نظرسنجی: دنیای کدام بازی را بیشتر دوست دارید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
just cause3
3.57%
1 3.57%
metal gear solid5
7.14%
2 7.14%
GTA V
64.29%
18 64.29%
the witcher3
17.86%
5 17.86%
ACConfusedyndicate
7.14%
2 7.14%
در کل 28 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه چیز در بازی های open-world به اندازه بستگی ندارد! تحلیلی بر دنیاهای open-world
(12-18-2015, 11:55 AM)Be the story نوشته است: مطلب خوب بود خوشم اومد  113
ولی توی نظر سنجی یه اشتباهی کردی ببین بازی هایی مثل مافیا هم میتونستن باشن یا حداقل به شکل سایر بازی ها بیان
ولی شما توی نظر سنجی انتخاب ما رو محدود کردی به نظرم یدونه سایر بازی ها باید اضافه بشه
خسته نباشی ایشالله همیشه فعال باشی  S0 (2)

باشه دوست گرامی دفعه بعد بیشتر دقت می کنم

(12-18-2015, 11:57 AM)Project Amir نوشته است: من بیشتر با ویچر حال کردم واقعا دنیای عظیم و شگفت انگیزی داشت گرافیک هنری که داشت داخل هیچ بازی تا الان ندیدم .
ممنون بابت مقاله S0 (74)

بله خب ویچر واقعا دنیای عظیمی و پرچزییاتی داشت. اما به نظر من gta v خیلی پویاتره و حس واقعی بودن به آدم میده
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcQugKLufuOVuLO80fEXlyn...wYEQGMJMEQ]
پاسخ
نمونه بارز جزئیات و بزرگی,Skyrim و Witcher 3 هستند.هم جهان پهناور و زیبایی دارند,هم به تک تک جزئیات توی نقشه هم توجه کردند
ممنون بابت مقاله
That was just a dream

پاسخ
هیچ وقت RPG هارو کاملا OPEN WORLD حساب نکردم چون اون لذت آزادیو که میخوام نمیدون ولی به شدت این حس تو کل فرنچایز جی تی ای حس میشه
احساب میکنم خودممو یه دنیا عشقو حال
ممنون بابت مقاله 
GTA V بهترین بازی OPEN WORLD تاریخ از هر لحاظی که حساب کنیم
پاسخ
(12-18-2015, 12:15 PM)ERFAN RP نوشته است: نمونه بارز جزئیات و بزرگی,Skyrim و Witcher 3 هستند.هم جهان پهناور و زیبایی دارند,هم به تک تک جزئیات توی نقشه هم توجه کردند
ممنون بابت مقاله
ممنون که خوندین . این اولین مقاله ای بود که گذاشتم یه مقاله دیگه دارم مربوط به witcher3 که در زمان مناسب قرارش می دم
پاسخ
ترجمت تقریبا روان و قابل قبول بود . در بعضی جاها از علائم نگارشی به درستی استفاده نکرده بودی که اونم در کار های آینده کم کم حل میشه . 
GTA V مثال خوبی رای این موضوع است.  رای = برای .
بازهای اوپن ورلد در چند سال اخیر پیشرفت خیلی زیادی داشتند .
با اومدن عنوان هایی چون GTA V و Witcher 3 مطمئنا به این موضوع پی بردید . و این روند مطمئنا در آینده با بازی های مثل Mafia 3 حفظ میشه.
تو نظر سنجی به GTA رای دادم و برای من رقابت بین GTA و Witcher بود . اگه قرار بود کلی انتخاب کنم ویچر انتخاب میکردم ولی با توجه به آزادی های عمل بیشتری که در محیط GTA هست انتخابش کردم .
منتظر کار های شما در آینده هستم . 
موفق باشید .
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
(12-18-2015, 12:22 PM)Dead Soldier نوشته است: ترجمت تقریبا روان و قابل قبول بود . در بعضی جاها از علائم نگارشی به درستی استفاده نکرده بودی که اونم در کار های آینده کم کم حل میشه . 
GTA V مثال خوبی رای این موضوع است.  رای = برای .
بازهای اوپن ورلد در چند سال اخیر پیشرفت خیلی زیادی داشتند .
با اومدن عنوان هایی چون GTA V و Witcher 3 مطمئنا به این موضوع پی بردید . و این روند مطمئنا در آینده با بازی های مثل Mafia 3 حفظ میشه.
تو نظر سنجی به GTA رای دادم و برای من رقابت بین GTA و Witcher بود . اگه قرار بود کلی انتخاب کنم ویچر انتخاب میکردم ولی با توجه به آزادی های عمل بیشتری که در محیط GTA هست انتخابش کردم .
منتظر کار های شما در آینده هستم . 
موفق باشید .

با تشکر که خوندین مطلبو. اون موردم اصلاح شد

(12-18-2015, 11:54 AM)SPIDERGOBLIN نوشته است: انداره دنیا مهمه ولی نه به اندازه جزییات به طور مثال توی بازی اسکایریم وقتی در حال گشتنی امکان داره یک فرد رو ببینی که بهت یک ماموریت بده یا در حال گشتن توی جنگل یک غار مرموز ببینی که داخلش داستانی بزرگ نهفته
در اخر باید بگم توی یک بازی open world جزییات خیلی مهمتره

اسکایریم واقعا یه شاهکار عالی بود ای کاش نسخه بعدیش واسه 2016 معرفی بشه. فقط مبارزاتش یکم مشکل داشت و ویچر3 کاملا در این مورد برتر بود
پاسخ
خب Just cause3شاید یکم وسیع و خسته کننده باشه ولی از نظر من گیم پلی و داستان این بازی میتونه این ضعف رو کمتر جلوه بده

Sent from my Nokia_X using Tapatalk
خدایا نه حرفی نه چیزی میگی نکنه تو هم منو بلاک کردی ؟؟؟ S0 (63)
پاسخ
(12-18-2015, 01:43 PM)bionanomachine نوشته است: خب Just cause3شاید یکم وسیع و خسته کننده باشه ولی از نظر من گیم پلی و داستان این بازی میتونه این ضعف رو کمتر جلوه بده

Sent from my Nokia_X using Tapatalk

منظور نویسنده این بود که فقط بزرگ کردن زمین بازی نباید ملاک باشه، شما skyrim و gtav رو ببین با اینکه دنیاشن بزرگه ولی پر از جزییات فوق العاده است.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقایسه بازی wow با new world beh123 1 596 01-06-2023, 11:00 AM
آخرین ارسال: PEYMAN66
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 963 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,692 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,152 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,734 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان