امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rise Of Tomb Rider | Offical Thread
تاریخ عرضه عنوان Rise of the Tomb Raider برای پلی استیشن ۴ توسط آمازون اعلام شد

ارسال شده توسط: امیرحسین دهنوی ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۲

[تصویر:  rise-of-the-tomb-raider-15-768x432.jpg]
نسخه پلی استیشن ۴ عنوان Rise of the Tomb Raider توسط آمازون لیست شد. آمازون اولین وب‌سایتی است که چنین کاری انجام داده است. همچنین تاریخ عرضه‌ای نیز برای آن اعلام شده است. فروشگاه‌های معتبر دیگری چون Game.Co.UK و GameStop بازی را لیست نکرده‌اند و فعلا آمازون اولین وب‌سایت فروشگاهی معتبر است که چنین کاری انجام داده. تاریخ عرضه عنوان Rise of the Tomb Raider توسط آمازون، ۳۰ دسامبر (۱۰ دی سال ۱۳۹۵) اعلام شده است.
[تصویر:  Rise-of-the-Tomb-Raider-620x324.png]
Rise of the Raiderسال گذشته برای کنسول‌های اکس باکس منتشر شد. همچنین در هفته گذشته نیز شاهد عرضه بازی برای رایانه‌های شخصی بودیم. اینطور که به‌نظر می‌رسد نسخه پلی استیشن ۴ در ۱۰ دی سال ۱۳۹۵ منتشر خواهد شد.

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
تصویر تنظیمات دایرکت ایکس 12 بر روی بازی کشف شد! S0 (43) 

[تصویر:  95af622b99.png]
پاسخ
Rise Of Tomb Rider دیشب توانست در بخش بازی‌های ویدیویی، جایزه Writer's Guild Awards را کسب کند.

[تصویر:  dv1_award0216_home.jpg]

• Lead narrative designer: John Stafford
  • Narrative designer: Cameron Suey
  • Lead writer: Rhianna Pratchett
  • Additional writer: Philip Gelatt
نامزدهای این جایزه، Assassin’s Creed Syndicate، Pillars of Eternity، The Witcher 3: Wild Hunt و Rise Of Tomb Rider بودند
پاسخ
نقل‌قول: Rise Of Tomb Rider دیشب توانست در بخش بازی‌های ویدیویی، جایزه Writer's Guild Awards را کسب کند
Confused
الان یه سوال: واقعا داستان این بازی انقدر خارق العادست که Witcher رو کنار زده؟ Wicher که 3 قسمته داستانش ادامه داره و از لور اون میشه کلی کتاب فقط در آورد؟!  S0 (2)
Rise Of Tomb Rider هیچ وقت یادم نمیاد داستانش قفل کننده بوده باشه و گیم پلی هستش که اون رو جذاب می کنه.
-------------
در ضمن جناب آقای ادمین حاجی زاده لطف بفرما این تاپیک رو هی آپ نکن دل ما رو با این نبود کرک بدتر خون کنی  S0 (43)  S0 (2)
عجبا  Confused
پاسخ
(02-14-2016, 09:02 PM)A.R.A.$.H نوشته است:
نقل‌قول: Rise Of Tomb Rider دیشب توانست در بخش بازی‌های ویدیویی، جایزه Writer's Guild Awards را کسب کند
Confused
الان یه سوال: واقعا داستان این بازی انقدر خارق العادست که Witcher رو کنار زده؟ Wicher که 3 قسمته داستانش ادامه داره و از لور اون میشه کلی کتاب فقط در آورد؟!  S0 (2)
Rise Of Tomb Rider هیچ وقت یادم نمیاد داستانش قفل کننده بوده باشه و گیم پلی هستش که اون رو جذاب می کنه.
-------------
در ضمن جناب آقای ادمین حاجی زاده لطف بفرما این تاپیک رو هی آپ نکن دل ما رو با این نبود کرک بدتر خون کنی  S0 (43)  S0 (2)
عجبا  Confused
الان سر و کله سازنده کل سری تامب رایدر در ایران(احسان 77 S0 (2) ) پیدا میشه و میگه اصلا حقش بود و فلان.
تیتر منبع خبرو اگه دیده باشی، نوشته" ویچر3 رو هم کنار زد" S0 (42) ! خود خبرنگار منبع اومده تیکه رو انداخته و به عجیب بودن جایزه هم پی برده.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن: در بخش فیلم، اسپات لایت جایزه رو برد و در بخش سریال هم مستر روبوت Blink
پاسخ
Confused
-------------
عجبا  Confused

این نسخه از توم ریدر از لحاظ داستانی هم خیلی عالی بود...Rhianna Pratchett رو دست کم نگیرین.
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
(02-14-2016, 10:01 PM)ehsan1377 نوشته است:
Confused
-------------
عجبا  Confused

این نسخه از توم ریدر از لحاظ داستانی هم خیلی عالی بود...Rhianna Pratchett رو دست کم نگیرین.
داستان این بازی هرچی هم بوده باشه، بعید می دونم در برابر W3، حرفی برای گفتن داشته باشه. با تمام احترامی که برای RoTR قائلم، داستان این بازی در برابر W3 له شدست! نه تنها این بازی، بلکه MGS:PP هم داستان به مراتب بهتری از این بازی داره (با توجه به مطالبی که در نقد ها از بازی دیدم و مطالب اسپویلی که ازش خوندم). داستان اینجور بازی ها باید وسیع، رمز آلود، غنی و پر از شخصیت های متنوع، پیچش ها و غافلگیری های درست و حسابی و شوه کننده و ... باشه. در کل خودمم بعد یکی دو ساعت بازی روی X1 فکر می کنم ارزشش در حد  8.5 ـه. بخش تیر اندازی بازی یکم می لنگه! تاکید روی مخفی کاری زیاده؛ اونم با اون مخفی کاری متوسط رو به پایین. المان های استاندارد مخفی کاری رو نداره و با تاکیدی که روی این بخش داره، خودش این مشکل رو پر رنگ تر می کنه. بازی حرکت Spirit نداره و کلا یک نوع دویدن تو بازی به چشم می خوره! طراحی و صدای اسلحه ها واقعا مصنوعیه و تقریبا مثل نسخه ی قبله و در حد و اندازه های یک AD حرفه ای نیست. نبرد های تن به تن هم که کلا تعطیله. سازنده ها به خودشون حتی زحمت ندادن که 7-8 تا Finisher متنوع درست کنند. تو مخفی کاری هم دقیقا این مشکل هست. دیگه نکات مثبت رو همگی می دونیم، پس چیز خاصی نمیگم. در کل بازیه خوب و سرگرم کننده ای بود ولی برای رقابت با U4 صد در صد بازنده است؛ شانس آورد که اون افتاد واسه سال بعد و دیگه رقابتشون کم رنگ و حتی فراموش شد.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(02-14-2016, 10:59 PM)Prince of Persia نوشته است:
Confused
-------------
عجبا  Confused

داستان این بازی هرچی هم بوده باشه، بعید می دونم در برابر W3، حرفی برای گفتن داشته باشه. با تمام احترامی که برای RoTR قائلم، داستان این بازی در برابر W3 له شدست! نه تنها این بازی، بلکه MGS:PP هم داستان به مراتب بهتری از این بازی داره (با توجه به مطالبی که در نقد ها از بازی دیدم و مطالب اسپویلی که ازش خوندم). داستان اینجور بازی ها باید وسیع، رمز آلود، غنی و پر از شخصیت های متنوع، پیچش ها و غافلگیری های درست و حسابی و شوه کننده و ... باشه. در کل خودمم بعد یکی دو ساعت بازی روی X1 فکر می کنم ارزشش در حد  8.5 ـه. بخش تیر اندازی بازی یکم می لنگه! تاکید روی مخفی کاری زیاده؛ اونم با اون مخفی کاری متوسط رو به پایین. المان های استاندارد مخفی کاری رو نداره و با تاکیدی که روی این بخش داره، خودش این مشکل رو پر رنگ تر می کنه. بازی حرکت Spirit نداره و کلا یک نوع دویدن تو بازی به چشم می خوره! طراحی و صدای اسلحه ها واقعا مصنوعیه و تقریبا مثل نسخه ی قبله و در حد و اندازه های یک AD حرفه ای نیست. نبرد های تن به تن هم که کلا تعطیله. سازنده ها به خودشون حتی زحمت ندادن که 7-8 تا Finisher متنوع درست کنند. تو مخفی کاری هم دقیقا این مشکل هست. دیگه نکات مثبت رو همگی می دونیم، پس چیز خاصی نمیگم. در کل بازیه خوب و سرگرم کننده ای بود ولی برای رقابت با U4 صد در صد بازنده است؛ شانس آورد که اون افتاد واسه سال بعد و دیگه رقابتشون کم رنگ و حتی فراموش شد.

بنده در مورد ویچر نظری ندادم کاری هم ندارم کی جایزه گرفته و ...
پیشنهاد میکنم یک بار بازی رو تموم کنید(با خوندن تمام یادداشت ها Voice ها و ...) حداقلش به وسعت و رمز الودگی (!) داستان پی میبرین. حرکت Sprint هم دکمه LS هست! بهتر نیست صبر کنیم انچارتد هم منتشر بشه بعد مقایسه کنیم...؟! (هرچند مقایسشون از نظر من جالب نیست. )
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
(02-15-2016, 12:03 AM)ehsan1377 نوشته است:
(02-14-2016, 10:59 PM)Prince of Persia نوشته است:
Confused
-------------
عجبا  Confused

بنده در مورد ویچر نظری ندادم کاری هم ندارم کی جایزه گرفته و ...
پیشنهاد میکنم یک بار بازی رو تموم کنید(با خوندن تمام یادداشت ها Voice ها و ...) حداقلش به وسعت و رمز الودگی (!) داستان پی میبرین. حرکت Sprint هم دکمه LS هست! بهتر نیست صبر کنیم انچارتد هم منتشر بشه بعد مقایسه کنیم...؟! (هرچند مقایسشون از نظر من جالب نیست. )
من خطاب به شما نگفتم. حرف من کلی بود! همونطور که گفتم اسپویل داستان بازی رو خوندم. یادداشت ها و نوار ها هم هر چقدر خوب باشند، دیگه نمی تونند کلیت ارزش داستان بازی رو که تغییر بدند! در ضمن اگه شما این بازی رو با داستان بازی هایی که داستان مشابه دارند مقایسه کنید (Uncharted)، می بینید که TR جلوی این بازی کم میاره. به هر حال دو تا بازی Top هستن و نمیشه مقایسه شون نکرد. بنده هم نه PS4 دارم و نه فن آنچارتد ام. فقط دارم حقیقتو میگم. حقیقت هم اینه که Uncharted یاقوت سبک AD ـه.
َما واقعا اسم اونو میزارید اسپریت؟! اسپریت اون نیست. اون یه چیزی تو مایه های Run هست. Spirit حرکتیه که تو واچ داگز موقع نگه داشتن Shift میزد! فعلا همین مثال یادم اومد!
جالب نیست؛ چون U4 بهتره؟! S0 (2) این دو بازی تو همه چیز با هم مشابهن به حدی که در بازه های زمانی خاصی از هم الهام هم گرفتن. تقریبا در تمام رکن های مقایسه هم منطبق هستن. 
یک نکته هم بگم. دیگه حتی خود فن های مایکروسافت هم میدونن که امکان نداره TR بتونه U4 رو شکست بده. حقیقت غیر قابله انکاره. سابقه و تجربه ی ND نشون میده که این استدیو کارش شاهکار ساختنه (TLoU)! میتونم به جرات بگم روزی که U4 بیاد، دیگه هیچ کس نام TR رو اصلا یادش هم نمیاد! اگه این بازی از U4 بهتر بود، من دنیای گیم رو می بوسم؛ میزارم کنار!
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
منکه گند زدم به تجربه خودم S0 (2)
رفتم Gaming sinsـش رو دیدم، کل داستان برام اسپویل شد  S0 (45)
یادتون باشه وقتی Gaming sins رو ببینین که خودتون قبلش اون بازی مورد نظر رو تموم کرده باشین چون کلا مدلش جوریه که شما رو از بازی زده میکنه حتی اگه فوق العاده باشه. (خودشون هم اسم خودشون رو گذاشتن Nitpicking as*holes S0 (2) )
من الان نظرم به شدت برگشته از این بازی، شاید وقت آزاد گیر بیارم بخرمش یه روزی. (این سی دی کی ها قابل اطمینان هست؟)
البته اینو هم بگم من از نسخه قبلیش هم دل خوشی ندارم و تا نزدیکای آخر بازی رفتم و دیگه شیفت دیلیت ش کردم. نکات اعصاب خورد کن زیادی داشت. سر همین وقتی فهمیدم تغییر آنچنانی نسبت به قبل نکرده خیلی دلسرد شدم.
نمیدونم والا...
یه فن بدون تعصب بیاد ما رو ملتفت کنه S0 (2)
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,370 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,488 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,421 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,635 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,915 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان