امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امشب فیلم چی ببینیم؟ | معرفی و پیشنهاد برای تماشای فیلم [پست اول خوانده شود]
(08-10-2018, 06:55 PM)Origami2008 نوشته است:
(08-10-2018, 03:43 PM)White Beard نوشته است:
(07-05-2018, 09:16 PM)pc fan نوشته است: یک فیلم قدیمی تاریخ تو دهه70میلادی باشه چی پیشنهاد میکنید Ghelion فرقی نمیکنه سبکش هرچی بود فقط رمانتیک نباشه بشخصه دوست دارم تو سبک پدر خوانده باشه

Good Fellas

گودفلاس ماله دهه 90 هست عزیز
ببخشید،به دهه‌اش توجه نکردم. S0 (93)
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
آخ آخ من عاشق فیلم جان ویک هستم. یعنی هر بار که میبینم بازم برام تازگی داره. تازگی متوجه شدم قسمت 3 رو هم دارن میسازن.
فیلم ارباب حلقه ها  و هابیت هم فوق العادس.
پاسخ
Clerks 1994
پاسخ
کسی فیلم تو سبک لیمیتلس میشناسه معرف کنه ؟ limitless
پاسخ
فیلم جوکر 
عالی
بی نظیر
پاسخ
من یه فیلم دیدم the hunt که فکر کنم دانمارکی یا المانی بود و بی اندازه جذاب بود این فیلم و با فاصله بهترین فیلمی که دیدم بوده
پاسخ
the legend of 1900 

یک  فیلم فوقوالعاده به کارگردانی جوزپه تورناتوره (کارگردان مالنا و سینما پارادیزو) درباره ی یک نوازنده ی ترومپت هست که توسط یکی از کارگران موتورخانه ی یک کشتی مسافری در عرشه ی کشتی پیدا میشه و زندگی خودش رو در همون  کشتی مسافری ادامه میده در ادامه برای خروج از کشتی و اولین تجربه ی لمس خشکی با چالش های درونی قابل تاملی مواجه میشه که به نحوی به اضطراب های درونی انسان که از ابتدای خلقت با وی زاده شدند اشاره داره 
مثل اضطراب آزادی، در نگاه اول شاید فکر کنید آزادی چیز خیلی خوبیه اتفاقا و نمیشه با در کنار کلمهی اضطراب به کار بردش ولی ازادی در عین این که چیز خوبیه می تونه خیلی هم ترسناک باشه چون آزادی با تصمیم همراهه و هر تصمیم هم با مسئولیت....
دیدن این فیلم شیرین و ساده ولس در عین حال عمیق رو به همه ی دوست داران سینما و به خصوص دوستانی که در باب فلسفه ی اگزیستانسیال مطالعاتی داشتند پیشنهاد میکنم .
پاسخ
(04-05-2020, 04:43 PM)elahetaheri نوشته است: من یه فیلم دیدم the hunt که فکر کنم دانمارکی یا المانی بود و بی اندازه جذاب بود این فیلم و با فاصله بهترین فیلمی که دیدم بوده

این فیلم فوق‌العادست واقعا بی‌نظیره.... امسال بازیگر همون فیلم یه فیلم دیگه بازی کرده به اسم Druk اون رو هم ببینین خیلی خوبه
پاسخ
[url=https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7_%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%B2%D9%88][/url]سینما پارادیزو هم اصلا احتیاج به تعریف نداره 

[تصویر:  mov_10389_1-b.jpg]
پاسخ
(07-10-2016, 01:44 PM)Mental Patient نوشته است:
[تصویر:  11_Chinatown.jpg]

ChinaTown

محله‌ چینی‌ها، اثری با پس‌زمینه‌ای بیش از حد تاریک!

وقتی که خواستم یه متن در مدح محله چینی‌ها بنویسم، هیچی به ذهنم نمیومد. کلمات عاجز بودن و از دستم فرار میکردن. نمیدونستم در مورد بازی استادانه جک نیکلسون بنویسم یا کارگردانی فوق‌العاده خوب رومن پولانسکی. یا از فیلم‌نامه پر از تنش و کنش رابرت تاون! شدیداً تو فکر بودم، اما به این استدلال رسیدم که محله چینی‌ها نیازی برای اثبات نداره. این اثر یه مورد غیرممکن و درون‌آزماست که همواره شخص رو با خودش همراه میکنه و اونارو تا سرحد مرگ، تحتِ‌فشار قرار میده. سمبلیسم از ویژگی‌های بارز فیلمه. نمادهایی که هرکدوم به‌درست و نادرست بودن راه‌های شخصیت‌های اصلی اشاره دارن و همواره برای مخاطب سوالاتی رو به‌وجود میارن... خب یه اشاره‌ای هم بکنیم به رواعصاب ترین مورد فیلم! باندپیچی دماغ نیکلسن که اگه چیزی از فیلم یادتون بره، مطمئناً این مورد همیشه تو ذهنتون میمونه. متاسفانه، فیلم مورد بی‌مهری آکادمی اسکار قرار گرفت و حقش پایمال شد. البته به‌کار بردن لفظ «پایمال» زیاد درست نیست؛ چراکه این اثر با شاهکار فورد کاپولا - پدرخوانده ۲- روبرو شد فیلمی که عملاً ترکوند! اما هرچی باشه، نمیشه از فیلمی گذر کرد که راجر ایبرت اون رو توی دو کلمه «تعلیق و شوک» توصیف کرده!
خدایا من ه میلیون بار خواستم این فیلم رو بینم نتونستم.از مرحوم تاینی همگرفتم از اون موقع روی هارد مونده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فیلم آخرالزمانی جدید mohadeseesmaeeli 4 1,489 10-30-2023, 02:16 PM
آخرین ارسال: robinmoore
  فیلم انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان academimelal 1 264 09-08-2023, 07:28 AM
آخرین ارسال: mikasa23
  معرفی برترین فیلم های ترسناک خارجی mohadeseesmaeeli 1 873 07-06-2023, 11:00 AM
آخرین ارسال: bahman1341669
  معرفی سریال های کره ای جدید سال های اخیر mohadeseesmaeeli 1 1,663 06-06-2022, 12:07 AM
آخرین ارسال: javad0765
  فیلم علمی تخیلی 2021 mohadeseesmaeeli 0 934 02-28-2022, 10:46 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان