امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد )
سلام و خسته نباشید
دوستان چند تا سوال داشتم که واقعا گیجم کرده
در مورد لباسهای مدرسه ویتچر میخواستم بدونم مثلا من اولی که لول 8 باز میشه همان رو اپگرید کنیم به لول 16 و بعد 26 تبدیل میشه ؟! یا اینکه باید هر کدام رو جداگانه بگیریم ؟ و اینکه من الا لول 14 هستم احتیاجی هست لول 8 رو بگیرم ؟ یا همان لول 16 رو بگیرم و وقتی اپگریدش کنیم چه اتفاقی میوفته ممنون میشم راهنمایی ویژه کنید من رو درباره این موضوع ...
و اینکه در مورد skill puint یا build  هم یه راهنمایی بذارین ممنون میشم اگر لینک فارسی چیزی هست در مورد قابلیتشون که کدام بهتر است
باتشکر ...
پاسخ
(08-06-2017, 10:37 PM)strong نوشته است: سلام و خسته نباشید
دوستان چند تا سوال داشتم که واقعا گیجم کرده
در مورد لباسهای مدرسه ویتچر میخواستم بدونم مثلا من اولی که لول 8 باز میشه همان رو اپگرید کنیم به لول 16 و بعد 26 تبدیل میشه ؟! یا اینکه باید هر کدام رو جداگانه بگیریم ؟ و اینکه من الا لول 14 هستم احتیاجی هست لول 8 رو بگیرم ؟ یا همان لول 16 رو بگیرم و وقتی اپگریدش کنیم چه اتفاقی میوفته ممنون میشم راهنمایی ویژه کنید من رو درباره این موضوع ...

برای گرفتن لول بالاتر باید وسایل لول قبلی باشه همچنین میتونی با لول 1 هم وسایل رو تا لول اخرش اپگرید کنی ولی توجه کن که تازمانی که لولت به لول مورد نیازش نرسه نمیتونی استفاده کنی
پاسخ
سلام و خسته نباشید به خاطر این تاپیک بسیار زیبا من بازی رو تازه شروع کردم دوتا سوال داشتم اولی اینکه بازی که درجات سختی متفاوتی داره مثلا just story و story and sward و ... اگه مثلا story and sward رو بازی کنی هیچ فرقی با death march از لحاظ کاسته شدن محتوا یا کم شدن اضافه شدن به داستان نداره که؟ دوم من یکی از ماموریت هارو failed شدم چطوری restart کنم یا کاملش کنم؟ و دمتون گرم خیلی سایت باحالی دارید موضوعات همچنینی برای بازی های دیگه هم بزارید ممنون
پاسخ
ببخشید میتونید مکان دیاگرام های بازی witcher 3 blood and wine رو هم بزارید؟
پاسخ
ببخشید میشه بگید manster poder بفش چطور بگیرم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,240 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,583 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,188 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم Zoom Hunter 7 14,732 02-11-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MAHP83
  راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم) Auberon 163 92,508 01-15-2020, 07:55 PM
آخرین ارسال: Mostafa-p

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان