امتیاز موضوع:
  • 104 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
(11-02-2018, 07:31 PM)MILADHTC نوشته است: سلام دوستان 

بازی فور هانر بعد از اپدیت دیروز وقتی اجراش میکنم فقط یک صفحه سیاه باز میشه .

اخرین نسخه درایو کارت گرافیک هم نصب کردم.بازی رو دوبار دانلود کردم .ویندوز هم عوض کردم باز ب همون شکله .دوستان اگه لطف کنن راهنمایی کنن چکار باید انجام بدم .

در یک سایت خارجی یک اموزش گذاشته بود نمیدونم کار میکنه یا نه نتونستم متوجه بشم .متن رو مبزارم دوستانی ک انگلیسیشون خوبه لطفن ترجمه کنند.

I've just discovered that Steep is plagued with the bug that all Ubisoft Games using .pck sound files share. That is, the game won't start or will crash when starting up if you have it installed on a drive which is not managed by "Windows Storage Spaces".

This bug exists on Ubisoft games since the first AC on PC... must be a tough one to fix. Thankfully there is a very simple and quick workaround if you still want to have the game installed on this specific drive (as it was my case because I wanted the game to be installed on my secondary SSD).

In order for the game to work, you just have to move the sound files, in this case the "sounddata" folder, to a drive which is not a Windows Storage Space (at least you C: drive, but possibly more drives / partitions) and create a symlink in your game installation folder.

If you are not comfortable creating a symlink via command prompt you can use any software or extension such as Link Shell Extension which adds symlink options to your explorer contextual menu. If you use Link Shell Extension you just have to do "right-click->Pick Link Source" on the sounddata folder you placed somewhere on your C: drive (or any other drive NOT managed by Windows Storage Spaces) and then do "right-click->Drop As->Symbolic link " in your game installation folder.

Hoping that this can help, have fun on the slopes guys !

TLDR : Ubisoft have done it again, just move the sounddata folder to your C: drive and create a symlink pointing to it in your game installation folder.

سلام. قبل از اینکه متن ترجمه شده را بخوانید باید بگم که این توسط یه برنامه مترجم ترجمه شده و بنده هیچگونه دخالتی در آن نداشتم:

من فقط کشف کردم که استپ با اشکال که تمام بازی های Ubisoft با استفاده از .pck فایل های صوتی به اشتراک گذاری. به این معناست که در هنگام راه اندازی بازی نمی توانید شروع به کار کند و اگر در نصب آن بر روی یک درایو که توسط "Windows Storage Spaces" مدیریت نشده است، سقوط کند.

این اشکال در بازی های Ubisoft از زمان اولین AC در کامپیوتر وجود دارد ... باید یک مشکل سخت برای تعمیر باشد. خوشبختانه یک راه بسیار ساده و سریع وجود دارد اگر شما هنوز هم می خواهید این بازی را بر روی این درایو خاص نصب کنید (همانطور که در مورد من بود، زیرا من می خواستم بازی را بر روی SSD ثانویه نصب کنم).

برای اینکه بازی برای کار، شما فقط باید فایل های صدا، در این مورد پوشه "sounddata" را به یک درایو که فضای ذخیره سازی ویندوز نیست (حداقل C: درایو، اما احتمالا بیشتر درایو ها / پارتیشن ها) ) و لینک Symantec را در پوشه نصب بازی خود ایجاد کنید.

اگر شما راحت ایجاد یک لینک با استفاده از خط فرمان نباشید، می توانید از هر نرم افزاری یا افزونه مانند Shell Extension Link استفاده کنید که گزینه های Symlink را به منوی متنی Explore اضافه می کند. اگر از Extension Link Shell استفاده می کنید، فقط باید "کلیک راست کنید" را انتخاب کنید "منبع لینک" در پوشه SoundData که در جایی از درایو C خود قرار داده اید (یا هر درایو دیگری که توسط Windows Storage Spaces مدیریت نمی شود) و سپس "درست" -click-> Drop As-> Symbolic link "در پوشه نصب بازی شما.

امیدوارم که این می تواند کمک کند، لذت بردن در دامنه های بچه ها!

TLDR: Ubisoft آن را دوباره انجام داده است، فقط پوشه SoundData را به Drive C خود منتقل کرده و یک نماد نشان داده شده در آن را در پوشه نصب بازی خود ایجاد کنید
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTJK7iSzCQx5VGtGSyjrAo...13REtaPW&s]
پاسخ
آقا من حدودا بعدا از5سال دوباره برای خاطرات گذاشته ویچر2 رو نصب کردم ولی در همون اوایل به مشکل برخوردم من الان در اوایل بازی هستم و در اون جایی هستم که گرالت همراه با پادشاه به قلعه دشمن حمله میکنه هستم وقتی که جلو میرم چند کماندار بهم شلیک میکنن برای همین مجبور میشم که پایین برم و با اون منجنیق به قلعه دشمن حمله کنم تا دهن کمانداران آسفالت بشه ولی متاسفانه وقتی ضربه نهایی رو که برای پرتاب اون نیزه به سوی دشمن میزنم فایده نداره چون بازهم سربازان دشمن بهم حمله میکنن کسی راه حلی داره Wall
پاسخ
(11-04-2018, 08:37 PM)_ScArEcRoW_ نوشته است: دوستان من COD MWR رو از استیم خریدم و دانلودش کردم، حالا میخوام آنلاین بازی کنم این ارور رو میده، مرز این ارور چیه؟؟!؟ ؟

[تصویر:  4uzj054g182p.jpg]

سلام

حدس میزنم مشکل از اینه که دیگه از این بازی پشتبانی نمیشه و قسمت مولتی اش از کار افتاده...
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTJK7iSzCQx5VGtGSyjrAo...13REtaPW&s]
پاسخ
الان حداقل سیستم مورد نیاز outlast 2 چیه؟
پاسخ
(05-26-2018, 12:26 AM)dragon191 نوشته است:
(05-15-2018, 07:34 AM)pc fan نوشته است: منcod2رو رو سیستمم اجرا کردم فقط یک ایراد داره اونم اینه که صدای کاراکترهای بازی درنمیاد S0 (2) صدای گلوله و....هست بجز صدای کاراکترها Confused

شاید تنظیمات صدات روی استریو نباشه!

(05-11-2018, 04:11 PM)gamer222 نوشته است: سلام دوستان من بازی مافیا 3 رو به تازگی گرفتم این روشی که دوستون هم گفت با استفاده از نرم افزار low specs exprience رو رفتم و روزولیشن رو اووردم پایین در حالت فول اسکرین که اصلا روزولیشن تغییری نکرد ولی وقتی از حالت فول اسکرین خارج شد بازی یکم تار شد و با دیدن تار شدن نوشته ها متوجه افت روزولیشن شدم ولی خوب هیچ تغیری فریم نکرد و رو 10 تا 11 میره نمیدونم مشکل از چیه 
مشخصات سیستم :
ویندزو 10 
گرافیک gforce gt 630 2gig
cpu:intel core i3 4150  3.50gh
و رم هم 8gig ddr3 هست 
میدونم سیستمم خیلی ممکمنه ضعیف باشه نسبت به این بازی ها ولی خوب تا حالا بازی های خوبی رو با پایین اوردن روزولیشن تونستم با فریم مطلوب بالا بیارم مثل بازی های watch dogs 2 و hitman 2016 و battlfield 1 و همچنین ویچر که اونم خیلی فریم دهی خوبی نداشت ولی خوب فریم 15 به بالا بود همچنین بازی تو روز هم خیلی نورش زیاده و اصلا انگار تو هاله ای از نور سفید بازی میکنی 
ممنون میشم دوستان کمک کنن تشکر
سی پی یو و رمت برای این بازی خوبه ولی گرافیکت کم میاره .. رو چه رزولوشنی بازی میکنی؟ همه ی تنظیمات رو بغیر از texture بذار روی  low و رزولوشن رو هم حداکثر بذار روی 1280در 720 .. آخرین نسخه درایور گرافیکت رو هم از سایت سخت افزار مگ دانلود و نصب کن..مشکلی بود بفرما
سلام.شاید بعد از این همه مدت خنده دار باشه که جواب میدم S0 (2) ولی به هر حال. من الان اون بازیو پاک کردم گرچه اصلا هم نتوستم بازی کنم.بازی که همه چیش روی پایین ترین حد ممکن بود و رزولوشن هم با اون ترفند low exprience اووردم خیلی پایین اما بازم توفیقی نداشت یادم نیست که درایور گرافیک اپدیت بود یا نه ولی دوباره امتحان میکنم ببینم مرسی از کمکت. امیدی هست که انشاءالله درست شه حداقل با یه فریم قابل بازی ؟
پاسخ
سلام دوستان بازی سکیرو ایا سیو داره ؟ یعنی‌ یه گزینه هست بتونی بازی رو سیو کنی یا نه بطور خودکار بازی سیو  میشه؟؟؟
پاسخ
(05-10-2019, 07:11 PM)jamal dodge نوشته است: سلام دوستان بازی سکیرو ایا سیو داره ؟ یعنی‌ یه گزینه هست بتونی بازی رو سیو کنی یا نه بطور خودکار بازی سیو  میشه؟؟؟

سلام

شما در دو تاپیک این سوال رو پرسیدین و این کار اسپم محسوب میشه و شما باید فقط یکبار سوالی رو بپرسید تا کاربران جواب بدهند و معلوم است که امروز جمعه است و کاربران زیادی آنلاین نیستند که جواب شما را بدهند.

مدیریت ارشد
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
سلام 
دوستان عزیز من دو تا فایل دانلودی بازی دارم ولی موقع نصب پیام insert disk میدهد برای حل مشکل لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
سلام به همه.من بازی ماینکرافت رو نصب کردم و همه ی کاراشو کردم ولی وقتی play رو میزنم صفحه بسته میشه و بجای اینکه بازی رو بیاره crash report میده.از properties ویندوز اجرایی بازی رو از ویندوز 7 به ویندوز xp بردم و اجرا کرد.ولی خیلی لگ داشت.اگه میتونید راهنمایی کنید که چطور رو ویندوز 7 و بدون لگ اجرا کنم؟! Confused Confused
kkr.pzk
پاسخ
سلام دوستان.
من چند روزیه که دارم بازی middle earth shadow of war رو بازی میکنم.
من مراحل زیادی رو رد کردم و الان توی act iv هستم ولی یه سری مراحل برام قفله و مینویسه باید همه برج های اون منطقه رو بگیری تا مرحله برات باز بشه ولی من هر همه برج های چهار نقشه بازی رو گرفتم و دست اخر به overlord هم حمله کردم یعنی در واقع همه چیز حله اما باز اون مراحل قفلن.
تا اونجا که فهمیدم این یه باگه. لطفا دوستانی که این بازی رو تموم کردن منو راهنمایی کنن.
تشکر از شما عزیزان.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل مشکلات و ارورهای بازی God of War gamegi 0 10,073 02-01-2022, 05:24 PM
آخرین ارسال: gamegi
  نحوه نصب، مشکلات و ارور های رایج در بازی ها ARK1375 18 38,947 10-21-2021, 11:17 AM
آخرین ارسال: hamed59ra@gmail.com
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,228 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,150 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,583 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 25 مهمان