امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک درخواست بازی
سلام دوستان

این بازی هایی که توی استیم فری میخوره یعنی اینکه اون بازی میره تو کتابخانه بازی هامون یا موقتا میشه بازی کردشون؟
The following 1 user Likes _ScArEcRoW_'s post:
  • doorwindows20
پاسخ
(05-31-2017, 06:13 PM)MAHANAR نوشته است: سلام....من خیلی دنبال لینک دانلود برای total war attila می گردم...ولی بیشتر جاها حذفش کردن یا اگرم هست خیلیا گفتن اجرا نمیشه و این حرفا....اگه کسی یه سایت خوب رو میشناسه لطفا معرفی کنه...
یه سایتی هست به اسم dlfox اگه اشتباه نکنم...اون فیت گرل رو گذاشته...با تمام دی ال سی ها 9 گیگ....تا الان ازش دانلود نکردم و مطمئن نیستم Confused

امیدوارم هنوزم اینی که میگم بدردت بخوره از سایت fitgirl دانلود کن لینکشو میذارم برات فقط با تورنت دانلودش کن، من که از همینجا گرفتم و نصب کردم خیلی هم راضیم

The following 1 user Likes ariahamidi's post:
  • doorwindows20
پاسخ
سلام دوستان
من چند سال پیش بازی شرلوک هولمز رو دوبله فارسی بازی کردم
Sherlock Holmes: The Awakened

خیلی به دلم نشسته تا آخرش برم، میخواستم دانلودش کنم ولی سایتا همشون از فرصت استفاده کردن و به خاطر کمیاب شدنش بازی رو به فروش گذاشتن، منم زورم میاد پول بدم S0 (43)

از دوستانی لینک دانلود بازی رو دارن لطفا بهم لینکشو بدن، خیلی دنبال این بازیم Confused
The following 1 user Likes _ScArEcRoW_'s post:
  • doorwindows20
پاسخ
دوستان من دنبال بازیه ارباب حلقه ها هستم . کسی لینک دانلود داره ازش ؟ 
هیچوقت از تلاش کردن دست بر ندار 
تلاش کن ، عیب نداره اگه ببازی .
تلاش کن این بار بهتر ببازی . دنیا ماله خودته رفیق
تایم سیتی

The following 1 user Likes top10fa's post:
  • doorwindows20
پاسخ
کسی لینک دانلود گادفادر1و2 رو نداره؟
The following 1 user Likes PC FAN's post:
  • doorwindows20
پاسخ
آقایون اساتید یه سوال بازی sekiro shadows die twice نسخه fitgirl بهتره یا CODEX، کدومش رو کسی نصب کرده و مشکلی نداشته؟
The following 1 user Likes ariahamidi's post:
  • doorwindows20
پاسخ
سلام دوستان کسی بازی igi1 نسخه اصلی داره چون توی سایت ها یا  تکه فیلمی که هلیکوپتر استارت میخوره و جونز هم اماده میشه نیستش و مرحله اخر اونجایی که زنه و جونز یه جا هستن حذف شده یا هم موسیقی مرحل نیستش لطفا پستم رو حذف نکنید باتشکر
The following 1 user Likes igi1382's post:
  • doorwindows20
پاسخ
سلام
من چند سال پیش یه نسخه از جنگ های صلیبی را بازی میکردم که میشد چندتا کمپ سرباز قرار داد
کسی میدونه کدوم ورژن هست ؟
The following 1 user Likes buntak's post:
  • doorwindows20
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک دانلود پچ، آپدیت و DLC بازی های PC Station 423 54,982 01-16-2021, 12:06 PM
آخرین ارسال: Fazel7
  تاپیک بروز دانلود بازی های کنسول AMIR_PC 28 5,038 10-08-2017, 02:28 PM
آخرین ارسال: Maximum Pain
  دانلود بازی Rise of the Tomb Raider برای PC+ آموزش اجرا بازی اضافه شد Station 32 10,258 09-15-2016, 07:56 PM
آخرین ارسال: H_DS_N

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان