امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
باسلام یه بار دیگم پرسیدم کسی جواب نداد دوباره میپرسم.ac2رو رییختم سه تا لانچر داره.یکیش رو که باز میکنم یه صفحه سه گزینه ای میاد زبونش عجیب غریبه ولی یکی گزینه هاش playهستش اون رو که میزنم یه ارور به همون زبون میده اون دوتا گزینش هم وارد یه سایت میشه!اون دوتا لانچر هم باز میکنم اول لانچر اپدیت میکنه بعد وارد یوپلی میشه که سی دی کی میخواد!هر کرکی هم ریختم فایده ندارم!قابل ذکره که همین نسخه از بازی رو قبل از اینکه مادربردم رو عوض کنم میریختمش از طریق لانچره که سه گزینه داره راحت اجرا میشد!ویندوزم هم 64 بیتیه لطفا جواب بدین Wall Wall Wall
nothing is true everything is permitted
پاسخ
سلام
یه مشکلی دارم انصافا انصافا انصافا اگه تونستید کمکم کنید
بازی gtav نسخه کورپک که تو 9 تا dvd هست و تعداد فایل های فشرده زیادی داره رو اگه دارید حتتتتتما کمکم کنید

قسمت 107 رو اگه دارید خواهشا تو یه سایت اپلود برام اپلود کنید.حجمش از 150 مگ کمتره
خدایی اگه میتونید کمکم کنید
دمتون گرم
یاعلی...
[تصویر:  97vq_photo_2016-09-06_10-39-01.jpg]

هیچوقت فصل اول بازیهای ایرانی رو با فصل 13 ام کالاف دیوتی مقایسه نکنیم
پاسخ
(07-10-2016, 10:12 PM)MONSEF نوشته است: سلام
بازی gtav نسخه کورپک که تو 9 تا dvd هست و تعداد فایل های فشرده زیادی داره رو اگه دارید حتتتتتما کمکم کنید

قسمت 107 رو اگه دارید خواهشا تو یه سایت اپلود برام اپلود کنید.حجمش از 150 مگ کمتره
دمتون گرم
یاعلی...
سلام
انگار من چند پست فبل تر جواب شما رو دادم.
ببینید احتمال اینکه یک نفر دقیقا همون DVD های بازی شما رو داشته باشه خیلی خیلی کمه و عملا کسی نمی تونه این درخواست شما رو جواب بده چون فایل های ستاپ این بازی ممکنه با ستاپ بازی من و شما فرق کنه. بهترین حالت این هست که DVD بازی رو به فروشنده ای که بازی رو خریدید مرجوع کنید و یه پک دیگه بگیرید.

(07-10-2016, 08:42 PM)amir assassin boy نوشته است: باسلام یه بار دیگم پرسیدم کسی جواب نداد دوباره میپرسم.ac2رو رییختم سه تا لانچر داره.یکیش رو که باز میکنم یه صفحه سه گزینه ای میاد زبونش عجیب غریبه ولی یکی گزینه هاش playهستش اون رو که میزنم یه ارور به همون زبون میده اون دوتا گزینش هم وارد یه سایت میشه!اون دوتا لانچر هم باز میکنم اول لانچر اپدیت میکنه بعد وارد یوپلی میشه که سی دی کی میخواد!هر کرکی هم ریختم فایده ندارم!قابل ذکره که همین نسخه از بازی رو قبل از اینکه مادربردم رو عوض کنم میریختمش از طریق لانچره که سه گزینه داره راحت اجرا میشد!ویندوزم هم 64 بیتیه لطفا جواب بدین Wall Wall Wall
با سلام
شما یکبار به صورت کامل بازی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و از این کرک فقط استفاده کنید.
Crack

(07-10-2016, 08:22 PM)alireza1223445 نوشته است: سلام میگم من سیستمم اینه 
GT640
RAM 8
CPU i5 6400
بعد من میخوام ی گرافیک بگیرم جی تی ایکس 970 بازی ویچر رو اخرین کیفیت میکشه یا نه بعد جی تی ایکس 970وقویتر از 780؟
با تشکر
با سلام
این بستگی داره که شما با چه رزولوشنی قصد دارید آخرین کیفیت بازی رو ببینید. گرافیک GTX 970 کارت گرافیک قوی و بِروزی هست و از 780 هم مسلما قویتره چون از تکنولوزی جدیدتر استفاده می کنه.
اگر شما قصد دارید آخرین کیفیت بازی ها با رزولوشن بالا رو ببینید باید گرافیک 980 به بالا رو تهیه کنید ولی اگه به رزولوشن 720 یا حتی 1080 با کمی تغییرات توی تنظیمات بازی راضی هستید 970 گزینه ی بسیار عالی ای برای بازی هست.

(07-10-2016, 02:31 PM)sskh نوشته است: سلام ببخشید من یه مشکلی داشتم که وقتی رو ایکن GTA v میزدم میگفت steam field exit and try again
من خداروشکر مشکلم با نصب کرک realoded حل شد ولی الان یه مشکلی دارم که وقتی رو ایکن بازی میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و فقط موس رو حالت لودینگ میره سه بار و  هیچی نمیشه چیکار کنم خواهشا کمک کنید!!!!!
سلام
شما آپدیت 1.33 بازی رو نصب کردید؟
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
داداش توی خود سیستم پیشنهادی بازی ویچر زده 770 
بعد میگی ک 980 براش خوبه بعد ی چیز دیگه ی مقاله خوندم ک گرافیک 1060 از 980 قویتره و نصف قیمتش رو داره
پاسخ
(07-11-2016, 01:24 AM)alireza1223445 نوشته است: داداش توی خود سیستم پیشنهادی بازی ویچر زده 770 
بعد میگی ک 980 براش خوبه بعد ی چیز دیگه ی مقاله خوندم ک گرافیک 1060 از 980 قویتره و نصف قیمتش رو داره
بله اونجا زده ولی شما حساب سخت افزار خودت و بهینه بودن بازی و خیلی مسائل دیگه رو هم بکن.
بله دقیقا درست خوندید 1060 قوی تر از 980 هست و اگه می تونید صبر کنید تا این کارت گرافیک منتشر بشه و این رو تهیه کنید چون بهترین گزینه هست و اینکه سری گرافیک های 1000 با DX12 بهینه تر هم هستند.
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(07-11-2016, 01:07 AM)مجیدنصر نوشته است:

دمتون گرم
یاعلی...
سلام
ببینید احتمال اینکه یک نفر دقیقا همون DVD های بازی شما رو داشته باشه خیلی خیلی کمه و عملا کسی نمی تونه این درخواست شما رو جواب بده چون فایل های ستاپ این بازی ممکنه با ستاپ بازی من و شما فرق کنه. بهترین حالت این هست که DVD بازی رو به فروشنده ای که بازی رو خریدید مرجوع کنید و یه پک دیگه بگیرید.

(07-10-2016, 08:42 PM)amir assassin boy نوشته است: باسلام یه بار دیگم پرسیدم کسی جواب نداد دوباره میپرسم.ac2رو رییختم سه تا لانچر داره.یکیش رو که باز میکنم یه صفحه سه گزینه ای میاد زبونش عجیب غریبه ولی یکی گزینه هاش playهستش اون رو که میزنم یه ارور به همون زبون میده اون دوتا گزینش هم وارد یه سایت میشه!اون دوتا لانچر هم باز میکنم اول لانچر اپدیت میکنه بعد وارد یوپلی میشه که سی دی کی میخواد!هر کرکی هم ریختم فایده ندارم!قابل ذکره که همین نسخه از بازی رو قبل از اینکه مادربردم رو عوض کنم میریختمش از طریق لانچره که سه گزینه داره راحت اجرا میشد!ویندوزم هم 64 بیتیه لطفا جواب بدین Wall Wall Wall
با سلام
شما یکبار به صورت کامل بازی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید و از این کرک فقط استفاده کنید.
Crack

GT640
RAM 8
CPU i5 6400
بعد من میخوام ی گرافیک بگیرم جی تی ایکس 970 بازی ویچر رو اخرین کیفیت میکشه یا نه بعد جی تی ایکس 970وقویتر از 780؟
با تشکر
با سلام
این بستگی داره که شما با چه رزولوشنی قصد دارید آخرین کیفیت بازی رو ببینید. گرافیک GTX 970 کارت گرافیک قوی و بِروزی هست و از 780 هم مسلما قویتره چون از تکنولوزی جدیدتر استفاده می کنه.
اگر شما قصد دارید آخرین کیفیت بازی ها با رزولوشن بالا رو ببینید باید گرافیک 980 به بالا رو تهیه کنید ولی اگه به رزولوشن 720 یا حتی 1080 با کمی تغییرات توی تنظیمات بازی راضی هستید 970 گزینه ی بسیار عالی ای برای بازی هست.

(07-10-2016, 02:31 PM)sskh نوشته است: سلام ببخشید من یه مشکلی داشتم که وقتی رو ایکن GTA v میزدم میگفت steam field exit and try again
من خداروشکر مشکلم با نصب کرک realoded حل شد ولی الان یه مشکلی دارم که وقتی رو ایکن بازی میزنم هیچ اتفاقی نمیفته و فقط موس رو حالت لودینگ میره سه بار و  هیچی نمیشه چیکار کنم خواهشا کمک کنید!!!!!
سلام
داداش کرک رو دانلود میکنم اخرای دانلود مینویسه failed network errorبیزحمت خودت اپلودش میکنی؟

(07-11-2016, 01:07 AM)مجیدنصر نوشته است: [quote pid='264889' dateline='1468167166']
باسلام یه بار دیگم پرسیدم کسی جواب نداد دوباره میپرسم.ac2رو رییختم سه تا لانچر داره.یکیش رو که باز میکنم یه صفحه سه گزینه ای میاد زبونش عجیب غریبه ولی یکی گزینه هاش playهستش اون رو که میزنم یه ارور به همون زبون میده اون دوتا گزینش هم وارد یه سایت میشه!اون دوتا لانچر هم باز میکنم اول لانچر اپدیت میکنه بعد وارد یوپلی میشه که سی دی کی میخواد!هر کرکی هم ریختم فایده ندارم!قابل ذکره که همین نسخه از بازی رو قبل از اینکه مادربردم رو عوض کنم میریختمش از طریق لانچره که سه گزینه داره راحت اجرا میشد!ویندوزم هم 64 بیتیه لطفا جواب بدین Wall Wall Wall
با سلام
Crack

[/quote]
داداش کرک رو دانلود میکنم اخرای دانلود مینویسه failed network errorبیزحمت خودت اپلودش میکنی؟

مجیدنصر

با سلام
Crack

پاسخ
(07-11-2016, 06:50 AM)amir assassin boy نوشته است:
(07-11-2016, 01:07 AM)مجیدنصر نوشته است:

دمتون گرم
یاعلی...
سلام

با سلام
Crack

GT640
RAM 8
CPU i5 6400
با تشکر
با سلام

سلام

(07-11-2016, 01:07 AM)مجیدنصر نوشته است: [quote pid='264889' dateline='1468167166']
با سلام
Crack

ارور بخاطر سرعت پایین نتتون و سرور های مگاگیمز هست که امکان اتصال دوباره به سرور رو بعد از قطع دانلود نمیده
میتونید از این لینک دانلودش کنید
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
توی GTA V یه مرحله هستش که کنار D علامت سوال گذاشته (مربوط به مرحله ی dom هستش) ولی وقتی میرم روی ایکون میگه برو به maze tower اونجا دقیقا کجا میشه؟؟
پاسخ
(07-11-2016, 07:55 AM)taun نوشته است: توی GTA V یه مرحله هستش که کنار D علامت سوال گذاشته (مربوط به مرحله ی dom هستش) ولی وقتی میرم روی ایکون میگه برو به maze tower اونجا دقیقا کجا میشه؟؟

با استفاده از هليكوپتر به بالاي ساختمون maze bank بريد (بلند ترين ساختمون هست)
[تصویر:  40371150084183112054_output_h3eQk1.gif]
「ずっとずっとコウタに謝りたかった、私はただそれだけのためにずっと耐えて生き延びてきた。」
پاسخ
باز هم نشد S0 (5)سرعت نتم  هم خوبه نمیدونم چرا اینجوری میشه

کرک رو گرفتم طریق ریختنش میشه بگین؟کجا کپی کنم؟یه فایل نصبم به اسم crack installerداره نصبش کنم؟اگه اره تو چه مسیری؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,522 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,257 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,700 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 64 مهمان