امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
امروز پی اس 14 رو خریدم.
نصب کردم 
رو ستینگ بازی و خود بازی کلیک میکنم این ارور رو میده= )از طریق صفحه دسکتاپ)

[تصویر:  ed7918a6be26b1ad1.jpg]

پاسخ
سلام. من توی مرحله ی آخر saints row 4 گیر کردم. اون قسمتی که zinyack سوار یه روبات گنده میشه. یه جاییش هست که zinyack میره توی یه شیلد محافظ. بعدش تو باید اون ژنراتور هایی که شیلد رو سرپا نگه میداره نابود کنی. ولی تا میام بزنم نابودش کنم یه میلیون تا murderbot میریزن رو سرم و نمیذارن. اگر هم همشون رو بکشم سر پنج ثانیه دوباره با اون کره های قرمز تولید میشن. چی کار کنم؟
پاسخ
(09-21-2013, 12:49 PM)'amir game' نوشته است: امروز پی اس 14 رو خریدم.
نصب کردم 

فکر کنم بازی کامل نصب نشده اگه آنتی ویروس دارید خواموش کنید و دوباره نصب کنید موقع اجرا هم روشن نکنید .
پاسخ
(09-21-2013, 12:56 AM)Mehran007 نوشته است: دوستااااان کمک..بببنید من توی GTA V اون مرحله ای که دوتا ماشین میدزدی با trevor بعدش سه تا ماسک میگیری بعد میری اسلحه فروشی سه تا لباس میگیری..همه ی اینا رو انجام دادم ولی تو نقشه هیچ علامت دیگه ای نیومد,,باید چیکار کنم???
بعد از این که همه این کارارو انجام میدی باید یه ماشین سواری برداری ببری یه جا پارک کنی یا همون مخفی کنی بعد زنگ بزنی به مایکل و جایه ماشینو مشخص کنی
پاسخ
(09-21-2013, 01:30 PM)'krazy_kow@' نوشته است:
(09-21-2013, 12:49 PM)'amir game' نوشته است: امروز پی اس 14 رو خریدم.
نصب کردم 

فکر کنم بازی کامل نصب نشده اگه آنتی ویروس دارید خواموش کنید و دوباره نصب کنید موقع اجرا هم روشن نکنید .

نه بابا .
آنتی ویروس ندارم.
2بار بازی رو حذف  و نصب کردم.....
واسه دوستم میاد ها ولی واسه من......[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
آقا کسایی که خارجی میفهمن مشکل چیه؟؟؟؟
پاسخ
سلام دوستان من در gta v جایی با هاوکپتر جنگی باید اون ریر دریایی رو تو اب بندازیم گیر کردم زیر دریایی رو در آب انداختم اما نمیدونم چکار کنم از اونبرنامه که در گوشی ترور هست هم سردر نیووردم لطفا کمک
پاسخ
سلام دوستان من xbox دارم و بازی gta v رو هم خریدم اما من فکر می کردم می شه روی فلش نصب کرد اما صاحب فروشگاه به من گفت که باید یه هارد 250 گیگ که قیمتش 215 هزار تومان هست بخرم  و بعد گفت اصلا امکان نداره که روی فلش نصب شه  اما توی سایت گیم فا تو مطالبش می گه که می شه ترو خدا کمک کنید [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
:)
پاسخ
(09-21-2013, 09:23 PM)ali76 نوشته است: سلام دوستان من در gta v جایی با هاوکپتر جنگی باید اون ریر دریایی رو تو اب بندازیم گیر کردم زیر دریایی رو در آب انداختم اما نمیدونم چکار کنم  از اونبرنامه که در گوشی ترور هست هم سردر نیووردم لطفا کمک
تو گوشی ترور یه رادار هستش که داخل اون رادار یه نقطه قرمز نشون میده باید بری سمت اون و وقتی رسیدی بهش روش واستا و برو پایین تا برسی به یه دستگاه بعد اون دستگاهو باید برداری 

(09-21-2013, 10:39 PM)amirmimi نوشته است: سلام دوستان من xbox دارم و بازی gta v رو هم خریدم اما من فکر می کردم می شه روی فلش نصب کرد اما صاحب فروشگاه به من گفت که باید یه هارد 250 گیگ که قیمتش 215 هزار تومان هست بخرم  و بعد گفت اصلا امکان نداره که روی فلش نصب شه  اما توی سایت گیم فا تو مطالبش می گه که می شه ترو خدا کمک کنید [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
رو فلش میشه نصب کرد صاحب فروشگاه واسه این که خودش یه سودی بکنه گفته نمیشه شما اگه یه فلش 16 gig داشته باشی میشه حتی با رم 16 gig هم میشه که به وسیله تبدیلی وصل میکنی با ایکس باکس من خودم از رم دارم استفاده میکنم 

موفق بباشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
پاسخ
(09-21-2013, 10:39 PM)amirmimi نوشته است: سلام دوستان من xbox دارم و بازی gta v رو هم خریدم اما من فکر می کردم می شه روی فلش نصب کرد اما صاحب فروشگاه به من گفت که باید یه هارد 250 گیگ که قیمتش 215 هزار تومان هست بخرم  و بعد گفت اصلا امکان نداره که روی فلش نصب شه  اما توی سایت گیم فا تو مطالبش می گه که می شه ترو خدا کمک کنید [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

نه اینطور نیست ، به هیچ وجه ، روی هارد 120 گیگ و حتی پایین تر هم میشه ( به غیر 4 گیگ )

خود راکستار هم گفته که با فلش کار میده ، شما یک فلش 16 گیگ USB 2.0 بگیری ( ترجیها بهتره مارک های Transcend , Silicon Power , HP , Sony باشه )

بعد دیسک اول رو بریزی روش و دیسک دوم رو بزاری با خیال راحت میتونی بازی کنی .
پاسخ
(09-21-2013, 06:47 PM)ali76 نوشته است: آقا ببخشید اسپم میدم
 من یجای این بازی گیر کردم همونجایی که باهلکوپتر جنگی باید اون زیر دریایی زرد رو بندازی تو آب وقتی که میندازمش تو اب دیگه نمیدونم باید چیکار کنم از اوappچیزی سر در نیووردم لطفا کمک

من روی فلش 16 گیگ نصب کردم...
میشه...
اون مغازه دار واسه خودش گفت...

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,262 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,704 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 24 مهمان