امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی شخصیتهای Mortal Komat
به نام خدا
همون طور که یکی از دوستان گفت، کشتن شاوکان قلق داره. فرقی نمیکنه سطح بازی سخت باشه یا آسون.
دربخش داستانی دوبار بااین شخص روبه رو میشویم.
یک بار با لیوکانگ (که جدوآبادم ازجلو چشام ردشد تابکشمش.) و یک بار با رایدن (که تو اون فرصت شکستهای نه چندان کوتاه تونستم شجره نامه کل خاندانمون رو بخونم)
واما قلق، روش کشتن این آقا با انتخاب هرشخص فرق میکنه.
فعلا برای رایدن و لیو رو براتون توضیح میدم واگه خواستین برای بقیه روهم میذارم.
شاوکان بسیار قدرتمنده پس نمیشه باهاش درگیری تن به تن کرد. باید زرنگ بودو ازفرصتها استفاده کرد. تامیتونید باید ازش فاصله بگیرید. وقتی نیزه پرت میکنه دفاع کنید یا بشینید.
وقتی چکش پرت میکنه، بپرید. غیر از پرش چیز دیگه کارساز نیست.
شما درسه حالت میتونید بهش ضربه بزنید:
۱.وقتی که رجز میخونه (بهترین و راحت ترین راه)
۲.وقتی نیزه پرت میکنه. (به سرعت عمل بالا نیاز دارید)
‏۳.وقتی ضرباتش بی نتیجه میمونه، به پشتش بریدو بهش ضربه بزنید. (با هرکسی نمیشه اینکارو کرد ولی سرعت عمل خیلی بالایی میخواد و رو این راه زیاد حساب نکنید)
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
لیوکانگ: هنگام پرتاب نیزه یا رجزخواندن ازطرف شاوکان، به سرعت از لگدهوایی سرعتی(فکر کنم ۲بار جلو ضربدر)استفاده کنید یا در صورت نزدیکی به حریف از زیرچانه استفاده کنید.
رایدن:درصورت ایجاد هرگونه ازاون۳فرصت بهترین راه زدن فن پایین بالاست تا پشت سر شاوکان ظاهربشید وبا یک زیرچانه ازوی پذیرایی کنید.
درضمن میتوانید فاصله خودرا باشائوکان حفظ کنید و مدام به او تیربرقی بزنید.
در پناه حق
پاسخ
من عاشق حرکتیم که می شینی بعد مثلث رو می زنی می ره روی هوا [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

pwlg حال کردم ، وقتی رجز می خونی با پا می ری توش [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

(07-16-2013, 12:15 AM)'PWLG' نوشته است: لیوکانگ: هنگام پرتاب نیزه یا رجزخواندن ازطرف شاوکان، به سرعت از لگدهوایی سرعتی(فکر کنم ۲بار جلو ضربدر)استفاده کنید یا در صورت نزدیکی به حریف از زیرچانه استفاده کنید.
رایدن:درصورت ایجاد هرگونه ازاون۳فرصت بهترین راه زدن فن پایین بالاست تا پشت سر شاوکان ظاهربشید وبا یک زیرچانه ازوی پذیرایی کنید.
درضمن میتوانید فاصله خودرا باشائوکان حفظ کنید و مدام به او تیربرقی بزنید.
در پناه حق

نه اینه : عقب - جلو - مثلث یا 4 [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(07-15-2013, 11:14 PM)'PWLG' نوشته است: به نام خدا
همون طور که یکی از دوستان گفت، کشتن شاوکان قلق داره. فرقی نمیکنه سطح بازی سخت باشه یا آسون.
یک بار با لیوکانگ (که جدوآبادم ازجلو چشام ردشد تابکشمش.) و یک بار با رایدن (که تو اون فرصت شکستهای نه چندان کوتاه تونستم شجره نامه کل خاندانمون رو بخونم)
شاوکان بسیار قدرتمنده پس نمیشه باهاش درگیری تن به تن کرد. باید زرنگ بودو ازفرصتها استفاده کرد. تامیتونید باید ازش فاصله بگیرید. وقتی نیزه پرت میکنه دفاع کنید یا بشینید.
‏۳.وقتی ضرباتش بی نتیجه میمونه، به پشتش بریدو بهش ضربه بزنید. (با هرکسی نمیشه اینکارو کرد ولی سرعت عمل خیلی بالایی میخواد و رو این راه زیاد حساب نکنید)
من که فقط "rain" رو برمی داشتم و اون هم یه رمز داره که رعدوبرق می زنه و هی همین رمزه رو می زدم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
به نام خدا
همون طورکه گفتم باهر کسی، یه جور میشه شاوکان رو زد. مثلا با اسکارلت مانند رایدن باید فقط چاقوها رو پرت کنی طرفش و فقط باید همین کارو بکنی.
در پناه حق

به نام خدا
همون طورکه گفتم باهر کسی، یه جور میشه شاوکان رو زد. مثلا با اسکارلت مانند رایدن باید فقط چاقوها رو پرت کنی طرفش و فقط باید همین کارو بکنی.
در پناه حق
پاسخ
(07-15-2013, 11:14 PM)'PWLG' نوشته است: به نام خدا

اینایی که گفتید درسته ولی اگه ازش دور شید این قدر چیز میز پرت می کنه که وقت سر خاروندن ندارید . ی فن داره که سریع تنه میزنه من بهش می گم یار . اگه اون نزنه من با ی زیر فکی می کشمش فقط خیلی حوصله می خواد چون اگه ی بار اشتباه گنید مردید
پاسخ
لامسب فقط 50 درصد اسیب می ریسونه و از خونش کم می کنه یعنی باید دوبرابر بزنیش [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
این بحث ها را تموم میکنید یا نه اگه میخواهید درباره بازی صحبت کنید برید و این کار را تو پاتوقش انجام بدید اینجا فقط درباره مطلب صحبت کنید.

باز ببینم دارید از این بحث ها میکنید اخطار دریافت خواهید کرد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
به نام خدا
آقای TANGO بااجازتون مطلبتون روکاملتر میکنم.
دلیل شکلگیری MORTAL KOMBAT:
همانطورکه در بیوگرافی شاوکان گفته شد، این شخص به سبب طمع تصاحب زمین به اینجا حمله میکنه اما خدایان ارشد (ELDER GODS) که میخواستند به زمینیان فرصتی برای نجات سرزمین خودشون بدن، مبارزات فناپذیر را بوجود آوردند تا اگر شاوکان نتوانست ۱۰ پیروزی بدست آورد، زمین درامان بماند و رایدن را مسئول محافظت از زمین قراردادند.
ادامه بیوگرافی شاوکان: پس از بازگشت شاوکان در MK-A، باغلبه برتمامی مبارزین به نوک هرم میرسه و با رایدن، تنهابازمانده و برادر خودش مبارزه میکنه. پس از شکست دادن رایدن و شکسته شدن لوحش(که خدایان به او داده بودند) باناامیدی تکه های لوح رابرمیدارد و دعایی میخواند که باعث بازگشت زمان به عقب میشود. سپس تمام اتفاقات MK تا MK3 تکرارمیشود (البته باکمی تغییر به دست رایدن) اما در انتها که شاوکان به زمین میاید، رایدن مانع ازمبارزه لیو با شاوکان میشه. بدین ترتیب شاوکان قوانین خدایان رو میشکنه(باتجاوز به زمین بدون پیروزی در MK) و خشم خدایان برانگیخته میشه، آنها درقالب اژدها به زمین میان و شاوکان برای همیشه از صفحه روزگار محو میکنند.
اگه درحال آماده کردن بقیه بیوگرافی ها هستید که هیچی اگرنه بقیشو تهیه کنم و بگذارم.
ازاینکه بحثو عوض کردم عذرمیخواهم.
در پناه حق
پاسخ
sub ziro رو خیلی دوست داشتم ولی نمیدونم چرا تو این نسخه آخری خیلی ضعیف شده لا مصب[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Video بیوگرافی کوتاه کرکتر های بازی Lightninghero 6 3,134 09-08-2017, 08:04 PM
آخرین ارسال: Lightninghero
  بررسی عملکرد MSI GT72VR Dominator در اجرای بازی Mortal Kombat X Gabit0 1 1,907 03-03-2017, 11:20 AM
آخرین ارسال: Gabit0
  ج مثل جنگ بی قانون | نقد و بررسی جامع عنوان Mortal Kombat X Writer Bot 7 2,716 04-21-2016, 01:26 PM
آخرین ارسال: Writer Bot
  فریادی از جنس سکوت | بیوگرافی گوردون فریمن Destiny 3 2,224 04-15-2016, 08:01 PM
آخرین ارسال: Destiny
  یک زخم کهنه | بیوگرافی Max Payne Destiny 15 3,721 03-28-2016, 02:35 PM
آخرین ارسال: Destiny

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان