امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی اعضای انجمن گیمفا
پیمان کوهی حبیبی هستم از شهرکرد به گیمفا میام از علایقم فوتسال و فوتبال هستن که خدا را شکر موفق بودم همین پس فردا هم مسابقه داریم از نظر درسی هم پارسال با روزی 40 دقیقه خوندن معدلم شد 17 با اون درسای سخت ولی امسال تنبل شدم ولی خدارا شکر نمره هام عالین و این که 17 سال هم دارم بازی هم کلا از resident evil خیلی خوشم میاد و اینکه من با بازی resident evil 4 گیمر شدم S0 (2) . در ضمن بازی ساز هم هستم و به بازی سازی علاقه دارم چند تا بازی هم تولید کردم S0 (2) .
پاسخ
سلام . محمدرضا هستم 19سالمه . همسایه امام هشتم هستم مشهد . ترم دوم برنامه سازی دانشگاه خوارزمی . عاشق تمام بازی های دنیا همچی .از بچگی برادر بزرگترم با میکرو اشنام کرد بعدش سگا و بعدش کامپیوتر و بعدش ps1 وبعد ps2 بعدش xbox360 بعدش کامپیوتر تا الان . سالهاست اینجارو دنبال میکنم اومدم ثبت نام کردم جمع خوب دوستان گیمر عزیز . عاشق ولایت رهبر امام خامنه ای هستم و منتظر  ظهور حضرت مهدی عج هستم ولی خودمو از لحاظ بدنی و معنوی اماده رکاب ان حضرت میکنم به شما دوستان عزیزم پیشنهاد میکنم اماده  بشین . یا علی برای ظهور امام زمان صلوات S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) قربان همه دوستان هستم   2lxe53l121
اي زنده دلان هنگام ظهور نزديك است اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدْ وَ آلِ مُحَمَّدْ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

[تصویر:  dozq4nttjxsb.jpg]

پاسخ
درود خدمت همه ی گیمفایی ها و غیر گیمفایی ها S0 (29)
عماد جمشیدی هستم  D125
16 سالو 7 ماهه از مشهد Eee
سال سوم رشته ی انسانی ام اما قراره کنکور زبان بدم و البته گرافیک رو هم نیمه حرفه ای بلدم. S0 (15)
خب بریم سراغ علاقه مندی هام:
S0 (29) خدا-خانواده-گیم S0 (29)
کلا زندگی من در همین سه تا خلاصه شده!!! S0 (43)
با گیمفا تقریبا سه ساله آشنایی دارم ولی یه سال بیشتر نیس که یکمی فعالیت می کنم. Confused
**
فعلا همینارو داشته باشین 
تا آپدیت جدید بدم بیرون 
S0 (36)
**یا علی**
پاسخ
محمدمعین فرزانی
                                              21 ساله، ماه شهریور، مشهدی
                                                               متاهل
                                               دانشجو نرم افزار،دانشگاه آزاد
                    برنامه نویسی اندروید،تدوین،طراحی سه بعدی و دو بعدی،ساخت بازی

بازی هایی که داستانشون آدم رو درگیر خودش میکنه رو دوس دارم، مثل life is strange و کلا همه سبک بازی رو تجربه میکنم و عقیده من اینه که بازی باید به آدم بچسبه و آدم کیف کنه حالا هرکی هر نمره ای بده. با اساسین و بازی های یوبی ام که کلا زندگی کردم و میکنم.

موزیک ام از هر سبکی گوش میدم یعنی تو هرسبکی بلاخره یه آهنگایی هست که به دلم بشینه. پوتک S0 (29)

دلم میخواد کارای بزرگ بکنم. حالا ممکنه سرقت از بانک باشه یا ساخت یه بازی که مثل بمب بترکه یا هرچیز دیگه. عاشق زن و زندگیمم. سخت کار میکنم واسه روزای بهتر. فدای مرامتون S0 (29)
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
سلام امید خلف بیگی هستم ملقب به جوان S0 (2)  16 سال و 5 ماهمه اهل قزوینم و سال دوم رشته ریاضی هستم، از سال چهارم ابتدایی وقتی پی سی گرفتم وارد دنیای گیم شدم و اولین بازی که تجربه کردم IGI بود که هنوزم که هنوزه بازی میکنم، به سبک بازی های استراتژیک علاقه ندارم و بیشتر به بازی هایی مثل evil within علاقه دارم که هم ترسناکن هم داستانشون فوق العادس! از نظر دین و مذهب هم یه سری باورها دارم که ممکنه از نظر بقیه اشتباه باشه. از سال اول دبیرستان هم برنامه نویسی به زبان سی شارپ رو شروع کردم. امیدوارم موفق باشید.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
چه جالب !

خیلیارو شناختم :دی

فک کنم وقتش باشه یکمم منو بشناسین :))

پارسا محمدی هستم متولد تهران و ساکن غرب تهران (WEST SIDE FO LIFE)

متولد 30 مهر 1373 (21 . 22 سالمه)

نمیدونم از کی گیمر شدم (یادم نیس . خیلی بچه بودم)

3 . 4 سال پیش تو فروم بیا تو رپ ادمین بودم (یادش بخیر)

آهنگسازم (داب استپ و تـــرَِپ)

گیم های مورد علاقم

:

TLOU (اشکو در آورد)

Dying Light (اشکمو درآورد)

Heavy Rain (اشکمو درآورد)

Blood Borne (اعصابمو درآورد :دی )

Infamous (چیز خاصی در نیاورد)

Until Dawn (..... ریخت :دی )

و...

راجع به موزیسین های مورد علاقم بگم فک نکنم کسی بشناسه چون اکثرا DJ و آهنگسازن

اما هیپ هاپ خارجی باهام زندگی میکنه (یکی از افتخارام اینه که اسم آقام 2PAC رو سینم حک شده :دی )

چیز بیشتری یادم اومد خبرتون میکنم :))
NIGGA WE MADE IT
پاسخ
امیر حسین منصفی هستم
اهل خرم اباد از لرهای غیور و شهید پرور
خودمو گیمر صدا نمیکنم ولی خیلی بازیدوستم البته باتوجه به سنم که۱۵ هست
یه انقلابی سرسخت.شاید بعضیها از تو سایت منو بشناسن
انقلابی سرسختی هستم چون بر این باور ام که السبقون السابقون اولئک المقربون.(سبقت گیرندگان نزدیک تر اند(به خدا))
گیم یه چیز خیلی خوبیه به نظرم
مخالف شششششششششششششششششدید صحنه در بازیها Wall Wall
تو لری به دیوونه میگن"لیوه"حالا منم لیوه اقا(رهبری) هستم.ماها بهش میگم اقا S0 (2) S0 (2) S0 (2) .اقا  و از هر طرف بخونی اقاست S0 (2) S0 (2)
به فیلم وسریال علاقه خاصی ندارم ولی فیلم های درجه1 ایرانی رو حتی الامکان میبینم
عاشق رضا هلالی و محمود کریمی
--------------------
شکر خدا که در پناه حسینم عالم از این خوبتر سراغ ندارم...

راستی شهادت امام هادی , رو هم تسلیت میگم
اینو تقدیم به اهل گیفما و شاهین نجفی 97119 97119 97119
97119
97119
 میکنم
http://behesht.info/ceremony/data/golchi...212003.mp3
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ
درود
مهدی عباسی اهل کازرون_پارس هستم
از 4 سالگی (19 سالمه)با کنسول میکرو (نمیدونم اسمش همینه یا نه ولی ما با این اسم میشناسیم) سگا بعد هم PS1 PS2 و الان هم PC زغالی بازی میکردم و میکنم.کلا عاشق بازی هستم ی پسر عمه دارم اونم بازی بازه رفیق بازیم بود ولی الان دیگه پیشم نیست میخواستم بگم که کسایی که رفیق بازی دارین قدرشو بدونین 
بهترین بازی هایی هم که کردم مال دوران کودکیه دیگه این سال ها بازی با کیفیت بالا اصلا بهترین بازی سال هم بهم حال نمیده ولی خدا بازی های GOW.GTA SA.Mafia1 و مکس پین IGI و ... دیگه هیچی اونا نمیشه.
پوزش اگه زیاد شد.
[تصویر:  jootix_3971470251.jpg]
پاسخ
ادامه بیوگرافی خودم:
اولین باری که گوشی خریدم پارسال بود که یه htc desire 616 خریدم و شدم یه گیمر تقریبا حرفه ای تو بازیای موبایل

الانم j5 دارم ولی اهل بازی دیگه نیستم.
بازی های که تا الان انجام دادم:
بتلفیلد4
اساسینس بلگ فلگ
کالاف دیوتی مدرن وارفیر3
نید فور اسپید ریوالس
هامفرانت(نسخه جنگ کره شمالی و آمریکا)
کرایسیس3
بازیای جدیدم که ایشالله تابستون که ps4 گرفتم تجربه میکنم
پاسخ
(02-16-2016, 03:40 PM)malmale نوشته است: سلام . محمدرضا هستم 19سالمه . همسایه امام هشتم هستم مشهد . ترم دوم برنامه سازی دانشگاه خوارزمی . عاشق تمام بازی های دنیا همچی .از بچگی برادر بزرگترم با میکرو اشنام کرد بعدش سگا و بعدش کامپیوتر و بعدش ps1 وبعد ps2 بعدش xbox360 بعدش کامپیوتر تا الان . سالهاست اینجارو دنبال میکنم اومدم ثبت نام کردم جمع خوب دوستان گیمر عزیز . عاشق ولایت رهبر امام ***** هستم و منتظر  ظهور حضرت مهدی عج هستم ولی خودمو از لحاظ بدنی و معنوی اماده رکاب ان حضرت میکنم به شما دوستان عزیزم پیشنهاد میکنم اماده  بشین . یا علی برای ظهور امام زمان صلوات S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) قربان همه دوستان هستم   2lxe53l121

I LoVe YoU MaMal ReZa S0 (29) S0 (32) S0 (32) S0 (32) S0 (32) S0 (32) S0 (32) S0 (29) S0 (29) S0 (29)

امیر حسین منصفی ام ۱۵ ساله از خرم اباد.با خخخخخخخخخخیلی از هم سن و سال های خودم فرق دارم
انقلابی ام سرسخت و با همه چی و همه کی که حرف نادرست بکنه برخورد انقلابی میکنم.(بعضیها میدونن برید بپرسد)
عاشق رهبری ام(ما بهش میگیم اقا)مسجدی.اهل نماز و روزه.خخخخخخخخخخیلی کم میلغزم ولی به لطف امام زمان همیشه پابرجام
مخالف ششششدید صحنه تو بازیها هستم چون میدونم این جور چیزا ادمو به فلاکت میکشونه
تا جایی که میتونم از هر لحاظ کمک اطرافیان میکنم.همیشه سعی دارم شادمان باشم و شادمان کنم.عاشق و دبوونه رضا هلالی ام.اصن الان میخام برم امضام رو به عکسش تغییر بدم
خب تو فاز بازی هم بگم که از۴یا۵سال پیش بازی رو شروع کردم.ازکالاف۶تا۱۱ رو تا اخر بردم.دیوونه gta ام.از بازی جهان ازاد بجز gtaبشدت متنفر ام.و از همه مهم تر عاشث بازیهای ایرانی ام مخصوصا ارتشهای فرازمینی
بهترین کاراکتر بازی برام پرایسه
ادم خیلی خوش بینی هستم
امیدوارم تو اینده برا کشورم باثمر باشم 
خدا گناهامونو ببخشه و عاقب هممونو شهادت یامرگ به خوشی قراربده
این شعر هم برا شما:
حرومه عاشقی...بجز برا حسین...
پیچیده تو بهشت صدای یا حسین...

یاعلی...

(05-23-2016, 06:12 PM)MONSEF نوشته است:
(02-16-2016, 03:40 PM)malmale نوشته است: سلام . محمدرضا هستم 19سالمه . همسایه امام هشتم هستم مشهد . ترم دوم برنامه سازی دانشگاه خوارزمی . عاشق تمام بازی های دنیا همچی .از بچگی برادر بزرگترم با میکرو اشنام کرد بعدش سگا و بعدش کامپیوتر و بعدش ps1 وبعد ps2 بعدش xbox360 بعدش کامپیوتر تا الان . سالهاست اینجارو دنبال میکنم اومدم ثبت نام کردم جمع خوب دوستان گیمر عزیز . عاشق ولایت رهبر امام ***** هستم و منتظر  ظهور حضرت مهدی عج هستم ولی خودمو از لحاظ بدنی و معنوی اماده رکاب ان حضرت میکنم به شما دوستان عزیزم پیشنهاد میکنم اماده  بشین . یا علی برای ظهور امام زمان صلوات S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) S0 (74) قربان همه دوستان هستم   2lxe53l121

I LoVe YoU MaMal ReZa S0 (29) S0 (32) S0 (32) S0 (32) S0 (32) S0 (32) S0 (32) S0 (29) S0 (29) S0 (29)

امیر حسین منصفی ام ۱۵ ساله از خرم اباد.با خخخخخخخخخخیلی از هم سن و سال های خودم فرق دارم
انقلابی ام سرسخت و با همه چی و همه کی که حرف نادرست بکنه برخورد انقلابی میکنم.(بعضیها میدونن برید بپرسد)
عاشق رهبری ام(ما بهش میگیم اقا)مسجدی.اهل نماز و روزه.خخخخخخخخخخیلی کم ،میلغزم ولی به لطف امام زمان همیشه پابرجام
مخالف ششششدید صحنه تو بازیها هستم چون میدونم این جور چیزا ادمو به فلاکت میکشونه
تا جایی که میتونم از هر لحاظ کمک اطرافیان میکنم.همیشه سعی دارم شادمان باشم و شادمان کنم.عاشق و دبوونه رضا هلالی ام.اصن الان میخام برم امضام رو به عکسش تغییر بدم S0 (2) S0 (2) S0 (2)
خب تو فاز بازی هم بگم که از۴یا۵سال پیش بازی رو شروع کردم.ازکالاف۶تا۱۱ رو تا اخر بردم.دیوونه gta ام.از بازی جهان ازاد بجز gtaبشدت متنفر ام.و از همه مهم تر عاشث بازیهای ایرانی ام مخصوصا ارتشهای فرازمینی
بهترین کاراکتر بازی برام پرایسه
ادم خیلی خوش بینی هستم
امیدوارم تو اینده برا کشورم باثمر باشم 
خدا گناهامونو ببخشه و عاقب هممونو شهادت یامرگ به خوشی قراربده
این شعر هم برا شما:
حرومه عاشقی...بجز برا حسین...
پیچیده تو بهشت صدای یا حسین...

یاعلی...
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کلیپ های بازی کردن بروبچ گیمفا battle gamer 80 23,082 07-27-2019, 02:09 AM
آخرین ارسال: White Beard
  تاپیک نمره دهی اعضای انجمن به یکدیگر(این هفته White Beard) AMIR_PC 143 25,022 11-08-2018, 01:20 PM
آخرین ارسال: White Beard
  چت روم وب سایت گیمفا | موقت CTTR 4 3,183 06-19-2017, 03:40 PM
آخرین ارسال: chidazicom
  عکس بروبچ فروم گیمفا MR.TANGO 310 125,638 05-02-2017, 02:05 PM
آخرین ارسال: DeadSec
  تاپیک تبریک تولد اعضای فروم گیمفا Javad RmR 41 12,476 10-16-2016, 11:38 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان