امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک رسمی راهنمایی در خرید انواع کنسول
'amir taksir dateline='' نوشته است: چند تا سوال { فقط من تاحالا کنسول نداشتم و هیچ اطلاعی از کنسول ها ندارم} [img]images/smi/s0 (38).gif[/img]

دوستان من میخواهم پلی استیشن 3 بگیرم آیا کار درستی است ؟؟ و بعد وقتی پی اس 4 هک شد عوض کنم و اونو بگیرم  [img]images/smi/s0 (37).gif[/img] آره كار درستيه
هر بازی ای ک بیاید واسه پی اس 3 هم میاید ؟؟ { یعنی از رونق نمی افتد ؟} بستگى به بازيش داره ولى اكثر بازى هاى ٢٠١٣ اگه انحصارى نباشن براى PS3 هم ميان

چند گیگ بگیرم ؟؟ 250 گیگ یا 160 گیگ ؟؟ اصلا گیگ مهمه ؟ مگه کنسول شبیه پی سی است ک بازی نیاز ب نصب داره ؟؟ وبعد بعد نصب میشه بازی را پاک کرد ؟فرقى نداره. با خريد يه هارد همه چيز حله. براى PS3 ميتونى سى دى بخرى و از كامپيوتر رو هارد بريزى. بعد نصب هم ميشه بازى رو حذف كرد.

اسلیم یا فت بگیرم ؟؟ فرقش چیه ؟ کدومش بهتره ؟؟ تفاضل قیمت ؟ اسليم بگير چون فت زود خراب ميشه. تفاضل قيمتش هم كمى زياده

قیمت بازی های پی اس 3 ؟ اورجینال و کپی ؟ قيمت بازى هاى اورجينال كه GTA V تا چند وقت پيش ٣٧٠ هزار تومن بود! بازى هاى كپى هم ارزونن مثلاً گرون ترينش ٣٠ هزار تومن

ممنون فقط زود ج دهید [img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

پاسخ
(09-23-2013, 04:22 PM)'Alifa' نوشته است:
(09-23-2013, 12:07 AM)'Alifa' نوشته است: ممنون دوستان تصمیمم واسه ps3 قطعی شد
فقط ی چیزی : من از یکی از دوستام شنیدم ک بخاطر حجم زیاد بازیا باید بازیای قبلی رو از هارد پاک کنی و بده و فلان و ...
در این مورد میشه توضیح تکمیلی رو بدین
قیمت کپی خورش چنده الان تو بازار؟
دسته دو بگیرم میارزه یا نو بگیرم بهتره؟
Sony PlayStation 3 (Slim) - 320GB یا Sony PlayStation 3 CECH-4000B؟
http://www.digikala.com/?Page=Compare&Pr...-PS3-320GB

Sony PlayStation 3 CECH-4000B کپی خور شده؟

کسی نیست؟

خب بستگی به حجم کنسول داره اگه حجم هاردش بالا باشه میتونی کلی بازی روش نصب کنی بازی ها هم خیلی هاش حجم کمی دارن ولی بازی مثل انچارتد حدود 40 گیگ حجمشه
قیمت هم تا 1 یا 2 ماه پیش حدود 1600000 ولی باز  بستگی به شهر داره یه جا 1500000.یه جا 1700000
به هیچ وجه کارکرده نگیر حتا اگه نو هم گرفتی با گارانتی بگیر
اون رو هم نمیدونم ولی تا اونجا که خبر دارم سوپر اسلیم اصلا کپی خور نمیشه
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
وقتی همه چیو میخوای از بام دنیا بهت نگاه میکنن گرگا
زوزه میکشن آروم آروم بیدار میشی با هشدار 
شنا کن این یه دریاس من درویش شرقم برا فردا
پاسخ
ببین دوست من سوپر اسلیم بگیری هک میشه ولی باید یک کیت بخری که قیمتش 500 هزار تومانه و نمی صرفه.
در ضمن اسلیم بگیر هرچه هاردش بیشتر باشه بازی بیشتری  می تونی بریزی
بازی هایش هم نصب نمی شوند بلکه پرتابل هستند.
کلا کنسول را نو بگیر 
در صورت امکان از توپ خونه بخر چون تفاوت قیمت زیاده.
برای شادی روح اتزیو کبیر و همچنین شادی دل من بزن تشکرو
[تصویر:  66508193653649138601.jpg]
پاسخ
من خیلی شک دارم که وایسم PS4 هک بشه بعد بگیرم یا بزنم تو خط PS3. چون نسل بعدی خیلی خفنه و دوست دارم یه کنسولی بگیرم که تا سال ها بشه ازش استفاده کرد و ساپورت بشه. من یه اشتباه بزرگی کردم و چند سال پیش رفتم PSP 3000 خریدم. درست همون موقع ویتا اومد و کلا ساپورت ازش قطع شد. من موندم و یه کنسول بی مصرف که کلی پولش رو داده بودم. نمیخوام این تجربه دوباره تکرار شه. امکان داره که پلی 4 کلا هک نشه؟
پاسخ
(09-24-2013, 11:34 PM)'Erfan_HD' نوشته است: من خیلی شک دارم که وایسم PS4 هک بشه بعد بگیرم یا بزنم تو خط PS3. چون نسل بعدی خیلی خفنه و دوست دارم یه کنسولی بگیرم که تا سال ها بشه ازش استفاده کرد و ساپورت بشه. من یه اشتباه بزرگی کردم و چند سال پیش رفتم PSP 3000 خریدم. درست همون موقع ویتا اومد و کلا ساپورت ازش قطع شد. من موندم و یه کنسول بی مصرف که کلی پولش رو داده بودم. نمیخوام این تجربه دوباره تکرار شه. امکان داره که پلی 4 کلا هک نشه؟
فک نکنم هک بشه  [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
اگه هم هک بشه 3-4 سال طول میکشه [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
من ک میخواهم پی اس 3 بخرم ب نظرم تو هم همینطور عمل کن [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
در ضمن سونی هر سال تلاس میکنه ک کنسولش هک نشه ک هرسال هم میشه [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
دوستان هرکی میخواهد یکی از کنسول های شرکت سونی رو بخرد حتما حتما روی  این کلیک کند [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

پاسخ
سلام یه سوال داشتم.من این هفته قصد خرید کنسول بازی رو دارم.تصمیمم تا همین الان ps3بوده البته یکی دوبار تصمیممو عوض کردم.خواستم بپرسم به نظر شماxbox360بهتره یاps3؟یکی از مهم ترین دلایل من برای خریدps3بازیای انحصاریشه.
قیمت بازیای xbox360رو میدونم اما قیمت بازیهای ps3چنده؟روی دیسک؟مثلاuncharted3وlast of us?
لنزps3زود خراب نمیشه؟مثلا بازیuncharted3رو دیدم روی7دیسک!!لنزش خراب نمیشه اینجوری؟؟میتونم بریزم روی هارد خودش بازی کنم
ممنون میشم جواب بدید.
[تصویر:  the-walking-deads-final-trailer]
پاسخ
(09-29-2013, 10:18 PM)'mostafa gamer' نوشته است: سلام یه سوال داشتم.من این هفته قصد خرید کنسول بازی رو دارم.تصمیمم تا همین الان ps3بوده البته یکی دوبار تصمیممو عوض کردم.خواستم بپرسم به نظر شماxbox360بهتره یاps3؟یکی از مهم ترین دلایل من برای خریدps3بازیای انحصاریشه.
قیمت بازیای xbox360رو میدونم اما قیمت بازیهای ps3چنده؟روی دیسک؟مثلاuncharted3وlast of us?
لنزps3زود خراب نمیشه؟مثلا بازیuncharted3رو دیدم روی7دیسک!!لنزش خراب نمیشه اینجوری؟؟میتونم بریزم روی هارد خودش بازی کنم
ممنون میشم جواب بدید.

به نظر من PS3 بهتر از X360 ـه. هم انحصاریاش خفنن هم گرافیکش خوبه. هر چند هیشکدوم به پای PC نمیرسن...
پاسخ
نظر خودمم ps3.فقط دربارش اطلاعاتم خیلی خیلی کمی دارم. چند تا سوال داشتم.
1-موقع خرید وقتی به فروشنده گفتم بالاترین فریمور رو نصب کنه.دیگه بعد از اون احتیاجی به اپدیت فریمور هست یا بازیای جدید رو ساپورت میکنه؟
2-قیمت بازی هاش چنده؟روی سی دی.
3-اگه لنزش ضعیف بشه میتونم تمیز یا عوضش کنم
4-مثلا من یه جایی max payne3رو دیدم4dvdیاuncharted2 5dvd.من میتونم این بازیای چند دیسکی رو بریزم روی هارد داخلیps3.باید به ترتیب dvdها رو کپی کنم؟چجوری؟
این سوال بالا از همه مهم تره.
ممنون از همه ی شما
[تصویر:  the-walking-deads-final-trailer]
پاسخ
دوستان من میخوام یه PS3 بخرم پولش هم میتونم تا1.500 جور کنم  قابلیت کپی خور شدن هم داشته باشه
چه مدلی پیشنهاد میدبد
پاسخ
(09-30-2013, 10:01 PM)'B The Game' نوشته است: دوستان من میخوام یه PS3 بخرم پولش هم میتونم تا1.500 جور کنم  قابلیت کپی خور شدن هم داشته باشه
چه مدلی پیشنهاد میدبد

خوب اینم سوال داره فت زود خراب میشه سوپر اسلیم هم کپی خور نشده میمونه اسلیم دیگه
هاردشم 250 گیگ بگیر اگر نتونستی پولش رو جور کنی 160 گیگ بگیر

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برش رول به رول چیست؟ و انواع آن sara5280 0 700 05-04-2022, 11:11 AM
آخرین ارسال: sara5280
  انواع شیشه برای شیشه رومیزی ardalang 0 671 04-19-2022, 02:07 PM
آخرین ارسال: ardalang
  خرید لنز چشم saharqasemi 2 1,639 04-05-2022, 03:47 PM
آخرین ارسال: saharqasemi
Photo خرید میز تحریر نقد و اقساطی 24 ماهه بدون نیاز به ضامن decochid 0 967 01-31-2022, 07:37 PM
آخرین ارسال: decochid
  اقامت استرالیا از طریق خرید ملک 2022، بررسی شرایط و هزینه خرید ملک asow99 0 897 12-29-2021, 05:33 PM
آخرین ارسال: asow99

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان