امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام چرا موقع اجرای بازی cod bo2 ارور(((nor respi)یه چیزی تو همین مایه ها))) میزنه بعد از پخش اون فیلم و از بازی خارج میشه
خواهش میکنم کمکم کنید[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
تمامی حقوق اینجانب متعلق به بنده می باشد. l:

گیمفا!لطفا نام کاربرینونو عوض نکنید
Error Dxgi.dll

[تصویر:  watch_dogs_aiden_pearce-1920x1080.jpg]
we know everythings
پاسخ
(06-06-2013, 05:40 PM)'pars' نوشته است:
(06-06-2013, 05:28 PM)'mohammadjavad' نوشته است: دوستان من یه جایی از بازی TOMB RAIDER گیر کردم!در قسمتی از بازی که باد شدیدا در حال وزش هست ما در نقش لارا باید روی چوب های باریکی مسیر رو ادامه بدیم احتمال افتادن هم (مثلا) هست.
وقتی یه ذره میریم جلوتر یه جایی از چوب ها قطع شده نوشته اسپیس رو بزنید تا بپریم روی اون چوبه اما من میزنم فقط تصویر میره روی چوبه و خود لارا گم میشه.
باگه یا باید آپدیت یا کرک جدید دانلود کنم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

داش این یه باگه چند بار همین مرحله رو برو درست میشه اگر هم نشد کرک بازی رو بریز مشکلت حل میشه

آقا درست نشد.کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟

پاسخ
سلام به همه دوستان
برای اولین بار GTA IV رو بدون درد سر نصب کردم، فقط یه مشکل دارم.
بازی تو جاهایی که میره رو حالت فیلم صدا نداره! خیلی رو اعصابه، مجبورم همه فیلم هاش رو اسکیپ کنم بره . . .
کسی راهی نداره؟؟
.
.
.
چون سبوی تشنه کاندر خواب بیند آب و اندر آب بیند سنگ، دوستان و دشمنان را می شناسم من
پاسخ
(06-06-2013, 06:29 PM)'mohammadjavad' نوشته است:
(06-06-2013, 05:40 PM)'pars' نوشته است:
(06-06-2013, 05:28 PM)'mohammadjavad' نوشته است: دوستان من یه جایی از بازی TOMB RAIDER گیر کردم!در قسمتی از بازی که باد شدیدا در حال وزش هست ما در نقش لارا باید روی چوب های باریکی مسیر رو ادامه بدیم احتمال افتادن هم (مثلا) هست.
وقتی یه ذره میریم جلوتر یه جایی از چوب ها قطع شده نوشته اسپیس رو بزنید تا بپریم روی اون چوبه اما من میزنم فقط تصویر میره روی چوبه و خود لارا گم میشه.
باگه یا باید آپدیت یا کرک جدید دانلود کنم؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

داش این یه باگه چند بار همین مرحله رو برو درست میشه اگر هم نشد کرک بازی رو بریز مشکلت حل میشه

آقا درست نشد.کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟

من خودم هم این مشکلو داشتم یه بار مرحله رو دوباره بزن ولی تنظیمات و رزلوشن بازیت رو بیار پایین دوستمون درست گفت باگه

اگر هم این کارو کردی حل نشد این آپدیت رو بریز                     آپدیت
تمامی باگ هارو برطرف می کنه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
پاسخ
(06-06-2013, 06:23 PM)'error dxgi.dll' نوشته است: سلام چرا موقع اجرای بازی cod bo2 ارور(((nor respi)یه چیزی تو همین مایه ها))) میزنه بعد از پخش اون فیلم و از بازی خارج میشه
خواهش میکنم کمکم کنید[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

داداش تاریخ کامپیوترتو ببر ب روزی که بازی رو نصب کردی. اگه نشد ببر 1 روز قبل از اینکه بازی رو نصب کردی. اگه بازم نشد ببر به تاری 14 نوامبر 2012 درست میشه. در ضمن حتما Steam رو نصب کرده باش.
James P. Ark
پاسخ
من بیوشاک رو گرفتم از top2download البته خریدم دی وی دی آخرش وقتی داره پارت 2 رو اکسترکت میکنه میگه رمز غلطه درحالی که رمز برای پارت 1 درسته از سایتشم اومدم دانلود کنم لینک های مستقیم قطع بود دویمیش هم اکانت هیپ فایل می خواد

حالا من چیکار کنم[img]/images/smi/new/wall.gif[/img][img]/images/smi/new/smilie (19).gif[/img]
پاسخ
سلام دوستان من در بازی Remember ME در Episode 3 که باید دایره هارو با وسیله روی دستش خطهارو درست کنی که بالابره گیرافتادم عکس هم از مرحله گذاشتم لطفا نگاه کنید اگر کسی تونست به من کمک کنه متشکرش میشم ممنون ( نوید فرحناکی )

عکس مرحله : http://up.ariyadownload.com/?di=S98Y
پاسخ
remember me 
سلام. من بازی  remember me  رو نصب کردم ولی وقتی میخواد وارد بازی بشه این ارور رو میده
  1. failed to create the d3d9 device!this can happen if the desktop is lockes exiting …. 

چیکار باید کرد آیا؟؟؟[تصویر:  s0%20(41).gif]
پاسخ
داداش این مشکل از گرافیک هستش یا DX9 شما DX9 رو از محل نصب بازی قسمت Support نصب کن احتمالا درست میشه
پاسخ
(06-07-2013, 07:48 PM)'kurosh_0511' نوشته است: سلام دوستان.من بازی call of juarez gunslinger گرفتم  کامل نصب شد اما هنگام بازی کردن همش مینی مایز میشه!دارم بازی میکنم یک دفعه بازی مینی مایز میشه بعدبایدخودم بیارمش بالا بعضی موقع هم کلا بالا نمیاد.بچه ها مشکل ازکجاست؟اگرکسی کمکم کنه ممنون میشم[تصویر:  s0%20%2867%29.gif]
خوب دوست عزیز یکار کن قبل از اینکه وارد محیط بازی بشی سریع برو تویه option بازی و اندازه صفحه رو کمترین حالت کن،تنظیماتتو هم رو اینا بذار:
foliage quality:low
full screen :on
texture quality:low
shadows quality:low
view distance:low
که البته اینا ماله حالتیه که کارت گرافیک نیوادایه.NVIDIA

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,526 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,444 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,260 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,703 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان