امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(11-11-2013, 02:50 PM)'ImYou' نوشته است:
(11-11-2013, 02:20 PM)'Arshia.MR' نوشته است:
(11-11-2013, 03:58 AM)'mahdi081' نوشته است:
(11-11-2013, 03:32 AM)'Arshia.MR' نوشته است:
(11-11-2013, 02:31 AM)'mahdi081' نوشته است: یه سر به اینجا بزن
https://forum.gamefa.com/Thread-%D9%86%D...7-XBOX-360

این جوری نه . اینو میدونستم . زیاد بدرد نمیخوره . مثل بازی کردن با کیبورده . من میخوام با gamepad بازی کنم و از تو بازی تنظیماتشو تغییر بدم

اینطوری باید یه دسته حرفه ای بخرید که قیمتش بالاست 
یا اینکه دسته ایکس باکس بگیری که قیمتش حدود 130 هزار تومان
البته میتونی از شبیه سازهای دیگه هم استفاده کنی که کامپیوتر دسته معمولی رو دقیقا مثل دسته 360
میشناسه و میشه تنظیماتش رو هم از تو بازی تغیر داد
حتا دکمه های دسته رو هم تو بازی مثل دسته 360 نشون میده

اینم میدونستم ولی با شبیه ساز نمیشه Ghost و Battlefield بازی کرد بقیه بازی ها رو میشه بازی کرد نمیدونم مشکلش چیه شاید تنظیمات خاصی داره

Arshia جان منم مثل شما میخواستم با دسته بازی کنم ولی هیچ راهی غیر از استفاده از شبیه ساز نبود واسه همین رفتم یه  دانگل خریدم واسه دسته ایکس باکسم 
الان دسته ایکس باکس رو وصل میکنم به لپ تاپ به صورت بیسیم  نیازی به معرفی به بازی هم نداره خودش ست میشه

(11-10-2013, 09:16 PM)'B The Game' نوشته است:
(11-10-2013, 08:49 PM)'ImYou' نوشته است: ای بابا چرا نمیتونم سوالمو بپرسم
دوستان چندمین باره منویسم اما نمیشه بفرستم
من بازی بتلفیلد 4 رو نصب کردم کلی مرحله پیش رفتم حالا آپدیت بازی رو نصب کردم ولی میخوم برم داخل بازی اررور Origin میده از طرف EA بازی نسخه BlckBox هستش

[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]فک کنم شما بازیتو اپدیتش کردی کرکش پریده.وباید دوباره کرکش کنی

ممنون از پاسخی که دادید
میشه لینک دانلود کرک رو بهم بدید
ینی کرکی که بعد از آپدیت بازی بتونم نصب کنم و دوباره بتونم بازی کنم و ارور origin نده

Battlefield 4 v1.1

پاسخ
آقا ســلــام!!!
یک مشکل کوچک دارم!!!
تــو Assassin's Creed IV من قسمت HEAVY SHOT رو آپگرید کردم اما نمی دونم چجوری باید ازش استفاده کرد(نسخه ایکس بــاکــس)
کمک می کنید!؟!؟

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ
فعلا راهی برای بازی کردن Extinction mode وجود نداره ؟
باید بگم که بازیم 7 dvd بود و کرک و آپدیت هم ریختم کرک خاصی هنوز براش نیومده ؟
وقتی میزنم روش از بازی میپره بیرون و میره تو steam
پاسخ
(11-11-2013, 11:03 PM)'DEAD_MAN' نوشته است: آقا ســلــام!!!
یک مشکل کوچک دارم!!!
تــو Assassin's Creed IV من قسمت HEAVY SHOT رو آپگرید کردم اما نمی دونم چجوری باید ازش استفاده کرد(نسخه ایکس بــاکــس)
کمک می کنید!؟!؟

داخل ps3که فقط باید r1 رو بزنی بدونه گرفتن چیزی
فکر کنم تو xهم همینطور باشه
فقط یه بار روش بزن

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
رفع مشکل گیم پد در فیفا 
سلام بر داداش های گل مشکل دسته(گیم پد) رو یکی دیگه از دوستان داشت بهش کمک کردم گفتم به بقیه هم که مشکل دارن بگه  چون درگیر مولتی بتل بودم خودم نمیتونستم بیام الان دیدم هنوز بعضی ها درگیر این موضوع هستن همین جا به همه کمک میکنم که دیگه مشکل کلا برطرف بشه 
کسانی که هر گونه مشکلی دارن اعم از :
مشکل داشتن انالوگ سمت راست(نپریدن دروازه بان) _درست نبودن تنظیمات_کارنکردن دکمه هاو...
خودم از نو تنظیمات رو برای بازی تعریف کردم و تماما مشکلات رو درست کردم فقط فایل زیر رو دانلود کنید
یکی رو در پوشه فیفا در  my document بریزید _ یکی رو در پوشه اصلی بازی (فایل ها از قبل وجود دارد باید replace شوند اگر وجود نداشتند بدونید یه جای کار اشتباه هست)
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
پاسخ
سلام برای باگ بت 4 باید چ کار کنیم؟ خیلی جا ها یه سری کرک گذاشتن ولی وقتی دانلود و نصب میشه هیچ فایده ای نداره، دقیقأ باگ هاش مثل نسخه ی 3 ش هست، یه دفعه رو یه صحنه گیر میکنه، و چند بار اون صدایی که داشته تو اون صحنه پخش میشده رو پخش میکنه!
پاسخ
من بازی dynasty warriors 7 رو نصب کردم قبلا اجرا میشد ولی ایندفعه که نصب کردم این ارور رو میده
[تصویر:  52907d807b1c9d641.png]
لطفا کمک کنین [img]/images/smi/new/63.gif[/img]

پاسخ
(11-12-2013, 05:35 PM)Mr.B نوشته است: سلام برای باگ بت 4 باید چ کار کنیم؟ خیلی جا ها یه سری کرک گذاشتن ولی وقتی دانلود و نصب میشه هیچ فایده ای نداره، دقیقأ باگ هاش مثل نسخه ی 3 ش هست، یه دفعه رو یه صحنه گیر میکنه، و چند بار اون صدایی که داشته تو اون صحنه پخش میشده رو پخش میکنه!

سلام اول از همه باید بگم کل باگ هایی که در نسخه pc مشاهده میکنی فقط و فقط از پایین بودن سیستم و کرک بودن بازی ناشی میشه .
معمولا مشکل گیر کردن و تکرار صدا برای اینه که سیستم شما پایین هست بیشتر مربوط به CPU هست CPU شما باید بیش از 2 هسته داشته باشه (3 به بالا)

(11-12-2013, 05:50 PM)Javad Rahimi نوشته است: من بازی dynasty warriors 7 رو نصب کردم قبلا اجرا میشد ولی ایندفعه که نصب کردم این ارور رو میده
[تصویر:  52907d807b1c9d641.png]
لطفا کمک کنین [img]/images/smi/new/63.gif[/img]
سلام برو به این لینک  و  vcomp100.dl رو دانلود کن و جایگزین فایل قبلی کن.
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
پاسخ
و باز هم کسی جواب مارو نداد
پاسخ
(11-12-2013, 07:04 PM)'krazy_kow@' نوشته است: و باز هم کسی جواب مارو نداد

اون قسمت مثل zombie mode باید یه مدت صبر کنی تا آنلاینش هک شه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,527 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,124 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,445 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,263 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,713 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 24 مهمان