امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evolve | Official Thread
مامی بسته های الحاقی نقشه های بازی Evolve رایگان خواهند بود 

[تصویر:  date.png] آذر ۳ام, ۱۳۹۳| ۱۷:۰۹ [تصویر:  user.png] محمد زمانی [تصویر:  1410255386-bpfull.jpg&w=48&id=20640&random=1410255386] 

[تصویر:  2434957-evolve-jan-first-look-screenshot...50x140.jpg]

به تازگی و بر اساس مصاحبه ای توسط سازندگان بازی Evolve مشخص شده است که تمامی نقشه هایی که توسط بسته های الحاقی به بازی Evolve اضافه خواهند شد برای بازیکنان رایگان خواهد بود. برای مشاهده اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.به تازگی در طول مصاحبه ی وب سایت IGN با استودیو Turtle Rock Studios، آقای Phil Robb که از اعضای سازنده بازی می باشند اعلام کردند که ما بازی را با هیولا های جدید، شکارچی ها و نقشه های جدید پشتیبانی خواهیم کرد اما تمامی نقشه های بازی رایگان خواهند بود زیرا می خواهیم همه ی بازیکنان بتوانند از آن ها استفاده کنند. ایشان در مصاحبه ی خود اعلام کردند:
نقل‌قول: یکی از چیز هایی که جزء اهداف مهم ما برای بسته های الحاقی بازی بوده است، این است که رضایت مشتریان را کسب کنیم. ما دوست نداریم ارتباط بازیباز را از سرور های بازی برای تهیه نکردن یک بسته الحاقی و نقشه قطع کنیم و به اجتماع بازیکنان در بازی ضربه بزنیم. به همین خاطر تمامی نقشه های بازی رایگان خواهد بود. تا اختیار دست بازیباز باشد.همچنین باید بگویم اگر شما بسته الحاقی شامل هیولا ها و شکارچی های جدید را نخریدید شما هنوز هم می توانید در برابر رقیب هایتان بازی کنید. البته اگر بازی را پیش خرید کرده باشید، بسته الحاقی اول دریافت هیولا های جدید برای شما رایگان خواهد بود.
بازی Evolve که در E3 2014 جوایز بسیار زیادی هم کسب کرد ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۴ عرضه شود اما با تاخیر مواجه شد و هم اکنون در تاریخ ۱۰ فبریه ۲۰۱۵ برابر با ۲۱ بهمن ۹۳ برای پلتفرم های PlayStation 4, PC و Xbox One منتشر خواهد شد.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
با بخش کمپین بازی Evolve آشنا شوید [تصویر:  date.png] آذر ۱۴ام, ۱۳۹۳| ۱۸:۰۹ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 
[تصویر:  evolve_goliath-250x113.jpg]

بازی Evolve به خاطر بخش چند نفره بسیار هیجان انگیزی که دارد، تا کنون موفق به کسب جوایز متعددی شده. اما این مهم تنها قسمتی نیست که بازی نامبرده در خود دارد و ما شاهد یک بخش داستانی نیز هستیم. برای مطلع شدن از نحوه عملکرد این قسمت با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
بخش داستانی شامل یک نبرد پنج روزه میان شکارچیان و هیولاها می باشد. در این میان سرنوشت سیاره Shear مشخص خواهد شد که آیا بدست هیولاها خواهد افتاد یا اینکه به تسخیر انسان ها در می آید.
شما در این بازی شاهد پنج راند مسابقه خواهید بود که با Hunt شروع می شود و پس از آن، دو حالت دیگر به نام های Nest و Rescue نیز موجود هستند. آخرین راند هم به حالت Defend اختصاص دارد. البته فکر این را از سرتان بیرون کنید که حالت های مختلف خیلی بی هدف فقط کپی و چسبانده شده اند. هر بار که شما پیروز می شوید یا شکست می خورید، برای مرحله بعد حائز اهمیت خواهد بود. به عنوان مثال در نقشه زیر، شکارچیان در مرحله Dam پیروز شده اند و به همین خاطر می توانند در مرحله بعدی، از تشکیلات زرهی و غیره استفاده کنند.
در زیر شما شاهد یک مثال هستید:
[تصویر:  evacuation_infographic_sm-250x140.jpg]
نمونه ای از بخش کمپین Evolve

Evolve در تاریخ ۱۰ فوریه (مصادف با ۲۱ بهمن) ۲۰۱۵ برای PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

پاسخ
سازندگان Evolve به سوالات هواداران پاسخ می دهند [تصویر:  date.png] آذر ۱۷ام, ۱۳۹۳| ۱۷:۰۹ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 

[تصویر:  evolve_logo-250x140.jpg]
 استدیو Turtle Rock که به عنوان سازنده بازی Evolve شناخته می شود، اخیرا جلسه ای را در سایت Reddit با حضور هواداران برگزار کرده تا اینکه به سوالات آنان پاسخ داده شود. برای مرور مهمترین سوالات و پاسخ های آن، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
Evolve یک بازی چند نفره با دو تیم ۴ نفره و تک نفره می باشد که شکارچیان و هیولاها را در برابر هم قرار می دهد. در زیر شما شاهد برخی از سوالات هواداران هستید که اعضای Turtle Rock به آن پاسخ داده اند.
برنامه استدیو Turtle Rock برای انتشار DLC ها به چه صورت است؟ (با توجه به اینکه نقشه ها برای تمامی بازیکنان رایگان می باشند)
نقل‌قول: Phill Robb (یکی از موسسین): در حال حاضر ما نقشه ها، شخصیت ها، هیولاها و برخی قابلیت های درخواست شده از سوی جامعه بازیکنان را مورد بررسی قرار می دهیم. در انتها ما به برنامه ای رسیدیم که برای خود ما، به عنوان یک گیمر، کاملا مناسب بوده است. همانقدر که دوست داریم تمامی DLC ها را رایگان عطا کنیم، هزینه های زیادی برای ساخت به همراه دارند.نقشه ها و امکاناتی که برای جامعه بازیکنان ما ایجاد شده است همگی رایگان می باشند. DLC هایی که مربوط به هیولاها و شخصیت ها می شوند، پولی هستند اما شما هنوز هم می توانید با آن دسته که DLC را خریداری کرده اند بازی کنید، حتی اگر هم این DLC را خریداری نکرده باشید.
آیا ایده هایی وجود داشته است که Turtle Rock بخواهد آنها را حذف کند؟
نقل‌قول: Matt Colville (تهیه کننده، طراح و نویسنده): ما خیلی از چیزها را حذف کردیم اما هسته کلی بازی هیچ وقت تغییری نکرد.ما نقشه های بسیار جاه طلبانه ای برای حیات وحش داشته ایم. به عنوان مثال سیاره، یک تیم سوم هم بود که عضویت در آن چندان غیر عادی هم نیست چون بقیه توسط حیات وحش نابود شده اند.با این حال چنین ایده ای خیلی زود کنار گذاشته شد. خیلی بد بود که شما در جنگل قدم بزنید و ناگهان پیغام HEROES WIN ظاهر شود. شما برنده شدید اما اصلا چنین چیزی خوشحالی نداشت. فقط به اطراف نگاه می کردید که چه اتفاقی افتاده.به همین خاطر ما حیات وحش را طوری تنظیم کردیم که برای وضعیت های مناسب تری طراحی شده باشد.
[تصویر:  image3.jpg]
آیا Turtle Rock از این بابت نگران بوده است که بازیکنان فقط سمت یک سری هیولاها و یا شکارچیان خاصی بروند؟
نقل‌قول: Chloe Skew (تهیه کننده): مسلما خیر. احتمالا شما هم دیده ای که تعداد محدودی مردم چنین کاری را می کنند و همین مسئله به خاطر یک سری سلایق شخصی رخ می دهد، اما اینکه اکثر بازیکنان دست به چنین کاری زده، خودشان را محدود کنند و فقط سراغ چهار شکارچی آخر بروند، من ناامید خواهم شد. هر شکارچی قابلیت مخصوص به خود را دارد که می توانید استراتژی های مختلفی را در نبرد ایجاد کند.Phill Robb (یکی از موسسین): اگر ما به نقطه ای برسیم که یکی از شکارچیان، برتری نا عادلانه ای نسبت به دیگر شخصیت های زیر رده خود داشته باشد، مسلما کاندیدای بهبود تعادل خواهد بود. ایده اصلی ما این است که تمامی شکارچیان معتبر هستند.مسلما یک سری شکارچیان را ما میبینیم که بیشتر انتخاب می شوند و اگر چنین چیزی رخ دهد، ما مسئله را بررسی می کنیم تا راه حل یافت شود.
آیا Turtle Rock بازی خود را در برابر ایده های جامعه ماد سازان باز خواهد گذاشت؟
نقل‌قول: Phill Robb (یکی از موسسین): من خودم به شخصه خیلی دوست دارم و امیدوارم که بتوان راه را برای سازندگان ماد باز گذاشت اما چون، امتیاز موتوری که Evolve با آن ساخته شده است دست ما نیست، موانع بسیار زیادی بر سر راه خواهد بود. هیچ قولی نمی دهم اما اگر بتوانیم حتما این مسئله را عملی می کنیم.
Evolve در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۵  (مصادف با ۲۱ بهمن) برای PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

پاسخ
بخش آلفا واقعا قشنگ بودش[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] . بهترین آلفایی بود که تا الان بازی کردم [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
بنده به دوستانی که کلا به کار تیمی علاقه دارن توصیه میکنم این بازی رو از دست ندن .
گرافیکش هم در بخش آلفا قابل قبول بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
If life gives you errors, burn life's house down with the errors

کیس های ماد شده  (تاپیکی برای حرفه ای ها)
پاسخ
نسخه ی الفا کجا هست که ما هم بریم بازی کنیم؟
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(12-09-2014, 12:58 AM)'مجید نصر' نوشته است: نسخه ی الفا کجا هست که ما هم بریم بازی کنیم؟

تموم شد مجید جان ، منتظر نسخه بتا باش خبرت میکنم .

پاسخ
(12-09-2014, 01:07 AM)'Paraziiit' نوشته است:
(12-09-2014, 12:58 AM)'مجید نصر' نوشته است: نسخه ی الفا کجا هست که ما هم بریم بازی کنیم؟

خب حالا یه چیزی به غیر از  گرافیکش که نسخه ی الفا هست و انتظاری ازش نمیره و برای من هم فعلا این قسمت مهم نیست گیم پلی بازی چطور بود کار گروهی که گفتی چجوری بود مثل بازی left 4 dead بود؟
کلا یه نقد کوتاه که تمام کلیات بازی رو بگه بگو تا ببینیم با چه بازی رو به رو هستیم.

پاسخ
(12-09-2014, 01:39 AM)'مجید نصر' نوشته است:

خب حالا یه چیزی به غیر از  گرافیکش که نسخه ی الفا هست و انتظاری ازش نمیره و برای من هم فعلا این قسمت مهم نیست گیم پلی بازی چطور بود کار گروهی که گفتی چجوری بود مثل بازی left 4 dead بود؟
کلا یه نقد کوتاه که تمام کلیات بازی رو بگه بگو تا ببینیم با چه بازی رو به رو هستیم.

یه نقد کوچیک بگم ؟ باشه بن شدم پای خودت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

محیط های بازی واقعا عالی طراحی شدن و با نقشه های کوچیکی طرف نیستید و جزئیات به لطف موتور [font=arial] CryEngine[/font] عالیه
همکاری تو بازی حرف اول رو میزنه و اگه نتونی به موقع از تجهیزات و توانایی های شخصیتت به خوبی استفاده کنی مطمئن باش که هیولا زده دهن تون رو ....
تو بازی چندین شخصیت وجود داره که هرکدوم بر اساس قدرت هاشون منحصر به فرد هستن و شخصی سازی هم میشه کرد (یکم)
هوش مصنوعی به شدت بالاست و هیولا ها فرصت نفس کشیدن بهت نمیدن
. (هیولا ها خیلی سگ جونن)
به موسیقی زیاد دقت نکردم ولی تا اونجایی که یادمه بد نبود

بازی ترکیبی از leaft4dead و team fortress هستش از نوع گیم پلی

نکته : من زیاد بازی نکردم در حد 4 ساعت کلا

امیدوارم از نقدم مزخرفم لذت برده باشید (آخه منو چه به نقد نویسی ؟!؟ مجید ببین چه کاری تو پاچمون کردی !! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

پاسخ
(12-09-2014, 01:49 AM)'Paraziiit' نوشته است:
(12-09-2014, 01:39 AM)'مجید نصر' نوشته است:

خب حالا یه چیزی به غیر از  گرافیکش که نسخه ی الفا هست و انتظاری ازش نمیره و برای من هم فعلا این قسمت مهم نیست گیم پلی بازی چطور بود کار گروهی که گفتی چجوری بود مثل بازی left 4 dead بود؟

یه نقد کوچیک بگم ؟ باشه بن شدم پای خودت [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

محیط های بازی واقعا عالی طراحی شدن و با نقشه های کوچیکی طرف نیستید و جزئیات به لطف موتور [font=arial] CryEngine[/font] عالیه
همکاری تو بازی حرف اول رو میزنه و اگه نتونی به موقع از تجهیزات و توانایی های شخصیتت به خوبی استفاده کنی مطمئن باش که هیولا زده دهن تون رو ....
تو بازی چندین شخصیت وجود داره که هرکدوم بر اساس قدرت هاشون منحصر به فرد هستن و شخصی سازی هم میشه کرد (یکم)
هوش مصنوعی به شدت بالاست و هیولا ها فرصت نفس کشیدن بهت نمیدن
. (هیولا ها خیلی سگ جونن)
به موسیقی زیاد دقت نکردم ولی تا اونجایی که یادمه بد نبود

بازی ترکیبی از leaft4dead و team fortress هستش از نوع گیم پلی

نکته : من زیاد بازی نکردم در حد 4 ساعت کلا

امیدوارم از نقدم مزخرفم لذت برده باشید (آخه منو چه به نقد نویسی ؟!؟ مجید ببین چه کاری تو پاچمون کردی !! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])

نه باو بن چیه اصلا شما و امثالی مثل شما که نسخه ی الفا ی بازی رو انجام دادید باید بیایی توی تاپیک خوده بازی و در موردش بگید تا یکی مثل من بدونه با چه بازی ای طرفه.
خب اینجور که پیداست باید بازی قشنگی باشه و باید به قکر این باشیم که اورجینالشو بخریم چوت معلومه بخش انلاینش خیلی بیشتر فاز میده تا بخش داستانیش.

پاسخ
تریلر سینماتیک معرفی Wraith، هیولای جدید Evolve 

[تصویر:  date.png] آذر ۲۷ام, ۱۳۹۳| ۱۸:۰۹ [تصویر:  user.png] حامد زاهدی [تصویر:  1406290291-bpfull.jpg&w=48&id=2204&random=1408345914] 

[تصویر:  20140108_evolve-600x170-250x70.jpg]
Evolve به هیولاهای عظیم الجثه و وحشتناکش معروف است! استودیو Turtle Rock برای بالا بردن هیجان مخاطبین خود، هیولای جدید دیگری به نام Wraith را معرفی کرد.پیش از Wraith، سه هیولای دیگر با نام های Kraken، Goliath و Behemoth به نمایش در آمده بودند که آشنایی با آن ها داشتیم.خود سازندگان نیز اعلام کرده بودند که این ۳ تنها هیولای بازی نیستند و هیولاهای دیگری نیز در راه است.امروز نیز با معرفی Wraith و به نمایش در آوردن تریلری از این هیولای ترسناک، حرف خود را به اثبات رساندند. در این تریلر سینماتیک، Wraith را خواهید دید که قابلیت نامرئی کردن خود را دارد و در بعضی مواقع خود را تکثیر می کند. 

بازی Evolve دارای سبک اکشن و تیر اندازی اول شخص بوده و برای PC و کنسول های نسل هشتمی Xbox One و Playstation 4 در تاریخ ۱۰ فوریه سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,344 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,338 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,939 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,620 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,908 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان