امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Capcom قصد دارد نسخه های بازسازی شده بیشتری بسازد
(05-18-2015, 10:23 PM)Blue Sun نوشته است:
(05-18-2015, 10:11 PM)POIROT نوشته است: همین کار اچ دی کردن زحمت خیلی زیادی می خواهد و همچنین مهارت  بسیار زیاد :heart:
 این کارای  Capcom  ( اچ دی کردن مخصوصا رزیدنت اویل (فعلا)  )  بی دلیل نیست شاید داره دل افراده بخصوصی رو به دست میاره ( Shinji / Keiji )  برای ساخت نسخه جدیدی از شیطان مقیم  :exclamation:
------------------------------------------------

نیاز به زحمت زیاد و مهارت بالایی داره کاملا درسته، اما خب اصلا قابل مقایسه با زحمتی و مهارتی که برای ساخت یه IP جدید نیازه هست؟
بعدش هم کپکام سال ها فرصت داشت که دل اون افراد رو به نحوی به دست بیاره... فکر نکنم به خاطر تنها بدست آوردن دل اون افراد، این همه آدم با چنین مهارت بالایی رو مشغول چنین کاری که این هم زحمت میبره، بکنه.
اگه واقع بین باشیم، باید بگیم که کپکام متوجه شده که بازسازی عناوین قبلیش میتونه سود خوبی براش بدست بیاره، به همین دلیل داره این کار رو انجام میده.

بله هست و شایدم بیشتر ، نمونه یه ip جدید Escape Dead Island  از این نمونه ها بی شمار هست برادر  :at:
---------------------------------------------------
خوب وقتی  میبینه یه استدیو جدید به وجود آورده ( تانگو ) باید ناز کنه ، در ضمن بنده عرض کردم شاید ...
------------------------------------------------------
جالبش اینجا هست که خیلی از دوستان میگن Capcom عنوان شیطان مقیم رو اکشن کرده ، تا اونجایی که یاد دارم  این ( اکشن ) بودن را خود میکامی در شیطان مقیم  4 کلید زد 
خوب مگه بقیه به فکر چی هستن   :huh: این اچ دی کردن هم همچین خودجوش نبوده و نیست 
[تصویر:  pl4b_outerhaven_by_freshpaprika-d5tno0f.png]
پاسخ
ببین دوست عزیزم، من که گفتم که ساخت IP جدید ریسک داره و باید برای ساختش هم هزینه بالایی بپردازی. بعدش هم این Escape From Dead Island که یه IP جدید محسوب نمیشه. یه اسپین آف (نسخه فرعی) برای سری Dead Island هستش. 
The Last Of Us یه IP جدید محسوب میشه. Bloodborne یه IP جدید محسوب میشه. Destiny یه IP جدید هست.
حالا اینا IP های جدیدی هستن که خیلی خوب ظاهر شدن و تونستن نظر منقدان و طرفداران و جلب کنن و فروش بالایی داشته باشن.
همون طور که گفتم ساخت یه IP جدید ریسک داره و همه IP های جدید تبدیل به عناوینی فوق العاده نمیشن و ممکنه خیلی بد از آب در بیان.
پاسخ
(05-18-2015, 10:56 PM)Blue Sun نوشته است: ببین دوست عزیزم، من که گفتم که ساخت IP جدید ریسک داره و باید برای ساختش هم هزینه بالایی بپردازی. بعدش هم این Escape From Dead Island که یه IP جدید محسوب نمیشه. یه اسپین آف (نسخه فرعی) برای سری Dead Island هستش. 
The Last Of Us یه IP جدید محسوب میشه. Bloodborne یه IP جدید محسوب میشه. Destiny یه IP جدید هست.
حالا اینا IP های جدیدی هستن که خیلی خوب ظاهر شدن و تونستن نظر منقدان و طرفداران و جلب کنن و فروش بالایی داشته باشن.
همون طور که گفتم ساخت یه IP جدید ریسک داره و همه IP های جدید تبدیل به عناوینی فوق العاده نمیشن و ممکنه خیلی بد از آب در بیان.

یه مثال واسه IP بده بزن حال کنیم
پاسخ
(05-18-2015, 11:03 PM)badboyX نوشته است:
(05-18-2015, 10:56 PM)Blue Sun نوشته است: ببین دوست عزیزم، من که گفتم که ساخت IP جدید ریسک داره و باید برای ساختش هم هزینه بالایی بپردازی. بعدش هم این Escape From Dead Island که یه IP جدید محسوب نمیشه. یه اسپین آف (نسخه فرعی) برای سری Dead Island هستش. 

یه مثال واسه IP بده بزن حال کنیم

خب همون طور که گفتم، IP های جدیدی هم هستن که خوب ظاهر نشدن.
Ryse: Son of Rome
Lords of the Fallen 
Knack
Dark
Ride to Hell: Retribution 
و...
پاسخ
حالا غیر از تمام این بحث ها کمپکام اگه می خواست دل طرفدار ها رو بدست بیاره 6 RE درست حسابی روش کار می کرد یا فاجعه ی صنعت بازی سازی یعنی Resident Evil: Operation Raccoon City رو منتشر نمی کرد که بعد مجبور بشه نسخه ی RE Revrlotion رو از روی کنسول 3ds روی کنسول های نسل هفت و PC بازسازی و منتشر کنه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
شاید خوب نتونستم مفهوم حرفم رو برسونم :  خط اول که نوشتید که هیچ ، کاملا درسته و همه میدونن ...
بله درسته اون عنوانی که مثال زدم فرعی هست ، ( اشتباه کردم  ) می خواستم اینو بگم  Ip های مزخرفی هر ساله روانه بازار گیم میشن و از طرف منتقد ها و گیمر ها هم  بهشون ... میشه ، اونوقت اچ دی کردن یه عنوان قدیمی ارزشش رو نداره من که میگم ارزشش واقعا زیاده ... 
-----------------------------------------------------------------------------
من از شما میپرسم شما از نسخه اچ دی شده شیطان مقیم لذت بردید یا نه  ؟ واقعا بیان کنید ( بد برداشت نشه ) 
----------------------------------------------------------------------------------
من خودم به شخصه دوست دارم تمامی عنوان های خوبش رو Capcom اچ دی کنه ( چند تا کامنت بالا تر ذکر کردم ) باور کنید به کلی از ip های جدید و نسخه های فرعی که  ، با کلی ،  هزینه میفروش ارزش داره / تریلر های دروغ / تصاویر دروغ / بسته های الحاقی باسمه ای و ، ..
------------------------------------------------------------------------------------
نمی خوام نظراتم رو به کسی تحمیل کنم ، و نخواهم کرد ، اگه بازم  بد بازگو کردم ، و بد متوجه شدید و یا یه چیز دیگه برداشت کردید فقط لایک  :heart:

(05-18-2015, 11:27 PM)مجید نصر نوشته است: حالا غیر از تمام این بحث ها کمپکام اگه می خواست دل طرفدار ها رو بدست بیاره 6 RE درست حسابی روش کار می کرد یا فاجعه ی صنعت بازی سازی یعنی Resident Evil: Operation Raccoon City رو منتشر نمی کرد که بعد مجبور بشه نسخه ی RE Revrlotion رو از روی کنسول 3ds روی کنسول های نسل هفت و PC بازسازی و منتشر کنه.

آقا مجید واقعا میگم شما عنوان های نام برده خودتون رو به خیلی از بازی های مزخرف ترجیح نمیدید ؟
مثل بازی فرزند روم / مثل بازی غبار اتمی نیو وگاس / و ...................... هزاران عنوان دیگه ...
من  تعصب خاصی روی Capcom و شیطان مقیم ندارم  ، حرف من این هست که عنوان های ساخته شده ضعیف Capcom از عنوان های دیگه خیلی بهتره حداقل قابل بازی کردن هست ... 
شاید سلیقه من  خلاصه شده باشه برای  چند عنوان #
-----------------------------------------
بحث من همینه ، نمیدونم شما عزیزان چرا فکر میکنید مجبور شده   :exclamation: باور کنید افرادی مثل بنده دوست دارن همه ی نسخه های اویل را دنبال کنن ( چون Capcom شرکتی هست که درون بازیهاش چارچوب خاصی داره / دلچسبه  ، بازیهاش ارزش گشتن دارند / تکمیل کردن 100%  / ....
:heart:
[تصویر:  pl4b_outerhaven_by_freshpaprika-d5tno0f.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Rockstar برای GTA 6 برنامه‌های زیادی دارد The White Witcher 37 10,622 01-05-2024, 06:31 PM
آخرین ارسال: hobit
  نسخه‌ی بعدی سری Gears ممکن است از سریال The Handmaid’s Tale الهام بپذیرد White Beard 0 1,337 10-22-2019, 09:39 PM
آخرین ارسال: White Beard
  بازی Kingdom Hearts 3 بیش از ۵ میلیون نسخه به فروش رسانده است White Beard 0 1,258 10-22-2019, 09:36 PM
  پردازنده‌ی پلی‌استیشن ۵ توانایی خلق تخریب‌پذیری‌های بزرگ و مبارزات فانتزی‌تر را دارد White Beard 0 1,188 10-22-2019, 09:35 PM
  نسخه‌ی فیزیکی بازی Panzer Dragoon: Remake به‌زودی عرضه خواهد شد White Beard 0 1,138 10-22-2019, 09:31 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان