امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(08-01-2016, 05:36 PM)javad72 نوشته است: درخواست آموزش اضافه شدن جام های معتبر Respect به بخش tournoment در FIFA2 ساعت قبل

سلام.من قبلا fifa رو تو pc بازی میکردم.پچ مودینگ وی نصب میکردم بعد همه جام ها به قسمت تورنومنت اضافه میشدن مثه لیگ قهرمانان اروپا یا جام جهانی.حالا Xbox one گرفتم.چکار کنم بتونم این جام ها رو بیارم.اگه باید تو قسمت career بازی کنم>چنتا بازی باید بکنم؟البته وقت ندارم یه فصل کامل بازی کنم.اگه راه دیگه ای هست هر کی میدونه بهم معرفی کنه.ممنون

نمیشه خریدشون؟ یا دانلود کرد ؟ یا اکانت کسی یا سیوی چیزی.نمیدونم! [تصویر:  7.gif] [تصویر:  7.gif]

بچه ها اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.ممنوم میشم
پاسخ
والا....
اگه میشه یه نسخه خوب و سبک ولی عالی از بازی فاینال فنتاسی رو بگید ممنون میشم..
حجمش خیلی نباشه گرافیکش خوب باشه و قدیمی نباشه.... لذت ببرم من که اولین بار بازی میکنم.
Wall
پاسخ
(08-01-2016, 06:59 PM)Kian Khatibi نوشته است: سلام.
دوستان بنده دو تا سوال دارم بی زحمت هر کدوم رو میتونید جواب بدید.
1-در مورد بازی Borderlands 2 هست.
من این بازی رو از طریق تانگل به صورت لن بازی میکنم و روم این بازی بالای 40 نفر پلیر داره.
امروز که رفته 55 نفر بودیم.
ولی وقتی توی بازی گزینه Find Game رو میزنم تا الان فقط 2-3 بار تونستم با بقیه بازی کنم.
اکثر اوقات خودم هاست میشم و بقیه هم جوین میشن البته کم و بیش.
میخواستم بدونم مشکل از اینترنت هست؟
آخه چطور ممکنه وقتی 55 نفر توی یه روم هستن هیچی بزی پیدا نشه.
2-این سوال در مورد ساخت سرور در بازی Mount & Blade:Warband هست.
توی این بازی کلا سه تا سرور ایرانی بیشتر نیست که دوتاش معلوم نیست چه بلایی سرشون اومده و یکیش هم کلا خالیه.
من رفتم تحقیق کردم و فهمیدم برای ساخت سررئ یه کارایی باید کرد مثل باز کردن پورت مودم و از اینجور چیزا.
تازه گفته بود که یه CPU خوب هم برای ساخت سرور میخواد.
 CPU من اینه:AMD Athlon II X4 3.0 GHZ Processro  و این بازی رو هم به راحتی اجرا میکنه.
دوستانی که سرور میسازن لطفا منو راهنمایی کنند چون این بازی سرور ایرانی نداره متاسفانه.
با تشکر.
دوستان سریع تر پاسخ بدید.ممنون میشم.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
(08-02-2016, 11:09 AM)Kian Khatibi نوشته است:
(08-01-2016, 06:59 PM)Kian Khatibi نوشته است: سلام.
دوستان بنده دو تا سوال دارم بی زحمت هر کدوم رو میتونید جواب بدید.
1-در مورد بازی Borderlands 2 هست.
من این بازی رو از طریق تانگل به صورت لن بازی میکنم و روم این بازی بالای 40 نفر پلیر داره.
امروز که رفته 55 نفر بودیم.
ولی وقتی توی بازی گزینه Find Game رو میزنم تا الان فقط 2-3 بار تونستم با بقیه بازی کنم.
اکثر اوقات خودم هاست میشم و بقیه هم جوین میشن البته کم و بیش.
میخواستم بدونم مشکل از اینترنت هست؟
آخه چطور ممکنه وقتی 55 نفر توی یه روم هستن هیچی بزی پیدا نشه.
2-این سوال در مورد ساخت سرور در بازی Mount & Blade:Warband هست.
توی این بازی کلا سه تا سرور ایرانی بیشتر نیست که دوتاش معلوم نیست چه بلایی سرشون اومده و یکیش هم کلا خالیه.
من رفتم تحقیق کردم و فهمیدم برای ساخت سررئ یه کارایی باید کرد مثل باز کردن پورت مودم و از اینجور چیزا.
تازه گفته بود که یه CPU خوب هم برای ساخت سرور میخواد.
 CPU من اینه:AMD Athlon II X4 3.0 GHZ Processro  و این بازی رو هم به راحتی اجرا میکنه.
دوستانی که سرور میسازن لطفا منو راهنمایی کنند چون این بازی سرور ایرانی نداره متاسفانه.
با تشکر.
دوستان سریع تر پاسخ بدید.ممنون میشم.

بعضی بازیها مثله cod aw سیستم لابیشون بستگی به مهارت پلیرها یا پینگ بستگی داره. شاید پینگ اون دوستان پایین بوده و ماله شما زیاد برای همین دنبال پلیر با پینگ پایین هست که البته فقط یه افغانی پینگش به ایرانیا میخوره...
پاسخ
(07-31-2016, 11:55 PM)Mycroft نوشته است: سلام دوستان.
میخواستم بپرسم بازی  سولزدو سولزارو میشه از راه شبکه یا کوآپ (تو پی سی) بازی کرد.؟
لطفا جواب بدین[emoji27]

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
پاسخ
سلام دوستان من وسط بازی gta v که دارم بازی میکنم یک دفعه این خطا میان روی صفحه
[تصویر:  3tkys9mtbs07.jpg]
پاسخ
(08-03-2016, 01:40 PM)mostafa122 نوشته است: سلام دوستان من وسط بازی gta v که دارم بازی میکنم یک دفعه این خطا میان روی صفحه
[تصویر:  3tkys9mtbs07.jpg]

درایور کارت گرافیکتونو اپدیت کنید
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(08-01-2016, 05:26 PM)Arash356 نوشته است: سلام سوالی داشتم ..اینکه بازی Deus Ex The Fall رو که تازه گرفتم صحنه غیر اخلاقی یا مشکل اینجوری نداره؟ چون قراره دونفره بازی کنیم باداداش کوچیکم و جلو خونواده...

ESRB بازی را جست و جو کنید.
[تصویر:  The_Last_of_Us_Concept_Art_Crows_JS-01.jpg]
...Come Back To Your Destiny
...You're On The Right Patch Because You Are Special

پاسخ
سلام.
دوستان یه سوالی دارم.
میشه یه نرم افزار معرفی کنید برای این لپ تاپ که بتونه Mount & Blade:Warband,CS:GO,Borderlands 2 رو روان اجرا کنه.
نرم افزار Razer Game booster تاثیری نداره ولی یادم Game Booster حسابی AC:3 رو روان می کرد.
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
(08-03-2016, 07:15 PM)Kian Khatibi نوشته است: سلام.
دوستان یه سوالی دارم.
میشه یه نرم افزار معرفی کنید برای این لپ تاپ که بتونه Mount & Blade:Warband,CS:GO,Borderlands 2 رو روان اجرا کنه.
نرم افزار Razer Game booster تاثیری نداره ولی یادم Game Booster حسابی AC:3 رو روان می کرد.
سلام
از این برنامه استفاده کن
معرفی نرم افزار low specs experience+اموزش
البته این برنامه فقط borderland رو پشتیبانی میکنه فک کنم
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,484 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 39,102 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,413 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,241 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,671 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان