|

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک درخواست بازی
سلام دوستان

این بازی هایی که توی استیم فری میخوره یعنی اینکه اون بازی میره تو کتابخانه بازی هامون یا موقتا میشه بازی کردشون؟
پاسخ
(05-31-2017, 06:13 PM)MAHANAR نوشته است: سلام....من خیلی دنبال لینک دانلود برای total war attila می گردم...ولی بیشتر جاها حذفش کردن یا اگرم هست خیلیا گفتن اجرا نمیشه و این حرفا....اگه کسی یه سایت خوب رو میشناسه لطفا معرفی کنه...
یه سایتی هست به اسم dlfox اگه اشتباه نکنم...اون فیت گرل رو گذاشته...با تمام دی ال سی ها 9 گیگ....تا الان ازش دانلود نکردم و مطمئن نیستم Confused

امیدوارم هنوزم اینی که میگم بدردت بخوره از سایت fitgirl دانلود کن لینکشو میذارم برات فقط با تورنت دانلودش کن، من که از همینجا گرفتم و نصب کردم خیلی هم راضیم

پاسخ
سلام دوستان
من چند سال پیش بازی شرلوک هولمز رو دوبله فارسی بازی کردم
Sherlock Holmes: The Awakened

خیلی به دلم نشسته تا آخرش برم، میخواستم دانلودش کنم ولی سایتا همشون از فرصت استفاده کردن و به خاطر کمیاب شدنش بازی رو به فروش گذاشتن، منم زورم میاد پول بدم S0 (43)

از دوستانی لینک دانلود بازی رو دارن لطفا بهم لینکشو بدن، خیلی دنبال این بازیم Confused
پاسخ
دوستان من دنبال بازیه ارباب حلقه ها هستم . کسی لینک دانلود داره ازش ؟ 

هیچوقت از تلاش کردن دست بر ندار 
تلاش کن ، عیب نداره اگه ببازی .
تلاش کن این بار بهتر ببازی . دنیا ماله خودته رفیق 

پاسخ
کسی لینک دانلود گادفادر1و2 رو نداره؟
پاسخ
آقایون اساتید یه سوال بازی sekiro shadows die twice نسخه fitgirl بهتره یا CODEX، کدومش رو کسی نصب کرده و مشکلی نداشته؟
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک دانلود پچ، آپدیت و DLC بازی های PC Station 422 48,875 04-19-2018, 04:19 PM
آخرین ارسال: Amirabbad
  تاپیک بروز دانلود بازی های کنسول AMIR_PC 28 4,135 10-08-2017, 02:28 PM
آخرین ارسال: Maximum Pain
  دانلود بازی Rise of the Tomb Raider برای PC+ آموزش اجرا بازی اضافه شد Station 32 9,626 09-15-2016, 07:56 PM
آخرین ارسال: H_DS_N

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان