امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mortal Kombat X | Offical thread

[تصویر:  5daa909d6492ad4a1.png]

[font=tahoma]مشخصات بازی[/font]

نام بازی : Mortal Kombat X
توسعه دهنده: NetherRealm Studios
ناشر:Warner Bros. Interactive Entertainment
طراح:John Edwards
موتور بازی:Self-modified Unreal Engine 3
پلتفرم: Microsoft Windows ،PlayStation 4،PlayStation 3،Xbox 360،Xbox One
تاریخ انتشار:2015
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
یکی از بهترین خبر ها برای طرفدار های سبک Fighting معرفی شدن نسخه ی دهم بازی Mortal Kombat به نام Mortal Kombat X هست.
بازی ای که با موتور اصلاح شده ی Unreal Engine 3 ساخته می شود و به بازیکن دو باره طعم واقعی یک مبارزه را القا میکند.
[تصویر:  Mortal_Kombat_x_2.jpg]
همانطور که می دانیم یکی از مهترین فاکتور بازی های Fighting تعداد کاراکتر های درون آن بازی هست و طبق صحبت های کارگردان هنری این عنوان بیش تر از هر نسخه Mortal Kombat کاراکتر های جدید دارد.
او می گوید:
نقل‌قول:
کسانی که عاشق کاراکتر های جدید هستند چیزی برای نگرانی ندارند چرا که Netherrealm Studios برای آن ها هر کاری می کند. او توضیح  می دهد که تیم سازنده می خواهد نسبت به بازیکنان این بازی خشن برخورد کند و این بدان معنی است که در این نسخه از Mortal Kombat ما شاهد بیشترین ورود کاراکتر های تازه نسبت به دیگر عناوین این سری هستیم.
همچنین او می گوید قابلیت های دیگری در بازی وجود دارد که هنوز این استدیو رونمایی نکرده است:
نقل‌قول: ما تغییرات و قابلیت هایی دیگری به بازی اضافه کرده ایم که در حال حاضر ترجیح می دهیم کمی زبانمان را گاز بگیریم و چیزی در این باره نگوییم، این بدان خاطر است که ما دوست داریم اطلاعات جدیدی را از بازی منتشر کنیم و این بسیار سخت است که درباره ی آن ها الان حرف نزنیم ولی باید صبر کنیم تا وقت آن برسد.
در تریلر زیبای E3 این عنوان که گیم پلی بازی را نشان میداد معلوم شد که این عنوان به مانند Injustice: Gods Among Us  میتوانید با محیط بازی تعامل داشته باشید.
[تصویر:  Mortal_Kombat_x_7.jpg]
با توجه به سخنان Ed Boon این عنوان در هر دو کنسول xbox one و ps4 به صورت 1080P  و 60فریم اجرا خواهد شد.

برای بسیاری از ماها سوال شده است که آیا عنوان Street Fighter vs. Mortal Kombat ساخته می شود یا خیر؟ سایت Metro توانسته است تا با یکی از اعضای استدیوی NetherRealm مصاحبه ای داشته باشد.این فرد اعلام کرده است که شرکت Capcom با وجود حرکات فینیشر یا همان Fatality میانه چندانی ندارد.
سایتMetro مینویسد:
نقل‌قول: ما حتی موفق شدیم زیر زبان او را پیرامون نقشه های لغو شده در رابطه با Street Fighter X Mortal Kombat بکشیم و اینطور که معلوم است، سازندگان همچنان با Capcom در تماس هستند منتهی مشکل اینجاست که Street Fighter به هیچ وجه اندازه عنوان دیگری خشن نیست. این شرکت اجازه نخواهد داد تا کسی سر Chun-Li یا Ryu را در آخر مسابقه قطع کند.
یکی از توئیت هایی که Ed Boon دریافت کرده است از اون میپرسد که آیا Kratos از سری God Of War به مانند نسخه 9 این عنوان حضور دارد یا خیر؟
نقل‌قول: سوال: آیا Kratos هم در Mortal Kombat X حضور دارد؟
Ed Boon: متأسفانه نه. او در Mortal Kombat 9 خیلی خوب به نظر می رسید ولی ما نمی خواهیم آن کار را دوباره انجام دهیم.
همچنین ایشون در مورد  Box Art هایی که فن ها برای نسخه ی xbox one و ps4 ساخته اند میگوید:
نقل‌قول: اگر این واقعیت داشت، ما می خواستیم نیمی از بازی را روی یک دیسک عرضه کنیم و نیمه ی دیگر را بر روی دیسک دیگر ولی مردم را نمی خواستیم به هم بریزیم. این خیلی جالب است که Sub-Zero بر روی Box Art نسخه ی PS4 باشد وScorpion هم بر روی Box Art نسخه ی Xbox One باشد.
[تصویر:  mortal-kombat-x-fan-boxart.png]
تریلر گیم پلی این عنوان

دانلود با کیفیت HD
دانلود با کیفیت SD

تصاویر بازی
[تصویر:  88648d4fa0eff77c1.jpg] [تصویر:  8864c69e8c0c771f2.jpg] [تصویر:  78eeb87aeedec5073.jpg] [تصویر:  78ee50699ff62c8c4.jpg] [تصویر:  78ee0db626d869285.jpg] [تصویر:  d55d3a7f673028d61.jpg] [تصویر:  d55dacfe598020a62.jpg] [تصویر:  d55d4c3ea516822b3.jpg]

منبع: گیمفا

پاسخ
آخرش توی نقل قول به اشتباه نوشتی تصویر اسکورپین توی باکس ارت نسخه PS4 هست و ساب زیرو روی باکس ارت XONE [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
تمامی موارد عالی بود تنها ایرادت ای بود که بدون قافیه عمل کردی خیلی شلوغ کردی یه ذره به ترتیب می نوشتی بهتر بود اما در هر حال خوب بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  PUBGLogoHeader.jpg]
پاسخ
(07-02-2014, 11:22 PM)'van helsing' نوشته است: آخرش توی نقل قول به اشتباه نوشتی تصویر اسکورپین توی باکس ارت نسخه PS4 هست و ساب زیرو روی باکس ارت XONE [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

الان بلعکس نوشتم؟؟
پاسخ
بازم ترد؟[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] کار پسندیده ایه آورین آورین[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(07-02-2014, 11:24 PM)'bazi_center' نوشته است: تمامی موارد عالی بود تنها ایرادت ای بود که بدون قافیه عمل کردی خیلی شلوغ کردی یه ذره به ترتیب می نوشتی بهتر بود اما در هر حال خوب بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

عزیز ( کلمه ای که خیلی دوسش داری[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]) ترد همینه!
پاسخ
(07-02-2014, 11:25 PM)'Real Madrid C.F' نوشته است:
(07-02-2014, 11:22 PM)'van helsing' نوشته است: آخرش توی نقل قول به اشتباه نوشتی تصویر اسکورپین توی باکس ارت نسخه PS4 هست و ساب زیرو روی باکس ارت XONE [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

الان بلعکس نوشتم؟؟ اخه من خیلی نمیشناسم :دی

آره الا برعکسه

پاسخ
(07-02-2014, 11:32 PM)'van helsing' نوشته است:
(07-02-2014, 11:25 PM)'Real Madrid C.F' نوشته است:

الان بلعکس نوشتم؟؟ اخه من خیلی نمیشناسم :دی

آره الا برعکسه

تصحیح شد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
همیشه از اسکورپین متنفر بودم... شخصیت مورد علاقم همیشه ساب زیرو هست ولی متاسفانه تو کامبت ها همیشه ساب زیرو جزو ضعیف ها هست :| خدایی هیچ حرکت خفنی براش نذاشتن... خدا کنه یکم بیشتر بهش توجه کنن تو این نسخه. بخاطر این ضعفش تو نسخه 10 من دیگه نوب سایبات رو همیشه انتخاب می کنم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
عالی. اتفاقا امروز تو فکر ترد همین بازی بودم که دیدم زدیش. کلا زدن ترد حرکت خیلی خوبیه. آفرین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
(07-02-2014, 11:45 PM)Arthas نوشته است: همیشه از اسکورپین متنفر بودم... شخصیت مورد علاقم همیشه ساب زیرو هست ولی متاسفانه تو کامبت ها همیشه ساب زیرو جزو ضعیف ها هست :| خدایی هیچ حرکت خفنی براش نذاشتن... خدا کنه یکم بیشتر بهش توجه کنن تو این نسخه. بخاطر این ضعفش تو نسخه 10 من دیگه نوب سایبات رو همیشه انتخاب می کنم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
داداش ساب زیرو ضعیف نیست بلکه سبک بازیش خاصه و شاید هرکسی (ازجمله خودم) نتونه راحت باهاش بازی کنه البته برعکس شما من عاشق اسکورپیون هستم و باهاش دمار از روزگار همه درمیارم ولی اصلا با ساب زیرو نمیتونم خوب بازی کنم ولی درعوض خواهرزاده 12 سالم با هیچکس مثل ساب زیرو نمیتونه خوب بازی کنه و حتی شاوکان رو هم میزنه و تنها کسیه که میتونه باهاش منو شکست بده البته اونجور که تو تریلرش دیدم، تو این نسخه ساب زیرو بهتر شده و به قول گزارشگر ای3، پویاتر شده.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,313 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,193 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,431 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,596 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان