امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشكلات XBOX 360
(11-06-2014, 11:09 PM)'keyvan_2dar' نوشته است:
(11-06-2014, 04:27 PM)'مجید نصر' نوشته است:
(11-06-2014, 04:15 PM)'keyvan_2dar' نوشته است: سلام من می خواستم بدونم آیا میشه بازی  call of duty 2015  رو رو ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ بازی کرد یا نه . و اگر نمیشه راهی هست که بشه بازی کرد ؟
ممنون

نه دوست عزیز چون یکی از دیسک های بازی باید روی هارد کنسول نصب بشه نمی تونید نصب کنید ولی اگه یه فلش 16 گیگ به دستتگاه متصل کنید می تونید بازی کنید.
یعنی موقعی که از شما سوال می پرسه که می خواهید توی کدوم یکی از حافظه ها بازی رو نصب کنید شما حافظه ی فلش رو میزنید و بازی شروع میشه به نصب کردن و هر موقع هم خواستید بازی کنید باید فلش به دستگاه متصل باشه.

آقا یعنی هر فلش 16 ی بود . یعنی یو اس بی 2 هم باشه کار میکنه ؟ و این در مورد بازی های دیگه هم صدق میکنه ؟

بله دوست عزیز مورد نداره شما هر بازی که نیاز به نصب داشته باشه رو از این طریق می تونید بازی کنید و این رو هم در نظر بگیرید که اگه شما فلش رو به کنسول وصل کردی تمام اطلاعاتتون پاک میشه.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
بله ممنون از یاد آوریتون ولی متاسفانه من اینو دیر فهمیدم یعنی وقتی که یکبار هارد یک ترابایت رو وصل کردم به ایکس باکس نزدیک به 800 گیگ اطلاعات توش بود و پرید . ولی یه چیزی دیگه ای هست که من این سوال ازتون کردم . بعضی جاها شنیدم مثلا گفتن بازی gti رو میشه با فلش بازی کرد ولی مسکه بعضی بازی های دیگرو نه . آیا این درسته ؟ من الان نسخه آخر بازی nfs و metal gear solid و battlefield رو دارم . ولی همه مسکه احتیاج به قضا داره . آیا با فلش 16 میشه اینهارو هم بازی کرد ؟
و یک سوال دیگه ( شرمنده ) می خواستم هارد 200 بزار بزارم برای دستگام ، آیا کاره خوبیه ؟ یعنی مشکلی پیش نمیاد واسه انجام بازی ها ؟

(11-06-2014, 11:58 PM)'keyvan_2dar' نوشته است: بله ممنون از یاد آوریتون ولی متاسفانه من اینو دیر فهمیدم یعنی وقتی که یکبار هارد یک ترابایت رو وصل کردم به ایکس باکس نزدیک به 800 گیگ اطلاعات توش بود و پرید . ولی یه چیزی دیگه ای هست که من این سوال ازتون کردم . بعضی جاها شنیدم مثلا گفتن بازی gti رو میشه با فلش بازی کرد ولی مسکه بعضی بازی های دیگرو نه . آیا این درسته ؟ من الان نسخه آخر بازی nfs و metal gear solid و battlefield رو دارم . ولی همه مسکه احتیاج به قضا داره . آیا با فلش 16 میشه اینهارو هم بازی کرد ؟
و یک سوال دیگه ( شرمنده ) می خواستم هارد 200 بزار بزارم برای دستگام ، آیا کاره خوبیه ؟ یعنی مشکلی پیش نمیاد واسه انجام بازی ها ؟

خواهش میکنم دوست عزیز
ببین من خودم xbox ندارم ولی تا جایی که اطلاع دارم و کار های xbox 360 رو انجام دادم هیچ فرقی نمیکنه که چه بازی باشه بازی فقط احتیاج به یه حافظه ی جانبی داره تا دیتای خودشو روی اون نصب کنه و بازی شروع به اجرا بشه و هیچ فرقی نداره بین بازی ها.
در مورد هارد هم به نظر من اگه شما دستگاه رو ببر جیتگش کن که دیگه از خرید دیسک بازی و غیره خلاص بشی یه هارد یک ترا بایت یا 500 گیگ دیگه راحت راحتی و دیگه هیچ دردسری نداری ولی اگه این رو نخواستی یه هارد 250 و یا 500 اصلی خوده ایکس باکس رو بگیر.

[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
من بازی مترو و اسکایریم وقتی میزارم تو دستگاه ارور میده که کنسول ری استارت کن.
[align=right]فقط این دوتا بازی اینطوری.
[align=right]روی دستگاه دیگه هم امتحان کردم اومده و مشکل از DVD نیست.
[align=right]راستی Metal Gear Solid V Ground Zeroes میشه رو فلش نسب کرد یا حتما باید هارد باشه؟
پاسخ
حتما باید رو هارد باشه
همچنین مشکل دیکر رو نمی دونم
بتلفیلدو نید فور اسپید ریوالز هم باید رو هارد نصب کنی حتما

آیا بازی middel-erath 
باید رو هارد نصب بشه؟
اصلا نیاز به نصب داره؟
[تصویر:  calf3jczl6n9y1fxj6ca.jpg]
پاسخ
سلام.

دوستان بنده تا به حال از xbox live تو 360 استفاده نکردم ولی میخوام برای gta online هم که شده xbox live رو راه بندازم.

gta v من برنر مکس نیست چند درصد احتمال داره بن بشم؟

راسته پس از راه اندازی xbox live یک ماه gold رایگان میده؟ اگه میده چه جوری باید فعالش کرد؟

اینم پینگ بنده. با این پینگ میشه بازی کرد؟

http://*****/images/mvq5q9lw293x5nrzfhzc.png

لگ خیلی زیاد میشه؟

ممنون میشم جواب بدید.

بدرود.
پاسخ
(11-17-2014, 07:57 PM)'www.' نوشته است: سلام.

دوستان بنده تا به حال از xbox live تو 360 استفاده نکردم ولی میخوام برای gta online هم که شده xbox live رو راه بندازم.

gta v من برنر مکس نیست چند درصد احتمال داره بن بشم؟

راسته پس از راه اندازی xbox live یک ماه gold رایگان میده؟ اگه میده چه جوری باید فعالش کرد؟

اینم پینگ بنده. با این پینگ میشه بازی کرد؟

http://*****/images/mvq5q9lw293x5nrzfhzc.png

لگ خیلی زیاد میشه؟

ممنون میشم جواب بدید.

بدرود.

سلام داداش برای بازی کردن تو لایو بهتره بازی هات برنر باشن تا مشکلی نباشه ولی بازم میشه بازی کرد در مورد گلد هم بگم که این موضوع ماله قبل هستش و الان قکر نکنم گلد مجانی بده و در مورد پبنگ باید بگم اگه این باشه عالیه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] از نظر پینگ مشکلی ندارید
پاسخ
اقا بازی middle -earts 
باید روی هارد ایکس باکس نصب شه؟
[تصویر:  calf3jczl6n9y1fxj6ca.jpg]
پاسخ
سلام . ببخشید دستگاه arcad هم می شه بهش هارد وصل کرد  و ارکیدم میشه j tag کرد اگه اره هزینش چقدره؟ هارد داخلیش  256 مگ هست
پاسخ
(11-17-2014, 09:27 PM)'abamir' نوشته است: سلام . ببخشید دستگاه arcad هم می شه بهش هارد وصل کرد  و ارکیدم میشه j tag کرد اگه اره هزینش چقدره؟ هارد داخلیش  256 مگ هست

بله امکان وصل کردن هارد وجود دارد و قیمت 350 گیگش حدود 200 هزار تومان به بالا میشه 
فکر کنم J tag هم بشه

[تصویر:  0lrjsvrdpibq98jmwvn8.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی و حل مشکلات دربازی های Xbox 360 Real G 301 71,634 12-15-2020, 12:55 PM
آخرین ارسال: mehrdad9398094216
  خرید xbox live بدون کردیت کارت --shadow-- 1 2,173 12-01-2016, 01:35 PM
آخرین ارسال: --shadow--
  مشکل خلوط بودن سرور در gta v online xbox one Qazanfaree 2 2,596 01-28-2016, 12:34 PM
آخرین ارسال: Arefsca
  دانلود تم برای XBOX 360 (تم ها آپدیت شد در پست اول) Real G 32 23,989 10-13-2015, 10:07 PM
آخرین ارسال: morteza00981
  مشکل خاموش و روشن شدن خودکار xbox one taichi 1 3,375 09-07-2015, 03:20 PM
آخرین ارسال: The Wolf Of Rivia

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان