امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destiny | برسی نژاد ها و مناطق درون بازی
[تصویر:  Destiny_box_art.png]
خوب میخواهم از همان اول سر اصل مطلب برم، همان طور که از اسم مطلب معلوم بود در اینجا قصد معرفی مناطق و همچنین نژاد های بازی را دارم، ابتدا نژاد ها و سپس مناطق را به همراه توضیحات کوتاهی به عرض شما میرسانم.

نژاد های بازی Destiny
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نژاد ها را به ترتیب علاقه ی خودم به آنها نام میبرم.
Titan :
گروهی بسیار قدرتمند و بی رحم که توانایی حمل سلاح های سنگینی مانند: ماشین گان، راکت لانچر و ... را در اختیار دارند، همچنین زره تمام فلزی و مجهزشان نیز باعث گرفتن زهره چشم بزرگی از دشمن میشود، همچنین شایان به ذکر است علاوه بر این که آنها قدرت بالایی دارند، هیچگاه اصل اتحاد و فداکاری را از یاد نمیبرند و حتی از جان خود برای کمک به یاران خود دریغ نمیکنند! اما قدرت های Titan ها به همین جا ختم نمی شود آنها میتوانند با ضربات سهمگین خود دشمن ها را نا بود کنند، برای قلع و قعم کردن تعدادی دشمن که اطرافتان را پر کرده اند تنها یک مشت کافیست! مشتی که در  واقع نیروی اصلی این نژاد است، مشتتان را بر روی زمین بکوبید تا انژی ساطع شده از آن کار تمام دشمنان را تمام کند، همچنین سپر محافظتی شما نیز در مواقعی که زیر آتش سنگینی هستید به داد شما میرسد  با فعال کردن آن دایره ایی به دور شما ظاهر شده و از شما در مقابل تیر ها حفاظت میکند.
[تصویر:  Destiny_Character_Art_Titan.jpg]
Warlock :
دسته ایی از جنگ جویان که شاید از نظر زره یا اسلحه ضعیف تر از بقیه باشند اما قابلیتی دارند که به مراتب در صورت تبهر در استفاده ز آن ها مفید تر از اسلحه هاست، سلاحی بهه نام جادو! Warlock ها جادو های متفاوتی دارند که در کنار اسلحه ها تنوع خوبی به وجود آورده.
Warlock ها 3 نیروی خاص دارند که به نام های زیر است.
Solar Flare: یک نوع نارنجک نوری که برای لحظاتی قدرت دیدن را از دشمن میگیرد.
Nova Bomb: نوعی نارنجک که از خود نیروی زیادی ساطع میکند و باعث آسیب دیدگی جدی دشمن خواهد شد.
Radiance: موشکی که به سمت دشمن ره سپار شده و دشمن بخت برگشته را به دیار باقی واصل می کند.
[تصویر:  Destiny_Character_Art_Warlock.jpg]

Hunter :
خوب نیاز به توضیح خاصی نیست، همان طور که از اسم نژاد پیداست، نژاد Hunter در واقع نژادی از شکارچیان است، شکار چیانی آرام که ناگهان ضربه ی خود را به دشمن وارد میکنند، سلاح اصلی آنان Snipe است. همچنین قوی ترین صلاح برای مبارزات تن به تن را نیز این گروه در اختیار دارد، یک چاقوی قدرتمند به راحتی در نبرد های تن به تن جواب میدهد. همچنین قابلیت و نیروی اصلی آنان Golden Gun است، بازی Halo را به یاد بیاورید، حتما کلت های موجودات فضایی را به یاد دارید که نیروی خود را نگه داشته و ناگهان تیر قدرتمندی شلیک میکردند! قابلیت GG نیز مانند آن است. همچنین باید اشاره کرد که نژاد Hunter استاد مخفی کاری نیز هست که زمانی که این قابیلیت در کنار قدرت و سرعت بالا قرار بگیرد بسیار دیدنی است!
[تصویر:  Destiny_Character_Art_Hunter.jpg]

Cabal:
موجوداتی عجیم الچثه به همراه  تفنگ ها بزرگشان که بر تن هر جنبنده ایی لرزه می اندازند، فقط تصور کنید در یک نبر آنلاین ناگهان سر و کله این غول بی شاخ و دم پیدا می شود! 2 راه دارید یا پا به فرار بگذاری یا با تمام دشمنانتان سر نابودی او متحد شوید! البته شاید چیزی از نگرانی شما بکاهد آن هم این که سرعت آنها کم است و فرار کردن از دست آن ها آسان است، اما من هیچ ضمانتی نمی کنم که شما بتوانید از دست گلوله های تفنگ های او نیز فرار کنید!

[تصویر:  cabal.png]
Fallen :
نژادی که زمانی فرمان روای همه جا بوده ناگهان همه چیز خود را از دست می دهد و به موجودی تبدیل میشود که فقط یک سفینه دارد! Fallen ها همواره در حال کوچ هستند و ناگهان همانند عذابی آسمانی بر سر شما نازل میشوند،  آنها مغرور و سلطه طلبند و اگر شما کاری نکنید کل کهکشان را فتح خواهند کرد، شاید نکته ی جالب در مورد آن ها این باشد که آن ها 4 دست دارند! و به لطف سرعت بالایشان در یک آن دشمن را کله پا میکنند.
[تصویر:  20130706144830%21Fallen_Render.png]

VEX :
اطلاعاتی یافت نشد! شما تنها میدانید که مقر آن ها در ونوس است، همچنین شایان به ذکر است که نقطه ضعفشان قلبشان است و Head Shoot بر آن ها اثر گذار نیست.
[تصویر:  vex.png]
Hive :
آن ها داریای سه دسته سرباز، شوالیه و ملکه هستند که 2 گروه اول قدرت خاصی ندارد ولی ملکه قدرت باور نکردنی دارد و میتواند حسابی برایتان دردسر درست کند، همان طور که میبینید آنها شبیه به زامبی ها هستند! در واقع شاید بتوان گفت آن ها زامبی های مدرن هستند، البته ترسناک تر از گروه ملکه، گروه Phogoth از این نژاد است که فرمانروای آن ها به حساب می آید و شایان به ذکر است که بسیار عظیم الجثه نیز هستند و در صورت دیده شدن فرار بهترین راه است!
[تصویر:  Hive_2.png]

حال به برسی مکان های موجود در بازی میپردازیم که عبارتند از:
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
زمین : تنها محل قابل سکونت شهر The City، جمعیت زنده: بسیار کم.
زمینی که ما آن را دوست داریم و در آن زندگی میکنیم تبدیل به یک ویرانه شده، ویرانه ایی که قابل سکونت نیست! تنها یک شهر قابل سکونت است آن هم The City است شهری که فعلا میتوان در آن زندگی کرد اما بیانگان به طمع سیاره ما وارد زمین شده اند ما 2 راه داریم.
1- تا ابد مخفی شویم
2-به جنگ دشمنان برویم و در اینجاست که میخواهم به تو یک چیز بگویم
نقل‌قول: نمیخواهم زیاد هیجان زده ات کنم اما، تو تنها امید بشریت هاستی!
[تصویر:  Destiny-Earth.jpg]
ماه : مقر اصلی Hive ها، منطقه ممنوعه، زیرا وارد شدن به آن بدون آگاهی = مرگ
ماه به سیاره ایی وحشتناک تبدیل شده Hive ها همانند زامبی های فیلم های ترسناک در سراسر آن وجود دارند و ...
[تصویر:  Destiny-screenshots-10-01-13-10.jpg]

مریخ : مقر اصلی Cabal ها، زمانی در دست انسان ها بوده اما به دلیلی مجبور به ترک آن شده ایم.
شهر هایی که زمانی مانند یک مرکز تجاری برای انسان ها بود حال در زیر خاک مدفون شده، برج هایی که نشانه قدرت ما بود حال مدفون در زیر خروار ها خاک است!
[تصویر:  Destiny-world-building-4.jpg]
ونوس : مقر اصلی VEX، زمانی در دست انسان ها بوده اما به دلایلی مجبور به ترک آن شده ایم.
هیج گونه اطلاعاتی وجود ندارد! تنها میدانیم تمام سازه ها و ... ما در آن جا نابود شده!
[تصویر:  hellmouth_desktop.jpg]
مشتری: وجود آن در بازی تایید نشده اما امکان حضور آن در بازی وجود دارد.

در صورت به دست آمد اطلاعات جدید به روز خواهد شد.

.Oh, then that's the rule you'll have to break to know the truth
پاسخ
ای کاش کلا ی ترد می زندی
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
سلام!
"اما بیانگان به طمع سسیاره ما وارد زمین..."
بهتره کمی از عجله کردنت تو نوشتن کم کنی!البته این تنها غلت املاییت تو این مقاله نیست!!!چرا اینقدر عجله داری
(موفق باشی)

[تصویر:  STALKER_2.jpg]
پاسخ
بازی باحالی می شه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
(07-08-2014, 08:37 PM)'Clonel Kovolsky' نوشته است: سلام!
"اما بیانگان به طمع سسیاره ما وارد زمین..."
بهتره کمی از عجله کردنت تو نوشتن کم کنی!البته این تنها غلت املاییت تو این مقاله نیست!!!چرا اینقدر عجله داری
(موفق باشی)

ممنون بابت اطلاعت تصحیح شد فقط خواستم اینو بگم که این غلت املایی نیست اگه شما تو Word متنت رو بنویسی میتونی با Ctrl+S مطلب رو Save کنی بدون این که نیاز باشه بیای بیرون برای همین چون من سریع تایپ میکنم ممکنه دستم از رو Ctrl ول بشه و چند تا سسسسسسس جاش بمونه که البته چون حواسم هست پاک میکنم ولی این از زیر دستم در رفته بازم ببخشید

پاسخ
درود بر شما.خسته نباشید

برادر من، معرفی کاراکترها به خوبی صورت گرفته و جای بحث زیادی نیست.

یک نکته آموزشی بگم خدمتت:
یکی از مهم ترین ارکان یک مقاله، مقدمه قوی و مخاطب پسند هست.یک مقدمه می تونه تعیین کننده این که فردی مقالتون که ساعت ها براش زحمت کشیدید رو بخونه و یا اینکه با دیدن عکس ها و یه خط از بالا و پایین یه تشکر بزنه و بره!
متاسفانه مقدمه ای که برای مقالتون در نظر گرفتید، خیلی ابتدایی و ساده هست یا بهتر بگویم به همه چی شباهت داره غیر از مقدمه.
خوب می خوایم فلان کار رو کنیم نشد که مقدمه! تو مقدمه می بایست از جملات قلبمه و سلمبه ( اگه درست نوشته باشم!) استفاده کنی طوری که ذوق خواننده رو برای خوندن مقالت افزایش بدی.

انشاالله در مقاله های بعدیت شاهد مقدمه های بهتری خواهم بود.
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اینستاگرام: Hamedzahedi_ir
واتساپ: 09360649125

یاد باد آن روزگاران
یاد باد

پاسخ
(07-08-2014, 10:10 PM)'Sherlock Holmes' نوشته است: درود بر شما.خسته نباشید

برادر من، معرفی کاراکترها به خوبی صورت گرفته و جای بحث زیادی نیست.

یک نکته آموزشی بگم خدمتت:
یکی از مهم ترین ارکان یک مقاله، مقدمه قوی و مخاطب پسند هست.یک مقدمه می تونه تعیین کننده این که فردی مقالتون که ساعت ها براش زحمت کشیدید رو بخونه و یا اینکه با دیدن عکس ها و یه خط از بالا و پایین یه تشکر بزنه و بره!
متاسفانه مقدمه ای که برای مقالتون در نظر گرفتید، خیلی ابتدایی و ساده هست یا بهتر بگویم به همه چی شباهت داره غیر از مقدمه.
خوب می خوایم فلان کار رو کنیم نشد که مقدمه! تو مقدمه می بایست از جملات قلبمه و سلمبه ( اگه درست نوشته باشم!) استفاده کنی طوری که ذوق خواننده رو برای خوندن مقالت افزایش بدی.

انشاالله در مقاله های بعدیت شاهد مقدمه های بهتری خواهم بود.
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

سلام
راستش اگر دیگر مقدمه هایم را بخوانید بهتر است اما راستش رو این مقدمه هیچی کار نکردم و فقد برای خالی نبودن عریضه یه چیزی نوشتم چون فکر میکردم برای اینطور مطالب نیازی به مقدمه نیست، اما الان که فکر میکنم میبینم خوب میشد مقدمه خوبی مینوشتم، به هر حال ببخشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
خسته نباشی
دوست عزیز یه مشکل اساسی تو مقاله ات هست و اونم اینکه مخاطب عام رو آدم حساب نکردی.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
الان اگه یکی مثل من که با این بازی، کوچکترین آشنایی نداره، اینجوری میشه[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
نه سلامی، نه علیکی، همینجوری پریدی وسط داستان و میگی "خب بریم که داشته باشیم توضیحی از نژادها رو و...".[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب اولش یه توضیح درباره بازی می دادی که چیه، چه سبکیه، سازندش کیه،(البته از رو عکس فهمیدم که استودیو بانجی هست) ناشرش کیه، برای چه پلتفرمی میاد، اصلا قضیه بازی چیه؟
خب اینجوری خیلیا مثل خودم، همون حرکتی که آقای زاهدی گفت رو انجام میدیم و میریم. (بالا پایین کردن عکس ها و زدن دکمه تشکر) چون اصلا نمیدونیم قضیه از چه قراره که حالا بخوایم مطلب رو هم بخونیم.
تو مقالات این شکلی بعدی، بیشتر دقت کن. البته خوبه که یه تنوعی بدی و مدام نقد و پیش نمایش ننویسی.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(07-08-2014, 11:29 PM)'PWLG' نوشته است: خسته نباشی
دوست عزیز یه مشکل اساسی تو مقاله ات هست و اونم اینکه مخاطب عام رو آدم حساب نکردی.[img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
الان اگه یکی مثل من که با این بازی، کوچکترین آشنایی نداره، اینجوری میشه[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
نه سلامی، نه علیکی، همینجوری پریدی وسط داستان و میگی "خب بریم که داشته باشیم توضیحی از نژادها رو و...".[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
خب اولش یه توضیح درباره بازی می دادی که چیه، چه سبکیه، سازندش کیه،(البته از رو عکس فهمیدم که استودیو بانجی هست) ناشرش کیه، برای چه پلتفرمی میاد، اصلا قضیه بازی چیه؟
خب اینجوری خیلیا مثل خودم، همون حرکتی که آقای زاهدی گفت رو انجام میدیم و میریم. (بالا پایین کردن عکس ها و زدن دکمه تشکر) چون اصلا نمیدونیم قضیه از چه قراره که حالا بخوایم مطلب رو هم بخونیم.
تو مقالات این شکلی بعدی، بیشتر دقت کن. البته خوبه که یه تنوعی بدی و مدام نقد و پیش نمایش ننویسی.

بله درسته ببخشید البته یه بار قبلا یه مطلب نوشته بودم گفتن فلان جاش اشتباهه عوضش کردم گفتن اگه اشتباهم نوشتی نباید عوض کنی مطلب رو حالا هم من به این مطلب دس نمیزنم ولی همون طور که گفتم بروز رسانی خواهد داشت ان شا ا.. در بروز رسانی هایش کامل تر توضیح میدهم
بازم ببخشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
درود
بابت این اطلاعات مفید ممنون عزیز
از نژاد Titan بیشتر خوشم میاد!
[تصویر:  0nxp_assassins_creed_fanart_by_barbeanic...4og5u0.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,077 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 14,409 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  نقد و بررسی بازی Shadow of Destiny peyman_eun 1 2,202 04-12-2020, 06:40 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,461 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  عشق فداکاری تغییر ، نقد و برسی بازی Brothers A Tale Of Two Sons kaladin 3 2,378 10-04-2019, 03:53 PM
آخرین ارسال: kaladin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان