امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک جامع چی بازی کنیم و چه بازی بخریم
(06-30-2015, 02:14 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: دوستان بازی Deadpool چه جور بازیه؟

جدا از بازی من خیلی از شخصیت خود دد پول خوشم میاد
به نظرم یکی از جذاب ترین شخصیت های ماروله 
هم خیلی بی ادبه و هم خیلی شوخ و در عین حال جدی
ممنون از انجمن بسیار خوب گیم فا

(11-18-2018, 06:37 PM)nooshin.pln نوشته است:
(06-30-2015, 02:14 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: دوستان بازی Deadpool چه جور بازیه؟

من خیلی از شخصیت خود دد پول خوشم میاد
به نظرم یکی از جذاب ترین شخصیت های ماروله 
هم خیلی بی ادبه و هم خیلی شوخ و در عین حال جدی
ممنون از انجمن بسیار خوب گیم فا
بازییشم خیل بازی باحالیه و دوست داشتنیه
من چون خیلی فیلمش رو دوست داشتنم بازی رو هم خیلی دوست داشتم اما خیلی گرافیک بازی جذاب نیست ولی باحاله
پاسخ
سلام دوستان
میخوام بازی GTA V و نسخه کرک شده اش و دان کنم از هرسایتی دان میکنم ایراد داره شما سایتی رو سراغ ندارید که نسخه کرک شده بدون مشگل توش باشه؟ Confused Confused
چادر برزنتی

چادر ترانزیتی
پاسخ
سلام دوستان میگم الان من تو تاپیک اسم یادم رفته دیدم بستس ادرس اینجارو دادن من سالهاست دنبال یه بازی قدیمیم که هیچکی نمیتونه پیداش کنه برام حتی تو Gamespot هم کسی نتونست کمکم کنه خواستم ببینم اینجا بپرسم میتونین بهم کمک کنید؟
پاسخ
سلام دوستان عزیز من دنبال یه بازی قدیمی برا pc هستم بازیاین جوری شروع میشد که تو یه سلوت زندانی به دستور یه زنرال که بعد دختر همون میاد نجاتت میده بعد که تو مراحل بازی یه نیروهایی میگیره شخص مثل یه نیروی ابی بود که از دور سربازارو بلند میکرد میکوبید در دیوار یا روحش از در دیوار رد میشد یه چیزایی میدید  بعد یکی از boss یه کچل با کت شلوار سفید بود که نیروی بنفش داشت boss اخرش همون زنرال که زندانیت کرده  که اونم یه نیرو هایی داره  شخصیتم یه سرباز
پاسخ
سلام دوستان خسته نباشید
سوالی که میخوام بپرسم اگه کسی بتونه کمکم کنه خیلی لطف کرده چون چند ساله دارم دنبال این بازی میگردم با انواع اقسام سرچ ها توی گوگل S0 (2) S0 (2) هرچی سرچ میکنم این بازیو پیدا نمیکنم به نظرم اون بازی بهترین و البته سخت ترین بازی تفنگی جهانه حتی بهتر از igi و کالاف دیوتی اما هرچه سعی میکنم اسم بازیو پیدا نمیکنم فقط چند تا نشونه از این بازی یادمه که بهتون میگم
این 1-بازیو وقتی مراجلش که فوق العاده سخت بود رو رد میکردی کلی فیلم نشون میداد و با هیچ کلیدی فیلم رد نمیشد و باید تمام ویدیو رو میدیدی هر ویدیو نیم ساعت یا یک ربع طول میکشید رد بشه و با کلید های esc و space رد نمیشد
2-توی این بازی یک یار و همراه داشتی که همیشه همراهت بود و بالای سرش یک علامت ستاره و یا یک علامت ! وجود داشت که هروقت میخواست یارتو پیدا کنی مشخص میکرد کجاست
3-وقتی به کسی تیر میزدی و آدم میکشتی اون آدم واقعا درد میکشید و آخ و اوخ میکرد خیلی باحال بود S0 (2)
4-مرحله آخر این بازی فکر کنم توی یک ناو جنگی و یا کشتی خیلی بزرگ بود که نیم ساعت فقط فیلم نشون میداد
5-فکر کنم البته مطمعا نیستم ولی فکر کنم قبل بازی میتونستی سلااح مورد نظرتو پیدا کنی
دوستان میدونم اطلاعات زیادی در اختیارتون قرار ندادم اما اگه بتونید حدس بزنید این چه بازیه واقعا پاسخ سوالمو که سالهاست ذهنمو درگیر کرده رو دادین گرافیک بازی هم نسبتا خوب بود ممنون میدم جواب بدین
پاسخ
سلام من دنبال یه بازی می گردم اگه بتونید کمک کنید ممنون میشم یه ماشین بازی بود که می تونستی مود وراهت رو خودت انتخاب کنی عکس بازی هم بوگاتی بو یه بوگاتی مشکی با پشته کرمی
پاسخ
بازی اسیسنت بهترین بازیه،عاشق این بازی ام
پاسخ
سلام منم یک بازی تفنگی داشتم مال تقریبا 8 یا 7 سال پیش بود خیلی قشنگه بازیش اکشنه همون اول بازی که وارد بازی میشی که مرحله 1 شروع میشه یک مقبره ای جلوت هست که وسطش یک تفنگ هست وقتی که میری تفنگ رو برداری یک دفعه از دوربرت ادم های اسکلتی میان خیلی زود راه میرن که بیاین بکشنت تو باید با همون تفنگ بزنیشون بعد یک دفعه از توی اسمون عقاب ها اتیش پرتاب میکنن به سمتت توی بازیش کماندار هم بود و در مرحله اخر این بازی یک پادشاهی هست که باید اونو شکست بدی برای شکست دادنش باید اول سربازاشو بکشی منم چون نمیتونستم رفتن زیر شلوار پادشاه??????? اونا هم نمیتونستن بیاین زبر شلوار پادشاه یکم که استراحت میکردم باز میرفتم بیرون و میجنگیدم تمام گوگل رو گشتم هر چی به ذهنم میرسید سرچ کردم چیزی پیدا نکردم بازی برای کامپیوتر هست اگر شما میتونین بگین چه بازی هست خیلی ممنون میشم ????????????
پاسخ
(05-24-2021, 07:01 PM)Difnanfozka نوشته است: سلام منم یک بازی تفنگی داشتم مال تقریبا 8 یا 7 سال پیش بود خیلی قشنگه بازیش اکشنه همون اول بازی که وارد بازی میشی که مرحله 1 شروع میشه یک مقبره ای جلوت هست که وسطش یک تفنگ هست وقتی که میری تفنگ رو برداری یک دفعه از دوربرت ادم های اسکلتی میان خیلی زود راه میرن که بیاین بکشنت تو باید با همون تفنگ بزنیشون بعد یک دفعه از توی اسمون عقاب ها اتیش پرتاب میکنن به سمتت توی بازیش کماندار هم بود و در مرحله اخر این بازی یک پادشاهی هست که باید اونو شکست بدی برای شکست دادنش باید اول سربازاشو بکشی منم چون نمیتونستم رفتن زیر شلوار پادشاه??????? اونا هم نمیتونستن بیاین زبر شلوار پادشاه یکم که استراحت میکردم باز میرفتم بیرون و میجنگیدم تمام گوگل رو گشتم هر چی به ذهنم میرسید سرچ کردم چیزی پیدا نکردم بازی برای کامپیوتر هست اگر شما میتونین بگین چه بازی هست خیلی ممنون میشم ????????????
پاسخ
سلام دنبال یک بازی میگردم که بچه بودم بازی میکردم ولی الان بیداش نمیکنم یه بازی شوتر اول شخص بود که تو سبک کانتر بود یک تیم آبی و یک تیم قرمز دقیق یادم نیست ولی کاراکتراش حیوانات بودن و یکیشونم بوفالو بود آیکونش هم نصف صورت یه آدم عجیب غریب بود ممنون میشم کمکم کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک برای بازی نید فور اسپید پی بک need for speed pay back yousefmoradalivand 0 331 03-09-2023, 01:50 AM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
Big Grin مشکل درصفحه بازی Kena.Bridge.of.Spirits در هنگام بازی کردن yousefmoradalivand 0 697 07-10-2022, 03:55 PM
آخرین ارسال: yousefmoradalivand
  با سرور بازی پینگ دارم ولی وصل نمیشه! hosseinbrusli 0 563 06-25-2022, 11:37 AM
آخرین ارسال: hosseinbrusli
  باگ‌های بازی arkham knight simchin 0 1,300 12-06-2020, 03:20 AM
آخرین ارسال: simchin
  رفع مشکلات بازی Assassin's Creed Rogue sir x (2) LG 15 20,732 11-11-2020, 12:25 PM
آخرین ارسال: لاو اساسین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان