نظرسنجی: آیا منتظر نسخه بعدی Mafia بودید یا هستید?
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
85.96%
49 85.96%
خیر
14.04%
8 14.04%
در کل 57 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mafia 3 | Official Thread
(08-05-2015, 05:47 PM)BadBoy4Ever نوشته است:
(08-05-2015, 05:24 PM)Free man نوشته است:
خوب گفتم زودتر تریلرش قرار بدم  :D
بزنیم بر بدن این تریلرو! هر چند که مثل فیلمه...... Confused

برادر خودمو برای یه هایپ غول اماده کرده بودم که تقریبا فروکش کرد : چرا نسخه فرانسویشو  (گویا Italy بود  :D ) گذاشتی ؟ اصن نفهمیدیم یارو بنده خدا چی گفت
اگه میشه انگلیسیشم بذارین 
ممنون  :heart:

همونطور که امیر جان گفتن قراره تا لحظاتی دیگه! یه پست بره رو سایت که تمام تصاویر و تریلر ها و... توش هست. تریلر نسخه ی انگلیسی تو اون پست ویژه مهرشاد جان قرار میده ;) 
اینم گذاشتم تا داغه دان کنید! ایتالیایی بود ولی ارزش دان داشت.....

اقایون دقت کنند که تریلر و تصاویر و توضیحات کلی بازی در پست اول افزوده شدند.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
گوتی سال اینده ببینید کی گفتم هایپم هزاره و نمیتونم خودمو کنترل کنم

دوستانی هم که میگن شخصیت پردازی خوبی نداره یا از ریشه ها جدا شده باید بگم میتونی بازی نکنی ما بازی میکنیم به شما هم ربطی نداره
پاسخ
یه چیزی که برام جالبه اینه که سازنده خواسته نوآوری کنه و این نواوری در داستان رو با یک ویتنامی شروع کرده ولی واسه اینکه از گذشته هم فاصله نگیره، از شخصیت های اصلی و محبوب نسخه دوم یعنی ویتو و جو هم استفاده کرده که بنظر میرسه خیلی کوتاه و میشه گفت بیخود این کارو انجام داده. ضعف بازی در داستان هست. نسخه های مافیا، اگر ضعفی داشتند، اون ضعف از داستان بوده.
در کل، بنده از نمایش بازی لذت بردم و منتظر انتشارش هم مسلما خواهم بود. درباره صداگذاری و گیم پلی و گرافیک اصلا حرفی نیست. بخصوص گرافیک که واقعا خارق العاده است. به جرأت میتونم بگم گرافیکش در حد آنچارتد هست. بلکه ام بیشتر! 
بعضی از دوستان هم نفوس بد میزنند و از بازی بدشون اومد که شاید بخاطر قضاوت زود باشه. درسته، مافیا ۳ اونجوری که باید و شاید، ظاهر نشد ولی همین حضور کوتاه، خودش رضایت بخشه. ;)
پاسخ
(08-05-2015, 10:46 PM)station نوشته است: یه چیزی که برام جالبه اینه که سازنده خواسته نوآوری کنه و این نواوری در داستان رو با یک ویتنامی شروع کرده ولی واسه اینکه از گذشته هم فاصله نگیره، از شخصیت های اصلی و محبوب نسخه دوم یعنی ویتو و جو هم استفاده کرده که بنظر میرسه خیلی کوتاه و میشه گفت بیخود این کارو انجام داده. ضعف بازی در داستان هست. نسخه های مافیا، اگر ضعفی داشتند، اون ضعف از داستان بوده.
در کل، بنده از نمایش بازی لذت بردم و منتظر انتشارش هم مسلما خواهم بود. درباره صداگذاری و گیم پلی و گرافیک اصلا حرفی نیست. بخصوص گرافیک که واقعا خارق العاده است. به جرأت میتونم بگم گرافیکش در حد آنچارتد هست. بلکه ام بیشتر! 
بعضی از دوستان هم نفوس بد میزنند و از بازی بدشون اومد که شاید بخاطر قضاوت زود باشه. درسته، مافیا ۳ اونجوری که باید و شاید، ظاهر نشد ولی همین حضور کوتاه، خودش رضایت بخشه. ;)

هنوز بخش های زیادی از بازی مونده و قضاوت کردن خیلی زوده ولی من از همه چیزش خوشم اومد و داستانشهم از نظرم خیلی خوبه
پاسخ
(08-05-2015, 10:46 PM)station نوشته است: یه چیزی که برام جالبه اینه که سازنده خواسته نوآوری کنه و این نواوری در داستان رو با یک ویتنامی شروع کرده ولی واسه اینکه از گذشته هم فاصله نگیره، از شخصیت های اصلی و محبوب نسخه دوم یعنی ویتو و جو هم استفاده کرده که بنظر میرسه خیلی کوتاه و میشه گفت بیخود این کارو انجام داده. ضعف بازی در داستان هست. نسخه های مافیا، اگر ضعفی داشتند، اون ضعف از داستان بوده.

آ باریکلا بلاخره یکی حرف دل ما رو گفت
بدترین حرکت ربط دادن یه بازی بعد از پنج سال به نسخه قبلیه
به نظرم اصلا نباید ربطی به 2 داشته باشه
داستان اون تموم شده بود و با پایان باز میموند خیلی بهتر میشد
حالا فعلا زود قضاوت نکنیم بهتره 
شاید یه برگ برنده باشه که هنوز روش نکردن
پاسخ
اصلا به نسخه های مختلف Mafia علاقه ای ندارم. البته بازیشون کردم و این یکی رو حتما میگیرم ولی می بینمش به هیجان نمیام. یعنی یه بازی باید علاوه بر داستان و گرافیک و ..... هیجان هم داشته باشه. یه چیزی که Uncharted خیلی داره. فکر نمی کنم این بازی چیزی باشه که واقعا دنبالش باشم. ولی خوب بالاخره بازی بزرگیه و ارزش خرید رو حتما داره
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ
(08-05-2015, 11:07 PM)Ct Os نوشته است: اصلا به نسخه های مختلف Mafia علاقه ای ندارم. البته بازیشون کردم و این یکی رو حتما میگیرم ولی می بینمش به هیجان نمیام. یعنی یه بازی باید علاوه بر داستان و گرافیک و ..... هیجان هم داشته باشه. یه چیزی که Uncharted خیلی داره. فکر نمی کنم این بازی چیزی باشه که واقعا دنبالش باشم. ولی خوب بالاخره بازی بزرگیه و ارزش خرید رو حتما داره
برادر عده ای از یه بازی خوششون نمیاد مثلا من از هیلو و انچرتد زیاد خوشم نمیاد ولی عاشق مافیام و این دلیل نمیشه که دیگران هم باید اونو دوست داشته باشن سلیقه ها فرق میکنه
پاسخ
(08-05-2015, 11:07 PM)Ct Os نوشته است: اصلا به نسخه های مختلف Mafia علاقه ای ندارم. البته بازیشون کردم و این یکی رو حتما میگیرم ولی می بینمش به هیجان نمیام. یعنی یه بازی باید علاوه بر داستان و گرافیک و ..... هیجان هم داشته باشه. یه چیزی که Uncharted خیلی داره. فکر نمی کنم این بازی چیزی باشه که واقعا دنبالش باشم. ولی خوب بالاخره بازی بزرگیه و ارزش خرید رو حتما داره
میخوام یکی از کلیشه ای ترین جملاتی رو که واقعا ازش متنفرم رو در جواب مدیر آرین بدم و اونم اینه که"هر کسی سلیقه ای داره." S0 (43) 
باز جای شکرش باقیست که فقط از دید خرید بهش نگاه میکنید و مثل مخالفان کلا بازی رو کنار نمیذارید.!!
پاسخ
(08-05-2015, 11:10 PM)Be the story نوشته است:
برادر عده ای از یه بازی خوششون نمیاد مثلا من از هیلو و انچرتد زیاد خوشم نمیاد ولی عاشق مافیام و این دلیل نمیشه که دیگران هم باید اونو دوست داشته باشن سلیقه ها فرق میکنه

منم سلیقمو گفتم خوب. کلا زیاد با سریش حال نمی کنم. ولی بازی قوی هست نمیشه اینو انکار کرد.

(08-05-2015, 11:11 PM)station نوشته است:
میخوام یکی از کلیشه ای ترین جملاتی رو که واقعا ازش متنفرم رو در جواب مدیر آرین بدم و اونم اینه که"هر کسی سلیقه ای داره." S0 (43) 
باز جای شکرش باقیست که فقط از دید خرید بهش نگاه میکنید و مثل مخالفان کلا بازی رو کنار نمیذارید.!!

بابا من از اوناش نیستم که یک بازی خفن و بزرگ رو بکوبم بعدش اصلا هم بازی نکنم. اینو حتما بازی می کنم ولی امیدی بهش ندارم. و بله هر کسی سلیقه ای دارد.
[تصویر:  rj9n_thevideogamegallery_26861_3840x2160_-_copy.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,341 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,319 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,878 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,617 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,906 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان