امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما درباره سخت افزار
(12-14-2014, 07:39 PM)'ali.7612' نوشته است: اول سلام.دوستان من یه مشکل عجیب دارم.وقتی وارد تنظیمات مودمم میشم(d-link 2520u)،حالا بگذریم که همه جا رمزش adminـه ولی واسه من userـه،هیچگونه منویی واسه تنظیمات نیست!یعنی گزینه advanced options رو نداره.ممنون میشم راهنمایی کنین.
یه سوال دیگه هم اینکه اگه مودمو ریست کنم باید دوباره کانفیگش کنم؟تشکر
[تصویر:  ofphi0tf97nmfvk1h0si.jpg]

درود بر شما
در مورد سوال اولتون واقعا جوابی ندارم چون اطلاعی ندارم .
در مورد سوال دوم تون بله نیاز به کانفیگ دوباره هستش ولی به احتمال قوی بعد از ریست شدن مودم مشکل تون حل بشه

If life gives you errors, burn life's house down with the errors

کیس های ماد شده  (تاپیکی برای حرفه ای ها)
پاسخ
(12-14-2014, 07:39 PM)'ali.7612' نوشته است: اول سلام.دوستان من یه مشکل عجیب دارم.وقتی وارد تنظیمات مودمم میشم(d-link 2520u)،حالا بگذریم که همه جا رمزش adminـه ولی واسه من userـه،هیچگونه منویی واسه تنظیمات نیست!یعنی گزینه advanced options رو نداره.ممنون میشم راهنمایی کنین.
یه سوال دیگه هم اینکه اگه مودمو ریست کنم باید دوباره کانفیگش کنم؟تشکر
[تصویر:  ofphi0tf97nmfvk1h0si.jpg]

سلام دوست عزیز
اون رمز admin رو میشه عوض کرد ولی برای اطمینان بیشتر شما پشت مودم رو نگاه کنید ببینید یوزرنیم و پسورد رو چی نوشته اگه ننوشته بود(که احتمالش خیلی کمه) توی دفترچه ی راهنمای داخل جعبه ی مودم نوشته.
در مورد گزینه ی 
advanced options هم تا حالا ندیده بودم چنین چیزی رو هر مدل مشکل رو دیده بودم ولی این مدل رو دیگه ندیده بودم.
تنها راه حلی که به ذهنم میرسه که شاید این مسئله رفع بشه اینه که مودم رو از دکمه ی ریستی که یه جایی از مودم هست ریست کنید که با این کار همه چی مودم پاک میشه و میشه مثل روز اولی که از کارتون دراوردیدش و باید دوباره از نو مودم رو کانفیگ کنید.
اگه این قضیه هم رفع نشد باید فریمور مودمتون رو اپدیت کنید.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
سلام، کسی میتونه یه عکس از محل اتصال سیمهای رنگی به بورد دسته کامپیوتر برام بزاره؟، دسته از این دوقولوهاست و مشکلم دسته اصلی هست ممنون
پاسخ
درود بر کسی که جواب سوالم رو میده. ایا کارت گرافیک amd power color r9 270x برای گیم در حد تنظیمات مدیوم خوب کار می کنه. کارت گرافیک الانم hd5450 هست.
پاسخ
دوستان لپ تاپ من یه مشکلی داره و بعد از این که باتریش شارژش به یه سطح خاصی میرسه (مثلا 92 درصد شارژ میشه) دیگه شارژ نمیگیره اما خود لپ تاپ مینویسه که باتری هنوز هم در حال شارژ شدنه
کسی اطلاع داره که این مشکل چطوری حل میشه؟
پاسخ
(02-28-2015, 02:34 PM)Blue Sun نوشته است: دوستان لپ تاپ من یه مشکلی داره و بعد از این که باتریش شارژش به یه سطح خاصی میرسه (مثلا 92 درصد شارژ میشه) دیگه شارژ نمیگیره اما خود لپ تاپ مینویسه که باتری هنوز هم در حال شارژ شدنه
کسی اطلاع داره که این مشکل چطوری حل میشه؟

احتمال داره که یا ایراد از شارژر لپ تاپ باشه یا ایراد از خود جا شارژی لپ تاپ! که احتمال دومی بیشتره.
کلا توصیه نمیشه که هم لپ تاپ توی شارژ باشه و هم باهاش کار بشه.
برای گوشی هم همین جوره! با مرور زمان،مشکلاتی مثل مشکل شما،برای دستگاه پیش خواهد آمد و باعث کم تر شدن عمر باتری و دستگاه هم میشه.
حالا یکبار هم در حالت خاموش،لپ تاپ رو شارژ کنید شاید حل شد.

(01-30-2015, 10:53 PM)good boys نوشته است: درود بر کسی که جواب سوالم رو میده. ایا کارت گرافیک amd power color r9 270x برای گیم در حد تنظیمات مدیوم خوب کار می کنه. کارت گرافیک الانم hd5450 هست.

درود بر شما
برند پاور کالر فوق العاده برند عالی هستش و محصولاتش واقعا بی نقص هستن.
کارتr9 270x برای نسل بعد زیاد هم خوب نیست ولی برای افراد کم توقع مناسب هم هست
 بله،مدیوم رو تضمین میکنه ولی نه هر بازی رو! در کل برای مدیوم مناسب هست.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
سلام.استادید عزیز تفاوت کارت گرافیک GeForce GTX 850M مدل 2 گیگ با مدل 4گیگ چقدر هست؟(میخوام لپ تاپ ایسوس g56jk بگیرم دو مدل داره که تفاوتشون فقط در همین کارت گرافیک هست و اختلاف قیمتش 400 هزار تومان میباشد.در ضمن لپتاپ رو واسه بازی نمیخوام)ممنون میشم سریع تر پاسخ بدید.یا علی
پاسخ
(03-04-2015, 01:17 AM)rise fall نوشته است: سلام.استادید عزیز تفاوت کارت گرافیک GeForce GTX 850M مدل 2 گیگ با مدل 4گیگ چقدر هست؟(میخوام لپ تاپ ایسوس g56jk بگیرم دو مدل داره که تفاوتشون فقط در همین کارت گرافیک هست و اختلاف قیمتش 400 هزار تومان میباشد.در ضمن لپتاپ رو واسه بازی نمیخوام)ممنون میشم سریع تر پاسخ بدید.یا علی

تفاوتش برای وقتی هست ک برای مثال بازی مورد نظر بیشتر از 2 گیگ vram بخاد و در این صورت با lag مواجه میشید
اگر برای بازی نمیخاید همون مدل 2 گیگ کافیه کاملا
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ
سلام به همه گیمفایی ها.

متاسفانه من با نرم افزار GeForce Experience دو تا مشکل دارم.
1-این نرم افزار برای من خیلی کند اجرا میشه به طوری که روی هر از دکمه های این نرم افزار کلیک میکنم 1 الی 2 دقیقه طول میکشه که اجرا بشه!!
2-این نرم افزار برای من هیچ بازی رو اسکن نمیکنه تا بتونم ازش استفاده کنم(با ***** هم امتحان کردم نشد.)
لطفا اگر هر یک از دوستان درباره ی هر یک از دو مشکل بالا اطلاع دارن به من بگن چی کار باید بکنم.
مشخصات هم اینه:
vga : gtx 960 g1 gaming 2 GB
cpu : i5 4460
ram : 16 GB
mainboard : H97-d3h
لطفا یکی کمک کنه... [تصویر:  241.gif]
پاسخ
(05-22-2015, 08:09 PM)mmd_dream نوشته است: سلام به همه گیمفایی ها.

متاسفانه من با نرم افزار GeForce Experience دو تا مشکل دارم.
1-این نرم افزار برای من خیلی کند اجرا میشه به طوری که روی هر از دکمه های این نرم افزار کلیک میکنم 1 الی 2 دقیقه طول میکشه که اجرا بشه!!
2-این نرم افزار برای من هیچ بازی رو اسکن نمیکنه تا بتونم ازش استفاده کنم(با ***** هم امتحان کردم نشد.)
لطفا اگر هر یک از دوستان درباره ی هر یک از دو مشکل بالا اطلاع دارن به من بگن چی کار باید بکنم.
مشخصات هم اینه:
vga : gtx 960 g1 gaming 2 GB
cpu : i5 4460
ram : 16 GB
mainboard : H97-d3h
لطفا یکی کمک کنه... [تصویر:  241.gif]

در مورد سوال اول دقیق نمیدونم! نه مشکلی تو پردازنده میبینم نه رم نه... بهتره یک بار دگ نصب کنید و درایور رو اپدیت کنید کلا
مشکل دوم هم برای من هم اینجوریه. ظاهرا با بازی های کر کی مشکل داره
[تصویر:  au3i7l6pt76a84m7fnic.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رسمی سوالات و مشکلات شما در لپ تاپ Station 6 3,152 07-29-2017, 09:43 PM
آخرین ارسال: AgentOfChaos
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,768 06-11-2017, 10:36 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  مشکلات رایج پرینترها و نحوه رفع آنها avandprinter 0 1,543 06-11-2017, 10:29 PM
آخرین ارسال: avandprinter
  5 نکته ای که درباره Skylake باید بدانید Gabit0 0 1,492 12-08-2016, 12:52 PM
آخرین ارسال: Gabit0
Photo نظرسنجی درباره بازار قطعات کامپیوتر (PC) bijan-MBA 1 1,541 07-17-2016, 04:49 PM
آخرین ارسال: Maryam-II

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان