امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tekken 7 | Official Thread
(12-21-2014, 12:51 PM)'PWLG' نوشته است:
(12-11-2014, 10:09 AM)'Zack' نوشته است:
نقل‌قول: ارو دوساعت رو هوا میمونه، انگار بادکنکه بعد حریف هم همینجور داره میزنه بعد یارو میفته رو زمین، دوباره همینجور حریف داره میزنه. کلا داره میزنه، من نمیدونم اون حریف بدبخت که یه اشتباه ازش سربزنه، باخته. اینم شد بازی؟
با بقیه حرفا موافقم، ولی اینجا نه...
خب به این میگن عقیده یه ژاپنی... [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] تمام بازی هایی که استایل ژاپنی خودشون رو تو سبک Fighting رعایت کردند، چنین اِلمان هایی هم دارند و این چیزیه که Street Fighter و MK ندارند، چون سبکشون متفاوته. البته شاید استایل هنری Street Fighter تا حدودی جاپونی باشه، ولی نیست دیگه. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اگه با Tekken و Dead or Alive مقایسه کنی، متوجه میشی که چی می گم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] خیلی ها باور دارند که Dead or Alive اصیل ترین بازی تو این سبکه که تو این بازی هم افراد به گفته شما بادکنکی هستند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] این به این دلیل هست که بازی هایی مثل MK شما رو محدود به کومبو کردند، ولی بازی های هم سبک Tekken و Dead or Alive این محدودیت رو از بین بردند و کاری کردند که بشه با حرکات پیوسته کومبو های جدیدی ساخت. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

حرف شما درسته. اصلا کل حال تکن به همینه ولی چرا همونایی که عشق تکن بودن هم میگن 6 مالی نبود؟ چون این زنجیره دیگه شورشو درآورده بود. طرف میفته رو زمین، فوقش یه ضربه یا دوضربه بشه زد نه اینکه یدونه بزنی بعد یارو از زمین یه دفعه پرواز کنه تو آسمون و دوباره شروع کنی به زدنش. خب اینجوری بازی کاملا یکطرفه میشه! بعدش هم با هر ضربه کلی جون کم میشه و تا بیای یه ذره حال کنی، میبینی KO کردی! بازی تعادل نداره. من مشکلی با این زنجیره ای بودنش ندارم و مشکلم اینه که یارو پرت شد تو هوا، دوتا یا سه تا دیگه تهش چهارتا ضربه بشه بهش زد و به اون صورت هم جون کم نکنه ولی تو 6 زنجیره اصلا تموم نمیشد که واقعا اعصاب آدم رو خرد میکنه. گاهی اوقات هم آدم فکر میکنه کاملا الکی باخته مثلا شما تو SF میای با یکی مثل SETH میجنگی که غول آخر هم هست و خودت هم حتی میتونی انتخابش کنی هیکلش هم چهاربرابر بقیه شخصیت ها نیس. (برخلاف تکن و مورتال) حالا ویژگیش چیه؟ از شخصیت های مختلف بهترین فناشون رو بلده یجورایی انگار گلچین شخصیت هاس ولی باز هم موقع مبارزه قدرت واقعیش رو نشون میده و وقتی ببازید با خودتون میگید خوب طرف دوساعت داشت چپ و راستم میکرد. بایدم ببره ولی واقعا چنین حسی موقع مبارزه با "جینپاچی" یا "ازازیل" هم بهتون دست میده؟ وقتی با دو سه تا حرکت میبرند؟
من dead or alive رو جدیدا بازی نکردم ولی یه بازی بود تو PS1 که خیلی شبیه تکن بود و من اولاش فکر میکردم تکنه ولی فکر کنم همین DOA بود. اونم خیلی فوق العاده بود بازیش.
نقل‌قول: البته شاید استایل هنری Street Fighter تا حدودی جاپونی باشه، ولی نیست دیگه.
بالاخره هست یا نیست[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظر من بازیایی مثل SF و king of fighters و Blaz Blue و... سبکشون ژاپنی اصیله نه "تکن" و "مرده یا زنده". زیبایی "مبارز خیابانی" به اون حس عجیب و فوق العاده ایه که موقع بازی به آدم دست میده! موسیقی بی نظیر، تم باحال، مرحله های جالب و متنوع و شاد، طراحی های بامزه و اغراق شده و همین طور افکت های رنگی و فوق العاده زیبا و شاد که به آدم حس خوبی میده. این افکت ها تو نسخه پنجم هم بودن وقتی که "چان لی" ضربه میزد و رنگ ها آبی پاشیده میشد این طرف و اونطرف. کلا سیستم انیمه ای دارن که خب ژاپنی تره![img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

دقیقا با حرفت در مورد مبارزان خیابانی موافق هستم وقتی میشینی این بازی رو انجام میدی حس خیلی باحالی به ادم دست میده بعد جالبی مبارزه ها توی مبارزان خیابانی اینه که وقتی حریف رو میزنی مثل اینکه بازی تیک دار بشه بشه که خیلی حال میده و یا اینکه وقتی ضربه میزنی یه هاله ی سیاه رنگ نشون میده.
و از یه چیز دیگه ای که خوشم اومد تعامل با محیط اطراف بازی هست تماشاچی داری که تشویقت کنند و قتی ضربه میزنی و یا ضربه میخوری محیط بازی میلرزه که خیلی باحاله.
و حتی توی SFXT مثل بازی مورتال کمبت 3 که با مشت میزدین زیر یارو میرفت توی محیط دیگه اینجا هم همین جور بود که خیلی به من فاز داد.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
مبارز عربی Tekken 7 بالاخره با یک مدل ۳ بعدی معرفی شد | پرواز شاهین

[تصویر:  date.png] دی ۱۱ام, ۱۳۹۳| ۱۰:۱۰ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485]

[تصویر:  TekkenShaheen-250x122.jpg]

در گذشته یک سری طراحی های اولیه از شخصیتی عربی برای Tekken 7 منتشر شده بود. سپس سازندگان جویای نظرات هواداران شدند که آیا علاقه دارند شاهد یک شخصیت از خاورمیانه باشند؟ حجم پاسخ ها بسیار زیاد بود و موافقت هایی را هم در پی داشت. امروز ما شاهد معرفی رسمی این مبارز عرب زبان هستیم. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.مبارز جدیدی که برای Tekken 7 معرفی شده است، یک آدم کش عرب با نام شاهین (Shaheen) می باشد که از کشور عربستان سعودی برخواسته است.در زیر شما شاهد تصویری از مدل سه بعدی شاهین هستید که طراحی بسیار جالب و خوبی هم دارد. انتشار این تصویر و معرفی رسمی شخصیت مذکور، توسط آقای Katsushiro Harada به عنوان تهیه کننده صورت گرفته است.

[تصویر:  8PHH1-134x200.jpg]

Shaheen

Tekken 7 در فوریه ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.

[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
احتمالا با زافینا یه ارتباطی داره این یارو. آخه زافینا هم خاورمیانه ای بود.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(01-02-2015, 12:20 AM)'PWLG' نوشته است: احتمالا با زافینا یه ارتباطی داره این یارو. آخه زافینا هم خاورمیانه ای بود.

تمام فن هاش مثل زافینا هست دیگه می خوای چه ارتباطی داشته باشه؟:D

پاسخ
1-تجربه2- با این ظاهر عربی نمیاد کاراته مبارزه کنه3-به ظاهر ایستادنش نگاه کنید با زافیا مو نمی زنه(تصاویر زافیا رو به دلیل مورد داشتن نمی شه گذاشت) البته شاید هم نباشه ولی با تجربه ای که از تیکن دارم شخصیت ها زیادی توش هست که فنونشون خیلی شبیه به هم هست(گاهی اوقات 4 نفر ی سبک مبارزه دارن!)
پاسخ
[font=tahoma]تصویر شخصیت جدید عرب تکن در یک روزنامه ی بحرینی منتشر شد![/font]

[تصویر:  date.png] دی ۱۲ام, ۱۳۹۳| ۲۳:۱۰ [تصویر:  user.png] محمدسعید خزایی [img=0x0]https://gamefa.com/wp-content/plugins/user-avatar/user-avatar-pic.php?src=https://gamefa.com/wp-content/uploads/avatars/7782/1377035567-bpfull.jpg&w=48&id=7782&random=1408345912[/img]

[تصویر:  TekkenShaheen-250x122.jpg]

شخصیت های چندانی از سرزمین خاورمیانه در سری بازی های تکن حضور ندارد اما همانطور که درجریان می باشید چندی پیش به صورت رسمی حضور یک شخصیت جدید عرب در بازی Tekken 7 تایید شد و به همین دلیل تعجبی ندارد که مردم محلی از این موضوع خوشحال باشند تا جایی که در اتفاقی جالب تصویر شخصیت جدید عرب تکن در یک روزنامه ی بحرینی منتشر شده است.
این تصویر در توئیتر به وسیله ی کاربر عمر ابوالقاسم منتشر شده است که صفحه ای از روزنامه ی الایام چاب بحرین را که در آن تصویر ” شاهین ” قرار گرفته است را نشان می دهد. در همین راستا کار بر علی العجمی نیز ترجمه ی متن توئیتر اشاره شده را قرار داده است که به شرح زیر می باشد:

نقل‌قول:
سازنده ی سری تکن آقای Katsushiro Harada از طریق رسانه های جمعی یکی از شخصیت های جدید تکن را معرفی کرد. نام او شاهین از عربستان سعودی می باشد و با نگاه کردن به او می توان دریافت وی فردی  قوی و عضلانی می باشد که در نسخه ی هفتم سری تکن، سری بازی هایی که تاکنون فروشی ده ها میلیون نسخه ای داشته است قرار خواهد گرفت. Harada بیان نموده است ایده ی این مبارز مربوط به شش سال پیش است اما او تیمش اطلاعات چندانی از فرهنگ اعراب نداشتند تا اینکه خود به این منطقه سفر کرد و همه چیز را با جزئیات مشاهده نمود. همچنین Harada در روز ۸ ماه آگوست نیز در صفحه ی فیسبوک خود نظر هواداران را در باره ی چنین شخصیتی جویا شده بود.

حال نظر شما چیست؟ آیا شما شخصیت ” شاهین ” را فردی دوست داشتنی و مبارزی مناسب سری تکن می دانید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

تصویر قرار گرفته در روزنامه:

پاسخ
واسه من که از زمان PS1 تا همین الان دارم تکن بازی میکنمو عاشق سینه چاکشم هر جور باشه مبار که ولی هیچی لامصب تکن 5 رویPS2 نمیشه همین الانم بازی میکنم ولی عین باری اولی که بازیش کردم بهم حال میده اصلا توی فیتینگ این لامصب تکن یه چیز دیگس البته با اینکه موتالم دوست دارم ولی تکن استاثناییه
چو گیم نباشد تن من مباد  
پاسخ
(01-03-2015, 02:15 AM)daaante نوشته است: واسه من که از زمان PS1 تا همین الان دارم تکن بازی میکنمو عاشق سینه چاکشم هر جور باشه مبار که ولی هیچی لامصب تکن 5 رویPS2 نمیشه همین الانم بازی میکنم ولی عین باری اولی که بازیش کردم بهم حال میده اصلا توی فیتینگ این لامصب تکن یه چیز دیگس البته با اینکه موتالم دوست دارم ولی تکن استاثناییه

شاید باورت نشه ولی همین دیروز داشتم بازیش میکردم. Confused25:
هیچی مثل نسخه 5 و 3 نمیشه. فوق العاده بودند این دوتا.
نسخه 4 که افتضاح بود. نسخه 6 هم تقریبا درحد 4 بیخود بود ولی فقط به خاطر lars و zafina و alisa بازی رو دوس داشتم.
امیدوارم از اونجایی که این نسخه هم "فرد" هست، بتونه بترکونه Confused24:
پاسخ
Lucky Chloe انحصاری نسخه های اروپایی و آسیایی Tekken 7 نیست – اطلاعات جدید از Shaheen

[تصویر:  date.png] دی ۱۴ام, ۱۳۹۳| ۱۰:۱۰ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485]
[تصویر:  TekkenBoss-IGNnewsThumb-1418153622752-250x159.jpg]

حدود یک ماه پیش بود که شخصیتی به نام Lucky Chloe برای بازی Tekken 7 تایید شد. به سبک طراحی ژاپنی، شخصیت Lucky Chloe یک دختر نوجوان است که هدفونی با گوش های گربه ای بر روی سر خود گذاشته، دست کش های گربه ای دارد و یک دامن کوتاه هم بر تن کرده. تریلر او را هم می توانید در این خبر مشاهده کنید. طراحی این شخصیت واکنش های تندی را از سوی بازیکنان غربی داشت و حتی تهیه کننده بازی اعلام کرد که این شخصیت را فقط انحصاری برخی نسخه ها خواهد کرد. ظاهرا این مسئله یک شوخی بیش نبوده است.
امروز آقای Katsushiro Harada به عنوان تهیه کننده بازی Tekken 7 رسما اعلام کرده اند که Lucky Chloe تنها انحصاری نسخه های اروپایی و آسیایی نیست و همگان مانند همیشه تجربه ای یکسان خواهند داشت. ایشان گفته اند:
نقل‌قول: IGN تمامی توئیت های من را درست نخوانده بود.
رسانه ها فقط آن چیزی را میبینند که می خواهند.
اسپمرها و افرد زیادی که از ما نفرت داشتند حمله ور شدند و کلمات رکیکی را هم به کار بردند. من هم در جواب به شوخی آن صحبت ها را کردم.
به هر حال ما قول یک تجربه کاملا برابر را برای تمامی جوامع و بازیکنان به ارمغان خواهیم آورد.
این قائده از اولین TEKKEN تا حالا فرقی نکرده است.
و امیدوارم که شما روزی ما را درک کنید.
ممنون!
شخصیت Shaheen هم که یک مبارز عرب است به تازگی معرفی شده. مبارزی که ابتدا طرح های اولیه او منتشر شد و پس از دریافت بازخوردهای مثبت فراوان، سازندگان آن را در بازی قرار دادند.
در اطلاعات جدیدی که از Shaheen بدست آمده است گفته می شود که طراحی او از ایده یک دانش آموز سفارت عربستان سعودی و هواداران الهام گرفته شده است. طراح این شخصیت برای بازی نیز NINNIN بوده و همان دانش آموزی که اشاره کردیم، وظیفه نظارت را بر عهده داشته است. دیروز بود که با خبری اعلام کردیم تصویر Shaheen در روزنامه های عربستان ثبت شده است. آقای Katsushiro Harada در پاسخ به این مسئله گفته اند:
نقل‌قول: LOL (خندیدن با صدای بلند) شخصیت جدید ما سر از روزنامه شهر ریاض درآورده و از آن خوششان آمده است. کارت خوب بود Harada.
Tekken 7 در فوریه ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.
[تصویر:  56sc_the_north_remembers_by_ertacaltinoz...-_copy.jpg]

پاسخ
آقا من رفتم تریلرای گیم پلی رو تو یوتیوب دیدم.
خیلی باحال بود. امیدوار شدم بهش.
یه تریلر داستانی هم داره که اونم خیلی باحاله اگه تونستم آپلود میکنم لینکشو میذارم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,338 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,306 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 87,836 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,615 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,906 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان