|

امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 4.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع سوالات و مشکلات شما در بازی های ویدئویی
سلام 
دوستان عزیز من دو تا فایل دانلودی بازی دارم ولی موقع نصب پیام insert disk میدهد برای حل مشکل لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
سلام به همه.من بازی ماینکرافت رو نصب کردم و همه ی کاراشو کردم ولی وقتی play رو میزنم صفحه بسته میشه و بجای اینکه بازی رو بیاره crash report میده.از properties ویندوز اجرایی بازی رو از ویندوز 7 به ویندوز xp بردم و اجرا کرد.ولی خیلی لگ داشت.اگه میتونید راهنمایی کنید که چطور رو ویندوز 7 و بدون لگ اجرا کنم؟! Confused Confused
kkr.pzk
پاسخ
سلام، دوتا سوال داشتم.

کسی میدونه چطوری چنل های تی اس رو به رنک های معرفی شده محدود کرد؟ یعنی من میخوام یه بکب رنک بدم و فقط تو چنل خودش وارد بشه و رنک ها بالاتر، و رنک های پایینتر و Gues وارد نشن.

چطوری پوک رو باز کنم تا همه بتونن به همدیگه پوک بدن؟

(( شاید این سوالات ساده و احمقانه بیاد، ولی من تازه سرور تی اس گرفتم و احتیاج داشتم ))
پاسخ
سلام دوستان.
من چند روزیه که دارم بازی middle earth shadow of war رو بازی میکنم.
من مراحل زیادی رو رد کردم و الان توی act iv هستم ولی یه سری مراحل برام قفله و مینویسه باید همه برج های اون منطقه رو بگیری تا مرحله برات باز بشه ولی من هر همه برج های چهار نقشه بازی رو گرفتم و دست اخر به overlord هم حمله کردم یعنی در واقع همه چیز حله اما باز اون مراحل قفلن.
تا اونجا که فهمیدم این یه باگه. لطفا دوستانی که این بازی رو تموم کردن منو راهنمایی کنن.
تشکر از شما عزیزان.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمای چالش های بازی SEA OF THIEVES MAHANAR 0 65 09-02-2019, 05:19 PM
آخرین ارسال: MAHANAR
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 13 584 03-04-2019, 08:08 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  چالش های فصل هفتم فورتنایت - هفته هفتم HuNTeRPlus 1 189 01-21-2019, 02:35 PM
آخرین ارسال: White Beard
  رفع مشکلات و ارور های بازی PES 2016 Seed 92 50,194 09-28-2018, 12:28 PM
آخرین ارسال: mobinkohan
  آموزش آنلاین بازی کردن Dying Light برای نسخه های کرک شده Devil Prince 27 10,650 06-16-2018, 03:31 PM
آخرین ارسال: thepixelman

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان