امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uncharted 4: A Thief's End | Official Thread
(02-25-2016, 12:16 AM)ehsan1377 نوشته است:
(02-25-2016, 12:12 AM)Nami نوشته است:
(02-24-2016, 11:59 PM)ehsan1377 نوشته است:
(02-24-2016, 11:32 PM)Last of Shadow نوشته است: خود تریلر فوق العاده بود و فکر نکنم لازم باشه بیام در وصف تریلر بنویسم. هر چند اسپویل داشت و تقریباً چیز های زیادی از بازی رو توش نشون داده بود.
الان فقط یه سوال دارم. هنوز بعضی از دوستان اعتقاد دارند گرافیک بازی Downgrade شده؟ S0 (2)

e3 2015

[تصویر:  6kdkdwdd2m6ppqyufn9v.jpg]

new trailer

[تصویر:  tkeqfplcexnzwew33fiy.jpg]

قشنگ معلومه! اگر از صورت نیتن فاکتور بگیریم بازی اپگرید داشته S0 (24)
کشتی رو ببین تو عکس e3 تار تره ولی اینجا واضح تره کلا این چهار تایی که دورش دایره کشیدم رو ببین:)
[تصویر:  n49aav3oiissil9cf74i.jpg]

برادر!!! اون افکت Depth of field هست ک تو این تریلر کلا حذف شده بود. برای چنین بازی ک اکشنه باید وجود داشته باشه!! 
واقعا در تعجبم ب نظرت صورت نیت جزئیاتش بهتره تو تریلر جدید? اگه اره ک من حرفی ندارم...!!

والا فعلا که اینو برداشتن برای من بهتر شده S0 (43) به قول دوستان خدا کنه همه دانگرید ها اینطوری باشه S0 (36)
گفتم از قیافه نیتن فاکتور بگیریم یعنی حسابش نکنیم S0 (43) (البته اون رو هم دانگرید نکردن فکر کنم از قصد یه تغییراتی دادن:| وگرنه یه قیافه میخواد چه تاثیری روی فریم یا رزولیشن بزاره بعدش برای کمکاری هم نیستش که :| وقتی قبلا اونطوری نشون دادن چه کاری که دوباره کمترش کنن؟ کنسول نمیکشه؟ انجین نمیکشه؟ خیلی هم خوب میکشه همونطور که تریلر اول رو  real time  اجرا کرد S0 (24)  پس چ دلیلی داره دانگرید کردن؟

(02-25-2016, 12:20 AM)Last of Shadow نوشته است: جدی میگم من توی همین دو تصویر دانگریدی نمیبینم؛ حتی بعضی قسمت ها تصویر دوم بهتر هم هست از دید من S0 (2)
اون مقایسه پست بالا رو میتونید نگاه کنید. اونجا فکر کنم افزایش گرافیک هم داشته.
به این گیف هم میتونید نگاه کنید.

http://shiaupload.ir/images/76874940504788191006.gif

من نمیتونم نظر شما رو عوض کنم اما باید بگم اگه این تریلر دانگرید داشته، امیدوارم دوباره همچین دانگریدهایی رو توی بازی ببینیم S0 (2)

بقیه تصاویر تریلر هم دوستان گذاشتن.

جدن مثل اینکه یه تغییرات زیادی دادنا S0 (2) رنگ موهای النا رو چرا عوض کردن S0 (2) ولی توی این جدیده تار های موئش خیلی معلومه S0 (36)
کلا تو نورپردازی و اینا واضحه تغییراتی انجام دادن چه از این تصویر یا همون جنگل
Battlefield 1

[تصویر:  2o3g_00048046932433769437.jpg]
پاسخ
[تصویر:  23yb5zfldhsuwi68paaa.gif]
یه تصویر هم جهت مزاح تو سایت همسایه دیدم و خوشم اومد
خخخخخخ S0 (45)
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
در تصویر دوم سم شباهت بسیاری به جکی چان پیدا کرده S0 (2)
از نظر من نه دانگرید شده نه اپگرید.
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
استودیو ناتی داگ بعد از اعتراض آقای Martin Deschambault ( طراح آرت ورک اساسینز کرید بلک فلگ) تغییراتی را در تریلر بوجود آوردن و آن را دوباره بصورت رسمی پخش کردن و خود سازنده بازی تظاهر کرده که این فقط یه اشتباه بوده و ما عذرخواهی میکنیم.  S0 (2)  S0 (43)

قبل ( تریلر قبلی )
[تصویر:  Uncharted-2-670x377.jpg]
بعد ( تریلر اصلاح شده)
[تصویر:  Uncharted-1-670x377.jpg]
پاسخ
[تصویر:  1m7p_image_uncharted_4_a_thief_s_end-309...5_0005.jpg]
آقا یه سوال
ایشون نمیتونه بابای نیتن و سم باشه که چندین ساله تو جزیره گیر افتاده؟؟؟
[تصویر:  VabQe.jpg]
اصلا مگه داریم؟؟؟مگه میشه؟؟؟
بقیه استودیو ها یاد بگیرن
psn id : amir110111112
پاسخ
آقا این لینک رو بینین S0 (2)
این عکس بلک فلگ تو تریلر داستان شده ظاهرا S0 (2)
http://zoomg.ir/2016/02/25/107942/unchar...4-art-son/
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
I get the "thief" title now
جمله عزیزی ایمار خیلی سنگین بود S0 (2)
پاسخ
خب از اونجایی که بحث دانگرید شد نبازی به وسط اومد دیشب، گفتم بد نیست با تصاویر مقایسه ای زیر که شایده اکثرا دیده باشید، به نتیجه برسیم.
نتیجه یعنی آپگرید نه دانگرید S0 (24) 
[تصویر:  luzu_uncharted-4-2016-vs-2015-comparison-screenshot.jpg]
//تصاویر سمت چپ، همگی مربوط به نمایش 2016 بازی هستند و سمت راست 2015.//

Nathan Drake: Sam Pursuit vs Story Trailer Comparison
[تصویر:  drake-sam-pursuit-2015-screenshot.png] [تصویر:  drake-story-trailer-screenshot.png]

Elena: Sam Pursuit vs Story Trailer Comparison

[تصویر:  elena-sam-pursuit-2015-screenshot.png] [تصویر:  elena-story-trailer-2016-screenshot.png]

Drake and Sam: Pursuit Gameplay vs Story Trailer Comparison
[تصویر:  sam-nate-2015-screenshot.png] [تصویر:  sam-nate-2016-screenshot.png]

برای ختم دادن به این قاعله بی سر وته"دانگرید"، گیف های زیر رو هم ببینید.

http://*****/images/e75fllvqqs3oog3uj91o.gif
----
http://*****/images/f2k5h57ixwe1jz1ieyim.gif
----
http://*****/images/wbg2rl90vjcvk6aqk5xe.gif

[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
در مقابل دوستانی که میگن این بازی دانگرید شده باید یه لبخند زد و با لحنی آرام شعرِ « آنچارتد دایره ـس، دانگرید عدد پی » (همون باشه تو راست میگی خودمون) رو سرود و رد شد.  S0 (2)
پاسخ
داستان Uncharted 4 پس از تغییر کارگردان “۱۰۰ درصد” تغییر کرده است

ارسال شده توسط: امیرحسین دهنوی ۹ اسفند ۱۳۹۴ | ۹:۴۹

[تصویر:  Uncharted4-11-768x432.jpg]
داستان عنوان Uncharted 4: A Thief’s End پس از به‌روی کار آمدن نیل دراکمن و بروس استارلی به‌صورت کامل تغییر کرده است. نیل دراکمن در مصاحبه‌ای به این نکته اشاره داشت که داستان چهارمین نسخه از سری Uncharted پس تغییر کارگردانان به‌صورت صددرصد تغییر کرده است.
Uncharted 4: A Thief’s End در ابتدا توسط امی هنیگ و جاستین ریچموند کارگردانی می‌شده است؛ اما آن‌ها در اوایل سال ۲۰۱۴ استودیو را ترک کردند. اگرچه گزارشاتی حاکی از آن بود که دراکمن هنیگ را مجبور به ترک استودیو کرده است اما ناتی داگ در بیانه‌ای این گزارش را تکذیب کرد. دراکمن و استارلی که برروی اولین نسخه Uncharted و قسمت دوم آن کار کرده بودند، در قسمت سوم حضور نداشته و پروژه The Last of Us را شروع کردند. اطلاعاتی از اینکه دقیقا چطور داستان Uncharted 4 تغییر کرده است، اعلام نشد؛ اما نولان نورث در مصاحبه‌ای اعلام داشت که پس از ترک کردن هنیگ و ریچموند پروژه تغییرات عظیمی داشته است.
نقل‌قول:
تیم توسعه دهنده قبلی به مدت هشت ماه مشغول ساخت داستانی بود که مدنظر هنیگ قرار داشت. پس از ورود کارگردانان جدید، تمام آن‌ هشت ماه توسعه به بیرون پرتاب شد. امی هنوز هم یکی از عزیزترین دوستان من است اما تیم the Last of Us پروژه را بدست گرفته بود و آن‌ها هم می‌خواستند از ابتدا همه‌چیز ساخته شود. آن‌ها چندین نفر از افراد پروژه قبلی را اخراج کردند و کارهای آن‌ها را دوباره خود انجام دادند.

به‌ عقیده نورث مضمون کلی Uncharted 4 متفاوت‌تر از نگاهی‌ست که هنیگ داشت.
نقل‌قول:
می‌دونید داستان باید مال شما باشد. نمی‌تونید رمان رابرت لدمن را داشته باشید درحالی که می‌خواهید به رمانی با سبک استفن کینگ تغییرش دهید. سبک‌ها متفاوت هستند اما داستانی که قصد گفتنش را دارند یکی‌ست؛ در اصل نحوه داستان سرایی متفاوت است.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Outlast 2 | Official Thread HardCore Gamer 10 6,447 04-29-2017, 01:53 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  Final Fantasy XV | Official Thread Old Snake 73 26,957 04-29-2017, 01:50 PM
آخرین ارسال: adams-khersi
  The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread Tyrion 486 90,772 04-23-2017, 09:32 PM
آخرین ارسال: amir_rs75
  The Climb | Official Thread Station 7 3,692 04-20-2017, 01:23 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  Destiny 2| Official Thread Station 0 1,936 04-04-2017, 08:14 PM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان