امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن اختصاصی Xbox One
سلام دوستان عزیز 

من وان داشتم و چند روزی میشه فروختمش و اون اس خریدم ..از همه جیش راضی ام و فقط یک مشکل دارم ..اینکه وقتی دستگاه رو روی رزولیشن ۱۰۸۰ میزارم وتیکِ hdr  رو غیر فعال میکنم بازی گرز او وار رو ب شدت با کیفیت اجرا میکنه ..اما وقتی رزولیشن دستگاه رو روی فورکا میزارم و hdr فعال میشه ..تصویر بجای اینکه عالی تر بشه ..تاریک و بی روح میشه ...واقعا دارم گیج میشم ..تورو خدا اگه کسی راهکاری داره کمک کنه ..ممنونم
پاسخ
سلام دوستان
ببخشید واسه خرید بازی های Xbox 1 چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟
منظورم اینه دیسک فیزیکی یا اکانت های هوم؟
راستی این اکانت های هوم قابلیت اجرای بازی رو تا همیشه دارن؟
پاسخ
(07-04-2017, 08:21 PM)maxpain نوشته است: سلام دوستان
ببخشید واسه خرید بازی های Xbox 1 چه روشی رو پیشنهاد میکنید؟
منظورم اینه دیسک فیزیکی یا اکانت های هوم؟
راستی این اکانت های هوم قابلیت اجرای بازی رو تا همیشه دارن؟

سلام
بستگی داره ی بازی مثله فورزا رو که مثلا شاهکاره و تموم نمیشه رو من دیجیتالی میخرم تا همیشه داشته باشم ولی ی بازی مثله کالاف یا واچ داگز رو که فقط میخوام داستان بازی رو تموم کنم دیسکی میخرم تا بعد بفروشم

(09-11-2016, 07:35 PM)The Grand Tour نوشته است: کسی علاقه به جواب دادن نداره؟

حتما کسی این مشکلو نداره یا بلد نیست تا جواب بده
پاسخ
درود،
دوستان من قصد دارم کنسول One s دست دوم بخرم خواستم ببینم قیمت ها تو جمهوری چطوری هستش؟
[تصویر:  Dirty_danc3r1994.png]
پاسخ
سلام می خواستم ببینم آیا Xbox One هم کپی خور شده مثل PS4؟

چون ظاهرا اگه PS4 کپی خور بخریم، هربازی رو بخوایم می تونیم دانلود کنیم و یا بدیم مغازه دار واسمون بریزه. حالا خواستم ببینم Xbox One هم بدین صورت کپی خور شده که هربازی رو بخوایم دانلود کنیم یا بدیم مغازه دار فلان بازی رو واسمون بریزه؟ یا تنها راهش برای Xbox استفاده از همون اکانت های هکی هست فقط؟
پاسخ
(09-25-2018, 05:11 PM)reza_17173 نوشته است: سلام می خواستم ببینم آیا Xbox One هم کپی خور شده مثل PS4؟

چون ظاهرا اگه PS4 کپی خور بخریم، هربازی رو بخوایم می تونیم دانلود کنیم و یا بدیم مغازه دار واسمون بریزه. حالا خواستم ببینم Xbox One هم بدین صورت کپی خور شده که هربازی رو بخوایم دانلود کنیم یا بدیم مغازه دار فلان بازی رو واسمون بریزه؟ یا تنها راهش برای Xbox استفاده از همون اکانت های هکی هست فقط؟

تا جایی که من میدونم کپی خور شده
پاسخ
(09-25-2018, 05:11 PM)reza_17173 نوشته است: سلام می خواستم ببینم آیا Xbox One هم کپی خور شده مثل PS4؟

بله خود فروشنده بمن گفت xbox one  هم کپی خور شده
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
سلام بچه ها
من دیسک فیزیکی مورتال کمبت 11 رو خریدیم
کد شائوکان داشت
اما ریدیم میکنم مینویسه: We’re having trouble processing your payment and we’d like to get it sorted out.
با پی وی ان هم تست کردم
اما بازم این ارور رو میده
ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ
(11-17-2013, 12:46 AM)kasra نوشته است: انجمن اختصاصی Xbox One ایجاد شد از این به بعد تمامی مباحث در مورد این کنسول را در این قسمت قرار دهید
خیلیی ممنونم ازتون که این انجمن رو ایجاد کردید. واقعا بهش نیاز داشتیم. 113
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بکاپ گیری از سیو بازی های Xbox One X SaeedFazlollahzadeh 1 9,377 03-28-2021, 06:29 PM
آخرین ارسال: amh1975
Wink کانال طرفدرای xbox mohaX10Xmad 0 4,096 07-07-2017, 06:58 PM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  فروش اکانت xbox One mohaX10Xmad 0 1,767 06-23-2017, 11:47 AM
آخرین ارسال: mohaX10Xmad
  آموزش خرید از فروشگاه xbox one و استفاده از گیفت کارت xbox one Arefsca 5 3,786 04-12-2017, 04:57 PM
آخرین ارسال: arashscream
  فروش کنسول xbox one دست دوم mohammad9333 0 2,017 08-30-2016, 12:22 PM
آخرین ارسال: mohammad9333

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان