امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rise Of Tomb Rider | Offical Thread
(02-15-2016, 12:32 AM)Qeiji نوشته است: منکه گند زدم به تجربه خودم S0 (2)
رفتم Gaming sinsـش رو دیدم، کل داستان برام اسپویل شد  S0 (45)
یادتون باشه وقتی Gaming sins رو ببینین که خودتون قبلش اون بازی مورد نظر رو تموم کرده باشین چون کلا مدلش جوریه که شما رو از بازی زده میکنه حتی اگه فوق العاده باشه. (خودشون هم اسم خودشون رو گذاشتن Nitpicking as*holes S0 (2) )
من الان نظرم به شدت برگشته از این بازی، شاید وقت آزاد گیر بیارم بخرمش یه روزی. (این سی دی کی ها قابل اطمینان هست؟)
البته اینو هم بگم من از نسخه قبلیش هم دل خوشی ندارم و تا نزدیکای آخر بازی رفتم و دیگه شیفت دیلیت ش کردم. نکات اعصاب خورد کن زیادی داشت. سر همین وقتی فهمیدم تغییر آنچنانی نسبت به قبل نکرده خیلی دلسرد شدم.
نمیدونم والا...
یه فن بدون تعصب بیاد ما رو ملتفت کنه S0 (2)
من الان نمونه ی بارز فن بی تعصبم! S0 (2) 
به طور خلاصه: اگه یه بازی شاهکار و بی نقص می خوای و انتظار یه چیزی مثل Uncharted داری، باید قید این بازی رو بزنی. اگه یه بازی خوب و نسبتا خوش ساخت می خوای، این میتونه ارضاعت کنه! این بازی بیشتر رو Adventure اش تمرکز کرده؛ نه اکشنش! یه نکته هم بگم که تیر انداری بازی اون لذتی رو که نسخه ی قبل داشت رو نداره! حداقل واسه من! اگه انتظار یک بخش تیر اندازی نرم و حرفه ای داری، بازم باید قید بازی رو بزنی؛ چون حتی بعضی از ساده ترین المان های تیراندازی سوم شخص رو هم نداره!
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(02-14-2016, 10:59 PM)Prince of Persia نوشته است:
(02-14-2016, 10:01 PM)ehsan1377 نوشته است:
(02-14-2016, 09:02 PM)A.R.A.$.H نوشته است:
نقل‌قول: Rise Of Tomb Rider دیشب توانست در بخش بازی‌های ویدیویی، جایزه Writer's Guild Awards را کسب کند
Confused
الان یه سوال: واقعا داستان این بازی انقدر خارق العادست که Witcher رو کنار زده؟ Wicher که 3 قسمته داستانش ادامه داره و از لور اون میشه کلی کتاب فقط در آورد؟!  S0 (2)
Rise Of Tomb Rider هیچ وقت یادم نمیاد داستانش قفل کننده بوده باشه و گیم پلی هستش که اون رو جذاب می کنه.
-------------
در ضمن جناب آقای ادمین حاجی زاده لطف بفرما این تاپیک رو هی آپ نکن دل ما رو با این نبود کرک بدتر خون کنی  S0 (43)  S0 (2)
عجبا  Confused

این نسخه از توم ریدر از لحاظ داستانی هم خیلی عالی بود...Rhianna Pratchett رو دست کم نگیرین.
داستان این بازی هرچی هم بوده باشه، بعید می دونم در برابر W3، حرفی برای گفتن داشته باشه. با تمام احترامی که برای RoTR قائلم، داستان این بازی در برابر W3 له شدست! نه تنها این بازی، بلکه MGS:PP هم داستان به مراتب بهتری از این بازی داره (با توجه به مطالبی که در نقد ها از بازی دیدم و مطالب اسپویلی که ازش خوندم). داستان اینجور بازی ها باید وسیع، رمز آلود، غنی و پر از شخصیت های متنوع، پیچش ها و غافلگیری های درست و حسابی و شوه کننده و ... باشه. در کل خودمم بعد یکی دو ساعت بازی روی X1 فکر می کنم ارزشش در حد  8.5 ـه. بخش تیر اندازی بازی یکم می لنگه! تاکید روی مخفی کاری زیاده؛ اونم با اون مخفی کاری متوسط رو به پایین. المان های استاندارد مخفی کاری رو نداره و با تاکیدی که روی این بخش داره، خودش این مشکل رو پر رنگ تر می کنه. بازی حرکت Spirit نداره و کلا یک نوع دویدن تو بازی به چشم می خوره! طراحی و صدای اسلحه ها واقعا مصنوعیه و تقریبا مثل نسخه ی قبله و در حد و اندازه های یک AD حرفه ای نیست. نبرد های تن به تن هم که کلا تعطیله. سازنده ها به خودشون حتی زحمت ندادن که 7-8 تا Finisher متنوع درست کنند. تو مخفی کاری هم دقیقا این مشکل هست. دیگه نکات مثبت رو همگی می دونیم، پس چیز خاصی نمیگم. در کل بازیه خوب و سرگرم کننده ای بود ولی برای رقابت با U4 صد در صد بازنده است؛ شانس آورد که اون افتاد واسه سال بعد و دیگه رقابتشون کم رنگ و حتی فراموش شد.

به نظر من هم RoTR اصلا از نظر داستانی قوی نیست و حتی توی قسمت گیم پلی هم عالی نیست . اگر شما این بازی رو  باب ازی uncharted مقایسه کنید میفهمید که این بازی اصلا قابل مقایسه با uncharted نیست و نه تنها در این نسخه بلکه در نسخه های قبلی هم داستان ضعیفه و گیم پلی بعد یه مدت تکراری میشه و شما دیگه انگیزه ای ندارید که بازی کنید . داستان RoTR عین همون داستانای همیشگی فیلما و بازیهاست و هیچ جذابیتی نداره.من خودم شخصا از این بازی خوشم نیومد.
پاسخ
(02-15-2016, 12:25 AM)Prince of Persia نوشته است: حرف من کلی بود! همونطور که گفتم اسپویل داستان بازی رو خوندم. یادداشت ها و نوار ها هم هر چقدر خوب باشند، دیگه نمی تونند کلیت ارزش داستان بازی رو که تغییر بدند! در ضمن اگه شما این بازی رو با داستان بازی هایی که داستان مشابه دارند مقایسه کنید (Uncharted)، می بینید که TR جلوی این بازی کم میاره. به هر حال دو تا بازی Top هستن و نمیشه مقایسه شون نکرد. بنده هم نه PS4 دارم و نه فن آنچارتد ام. فقط دارم حقیقتو میگم. حقیقت هم اینه که Uncharted یاقوت سبک AD ـه.
َما واقعا اسم اونو میزارید اسپریت؟! اسپریت اون نیست. اون یه چیزی تو مایه های Run هست. Spirit حرکتیه که تو واچ داگز موقع نگه داشتن Shift میزد! فعلا همین مثال یادم اومد!
جالب نیست؛ چون U4 بهتره؟! S0 (2) این دو بازی تو همه چیز با هم مشابهن به حدی که در بازه های زمانی خاصی از هم الهام هم گرفتن. تقریبا در تمام رکن های مقایسه هم منطبق هستن. 
یک نکته هم بگم. دیگه حتی خود فن های مایکروسافت هم میدونن که امکان نداره TR بتونه U4 رو شکست بده. حقیقت غیر قابله انکاره. سابقه و تجربه ی ND نشون میده که این استدیو کارش شاهکار ساختنه (TLoU)! میتونم به جرات بگم روزی که U4 بیاد، دیگه هیچ کس نام TR رو اصلا یادش هم نمیاد! اگه این بازی از U4 بهتر بود، من دنیای گیم رو می بوسم؛ میزارم کنار!
دقیقا متوجه نمیشم فرق sprint و run چیه? خود سازنده زده sprint :|
توم ریدر تمرکزش روی ماجراجویی و معما و ... هست. حداقل چیزی ک تا الان تو تریلر های انچ دیدم اکشن و تیر اندازیه. برای همین میگم مقایسشون جالب نیست. اکشنی ک تو انچ وجود داره صد در صد تو توم وجود نداره بخاد هم نمیتونه چنین صحنه های سینماتیکی خلق کنه!  از طرفی فک نمیکنم انچ محیطی ب این بزرگی و معما ها و ... داشته باشه. برای همین میگم مقایسه این دو جالب نیست! هردو ویژگیهای خاص خودشون دارن...
برای من فرقی نداره کدوم بهتره!! سلیقه من میگه توم ریدر...! شما هم خیالتون راحت باشه فرانچایز 20 ساله ب این راحتیا فراموش نمیشه;-)
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
(02-15-2016, 12:39 AM)Prince of Persia نوشته است:
(02-15-2016, 12:32 AM)Qeiji نوشته است: منکه گند زدم به تجربه خودم S0 (2)
رفتم Gaming sinsـش رو دیدم، کل داستان برام اسپویل شد  S0 (45)
یادتون باشه وقتی Gaming sins رو ببینین که خودتون قبلش اون بازی مورد نظر رو تموم کرده باشین چون کلا مدلش جوریه که شما رو از بازی زده میکنه حتی اگه فوق العاده باشه. (خودشون هم اسم خودشون رو گذاشتن Nitpicking as*holes S0 (2) )
من الان نظرم به شدت برگشته از این بازی، شاید وقت آزاد گیر بیارم بخرمش یه روزی. (این سی دی کی ها قابل اطمینان هست؟)
البته اینو هم بگم من از نسخه قبلیش هم دل خوشی ندارم و تا نزدیکای آخر بازی رفتم و دیگه شیفت دیلیت ش کردم. نکات اعصاب خورد کن زیادی داشت. سر همین وقتی فهمیدم تغییر آنچنانی نسبت به قبل نکرده خیلی دلسرد شدم.
نمیدونم والا...
یه فن بدون تعصب بیاد ما رو ملتفت کنه S0 (2)
من الان نمونه ی بارز فن بی تعصبم! S0 (2) 
به طور خلاصه: اگه یه بازی شاهکار و بی نقص می خوای و انتظار یه چیزی مثل Uncharted داری، باید قید این بازی رو بزنی. اگه یه بازی خوب و نسبتا خوش ساخت می خوای، این میتونه ارضاعت کنه! این بازی بیشتر رو Adventure اش تمرکز کرده؛ نه اکشنش! یه نکته هم بگم که تیر انداری بازی اون لذتی رو که نسخه ی قبل داشت رو نداره! حداقل واسه من! اگه انتظار یک بخش تیر اندازی نرم و حرفه ای داری، بازم باید قید بازی رو بزنی؛ چون حتی بعضی از ساده ترین المان های تیراندازی سوم شخص رو هم نداره!
ممنون از نظرت ولی من ترجیح میدم به نظر فردی که همچین  نظری (پایین داخل نقل قول) داره، اهمیتی ندم S0 (2) 

نقل‌قول: نشون میده که این استدیو کارش شاهکار ساختنه (TLoU)
به امضام مراجعه شود S0 (2)

از دوستان کسی نظری نداره؟
ما موندیم تو نسخی دلم لک زده واسه یه بازی ماجراجویی. آنچارتد دارم ولی با دسته اصلا حال نمیده بازی تیراندازی. (زنده باد موس و کیبورد)
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
تعجب می کنم تومب ریدر کلاسیکی که لارا 2 هفت تیر میگرفت توی دستش با کلی حرکات آکروباتیک میرفت توی دشمن، الان داره تاکید روی قایم باشک بازی میکنه و بخش تیراندازی مناسبی نداره!
اون موقع ترسناکترین دشمن فقط محیط بود که آدم کلی حساب میکرد بپره از یه سخره یا نه! یا کیبورد رو له میکردیم که سریع فرار کنه له نشه زیر سنگ. ولی الان اینطور که معلومه شده مخفی کاریه بیشتر!
هر چند از بی بازی اینو صد در صد هم بازی میکنم (اگر کرک بشه) ولی این بازی برای من به شخصه تومب ریدر نیست  S0 (2) من لارایی رو میخوام که با یه تاپ آبی رنگ بالانس میزد و با اسلحه کمری همه رو شل و پل میکرد.
پاسخ
نقل‌قول: به امضام مراجعه شود [تصویر:  s0%20(2).gif] 
[font=ICYekan]F**k The last of US
[/font]
این جوابش پوکر فیس نیست.
اینه:
[تصویر:  56.gif]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
(02-15-2016, 12:48 AM)A.R.A.$.H نوشته است: تعجب می کنم تومب ریدر کلاسیکی که لارا 2 هفت تیر میگرفت توی دستش با کلی حرکات آکروباتیک میرفت توی دشمن، الان داره تاکید روی قایم باشک بازی میکنه و بخش تیراندازی مناسبی نداره!
اون موقع ترسناکترین دشمن فقط محیط بود که آدم کلی حساب میکرد بپره از یه سخره یا نه! یا کیبورد رو له میکردیم که سریع فرار کنه له نشه زیر سنگ. ولی الان اینطور که معلومه شده مخفی کاریه بیشتر!
هر چند از بی بازی اینو صد در صد هم بازی میکنم (اگر کرک بشه) ولی این بازی برای من به شخصه تومب ریدر نیست  S0 (2) من لارایی رو میخوام که با یه تاپ آبی رنگ بالانس میزد و با اسلحه کمری همه رو شل و پل میکرد.
ارش جان اوایل ماجراجویی لارا هست! واقعا انتظار داری همین اول کاری اون حرکات رو با دوئل پیستول انجام بده?!
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
(02-15-2016, 12:44 AM)ehsan1377 نوشته است:
(02-15-2016, 12:25 AM)Prince of Persia نوشته است: حرف من کلی بود! همونطور که گفتم اسپویل داستان بازی رو خوندم. یادداشت ها و نوار ها هم هر چقدر خوب باشند، دیگه نمی تونند کلیت ارزش داستان بازی رو که تغییر بدند! در ضمن اگه شما این بازی رو با داستان بازی هایی که داستان مشابه دارند مقایسه کنید (Uncharted)، می بینید که TR جلوی این بازی کم میاره. به هر حال دو تا بازی Top هستن و نمیشه مقایسه شون نکرد. بنده هم نه PS4 دارم و نه فن آنچارتد ام. فقط دارم حقیقتو میگم. حقیقت هم اینه که Uncharted یاقوت سبک AD ـه.
َما واقعا اسم اونو میزارید اسپریت؟! اسپریت اون نیست. اون یه چیزی تو مایه های Run هست. Spirit حرکتیه که تو واچ داگز موقع نگه داشتن Shift میزد! فعلا همین مثال یادم اومد!
جالب نیست؛ چون U4 بهتره؟! S0 (2) این دو بازی تو همه چیز با هم مشابهن به حدی که در بازه های زمانی خاصی از هم الهام هم گرفتن. تقریبا در تمام رکن های مقایسه هم منطبق هستن. 
یک نکته هم بگم. دیگه حتی خود فن های مایکروسافت هم میدونن که امکان نداره TR بتونه U4 رو شکست بده. حقیقت غیر قابله انکاره. سابقه و تجربه ی ND نشون میده که این استدیو کارش شاهکار ساختنه (TLoU)! میتونم به جرات بگم روزی که U4 بیاد، دیگه هیچ کس نام TR رو اصلا یادش هم نمیاد! اگه این بازی از U4 بهتر بود، من دنیای گیم رو می بوسم؛ میزارم کنار!
توم ریدر تمرکزش روی ماجراجویی و معما و ... هست. حداقل چیزی ک تا الان تو تریلر های انچ دیدم اکشن و تیر اندازیه. برای همین میگم مقایسشون جالب نیست. اکشنی ک تو انچ وجود داره صد در صد تو توم وجود نداره بخاد هم نمیتونه چنین صحنه های سینماتیکی خلق کنه!  از طرفی فک نمیکنم انچ محیطی ب این بزرگی و معما ها و ... داشته باشه. برای همین میگم مقایسه این دو جالب نیست! هردو ویژگیهای خاص خودشون دارن...
برای من فرقی نداره کدوم بهتره!! سلیقه من میگه توم ریدر...! شما هم خیالتون راحت باشه فرانچایز 20 ساله ب این راحتیا فراموش نمیشه;-)
طرفدار ها و سازنده های بازی اگه معنی Spirit رو می دونستن، وضعیت این حرکت بازی این نبود. ان شاالله یه ویدئو میزارم و فرق S و FR رو تو یه بازی دیگه نشون میدم!
اسم سبک روشه! Action Adventure. سازنده ها باید هر دو بخش رو درست و کامل طراحی کنند. اگه تمرکز رو معما و ... سبکش رو کنه Adventure  خالی. مثل خیلی از بازی های دیگه. 
در ضمن شما برو تریلری که تو PS Experience پخش شد رو ببین. محیط بزرگ نباشه، کوچک تر هم نیست. تنها فرقشون اینه که تو U هر مرحله یک نقشه ی خاص داره و بعد رد کردن دیگه احتمالا قابل دسترس نیست ولی در TR قابل دسترسه. اگه نقشه های U رو کنار هم بزاریم صد در صد اگه بزرگ تر نباشه، کوچکتر هم نیست! معما هم اتفاقا نسخه های قبلی داشتند و این نسخه هم داره و شک نکنید که U4 در بخش Adventure و معما و در کل خارج محیط اکشن هم تفاوتی با TR از نظر مقایسه ای نداره.
هر جور حساب کنیم این دو بازی قابل مقایسه اند. حالا شم می تونید بازم مورد بگید و من دلیل بیارم.
نقل‌قول: شما هم خیالتون راحت باشه فرانچایز 20 ساله ب این راحتیا فراموش نمیشه;-)
خواهیم دید!
پ.ن: البته بگما منظور اون بازه ی 3-4 ماهه ی بعد از انتشار هست. این سبک به صدقه سر نسخه های قبل از سال 2013 اش هم که شده تو یاد ها می مونه!
!Praise Prince of Persia
پاسخ
از قدیم گفتن کسی به ماست خودش نمیگه ترشه!
کسی که فن سونی باشه نمیاد از تومب در مقابله انچارتد دفاع کنه :/
خودم دوستی دارم که از اول عمرش تومب زده و البته فن سونی حالا چون این اخری با مایکروسافت همکاری کرده برایش شده اشغال :/

چند تا منتقد هم بهتر از ما میدونن بهترین داستان مال کدوم بازی......
کسی فکر نمی کرد Splatoon بهترین بازی آنلاین سال بشه ولی شد!حاضرم شرط ببندم اگه قرار بود توسط ایرانی ها انتخاب بشه یا Black ops 3 می بود یا رینبو  S0 (43)  S0 (43)

یا مثلا بهترین بازی مستقل ....و...

به نظرم بحث کردن در مورد اینکه کدوم بازی بهتره,کدوم کنسول بهتره و...(با کمال احترام)یک بحث بی خود و احمقانه است!(البته در مورد دو آدم منتطقی که طرفدار هیچ کنسولی و شرکتی نیستن و اولین بارشونه میخوان بازی ای را تجربه کنن حرفی ندارم  S0 (43) یا اینکه طرف را بشناسی! )

به حرف من گوش می کنید!هرگز بحث نکنید تو هیچ موردی تا وقتی که ادم را خوش نشناسید!

به قول دکتر محمد العریفی(تفسیرش کردم! S0 (2))
"اگر کسی به یک سخنرانی گوش بده و خودش تنها بهش نگاه و با عقل و فکر خودش انتخاب کنه بهتر از اینکه چند سال باهاش بحث کنی......"
اقا از تومب خوشت میاد مبارکت باشه!
از انچارتد خوشت میاد مبارکت باشه!
از سونی خوشت میاد مبارکت باشه!
از مایکروسافت خوشت میاد مبارکت باشه!
و...
شاید برای تو تومب عالی باشه و شاهکار ولی برای شخص خودم از وقتی که Unravel آومده اصلا نرفتم طرف تومب با اینکه خیلی دوست دارم تومب را تموم کنم و از بازیش خیلی خوشم اومده! ولی برای من تو این زمان ابتدا Unravel بالاتره و تا اونو تموم نکنم طرف تومب نمیرم!

خب حالا چون من Unravel را بیشتر دوست دارم باید بیام بگم ایییی تومب در مقابل Unravel هیچی نیست
تومب اصلا داستانش خوب نیست و... چیز دیگه! اونم کجا؟میان طرفدارانش:|

شاید تو از انچارتد خوشت بیاد ولی اگه به من بدی شاید بهش نگاه نکنم!اینو دوست ندارم زوری نیست!بیشتر با تومب حال میکنم!بحث تمام شد و رفت!
تو نباید بیایی بگی ایی دیوونه شدی بازی به این قشنگی بهش نگاه نکنی؟ :| 
یا من بیام بگم این اشغال را پرت کن تو سطل آشغال در مقابل تومب هیچ چیزی نیست ؟  S0 (43)

اصلا!
زیاد حرف زدم بهتره تمومش کنم  S0 (2)

از من گفتن تو بحثی شرکت نکنید که نظرات شخصی توش جریان داره!و خودت هم از اون دسته از افرادی هستی که نظرات شخصی ات تو بحثه  S0 (24)

کلا فقط دردسره تمام!

ببخشید زیاد حرف زدم  S0 (24) با بازی های مورد علاقه ات حال کنین و به نظرات دیگران هم احترام بزارید!
FIFA:Feel the game
NFS:Feel the Speed
BF:Feel the Battle
پاسخ
(02-15-2016, 01:12 AM)Prince of Persia نوشته است:
(02-15-2016, 12:44 AM)ehsan1377 نوشته است:
طرفدار ها و سازنده های بازی اگه معنی Spirit رو می دونستن، وضعیت این حرکت بازی این نبود. ان شاالله یه ویدئو میزارم و فرق S و FR رو تو یه بازی دیگه نشون میدم!
اسم سبک روشه! Action Adventure. سازنده ها باید هر دو بخش رو درست و کامل طراحی کنند. اگه تمرکز رو معما و ... سبکش رو کنه Adventure  خالی. مثل خیلی از بازی های دیگه. 
در ضمن شما برو تریلری که تو PS Experience پخش شد رو ببین. محیط بزرگ نباشه، کوچک تر هم نیست. تنها فرقشون اینه که تو U هر مرحله یک نقشه ی خاص داره و بعد رد کردن دیگه احتمالا قابل دسترس نیست ولی در TR قابل دسترسه. اگه نقشه های U رو کنار هم بزاریم صد در صد اگه بزرگ تر نباشه، کوچکتر هم نیست! معما هم اتفاقا نسخه های قبلی داشتند و این نسخه هم داره و شک نکنید که U4 در بخش Adventure و معما و در کل خارج محیط اکشن هم تفاوتی با TR از نظر مقایسه ای نداره.
هر جور حساب کنیم این دو بازی قابل مقایسه اند. حالا شم می تونید بازم مورد بگید و من دلیل بیارم.
نقل‌قول: شما هم خیالتون راحت باشه فرانچایز 20 ساله ب این راحتیا فراموش نمیشه;-)
خواهیم دید!
پ.ن: البته بگما منظور اون بازه ی 3-4 ماهه ی بعد از انتشار هست. این سبک به صدقه سر نسخه های قبل از سال 2013 اش هم که شده تو یاد ها می مونه!

شما که کار برحرفه ای  هستید و از سازنده ایراد مگیرید باید بدونید اون sprint هست نه spirit  S0 (43)
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,372 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,489 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 88,437 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,635 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,915 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان