امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکلات Pc بازی GTA V
سلام دوستان خواهشن کمکم کنید دیگه خسته شدم  Confused Confused Confused :(
 من بعد از باز کردن لانچر وقتی که افلاین مد رو میزنم ارور اکتیویشن کد میده و 

وقتی هم که اینترنت رو قطع میکنم بعد میرم توی بازی لانچر ارور میده که باید به اینترنت متصل باشید ؛ تاریخ رو هم که به عقب بر میگردونم ارور میده که تاریخ سیستم رو درست کنید بعد دوباره بازی رو لانچ کنید!
دیگه دیوونه شدم خواهش میکنم کمکم کنید . 
آپدیت ها رو هم تا 4 ریختم.
پاسخ
(05-25-2015, 07:55 PM)no leaf clover نوشته است: سلام دوستان خواهشن کمکم کنید دیگه خسته شدم  Confused Confused Confused :(
 من بعد از باز کردن لانچر وقتی که افلاین مد رو میزنم ارور اکتیویشن کد میده و 

وقتی هم که اینترنت رو قطع میکنم بعد میرم توی بازی لانچر ارور میده که باید به اینترنت متصل باشید ؛ تاریخ رو هم که به عقب بر میگردونم ارور میده که تاریخ سیستم رو درست کنید بعد دوباره بازی رو لانچ کنید!
دیگه دیوونه شدم خواهش میکنم کمکم کنید . 
آپدیت ها رو هم تا 4 ریختم.
سلام دوست عزیز
شما از چه کرکی استفاده می کنید؟
شما اگر از کرک ریلودد استفاده کنید دیگه لازم به چنین کار هایی نیست.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام. آقا دیگه خسته شدم. کرک ریلودد رو هم روی نسخه ای که داشتم (3dm ) ریختم فایده نداشت,

یه هفته اس دارم هی بازی نصب میکنم و کرک دانلود میکنم. 
من نسخه 3Dm رو خریدم و حتی کرک ریلودد رو ریختم و کلی چیزای دیگه .
بعد از یه هفته تلاش تونستم حدود 5 دقیقه اول بازی رو بازی کنم و موقع سوار شدن ماشین بازی کرش میکنه و استاپ ورکینگ میده. !! ! ! ! !
این همه هزینه کردم و زحمت کشیدم آخرش هیچی . خواهشن اگه نسخه مطمئنی از بازی اومد به من اطلاع بدید . نمیدونم که دانلود کامل نسخه ریلودد فایده ای داره؟ 
آیا واقعا هییییچ مشکلی نداره؟ یا باید دوباره 30000 تومن هزینه کنیم و آخرش دنبال کرک توی اینترنت بگردیم؟
پاسخ
میخام نسخه اصلی جی تی ای رو بخرم باید از کدوم سایت بخرم؟
لطفا ادرس سایت رو بدید که بشه با پی پال یا ویزا کارد و ... خرید کرد و میشه رو بازی که کرک شده اوکی کردش و دیگه بازی کرکی نباشه و ارجینال باشه؟
پاسخ
(05-26-2015, 12:17 AM)no leaf clover نوشته است: سلام. آقا دیگه خسته شدم. کرک ریلودد رو هم روی نسخه ای که داشتم (3dm ) ریختم فایده نداشت,

یه هفته اس دارم هی بازی نصب میکنم و کرک دانلود میکنم. 
من نسخه 3Dm رو خریدم و حتی کرک ریلودد رو ریختم و کلی چیزای دیگه .
بعد از یه هفته تلاش تونستم حدود 5 دقیقه اول بازی رو بازی کنم و موقع سوار شدن ماشین بازی کرش میکنه و استاپ ورکینگ میده. !! ! ! ! !
این همه هزینه کردم و زحمت کشیدم آخرش هیچی . خواهشن اگه نسخه مطمئنی از بازی اومد به من اطلاع بدید . نمیدونم که دانلود کامل نسخه ریلودد فایده ای داره؟ 
آیا واقعا هییییچ مشکلی نداره؟ یا باید دوباره 30000 تومن هزینه کنیم و آخرش دنبال کرک توی اینترنت بگردیم؟
سلام دوست عزیز
این مراحلی رو که میگم انجام بده.
1.بازی رو به صورت کاما پاک کن و هر چیزی که از بازی باقی مونده توی درایور C
2.بازی رو نصب کن و فایل های کرک 3dm رو پاک کن.
3.Grand Theft Auto V - RELOADED Crack و Grand Theft Auto V PROPER FIXED-RELOADED رو دانلود کنید.
4.Grand Theft Auto V PROPER FIXED-RELOADED چهارتا پوشه هست اول آپدیت رو کپی کن و بعد فایل تبدیل بازی به نسخه ی استیم و بعد هم کرک بازی رو کپی کن و سوشیال کلوب رو هم حتما نصب کن.
5.بازی رو با GTAVLauncher فقط اجرا کن.
6.آنتی ویروس خاموش و اینترنت در تمامی مراحل قطع باشه.
7.کارت گرافیک رو هم حتما آپدیت کن.
پاسخ
سلام 
اقا من تا اون مرحله که باید ی موتورو بدزدید(مرحله سوم تقریبا)رفتم بعد ی مدت تقربا 4 دقیقه ای اروره stop working میده.
چکار کنم؟
پاسخ
(05-26-2015, 01:11 PM)A.T80 نوشته است: سلام 
اقا من تا اون مرحله که باید ی موتورو بدزدید(مرحله سوم تقریبا)رفتم بعد ی مدت تقربا 4 دقیقه ای اروره stop working میده.
چکار کنم؟

سلام دوست عزیز
شما از چه کرکی استفاده می کنید؟
کارت گرافیک آپدیت هست؟
پاسخ
من هنوز مشکل گرافیک amd- intel حل نشده !!!!!!!!چیکار کنم ؟؟؟؟؟/ بابا 60 گیگ دانلود ینی الکی؟؟؟؟؟؟؟/میشه راه حل های کلی رو بهم بگید؟خسته شدم از بس که گشتم و کمتر پیدا کردم
پاسخ
دوستان من تو سایت زیر عضو شدم و اکانت ساختم و انتخاب کردم جی تی ای آنلاین باشه واتار و اینامم انتخاب کردم الان که میرم تو بازی بخش انلاین میگه وارد socialclub شوید تا بتونید جی تی ای آنلاین بازی کنید
چیکار باید بکنم؟

http://socialclub.rockstargames.com
پاسخ
(05-26-2015, 10:01 PM)پیرمرد نوشته است: من هنوز مشکل گرافیک amd- intel حل نشده !!!!!!!!چیکار کنم ؟؟؟؟؟/ بابا 60 گیگ دانلود ینی الکی؟؟؟؟؟؟؟/میشه راه حل های کلی رو بهم بگید؟خسته شدم از بس که گشتم و کمتر پیدا کردم

دوست عزیز هنوز شرکت AMD آپدیتی برای رفع این مشکل عرضه نکرده ولی در این قسمت یکی از کاربر ها راه حلی را توصیه کرده که انجام دادن به اون خالی از لطف نیست.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,603 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,979 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,745 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,940 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 41,047 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان