امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حکایت های ناگفته (2) : گیمرِ مادرزاد !
   حکایت های ناگفته (2): گیمرِ مادرزاد !
[تصویر:  9rnz5noxv7i6.jpg]
بنام خالق لبخند

اصولا برخی از ما انسان ها با درس خواندن میانه ی خوبی نداریم . مثلاً مورد داشته ایم که فرد مفلوکی دانشمندان را زیر سوال میبرد . چند تن از عارفان پیش وی رفتند و از او پرسیدند که چرا و به چه علت ؟ کاملاً بی ربط پاسخ داده است که ای کاش به جای سیب ، درخت سیب بر سر نیوتونِ فلان فلان شده افتاده بود و وی را از وسط به دو قسمتِ تقریبا مساوی تقسیم می نمود . حال از روی چه منطقی این حرف را زده است ، بماند ...
از همین جا است که فرد مفلوکِ بیچاره متوجه میشود که به طور مادرزاد گیمر بدنیا آمده و پیش خود خیال میکند که دیگر خبری از کیف وکتاب نیست که البته درست فکر میکند اما مشکل اینجاست که نوای بلبل از دور خوش است و گویا مسیر را کاملاً اشتباه آمده است .
این فردِ مفلوک که تقریبا اِنفارکوتوسِ مَغزَش قیرقاژ میکند ، با خود فکر میکند که دیگر همه چیز تمام است واز این به بعد فقط بخور و بخواب .اما گویا شاعران این قضیه را پیش بینی کرده و سروده اند :

به این میگن توهم فانتزی                              قصه ی آقا موش و خاله غزی

آری ... واقعا که این طور نیست . مثلا گاهی اوقات در خانه نشسته اید و در حال بازی کردن هستید . در همین حین پدر زحمت کش خانواده خیلی محترمانه میگوید :
 پسرکِ خرفت ، فرزند من باید املا 4 بگیرد . در همین حین پدر خانواده توسط یک مگس کش به سمت فرد مفلوک حمله ور میشود و تا جا دارد وی را از کتک سیر مینماید . پدر گرامی طوری فرزند را چپ و راست کرده است که تنها دو ناحیه از بدن وی کبود نگشته و آن دو ناحیه نیز قابل نوشتن نمیباشد .(عرض کردم که کاملا محترمانه)

[تصویر:  8h1qqvfoj977.jpg]
                                                                  زندگی ما گیمران هم عالمی دارد

پسرک مفلوک که تقریبا حساب کار دستش آمده باز هم به سمت کنسول یا هر کوفتِ دیگری که میشود با آن بازی کرد میرود . لابد میگویید چرا ؟ خب معلوم است ، گیمر جماعت زیر بار حرف زور نمیرود . از اینجا به بعد سیر کتک کاری شدن وی توسط پدر هر روز تکرار میگردد و وقتی فرد مفلوک  یک نگاهی به دفترچه ی خاطرات خویش می اندازد در هر صفحه تیتر درشتی از کتک کاری شدن را میابد که منتها هر کدام با قبلی فرق دارد و گویا پدر گرامی از یکنواختی خوشش نمی آمده . مثلا گاهی اوقات از تکنیک جفت پا تو صورت استفاده کرده و گاهی نیز جفت پا تو ... بُگذریم.

خلاصه ... از کتک های پدر که بُگذریم ، بحث خواهر گرامی پیش می آید که بنده ترجیح میدهم توسط پدر کتلت شوم تا توسط زبان چرب و نرم خواهر گرامی . لابد باز هم میگویید چرا ؟ در پاسخ باید گفت که اگر مادر گرامی با بازی کردن مشکل داشته باشد نهایتش دریافت ضرباتی توسط مگس کس است و اگر هم پدر متوجه شود که به یک جفت پا رفتن تو قسمت های مختلف بدن ختم میگردد . اما خدا روزی را نیاورد که خواهر گرامی با بازی کردن شما مشکل داشته باشد زیرا در این صورت خبر صاف میرسد بدست مادر و پدر و شما اینبار مخلوطی از جفت پا ها و ضربات مگس کش را دریافت خواهید کرد و از همه دردناک تر اینکه در حین کتک خوردن شاهد زبان درازی های خواهر گرامی نیز خواهید بود که خلاصه تا سه چهار روزی اعصابتان را آرام نمی گذارد .

گیمر مفلوک که تقریبا از زندگی سیر شده است باز هم سراغ کنسول یا کامپیوتر قشنگش میرود . شاید شما پیش خود فکر میکنید که وی کرم دارد ولی خیر ، من به شما میگویم که این فردِ مفلوک  مار دارد و اگر از دَر پرتَش کنید از لوله بخاری وارد میشود . خلاصه میگوییم که سی پی یوی 8 هسته ای حق مسلم ماست . اما اینکه چه ربطی دارد خودمان هم نفهمیدیم . واگذار میکنیم به شما ...
 فرد مفلوک که طبق معمول توسط اعضای خانواده از بازی کردن محروم شده است ، سری به فضای مجازی میزند و به دنبال یک بازی میگردد تا در تبلت کوچکش به آن بپردازد. اولین چیزی که پیدا میکند بازی کلش آف بوق است . این دقیقا همان بازی ای است که امروزه از آن به عنوان عامل بر هم زدن محفل گرم خانواده یاد میشود و فرد کافیست یکبار آن را بچشد خیلی یهویی میبیند که ساعت 2 و نیم نصف شب است و حدوداً هشت ساعت است که درحال بازی کردن میباشد و در همین هشت ساعت جماعتی از کلن هارا به هوالباقی پیوند داده است و کلی از طرف اعضای کلن تشویق شده است که تو چقدر قوی هستی . حالا خوب است فقط زحمت تکان دادن انگشتانش را کشیده . خلاصه روز بعد فرا میرسد و پسر که شدیدا گریبان گیر این عامل خانمان سوز شده است باری دیگر انگشت منت نهاده و آماده برای جنگ میشود ...

لیدر گرامی میگوید : تا به حال ندیده بودم که یک دختر اینگونه حریف را زیر و رو کند . گویا گیمر مفلوک همان دختر میباشد که حریف را زیر و رو کرده است . حالا این که خوب است . مثلا مورد داشته ایم که فردی پس از چهار سال گفت و گو با فرد دختر نامی ، فهمیده است که اسم وی هوشنگ میباشد و هشتاد سال سن دارد . نتیجه ی اخلاقی آنچه چند دقیقه پیش عرض نمودم این بود که اصلا سراغ این کار ها نروید و خلاصه به افرادی که نام هایی هچون پارمیدا ، سارا ، دلبر ، المیرا و... دارند دل نبندید ، زیرا پس از چهار سال متوجه میشوید که دختر مورد علاقه شما اسمش ارژنگ است و قد هیکل شما سیبیل دارد !!!

[تصویر:  o7hom18iz4yz.jpg]
بدون شرح !

خلاصه فرد مفلوکِ تهی مغز که می پنداشت زندگی اش از این رو به آن رو شده است حال عین یک چهارپای معروف پشیمان شده است . حالا جالب ترین نکته آن است که شاعران زبر دست این مورد را نیز پیش بینی کرده و درباره آن شعری سروده اند :

باز غوغا میکند فریاد و غوغا ، نمره ی بیست           جیغ مادر، جنگ بابا ، عصر فردا ، نمره ی بیست
خوشنویسی،خوش صدایی،قهرمانی ها قبیح است         از ریاضی،از دروس سطح بالا ، نمره ی بیست

این فرد مفلوک که در گذشته دانشمنان را زیر الفاظ ریز و درشت لگد مال میکرد ، حال کریتوس و خاندانش را به زیر الفاظ رکیک چپ و راست میکند . اینکه چرا و به چه دلیل بماند در آنچه که در حکایت های نا گفته ی 3 خواهید دید و خواند .

این حکایت هم به پایان رسید و باز ما موندیم و چندین سوال بی جواب . نویسنده که بنده باشم خوراکم پایان های باز است و اصولاً خوشمان می آید آدم در آمپاس روزگار بگذراند . اما آنچیز که مهم است این است که تمام آنچه خواندید ساخته ی ذهن مخدوش نویسنده بوده و واقعیت ندارد .

سخن پایانی ...
با تشکر از شما کاربران عزیز مه منت نهاده و نوشته هایمان را خواندید و خلاصه دفترچه خاطراتمان را ورق زدیم . اما مهم ترین عنصری که باعث شد مقاله به این شکل نوشته بشود فقط و فقط خندیدن و شاد بودن است . به قول دانشمند بزرگی که اسمش هم طبق معمول یاد نمی آورم : خنده ارزان ترین ویژگی گرانبهایی است که آدمی دارد . حالا اینکه منظورش چی بوده را خودم هم نفهمیدم ولی دیدیم جمله قلمبه سلمبه میباشد گفتیم در مقاله ی خود جای دهیم . خندیدن را به هم تعارف نکینم . به قول ما ایرانیان همانطور که انرژی هسته ای حق مسلم ماست ، خندیدن نیز حق ماست .
منتظر نقد و نظرات شما کاربران هستم .
شاد و سربلند باشید...

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است              
                                                                                                                                  نویسنده : سجاد محمدی پور

(توجه : تصاویر موجود در مقاله اثر هنرمندان درون مرزی بوده و از این جهت امید وارم که حق کپی برداری را رعایت کرده باشم . در غیر این صورت تصاویر از مقاله حذف میگردد)

پاسخ
دفتر خواطرات!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blink Blink Blink Blink 
گیمر مگه خاطره مینویسه Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall 
شعار:گیم دوست من و نوشته دشمن است S0 (36) S0 (36)
شعار رو قبل خواب 7 بار با دارک  سولز بجوشون و بخور S0 (2) S0 (2) S0 (2)
کمی خنده دار بود ای کاش بیشتر شعر می نوشتی که قشنگ تر می شد 113
راستی بعضی 113 کلمات رو هم چسبیده ننویسی خوشگل تره میکنه= می کنه 113
ادامه بده نه تنها بد نبود و متوسط 113 هم نبود بلکه خوب
کمی بعضی جاها خندیدم استعداد ادبی تو خیلی بیش 113 تر از طنزته پس بیشتر سعی کن ادبی بنویسی تا طنز
ولی بدک نبود خوب بود ادامه بده حتما S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29)
حتما ادامه بده تقریبا همه ی نوشته هات رو تا الان خوندم ادامه بده 113
بنویس من یکی حتما می خونم سعی کن بیشتر ادبی باشه تا طنز 113
من خنگم
پاسخ
درس جای خودش گیم هم جای خودش!
ولی کسایی که خیلی میچسبن به درس فقط زندگیشونو هدر میدن!
آخرش میری تو یه قبر دیگه!حال زندگی رو کن!
[تصویر:  76561198355324646.png]
پاسخ
(01-21-2016, 10:31 PM)kheng نوشته است: دفتر خواطرات!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Blink Blink Blink Blink 
گیمر مگه خاطره مینویسه Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall 
شعار:گیم دوست من و نوشته دشمن است S0 (36) S0 (36)
شعار رو قبل خواب 7 بار با  دارک  سولز بجوشون و بخور S0 (2) S0 (2) S0 (2)
کمی خنده دار بود ای کاش بیشتر شعر می نوشتی که قشنگ تر می شد 113
راستی بعضی 113 کلمات رو هم چسبیده ننویسی خوشگل تره میکنه= می کنه 113
ادامه بده نه تنها بد نبود و متوسط 113 هم نبود بلکه خوب
کمی بعضی جاها خندیدم استعداد ادبی تو خیلی بیش 113 تر از طنزته پس بیشتر سعی کن ادبی بنویسی تا طنز
ولی بدک نبود خوب بود ادامه بده حتما S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29) S0 (29)
حتما ادامه بده تقریبا همه ی نوشته هات رو تا الان خوندم ادامه بده 113
بنویس من یکی حتما می خونم سعی کن بیشتر ادبی باشه تا طنز 113
ممنون دوست عزیز . انقدv شما تاکید داشتی حتما ادامه میدم . البته "حکایت های ناگفته" تنها مقاله ی طنز بنده در انجمن میباشد ...
باز هم تشکر
پاسخ
(01-21-2016, 10:36 PM)EXECUTIONER نوشته است: درس جای خودش گیم هم جای خودش!
حرف روی حرف استادم نمیزنم . این هم یک نوع بینشه

پاسخ
دوست عزیز حتما این رو درست کن
یه مشکل نگارشی پایین شکل اول
مکس کس  = مگس کش
من خنگم
پاسخ
(01-21-2016, 10:42 PM)kheng نوشته است: دوست عزیز حتما این رو درست کن
یه مشکل نگارشی پایین شکل اول
مکس کس  = مگس کش

تصحیح شد
پاسخ

این که نشد دلیل، آخرش میری تو قبر.
بذار یه نکته رو روشن کنم، شاید خیلی از این کارمندهای که توی این شرکت‌های بازی‌سازی کار میکنن، روزی 3ساعت درس میخوندند و 1 ساعت بازی میکردد.
حالا بجای رسیدن که دارن برای منوتو بازی میسازن، حالا اگه ما همین کار رو بکنیم، ما میتونیم برای نسل بعد بازی‌های قشنگتری بسازیم واین روال همین‌گونه ادامه دارد.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
واقعا عكسهاي جالبي انتخاب كردي گيمر هاي حرفه اي

با انجام مینی کار های ساده در زمان بیکاری خود کسب درآمد نمایید

کسب درآمد اینترنتی
 فیسبوک - اینستاگرام
پاسخ
(01-23-2016, 12:16 AM)nazaninjooni نوشته است: واقعا عكسهاي جالبي انتخاب كردي گيمر هاي حرفه اي

نظر لطف شماست . البته خودم هم نفهمیدم که چرا این عکسارو تو مقاله گذاشتم و کلا خیلی بیربط بودن ولی خوشحالم که شما فهمیدی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up راه بدون بازگشت قسمت 1(حکایت گیمر شدن ما) arshia.hidden12 3 1,678 01-19-2016, 11:34 PM
آخرین ارسال: Station
  حکایت های ناگفته (1) ... (مقاله) سجاد محمدی پور 11 3,064 01-19-2016, 10:36 PM
آخرین ارسال: سجاد محمدی پور
Tongue اندر حکایت گیمران. harry.potter 13 3,302 11-06-2015, 11:15 PM
آخرین ارسال: Geniuss

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان