امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات درباره ی PlayStation 3
(03-14-2014, 09:47 PM)'god of war' نوشته است: سلام یه مشکل خیلی جدی دارم من تو برنامه sen enabler اشتباهی گزینه ای زدم که install packeags file از لیست xmb ناپدید شد و وقتی ام اینو فهمیدم که هم sen enabler رو پاک کردم هم multiman رو حالا نمیدونم چجوری دوباره مولتی من رو نصب کنم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img] قبل از این اتفاق هم این مشکل برام پیش اومده بود بازی ها رو که از تو مولتی من انتخاب می کردم جایگزین دیسک نمی شد لطفا کمکم کنید با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

فقط ببرش پیش تعمیر کار و بگو مولتی منو نصب کن برام
یا خودت دانلودش کن  بعد با یه فلش  تو کنسول نصب کن

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
(03-14-2014, 09:57 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است:
(03-14-2014, 09:47 PM)'god of war' نوشته است: سلام یه مشکل خیلی جدی دارم من تو برنامه sen enabler اشتباهی گزینه ای زدم که install packeags file از لیست xmb ناپدید شد و وقتی ام اینو فهمیدم که هم sen enabler رو پاک کردم هم multiman رو حالا نمیدونم چجوری دوباره مولتی من رو نصب کنم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img] قبل از این اتفاق هم این مشکل برام پیش اومده بود بازی ها رو که از تو مولتی من انتخاب می کردم جایگزین دیسک نمی شد لطفا کمکم کنید با تشکر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

گزینه ی install packages files رو چی کنم که ناپدید شده
پاسخ
(03-15-2014, 03:56 PM)'god of war' نوشته است:
(03-14-2014, 09:57 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است:

گزینه ی install packages files رو چی کنم که ناپدید شده

فریمورت چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟(کامل بنویس)

پاسخ
4.46 rebug بود مشکلی هم نداشت فقط نمیدونم داخل sen enabler چی کردم که این اتفاق افتاد
پاسخ
(03-16-2014, 04:14 PM)'god of war' نوشته است: 4.46 rebug بود مشکلی هم نداشت فقط نمیدونم داخل sen enabler چی کردم که این اتفاق افتاد

اسپوف نصب کرده بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(برای آنلاین بازی کردن)
Sen Enabler رو اجرا کنید  R1 رو بزنید. دوباره R1 رو بزنید.و از برنامه خارج بشید.مشاهده میکنید که اون 2 پوشه هستن
Install Packageو app_home
حالا شما این برنامه رو پاک کردی درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه آدرس بهت میدم مشکلت حل بشه............(من خودم آنلاین بازی نمی کنم چون وقتش رو ندارم).............[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
با سلام
خواهشن جواب سوال من رو بدهيد:
من پلي استيشن ٣ رو كپي خور كردم حالا يك بار روشن ميشه ولي ده بار ديگه روشن ميشه ولي تصوير و صدا نداره
كمك كنيد
پاسخ
(03-19-2014, 07:46 PM)'pejmans' نوشته است: با سلام
من پلي استيشن ٣ رو كپي خور كردم حالا يك بار روشن ميشه ولي ده بار ديگه روشن ميشه ولي تصوير و صدا نداره
كمك كنيد

يك بار روشن ميشه ولي ده بار ديگه روشن ميشه[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
از hdmi استفاده کردی برای بار اول و الان کابل سه فیش وصل کردی؟؟؟
مطمئن هستی که کنسول هک شده؟؟؟
شاید بریک شده...............

پاسخ
(03-19-2014, 07:46 PM)'pejmans' نوشته است: با سلام
كمك كنيد

سلام اگه قبلا ps3  رو با  کابل hdmi به مانیتور وصل کردی و بعد از استفاده خاموش کردی والان میخوای با کابل AV وصلش به مانیتور  تصویر نمیاره و باید دوباره از کابل hdmi استفاده کنی.اگه نشد وقتی ps3 خاموشه دکمه پاور نگه دار ( حدود 20 ثانیه) تا روشن بشه اما دکمه پاور ول نکن تا دو تا صدای بوق بزنه و خاموش بشه وقتی خاموش  یه بار دیگه دکمه پاور فشار بده تا سیستم روشن شد یه گزینه ظاهر میشه که نوع مانیتور تشخیص میده گزینه yes  تیک بزن.احتمالن کار کنه

[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
پاسخ
سلام دوستان من یه PS3 اسلیم اصل خردیدم ورژن دستگاه 3.60 هست بردم بیرون کپی خورش کنم بهم گفتن که دستگاه به هیچ وجه کپی خور نمی شه می خواستم بپرسم نظرتون چیه راهی وجود داره یا نه؟
پاسخ
(03-25-2014, 02:45 PM)'Mahdi.AC4' نوشته است: سلام دوستان من یه PS3 اسلیم اصل خردیدم ورژن دستگاه 3.60 هست بردم بیرون کپی خورش کنم بهم گفتن که دستگاه به هیچ وجه کپی خور نمی شه می خواستم بپرسم نظرتون چیه راهی وجود داره یا نه؟

فکر کنم بشه فقط خرج داره..................
فقط با شبیه ساز Cobra ODE......................
خواستی بهت یه آدرس معتبر میدم....در ضمن تمام راهنمایی ها هم در رابطه با این شبیه ساز رو...............
موفق باشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات و مشکلات شما درباره Playstation 4 arshiasaberi 3,546 508,622 05-03-2021, 12:03 PM
آخرین ارسال: tamir24
  سوالات و مشکلات شما در رابطه با بازی های ps3 و ps4 End Of The Line 299 64,215 02-10-2020, 02:46 PM
آخرین ارسال: erfan9674
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,720 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  توضیحات کامل درباره ریجن ALIREZA A.T.A 0 2,358 12-25-2015, 12:42 AM
آخرین ارسال: ALIREZA A.T.A
  درخواست کمک درباره ps plus Game Revolution 1 2,032 11-24-2015, 06:34 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان