نظرسنجی: PS4 یا Xbox One ؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
PS4
69.51%
57 69.51%
Xbox One
30.49%
25 30.49%
در کل 82 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PS4 & Xbox One | Official Thread
۵ بازی انحصاری و مورد انتظار Xbox One برای سال ۲۰۱۵ 

[تصویر:  date.png] دی ۳ام, ۱۳۹۳| ۲۳:۱۰ [تصویر:  user.png] عرفان استادی [تصویر:  1419448057-bpfull.jpg&w=48&id=21456&random=1419448057] 

[تصویر:  xbox-one-amd-250x140.jpg]

مسلما شما هم به مانند بسیاری دیگر از گیمرها برای سال ۲۰۱۵ هیجان زده اید. سازندگان و افراد صنعت بارها اعلام کرده اند که ۲۰۱۵ یکی از برترین سال ها برای صنعت بازی های ویدئویی خواهد شد و در آن هم شکی نیست؛ بازی های انحصاری زیادی از دو شرکت سونی و مایکروسافت برای کنسول های نسل هشتمی شان تهیه شده است. سونی با The Order: 1886, Uncharted 4 و Bloodborne خودش را برای رقابت سرنوشت ساز نسل آماده می کند و مایکروسافت هم عناوین مخصوص خود را در چنته دارد. در ادامه مطلب، نگاهی کوتاه خواهیم داشت به ۵ بازی انحصاری Xbox One که در سال ۲۰۱۵ عرضه می شوند.

[تصویر:  fable_legends_sterling_1.jpg]

۵- Fable Legends

این بازی ترکیبی از داستان های مهیج، مبارزات فوق العاده و ماجراجویی های قهرمانی به همراه قابلیت های نسل بعدی کنسول Xbox One می باشد. عنوان توسط Lionhead Studios ساخته و توسط Microsoft Studios عرضه خواهد گردید. سبک بازی به مانند عناوین قبلی سری، نقش آفرینی بوده و بازیکنان را به تجربه بازی در دو حالت تک نفره و چند نفره تیمی (co-op) دعوت می کند.

[تصویر:  crackdown-xboxone.jpg]

۴- Crackdown

از این بازی می توان به عنوان یکی از آثار متفاوت نسل یاد کرد؛ Crackdown شهری را نشان می دهد که در آن پلیسی با گروه های جنایتکار سر و کار دارد، بازی به مانند نسخه قبلی دنیای آزاد بوده و تجربه ای را به شما ارائه می دهد که از هیچ بازی دیگری در این ژانر ندیده اید. این بازی توسط سازنده اصلی یعنی Dave Jones به صورت انحصاری برای Xbox One توسعه می یابد.

[تصویر:  halo_5_guardians1.jpg]

۳- Halo 5: Guardians

۳۴۳ Industries عنوان Halo 5: Guardians را در پاییز ۲۰۱۵ عرضه خواهد کرد و برای باری دیگر، تکامل را به مبارزات شوتر باز می گرداند. تیم شما بهترین اسلحه تان خواهد بود. بخش چند نفره بازی شامل حالت میدانی شده و قابلیت های اسپارتانی جدیدی در بازی دیده می شود؛ خود را برای قسمت بعدی در مجموعه Halo آماده کنید.

[تصویر:  Scalebound-515x225.png]

۲- Scalebound

از طرف سازندگان Bayonetta 2 و MGS: Revengeance، این بار با Scalebound که یک عنوان فانتزی است، همراه باشید. در بازی جدید Platinum Games، شما در نقش یک ماجراجو قرار گرفته و با هیولاها و موجودات وحشتناکی رو به رو میشوید که از آن ها می توان به یک اژدهای سهمگین اشاره داشت. پیوندی که میان شما و این هیولا شکل می گیرد، برای نجات هر دو جهان حیاتی خواهد بود.

[تصویر:  Quantum_Break_cover.jpg]

۱- Quantum Break

براستی که کوانتوم می شکند! Quantum Break یک تجربه انقلابیست که در میان سریال ها و بازی های ویدئویی رابطه ای را ایجاد خواهد کرد. Remedy Games به شما یک بازی اکشن در حالت سریع السیر را ارائه می دهد که در آن، زمان را دستکاری کرده و آن را تغییر می دهید تا زنده بمانید. قدرت های منحصر به فرد بدست آورید و با دشمنان رو به رو شوید. صحنه های نابودیِ حماسی که در زمان متوقف شده اند، میدان بازی شما خواهند بود.
Xbox One عناوین انحصاری متفاوت و خوبی را در سال ۲۰۱۵ به طرفداران ارائه می دهد و می تواند رقابتش را با سونی ادامه دهد؛ البته از یاد نبریم که ممکن است مایکروسافت در حال تدارک بازی های انحصاری دیگری باشد که هنوز آن ها را معرفی نکرده است، همین حرف در مورد سونی و کنسول PS4 صدق میکند، پس باید همچنان منتظر باشیم.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
ممنون بابت خبر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
مشتاقانه منتظر بازی Quantum Break هستم.
بازی  Scalebound رو هم همین الان اسمش رو شنیدم ولی از روی توضیحات باید بازی جالبی باشه.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ

[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
Xbox Live به حالت عادی بازگشت | (بروز رسانی شد) 

[تصویر:  date.png] دی ۵ام, ۱۳۹۳| ۱۰:۱۰ [تصویر:  user.png] مهرشاد ابراهیمی [تصویر:  1414351619-bpfull.jpg&w=48&id=12514&random=1414351619] 

[تصویر:  Xbox-vs-PSN-250x111.jpg]

اگر شما هم از دارندگان یکی از کنسول های دو شرکت مایکروسافت و سونی هستید و اغلب از شبکه های اینترنتی این دو کنسول یعنی Xbox Live و PSN استفاده می کنید، حتما دیروز از مشکلات این دو شبکه با خبر شدید. این مشکلات و خرابی ها ناشی از حملات گروه Lizard Squad هستند. مایکروسافت و سونی سریعا از حملات مطلع شدند و دو شبکه را خاموش کردند. مایکروسافت توانست پس از ۲۴ ساعت این مشکلات را تا حدی کاهش دهد و شبکه Xbox Live را دوباره به حالت عادی بازگرداند. اما سونی هنوز هم زیر فشار حملات قرار دارد و هنوز هم PSN در حالت آفلاین قرار دارد. البته مایکروسافت هم نتوانسته به صورت کامل مشکلات را دفع کند و عده ای از کاربران Xbox One در وارد شدن به Xbox Llive مشکل دارند.

آخرین وضعیت از دو شبکه:

Xbox Live:
  • آنلاین، تعداد کمی از کاربران Xbox One در وارد شدن به شبکه مشکل دارند.
  • مشکلات بسیار کاهش یافته اند.

PlayStation Network:
  • آفلاین، کاملا از دسترس خارج است.
  • سونی هنوز در حال کار بر روی شبکه است و هنوز زمان دقیقی از سوی سونی برای باز شدن شبکه اعلام نشده است.
  • آنلاین، شبکه به حالت اولیه بازگشت و بیشتر کاربران توانستند به PSN متصل شوند. انجام بازی های آنلاین فعلا مقدور نیست.

پاسخ
ببینید من فن هیچی نیستم دیگه گیمر هم نیستم و از اینکه 6 سال عمرمو تلف کردم خجالت میکشم[img]/images/smi/new/109.gif[/img]
ببینید فرقی نمیکنه کدوم کنسول بهتره دور از حضور (منظورم تمام مردمه بخصوص من احمق)اون مایکرو  و سونی مارو خر کردن[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
بابا یکم فکر بکنید ما فقط یکبار به دنیا میایم تو آخرت خدا به ما چی میگه میگه الا*ها نصف عمرتون خواب نصف دیگشم بازی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آره حق با شماست سونی بیشتر وقت مارو هدر میده [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]نمیگم کلا گیم بده ولی دیگه 1 یا 2 ساعت بسته دیگه [img]images/smi/s0 (53).gif[/img]الان سونی و مایکروسافت نشستن ویس*ی میخورن به ما میخندن میگن ببین ما اینجا پول فروش کنسولامونو می شمریم اینا دارن سر نمیدونم سرعت 1Mh رم دعوا میکنن [img]/images/smi/new/141.gif[/img]ببینید هرکسی یک سلیقه ای داره ببینید الان از نظر من گوشی =خودکشی این نظر منه و به هیچ کسی ربطی نداره این سلیقه منه یکی 10 تا 10 تا گوشی میخره به منم ربطی نداره اونم اونو دوست داره[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
از دوستان عزیز گیمفایی خواهشمندم سر این سونی و مایکرو سافت مثل بچه های 5 ساله دعوا نکنید چون نشون میده که بعضیا عمق فکرشون چقدر کمه 
با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  36222795918070891517.png]
پاسخ
(12-26-2014, 01:07 PM)'Babaklive' نوشته است: ببینید من فن هیچی نیستم دیگه گیمر هم نیستم و از اینکه 6 سال عمرمو تلف کردم خجالت میکشم[img]/images/smi/new/109.gif[/img]
ببینید فرقی نمیکنه کدوم کنسول بهتره دور از حضور (منظورم تمام مردمه بخصوص من احمق)اون مایکرو  و سونی مارو خر کردن[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
بابا یکم فکر بکنید ما فقط یکبار به دنیا میایم تو آخرت خدا به ما چی میگه میگه الا*ها نصف عمرتون خواب نصف دیگشم بازی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آره حق با شماست سونی بیشتر وقت مارو هدر میده [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]نمیگم کلا گیم بده ولی دیگه 1 یا 2 ساعت بسته دیگه [img]images/smi/s0 (53).gif[/img]الان سونی و مایکروسافت نشستن ویس*ی میخورن به ما میخندن میگن ببین ما اینجا پول فروش کنسولامونو می شمریم اینا دارن سر نمیدونم سرعت 1Mh رم دعوا میکنن [img]/images/smi/new/141.gif[/img]ببینید هرکسی یک سلیقه ای داره ببینید الان از نظر من گوشی =خودکشی این نظر منه و به هیچ کسی ربطی نداره این سلیقه منه یکی 10 تا 10 تا گوشی میخره به منم ربطی نداره اونم اونو دوست داره[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
از دوستان عزیز گیمفایی خواهشمندم سر این سونی و مایکرو سافت مثل بچه های 5 ساله دعوا نکنید چون نشون میده که بعضیا عمق فکرشون چقدر کمه 

با 70 درصد از حرفاتون مخالفم . بازی کردن وقت تلف کردن نیست پسر ... ما پول میدیدم تا هیجان های زندگیمونو بر طرف کنیم نه پول بریزیم تو جیب این و اون !
نباید از یک بعد همش نگاه کرد .... به طور مثال طرف 1 میلیون دلار خرج یک بازی میکنه آیا حق نداره دوبرابرشو سود کنه ؟ پس اینکه میگید ما وقتمون هدر میدیم اشتباه محضه . با این موافقم که میگید سر دو تا کنسول دعوا نکنید و کاملا هم درسته . نمیخوام زیاد طولانیش کنم ، در آخر مطمئن باش دنیای بیرون از دنیای بازی ها خشن تره .
یاحق [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(12-26-2014, 01:07 PM)'Babaklive' نوشته است: ببینید من فن هیچی نیستم دیگه گیمر هم نیستم و از اینکه 6 سال عمرمو تلف کردم خجالت میکشم[img]/images/smi/new/109.gif[/img]

من با حرف شما 99% موافقم بازی اخرش روزی 3 ساعت نه عمر و زندگیت رو پای بازی تلف کنی  باید درست و برنامه ریزی شده کار کرد  این نسل جوون ذیگه خدا میدونه اینده چی در بیان  الان پسر خودم یه سره پای تبلت و گوشیه زندگیش با ایناس من خودم گیمرام ولی با برنامه ریزی کار می کنم و سعی میکنم به زندگی و کارام هم برسم
باید بدونیم زندگی و اینده بازی نیست دیگه وقتی مثل من 30 سالت شد موقع کار و زندگی و زن و بچه اون موقع می فهمی نباید زنگیت رو تلف میکردی و باید برای  اینده تلاش میکردی و خودت رو می ساختی بازی یه لذت لحطه ای  و برای گذروندن وقت خوبه نه اینکه زندگیت رو پاش بذاری چون نه تو این دنیا و اینده و نه در اخرت سود خاصی برات نداره

فخر کردن انسان به خود نشانه کم عقلی اوست
امام علی (ع)
پاسخ
در ۲۰۱۴ کدام برنده شد ؟ Xbox one یا PS4 و شاید هم Wii U [تصویر:  date.png] دی ۸ام, ۱۳۹۳| ۱۶:۱۰ [تصویر:  user.png] کسری نراقی [تصویر:  1403680120-bpfull.jpg&w=48&id=1&random=1408345914] 

[تصویر:  Snapshot_2014-12-29_164721-250x108.jpg]

سال ۲۰۱۴ هم با تمام اتفاقات خوب و بد آن برای صنعت گیم به پایان راه خود رسیده است ، در این سال شاهد انتشار بازی های فراوانی برای دو کنسول PS4 و Xbox One بودیم و به طور کلی می توان سال ۲۰۱۴ را یکی از مهمترین سالها برای صنعت گیم و کنسول های نسل هشتم دانست.

در پایان هر سال میلادی سایت ها و مجلات مختلفی به بررسی سال گذشته می پردازند ما هم تا جایی که بتوانیم رویدادهای بخش گیم را پوشش خواهیم داد.
در این پست ویدئویی از بررسی دو کنسول پرطرفدار گیم یعنی PS4 و Xbox one توسط سایت Machinima برای شما تهیه شده که می توانید به صورت مستقیم دانلود کنید

پاسخ
با سلام و تشکر بابت فیلم قشگ شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]این فیلم انگلیسی بود و من تقریبا چیزی نفهمیدم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] اگر کسی انگلیسیش خوبه لپ مطلب را برای ما توضیح بده تا ما هم سر در بیاریم طرف چی میگه و کدوم بهتره 
فخر کردن انسان به خود نشانه کم عقلی اوست
امام علی (ع)
پاسخ
(12-29-2014, 10:20 PM)'gomnam3' نوشته است: با سلام و تشکر بابت فیلم قشگ شما [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]این فیلم انگلیسی بود و من تقریبا چیزی نفهمیدم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] اگر کسی انگلیسیش خوبه لپ مطلب را برای ما توضیح بده تا ما هم سر در بیاریم طرف چی میگه و کدوم بهتره 

در ابتدا در مورد آپدیت ها حرف زدن برای هر کنسول و در هر قسمت در مورد بخش های مختلفی بحث کردن مانند شبکهPSPlus و Gold سپس در مورد انحصاری ها در آخر هم PS4 ّبهترین در سال 2014 شد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,408 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,603 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,858 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,655 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,922 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان