امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل100درصدی لگ وافت فریم بازیGTAVهنگام رانندگی و...
برای من ک حل نشد Confused Confused
پاسخ
سلام ممنون از اینکه این توضیحات رو دادی 
من میخوام برم فایلو بریزم توdocumentsولی فولدری به نام راک استار گیم پیدا نمی کنم اصلا نیستش چیکار باید بکنم یه بارم سر همین مجبور شدم حذف و نصبش کنم
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
(05-14-2015, 10:35 AM)علیرضا! نوشته است: [تصویر:  c18ltbpnnelm_t.jpg]

از اسم پست پیدا است که دوباره یه فایلی برای دانلود گذاشتم تا لگ و..رو حل کن اما این فرق میکنه چون دست ساز خودم و با زحمت زیاد ساختم مطمئن شما بعضی مواقع لگ و افت فریم موقع رانندگی و..رو داشتید پس اگه این مشکل را دارید این فایل را از انتهای این پست دانلود نمائید.

این فایلی که اپلود کرده ام یه دستکاری میکنی گرافیک رو نه اینکه کم کن نه بالعکس زیاد هم میکنه بدون اینکه سیستم زیاد بخواد و گرافیک رو واقعی تر میکنی درون این فایل اپلودی یه سری فایل هست  که ان هارا در محل زیر کپی پیست کنید و حتما فایل readme را بخوانید

My Document/Rockstar Games/GTA V

در ادر بالا کپی کنید بعد که کپی کردید میبینید درون فایل اپلودی یه فایل به نام base files هست که توش محتوایت چند تا مد sweet fx هست که من اون هارو اديت کردم و بعد بهبنه کردم پس حتما محتويات درون فایل base files رو بریزید درون فایلی که بازی را نصب کرده اید

تذکر:فایل رو درون فایل نصبی کپی کنید نه خارج از فایل نصبی

حالا که محتویات فایل base files و بقیه رو ریختید رزولیشن کامپیوتر خود را بذارید روی 800x600 و بعد بريد بازی رو اجرا کنید .

حال که بازی اجرا شد بريد به تنظیمات دايركس رو اگه روی 11 هست بذارید روی 10 نه 10.1 بعد بازی رو ببندید و دوباره فایل های درون فایل اپلودی رو بریزید در ادرسی که بالا گفتم یادتون باشه فایل base files رو نریزید فایل base files باید درون فایل نصبی بازی باشه نه محل سیو بازی.

حالا دوباره رزولیشن رو بذارید روی 1024x600. و بعد بازی را اجرا کنید اگه رزولیشن کم بود و صفحه کوچیک بود مشکلی نداره بريد داخل بازی میبینید گرافیک تغییر کرده اگه تغییر نکرده بود کلید scroll lock رو بزنید تا گرافیک عوض شه و بعد بازی کنید میبینید که اون مشکلات رفع شده و مشکل کرش هم حل میشه و برای تغییر گرافیک بازی از دکمه scroll lock استفاده کنید یه بار بزنید on میشه یه بار دیگه بزنید off میشه و اگه مشکلاتتون حل شد حالا تنظیمات رزولیشن و...تغییر بدید

با تشکر این اموزش و اموزش های قبلیم مثل همیشه خودم کشف کردم و برای اولین بار پین سایت های ایرانی و جهانی البته تو فروم راک استار هم میخوام بذارم

لینک دانلود: http://uplod.ir/zidin7fvg0i7/fix_lag_and_crash.rar.htm

حجم 1 مگ و خورده ای

created by Ali Reza

thanks alot

من وقتی می خوام برم My Document فایلی به نام[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Rockstar Games وجود نداره چکار باید بکنم [/font]
پاسخ
سلام داداش این رو نسخه فیت گرل هم جواب میده؟
پاسخ
سلام داداش من نفهمیدم کجا باید کپی کنم خودمونی بهم بگو
دمت گرم
پاسخ
باسلام
آقا من خط به خط این کارایی رو که گفتید انجام دادم اما جواب نداد S0 (43)
خواهش میکنم کمک کنین ممنون [تصویر:  heart.png]
پاسخ
سلام من میرم تو لانچر راکستار play رو که مزنم بره تو بازی red dead 2 این ارور میاد چی کار کنم؟؟ http://uupload.ir/files/v2z3_untitled.jpg
پاسخ
نمیشه علیرضا
اگه میشه فیلم اموزشی اینو بزار
پاسخ
من دو ساله که دارم یوتیوب و جاهای دیگه رو میگردم و هیچکدوم برا من جواب ندادن..
ولی این روشی که انجام دادم برام کار کرد واقعا سایتای ایرانی بهترین هستن اگه ما ایرانیا تو یوتیوب و.. تحریم نبودیم از همشون بهتر میشدیم D:
پاسخ
سلام
اقا من بازی رو تو فایل نصبیش ریختم الان چیکار کنم؟
ینی فایل نصبی با محل ذخیره بازیم رو نمیدونم چه فرقی دارن اگه میشه کمکم کنی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اپدیت اجباری:حل مشکل9999درصدی لگ و افت فریم بازیها با یک فایل علیرضا! 373 85,470 05-13-2020, 05:18 AM
آخرین ارسال: hamid9497
  چگونه در بازی WITCHER3 بیشتر فریم بگیریم black.ghost 19 19,511 01-09-2020, 07:57 PM
آخرین ارسال: am deh
  افت فریم در همه ی بازیها masoudmg1889 3 1,981 08-04-2019, 12:48 PM
آخرین ارسال: masoudmg1889
  افت فریم پس از چند لحظه در بازی GTA V notryka 0 1,518 05-16-2019, 08:53 PM
آخرین ارسال: notryka
  تاپیک درخواست پچ‌های برطرف کننده لگ و افت فریم Marcus Holloway 48 12,415 07-24-2018, 11:39 PM
آخرین ارسال: Tograngar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان