متاسفانه خبر رو نمیتونم پیدا کنم  شایدم خبر رو پاک کرده باشه خود سایت احتمالا حتمون سایت رو میشناسید دیگه،  من خودم الآن فهمیدم که این سایت بیشتر شایعات و خب های فیک میزاره اینم لینک
http://www.gamepur.com/news

دوست عزیز، منبع خبری بدنام تر از گیم پور پیدا نکردید؟
در هر صورت بیخیالش، هر دومون خوب میدونیم که چنین خبری اصلا وجود نداشته که بخواد پیدا بشه D:
اما خب لپ کلام، Deus Ex  قصد رقابت با Battlefield و Call Of Duty رو نداره، چون که اصلا هم سبک نیستن که بخوان با هم رقابت کنن.
Black Ops 3 هم امیدوارم خوب از آب در بیاد. من که خودم علاقه داشتم که این بار به جنگ جهانی برگردیم، اما خب همون طور که مشخصه قرار نیست این طور باشه.
این هم یه پوستر از بازی، که از طریق فروشگاه GameStop به بیرون درز کرده و همون طور که میبینید، تاریخ انتشار بازی هم لو میده و میگه که اگه بازی رو پیش خرید کنید، در آینده به نسخه بتا هم دسترسی پیدا میکنید. تاریخ انتشاری که روی این پوستر زده شده 6 نوامبر هست.
من اون نوشته های پایینی رو متاسفانه دقیق نمیتونم ببینم و وقتی هم زوم میکنم اصلا واضح نشون داده نمیشن، اما خب خط اول رو که تونستم بخونم میگه که بتا تنها در دسترس افرادی قرار میگیره که نسخه Xbox One ،PS4 و PC بازی رو پیش خرید کنن.
ناگفته نمونه که تاریخ انتشار بازی و دسترسی به نسخه بتا تا بدین لحظه تنها در حد یک شایعه هستند.

[تصویر:  wj5l9pq93ayw6ojtn68k.jpg]
میل با خودتون است میخواین باور نکنید
درباره ی این بازی منم دوست داشتم که از جنگه های آینده و مدرن به قدیمی برگردیم ولی بخاطر اینکه بلک آپس از جنگ جهانی فروش زیادی داشت تصمیم گرفتن اینو درست بکنن ولی بازم اینو زیادی از دور داستان بلک آپس دور کردند و بنظره من خیلی مسخره میشه این بازی زیرا نسخه ی دومش ادامه ای نیز داشت ولی اینطور که از تریلر دیدیم این بازی در سال 2065 اینا ادامه و بنظرم هیچ ربطی به دو نسخه ی قبل نداره چون نسخه ی دومش در سال 2025 بوده و کسایی که این عنوان رسانده باشن آخرا یه ادامه ای نیز داشت که یارو دوشمنه از زندان فرار کرد و دیگر بازی تمام شد اگه این بازی ادامه ی نسخه ی دوم باشد باید در سال 2027 یا 2030 باشد که در دموی تریلر نشان میداد این بازی 40 سال با نسخه ی قبلی فاصله دارد ولی 
بازم احتمال دارد آن تریلر درست نباشد و همش الکی باشد
پاسخ
واقعا حتی باکس آرت های این سری هم آدم رو به وجد میاره...یک اوبهت خاصی داره اون شخصی که اونجا نشسته. درست مثل نسخه ی اولش؛ فقط این بار ترکیبی از انسان و ماشین...
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
اولین تصاویر از بازی لو رفتند. احتمال انتشار بازی در تاریخ جمعه 6 نوامبر برای پلتفرم های PC و XBOX ONE و PS4

برای مشاهده سایز اصلی تصاویر روی آن ها کلیک کنید

• [تصویر:  CDYV-uZWAAAmpG4-150x150.png?5f8928]
  • [تصویر:  dXB8CrW-150x150.jpg?5f8928]
  • [تصویر:  J4eLEOV-150x150.jpg?5f8928]
  • [تصویر:  U9wVov9-150x150.jpg?5f8928]
  • [تصویر:  ZK8Egmy-150x150.jpg?5f8928]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
بالاخره تصاویر رسمی بازی منتشر شدند.
تا ساعاتی دیگر بطور رسمی از بازی رونمایی خواهدشد.
تایید شد که Call of Duty: Black Ops 3 بر روی PlayStation 4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

[تصویر:  black-ops-III-screenshot-1.jpg] [تصویر:  black-ops-III-screenshot-2.jpg] [تصویر:  black-ops-III-screenshot-3.jpg]

پاسخ
حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای Call of Duty: Black Ops 3 مشخص شد.

[تصویر:  2854827-4969779245-28540.jpg]

Operating System: Windows 7 64Bit / Windows 8 64Bit / Windows 8.1 64Bit
Processor: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom ll X4 810 @ 2.60 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graghics: Nvidia Geforce GTX 470 @ 1 GB / ATI Radeon HD 6970 @ 1 GB
Direct X: Version 11
Network: Broadband Internet Connection
Sound Card: Direct X Compatible
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
باکس آرت های رسمی بازی منتشر شدند.
PlayStation 4، Xbox One و PC

• [تصویر:  81kuWdZJbkL._SL1500_-150x150.jpg?5f8928]
  • [تصویر:  81NAtK36eRL._SL1500_-150x150.jpg?5f8928]
  • [تصویر:  813SV5e10NL._SL1500_-150x150.jpg?5f8928]
پاسخ
دوستان توجه کنید که سیستم مورد نیاز اعلام شده، برای حداقل سیستم مورد نیاز بازی است. در اکثر سایت ها به این مطلب توجه نشده.
پاسخ
(04-27-2015, 07:09 PM)station نوشته است: دوستان توجه کنید که سیستم مورد نیاز اعلام شده، برای حداقل سیستم مورد نیاز بازی است. در اکثر سایت ها به این مطلب توجه نشده.

البته امیر جان سیستم مورد نیاز به نوعی همون حداقل سیستم مورد نیاز هست. چون که سیستم مورد نیاز، یعنی سیستمی که بازی برای اجرا شدن بهش نیاز داره.
اون سیستم اون یکی پیشنهادیه، چیزی که سازندگان برای اجرای بازی با کیفیت بالا به ما پیشنهاد میدن. D:

راستی دوستان یه نگاه به این ایستر اگ جالب که روی باکس آرت بازی هست، بندازید.
روی تفنگ هر دو نفر (افردا موجود روی باکس آرت COD: BO و COD: BO 3) یه نوشته یکسان هست.

[تصویر:  y8zdo9tizo3vf3b0twud.jpg]
پاسخ
تریلر بازی رو الان دیدم. 
لامصب بلک اوپس نبود که جت اسکی بود، بنظر میاد تری آرک به ورزش اسکی علاقه مند شده! ضایه ترین اسکیشون از بایوشاک بوده که واقعا خندم گرفت سرش  :D
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,335 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,284 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,776 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,612 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,904 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان