امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Middle Earth: Shadow of Mordor | Official Thread
(09-11-2014, 12:26 AM)'van helsing' نوشته است: آخه به شدت مثه اساینز کریده. استیل شخصیت اصلی در هنگام بالا رفتن از ارتفاعات یا دیوار و یا راه رفتن خیلی خیلی زیاد شبیه به AC هست یا صالا بهتره بگم همونه. یکی از عوامل سازنده بازی که فکر کنم طراح مراحل اسساسین کرید بود الان توی تیم سازنده هست.

نمی شه که فقط گیم پلی رو دید! گرافیک، داستان و ... هستن. بازی که فقط به گیم پلی نیست. مطمئنا نکات خیلی مثبتی در بازی وجود داره برای همین نمی شه فقط به خاطر گیم پلی از بازی نا امید شد!

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
(09-11-2014, 12:44 AM)HoomanGamer نوشته است:
(09-11-2014, 12:26 AM)'van helsing' نوشته است: آخه به شدت مثه اساینز کریده. استیل شخصیت اصلی در هنگام بالا رفتن از ارتفاعات یا دیوار و یا راه رفتن خیلی خیلی زیاد شبیه به AC هست یا صالا بهتره بگم همونه. یکی از عوامل سازنده بازی که فکر کنم طراح مراحل اسساسین کرید بود الان توی تیم سازنده هست.

نمی شه که فقط گیم پلی رو دید! گرافیک، داستان و ... هستن. بازی که فقط به گیم پلی نیست. مطمئنا نکات خیلی مثبتی در بازی وجود داره برای همین نمی شه فقط به خاطر گیم پلی از بازی نا امید شد!

سگ درصد موافقم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
درسته مخصوصا داستان.
همین داستان خودش میتونه خیلی راحت ورق رو برگردونه.
من دوتا تریلر دیدم از داستانش خوشم اومد.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(09-11-2014, 12:44 AM)'HoomanGamer' نوشته است:

خب بخش اصلی و مهم ترین بخش گیم پلی یه بازی هست. مثلا Hotline miami رو دقت کنی همش گیم پلی هست. گرافیکش هم پیکسل آرته. گرافیک که کم ارزش ترین پارامتر یه بازی در مسیر موفقیتش هست. تقلید از یه بازی خوبه ولی نه در این حد. شاید هم موفق شد ولی من چشمم آب نمی خوره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

پاسخ
(09-11-2014, 12:47 AM)van helsing نوشته است:

خب بخش اصلی و مهم ترین بخش گیم پلی یه بازی هست. مثلا Hotline miami رو دقت کنی همش گیم پلی هست. گرافیکش هم پیکسل آرته. گرافیک که کم ارزش ترین پارامتر یه بازی در مسیر موفقیتش هست. تقلید از یه بازی خوبه ولی نه در این حد. شاید هم موفق شد ولی من چشمم آب نمی خوره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

بازیهای دیوید کیج گیم پلی خاصی ندارن
همش باید چهارتا دکمه بزنی ولی طرفدار داره به خاطر داستانش. (خدایا چی میشد یه PS3 واسمون جور میکردی من حداقل هوی رین میزدم)
پاسخ
(09-11-2014, 12:47 AM)'van helsing' نوشته است:

به نظر من که گیم پلی نمی تونه در برابر داستان و گرافیک و موسیقی و صدا گذاری وایسه و یک بازی رو نابود کنه. یکی دیگه از نکات مثبت بازی هوش مصنوعیشه و اونطور که پیداس خیلی خوبه و دوستانی که این بازی رو روی نسل هشتم تجربه می کنن می تونن لذت زیادی از این بازی ببرن! در کل ما امید واریم. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
(09-11-2014, 12:56 AM)'PWLG' نوشته است:
(09-11-2014, 12:47 AM)'van helsing' نوشته است:

بازیهای دیوید کیج گیم پلی خاصی ندارن
همش باید چهارتا دکمه بزنی ولی طرفدار داره به خاطر داستانش. (خدایا چی میشد یه PS3 واسمون جور میکردی من حداقل هوی رین میزدم)

اون شاهکار ها رو داری با این بازی مقایسه مکنی؟[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اونا اصلا با این قابل مقایسه نیستن.

پاسخ
مثال زدم عزیز دلم
همین که ناشرش برادران وارنر باشه، باعث امیدواریه.
پاسخ
(09-11-2014, 01:52 AM)'PWLG' نوشته است: مثال زدم عزیز دلم
همین که ناشرش برادران وارنر باشه، باعث امیدواریه.

خب عزیز دلم گیم پلی حرف اولو میزنه من نمیگم موفق نمیشه. خودن هم ازش بدم نمیاد. اگه داستانش درست حسابی نباشه بد جوری خراب میکنه. چون اول گیم پلی و بعد داستان مهمترین پارامتر های یه بازی برای موفقیتش هستن عزیز دلم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] مثلا ارباب حلقه ها: جنگ در شمال هم ناشرش وارنر بود ولی زیاد جلب نبود.

پاسخ
نقل‌قول: مثلا ارباب حلقه ها: جنگ در شمال هم ناشرش وارنر بود ولی زیاد جلب نبود.
ببخشید من می پرم وسط حرفتون، ولی Lord of The Rings: War in North زیاد جالب نبود؟! [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] من از همون موقع انتشار دارم بازی رو امتحان می کنم و هیچ وقت هم واسه من تکراری نشده. سه شخصیت کاملاً متفاوت با داستان، ظاهر، سلاح ها و توانایی های متفاوت، Location های عالی، گرافیک بصری و فنی بسیار جالب، ارزش تکرار بسیار بالای بازی به طوریکه بازی برای چند بار بازی کردن ساخته شده. استفاده کاملاً مناسب از پتانسیل داستان بازی و خود فیلم. دیگه چی از یه بازی RPG می خوایید؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] این بازی هم یه جورایی Witcher سال 2011-2012 بود. در ضمن اصلاً مقایسه این بازی با Shadow of Mordor به نظر من کاملاً اشتباهه. سازنده War in North استودیو Snowblindـه و با سازنده این بازی فرق داره. این بازی Action RPGـه، در حالیکه War in North گیم پلیش برپایه همکاریه.
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
توضیحات سازندگان در مورد سلاح ها و دیگر وسایل Talion در Shadow of Mordor | ویدئو پشت صحنه

[تصویر:  date.png] شهریور ۲۰ام, ۱۳۹۳| ۱۳:۰۶ [تصویر:  user.png] محمد صادق شجاعی [تصویر:  1395379184-bpfull.jpg&w=48&id=15880&random=1408345910] 

[تصویر:  4b2bb2743f09b522291b2c50e39a7112-250x140.jpg]

همانطوری که از یک بازی جهان آزاد انتظار دارید، ایتم های قابل جمع آوری،یک جزء مهم در کمک به سازندگان برای بازگویی داستان هایی است، که امکان روایت آن ها در روند کلی بازی وجود ندارد. زمانی که به Middle-earth: Shadow of Mordor نگاه می کنیم، متوجه می شویم، ایتم های قابل جمع آوری به بازیکنان کمک می کند، در عمق داستان The Lord of the Rings فرو بروند. سوالاتی که در ذهن ما وجود دارد، چگونه و از چه راهی روایت این داستان ها است. در مصاحبه ای Kevin Stephens، مدیر عامل Monolith Productions در مورد تنوع ایتم های قابل جمع آوری Middle-earth: Shadow of Mordor و تاثیر آن ها بر روی Talion توضیحاتی داده است.
نقل‌قول: هرکسی که قصد آشنایی با The Lord of the Rings را دارد، ایتم های قابل جمع آوری زیادی وجود دارد که اطلاعاتی در مورد این دنیا ارائه می دهد. همچنین ایتم های سنتی نیز وجود دارد، که بر روی سلامتی، قدرت Talion و در پیشرفت او تاثیر دارند. دیگر آیتم ها Runes نام دارند، که بعد از کشتن کاپیتان بدست می آید و می توانید سلاح ها را ارتقا دهید. اسلحه تقویت می شود، اما ما بازی های سابق نیست که تعدادی زیادی سلاح وجود داشته باشد، تنها یک وجود در دسترس است، در طول بازی، orcها می توانند به مانند یک شخصیت، سلاح شما بشناسند. بهمین دلیل ما می خواهیم که بازیکنان بتوانند شمشیر، خنجر، کمان خود را ساخته، و به سلیقه خودتان شخصی سازی کنید.
بازی های جهان آزاد مانند دیگر بازیها، با استفاده از ایتم های قابل جمع آوری گسترش می یابند، اما در یک بازی جهان آزاد این ویژگی منحصر بفرد است . احساس ناشی از گردش آزادانه در دنیا، و کشف رازها تنها در سبک جهان آزاد وجود دارد. Middle-earth: Shadow of Mordor تا چند هفته دیگر برای PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 و PC در دسترس خواهد بود.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,371 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,489 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,426 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,635 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,915 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان