امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mirror's Edge Catalyst | Official Thread
اقا به نظر شما هم این دوتا شبیه هم هستن یا من فکر میکنم S0 (43)  Wall جدن کپی همند S0 (43) S0 (2)

[تصویر:  g25swgs6guy2hdquxa9y.jpg]
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: اقا به نظر شما هم این دوتا شبیه هم هستن یا من فکر میکنم [تصویر:  s0%20(43).gif]
به نظر من فقط شما اینطور فکر میکنین.  S0 (43)S0 (2)
اخه یه نگاه بنداز نه دهن نه بینی نه... کجاشون شبیه همه؟ Barare
NVB

4Ever Live
پاسخ
(02-13-2016, 05:14 PM)Geniuss نوشته است:
نقل‌قول: اقا به نظر شما هم این دوتا شبیه هم هستن یا من فکر میکنم [تصویر:  s0%20(43).gif]
به نظر من فقط شما اینطور فکر میکنین.  S0 (43)S0 (2)
اخه یه نگاه بنداز نه دهن نه بینی نه... کجاشون شبیه همه؟ Barare

از نیمرخ که اصلا شبیهش نیست  D125

[تصویر:  3m5r_cn0hsgn.png]
پاسخ
جزئیات جدید از داستان Mirror’s Edge Catalyst | رقابت گروه ها و مناطق مختلف در شهر

آرش سعادتمند ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
[تصویر:  Oy2-cjVQj-SB.878x0.Z-Z96KYq-768x432.jpg]
وبسایت بازی Mirror’s Edge Catalyst طی بروزرسانی اخیری که دریافت کرده است، اطلاعات جدیدی را در رابطه با داستان عنوان نامبرده ارائه می کند. در جدیدترین جزئیات، ما شاهد معرفی ۳ منطقه اصلی در شهر Glass هستیم که همراه با ۳ فرقه اصلی معرفی شده اند. این فرقه ها عبارتند از: Conglomerate ،Runners و Black November. Conglomerate از ۱۳ شرکت تشکیل شده است که کنترل Cascadia را در دست خود دارند و از اختیارات بالایی برخوردار می باشند. با این حال اعضای حاضر در آن دائما در حال جدال با یکدیگر هستند تا خود را به عنوان برترین عضو ثابت کنند. Runners از یک سری افراد آزاد تشکیل شده است که به صورت داوطلب عضو آن شده اند. آنها خارج از اجتماع اعضای Conglomerate زندگی می کنند و از راه هایی همچون کیف قاپی و پیغام بری درآمدکسب می کنند. بعضی وقت ها هم به استخدام شرکت هایی در می آیند که مسئول دستگیری آنها هستند. گروه آخر Black November است که شامل یک سری تظاهر کننده خشن، باهدف ترور مقامات و به راه انداختن انقلابی بین کارکنان هستند که اهمیتی هم نمی دهند هدفشان چه کسی خواهد شد.
داستان بازی Mirror’s Edge Catalyst در شهری به نام Glass دنبال می شود که سومین منطقه بزرگ از ملت Cascadia محسوب می شود و جمعیتی بالغ بر ۵ میلیون نفر دارد. ثروتمندترین منطقه درون شهر متعلق به قسمت Anchor است که Bauble Mall هم در آن در حال ساخت است؛ فروشگاهی که بعد از پایان یافتن مراحل ساخت، کامل ترین مجموعه خرید کل دولت Cascadia خواهد بود. در مرکز شهر تاسیسات Elysium Corporation حضور دارد و بیشتر فعالیت اعضای Runner نیز در این قسمت به چشم می خورد. در آخر هم The View را داریم که منطقه ای ساکت و آرام برای شهروندان است.
هنوز هم جزئیات ارائه شده آنقدر زیاد نیستند اما کاملا واضح می باشد که الکترونیک آرتز، اینبار قصد دارد تا داستانی غنی تر را نسبت به اولین بازی Mirror’s Edge ارائه کند.

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
تصاویر جدید بازی

[تصویر:  wvxibd5rndda_t.jpg] [تصویر:  pjgzcv5iym9l_t.jpg]

[تصویر:  f1lq2yirc3cu_t.jpg] [تصویر:  l6le4qf7tcwi_t.jpg]
پاسخ
نمی دون کسی اطلاع داده یا نه اگه داده جهت یادآوری اگه نه هم که خبر تازه که خودم امروز دیدم و تعجب کردم این بازی هم رفت جز بازی هایی که از Denuvo استفاده می کنه و باید از تجربه ی این بازی هم بی بهره باشیم. البته خوبه اشتراکی داریم و گرنه بدبخت میشدیم.
فعلا هم باید منتظر بمونیم ببینیم دارک سولز 3 از Denuvo استفاده کنه دیگه رسما امید جمعی به باد میره.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
تماشا کنید: پشت صحنه ساخت Mirror’s Edge Catalyst | شهر Glass در شب

آرش سعادتمند ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
[تصویر:  article_post_width_Mirrors_Edge_Catalyst.jpg]
جدیدترین قسمت از سری ویدئوهای پشت صحنه ساخت بازی Mirror’s Edge Catalyst منتشر شده است. موارد مورد بحث در این ویدیو که توسط استودیو دایس به عنوان سازنده بازی نامبرده ارائه می شوند عباتست از: پیش زمینه داستان شخصیت Faith (قهرمان بازی)، طراحی معماری شهر، فرقه های موجود درون بازی و “چالش های ترسیم زندگی شبانه در شهر”.
Mirror’s Edge Catalyst در ۲۶ مه مصادف با ۶ خرداد برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر خواهد شد.
آن دسته از کسانی که در همایش EGX Rezzed 2016 شرکت می کنند خواند توانست با حضور در کنفرانس Mirror’s Edge Catalyst، صحبت های آقای اریک اودلداهل به عنوان طراح ارشد را شنیدار باشند.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p
دانلود با کیفیت ۴۸۰p

پاسخ
تصاویر جدید بازی از محیط بازی منتشر شدند.

[تصویر:  rendition1.img-1-150x150.jpg][تصویر:  rendition1.img-2-150x150.jpg][تصویر:  rendition1.img-3-150x150.jpg][تصویر:  rendition1.img-4-150x150.jpg][تصویر:  rendition1.img_-150x150.jpg]

پاسخ
Mirror’s Edge Catalyst – برخی قابلیت ها تنها با استفاده از XP باز می شوند

آرش سعادتمند
۲۷ فروردین ۱۳۹۵
[تصویر:  mirrors-edge-catalyst-combat-and-movement.jpg]
یک سری از قابلیت هایی که درون بازی Mirror’s Edge Catalyst قرار دارند، تنها با جمع آوری XP و آزادسازی آنها از این طریق در دسترس بازیکن قرار خواهد گرفت.
طبق خبر منتشر شده از سوی سایت Eurogamer، بر خلاف بازی اول، بسیاری از قابلیت های Faith (قهرمان)، فقط با جمع آوری XP و آزادسازی از طریق درخت مهارتی قابل استفاده خواهند بود.
با انجام کارهایی همچون کشف گریدلیک ها (Gridleak) و یا انجام ماموریت های فرعی، بازیکنان مقداری XP دریافت می کنند. با افزایش سطح، بازیکن یک ارتقا را می تواند انجام دهد. امتیازاتی که بازیکن دریافت می کند در سه شاخه قابل مصرف هستند که عبارتند از: تجهیزات، مبارزه و حرکت.
مبارزه زمانی که به کار خواهد آمد که شما با یک سری خاص از دشمنان درگیر شوید، تجهیزات به شما وسایلی مانند مگلاین می دهد و حرکت هم باعث ایجاد فنون پیشرفته پارکور مانند غلط زدن پس از سقوط و دور زدن های سریع می شود.
خبرگزاریهایی که Mirror’s Edge Catalyst را تجربه کرده اند، از آزاد بودن ۱۰ الی ۱۹ ارتقا در همان ابتدای کار گزارش داده و گفته می شود که ارتقا سطح خیلی سریع در همان ۳ ساعت اول می تواند رخ دهد.
Mirror’s Edge Catalyst در ۲۶ مه مصادف با ۶ خرداد برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر خواهد شد.

پاسخ
سیستم مورد نیاز Mirror’s Edge: Catalyst رسما اعلام شد

[تصویر:  Mirrors_Edge_Catalyst.jpg]

حداقل:
  • CPU: Intel i3-3250 / AMD FX-6350. (Note: Mirror’s Edge Catalyst requires at least 4 logical cores to run
  • RAM: 6 GB
  • HARD DRIVE: At least 25 GB of free space
  • VIDEO: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti 2GB or better / AMD Radeon R9 270x or better
  • INPUT: Keyboard and mouse, dual analog controller

سیستم پیشنهادی
  • CPU: Intel Core i7-3770 at 3.4 GHz / AMD FX-8350 at 4.0 GHz
  • RAM: 16 GB
  • HARD DRIVE: At least 25 GB of free space
  • VIDEO: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB or better / AMD Radeon R9 280x 3GB or better
  • INPUT: Keyboard and mouse, dual analog controller
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,359 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,411 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,206 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,628 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,912 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان