امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deus Ex: Mankind Divided | Official Thread
این هم 2 والپیپر زیبا و جدید برای بازی

[تصویر:  180x102.png][b]

[تصویر:  180x102.png]

[/b]
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
با سلام و خسته نباشید خدمت "مدیر ارشد" عزیز.
یکی از عکس ها تکراری هست فکر می کنم...واقعا طراحی Adam Jensen زیباست.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(04-12-2015, 09:09 PM)MA 77 نوشته است: با سلام و خسته نباشید خدمت "مدیر ارشد" عزیز.

راستش کاملا تکراری نیست.
یکی از این عکس ها همون کاور مجله گیم اینفورمر هستش، اما خب دیگه نوشته های موجود رو کاور رو نداره و ما تنها تصویر Adam Jensen رو میبینیم.
پاسخ
(04-12-2015, 09:11 PM)Blue Sun نوشته است:
(04-12-2015, 09:09 PM)MA 77 نوشته است: با سلام و خسته نباشید خدمت "مدیر ارشد" عزیز.

راستش کاملا تکراری نیست.
یکی از این عکس ها همون کاور مجله گیم اینفورمر هستش، اما خب دیگه نوشته های موجود رو کاور رو نداره و ما تنها تصویر Adam Jensen رو میبینیم.

سلام خدمت شما دوست عزیز.
بله. اطلاع دارم. منظورم تصویری هست که مربوط به باکس آرت بازی هست.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(04-12-2015, 09:26 PM)MA 77 نوشته است:
(04-12-2015, 09:11 PM)Blue Sun نوشته است:

راستش کاملا تکراری نیست.

سلام خدمت شما دوست عزیز.
بله. اطلاع دارم. منظورم تصویری هست که مربوط به باکس آرت بازی هست.

اون هم کاملا تکراری نیست.
توی باکس آرت ارتفاع تصویر از عرضش بیش تره و بالای باکس آرت هم بزرگ نوشته شده PS4 و یا Xbox One، اما خب این جا اون تصویر باکس آرت بدون این که دارای اون نوشته ها باشه، به یه والپیپر تبدیل شده.
پاسخ
وای خدایا چه جزئیاتی داره این تصاویر به نظرم گرافیک این بازی منفجر می کنه سیستم ها رو
اولین بازی هست که سازنده ها گفتند که از Dx 12 استفاده  میکنه واقعا عالیه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
طی مصاحبه‌ای که صداپیشه Adam Jensen با یکی از سایت‌های خارجی داشته، اعلام شده که تمامی حرکات Adam Jensen با استفاده از موشن کپچر ساخته میشن.
راستی صداپیشه Adam Jensen هم تغییر نکرده و هنوزم همونیه که وظیفه صداپیشگی این شخصیت رو توی Deus Ex: Human Revolution بر عهده داشت.
پاسخ
دوستان Square Enix رسما اعلام کرد که در طی کنفرانسش در E3 2015، که در 16 ژوئن برگزار میشه، یه ویدئو in-game هم از بازی به نمایش در میاد. متاسفانه جزییات بیش تری راجع به این مسئله گفته نشده.
همچنین کاور ماه جولای مجله Edge هم مشخص شده و اون هم چیزی نیست جز Deus Ex: Mankind Divided.

[تصویر:  deus_ex_mankind_divided_edge_cover.jpg]

همون طور که میبیند این شماره از مجله قراره پیشنمایش عناوینی چون COD: BO 3 رو در خودش داشته باشه. همچنین نگاهی هم انداختن به AC: Syndicate.
اما خب مهم ترین نکته جلد مجله علاوه بر تصویر Adam Jensen، حرفیه که راجع به Deus Ex: Mankind Divided نوشته شده. نوشته شده که قوی تر، کشنده تر و عمیق تر. بعد هم نوشته شده که این عنوان در حال بازسازی سبک اکشن نقش آفرینی (Action RPG) هست! خیلی این حرف بزرگیه.

من از نسخه قبلی واقعا لذت بردم. داستان خیلی زیبا و گیمپلی فوق العاده عالی داشت که بازیکن رو مجبور میکرد که با استفاده از مخفی کاری بازی رو پیش ببره و به اهدافش برسه. سازندگان گفتن که میخوان تعادلی بین مبارزات اکشن و مخفی کاری در این نسخه برقرار کنن، به شکلی که بازیکن ها حق انتخاب داشته باشن تا از بین این دو روش، یکی رو برای بازی کردن انتخاب کنن، اما خب به نظر من بهتره که روی همون مخفی کاری باقی بمونن. خیلی ها با وسیع تر شدن گیمپلی و دادن آزادی بیش تر به بازیکن موافقن، اما خب به نظر من توی Deus Ex بازیکن هر چی محدود تر باشه بهتره. D:
اصن بیان مثل Dishonored تنها یه چند تا اسلحه باحال در اختیار Adam بزارن و تمام بازی رو با استفاده از اونا پیش بریم. D:
به نظرم خیلی خوب میشه اگه سازندگان بیان و این اختیار رو به بازیکن بدن که خودش زاویه دوربین رو انتخاب کنه و بین اول شخص و سوم شخص تغییرشون بده.
پاسخ
کاور مجله‎هاش واقعاً عالی و جذاب هستن. انتخاب Deus Ex هم واقعاً خوب بود.
اینکه تعادل بین مخفی کاری و اکشن و حفظ می‎کنن از نظر من خیلی خوبه. چون باعث خسته شدن گیمر نمی‎شه و کلاً لذت بخش‌تره اینجوری تا اینکه گیمر فقط اکشن یا مخفی کاری رو انتخاب کنه ...
ممنون ابراهیم جان.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
 مجله edge ماه جولای چند روزی میشه منتشر شده! توی پست زیر لینک دانلود این مجله موجوده دوستان.
دانلود مجلات بازی خارجی جدید
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,341 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,321 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,892 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,617 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,906 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان