امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه بدون بازگشت قسمت 1(حکایت گیمر شدن ما)
Thumbs Up 
راه بدون بازگشت.......
درد سر های گیمر شدن ما.
جالبه ما گیمر ها راهی رو رفتیم که کسی حتی نگاهش هم نکرده؛ اشک هایی ریختیم که با فکر کردن دربارشون خندمون میگیره؛ کارهایی کردیم که کسی جرئت انجام دادنشون رو نداره؛اما چرا؟چی مارو باعث میکرد دست به این کارها بزنیم........
همه ما از یه سنی،یه جایی،و یه موقعیتی شروع کردیم و این راه رو رفتیم به خیال اینکه بازی فقط یه سرگرمیه اما مسئله داشت جدی تر از این حرف ها می شد.
علاقه ما داشت روزبه روز به این نوع زندگی بیشتر می شدو راه هم هر روز دشوارتر و پراز موانع.(دوشواری نداره که).
[تصویر:  zchg_1370199131162289.jpeg]
[img=0x0]file:///C:/Users/ROHAMT~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.jpg[/img]
سختگیری پدر مادرها و در کل اعضای خانواده با بالا رفتن سن ما بیشتر می شد.
ما فقط در تلاش بودیم زندگی کنیم ولی جوری که اون رو دوست داریم ببینیم اما اونا(اعضای خانواده) اینو نمی خواستن.
[تصویر:  oy3p_maxresdefault.jpg]
[img=0x0]file:///C:/Users/ROHAMT~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.jpg[/img]
«از نظر اونا ما باید توی یک چارچوب زندگی میکردیم.»
چارچوبی که به بلندشدن از خواب توی روز و دیدن فیلم های تلویزیونی و خوابیدن توی شب بعد از دیدن دروغ های توی رسانه ها بود.
ولی ما دنبال حقیقت بودیم،دنبال حق زنده بودن و زندگی کردنمون،حقی که خداوند متعال به ما داده.
اما کو گوشی که حرف های مارو بشنوه و کو چشمی که درد های مارو ببینه.
چشم ها و همه دنبال دروغ بودند. گوش ها با این همه حرف های کذب پر شده بود. این ها همه تقصیر اون جعبه سخنگو بود.
چیزی که هر *رندیاتی که میتونست به مردم میگفت و باطن ما ها رو بدجلوه میداد.
[تصویر:  ap1_media-lies.jpg]
[img=0x0]file:///C:/Users/ROHAMT~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image006.jpg[/img][img=0x0]file:///C:/Users/ROHAMT~1/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image008.jpg[/img]
شرایط برای ما روزبه روز بدتر و بدتر میشه ولی با صبری که داریم (با تشکر از شینجی میکامی گرامی) همه رو نادیده می گیریم.
بیاید بریم سر اصل مطلب یعنی همون بدبختی های خودمون. والا از کجا شروع کنم که زود ترتموم شه......................
خب دوستان صلاح دونستم مقاله رو اینجا تموم کنم. و ادامش رو روز 5 شنبه براتون می زارم.
امیدوارم لذت برده باشید دکمه تشکر یادتون نره و با نظر های مثبت خودتون من رو خوشحال کنید.
ببخشید یکم کم بود قسمت بعدی صد در صد بیشتر خواهد بود.
پس تا قسمت دیگر بدرود.

[تصویر:  1404979668197580.jpg]
درود بر شما دوست عزیز .
مقاله ی خوبی بود اما از نظر محتوا که در واقع درد دلی بود با ما گیمر ها و دنیایی بود که ما توش زندگی میکنیم و از این لحاظ خوب کار شده بود .اما چیزی که در مقاله به راحتی قابل فهمه و کاملا مشهوده نکات نگارشی مقاله بود که اصلا رعایت نشده بود ..
هر چند که مقاله از نظر محتوا خوب بود .خسته نباشید
(01-19-2016, 11:23 PM)سجاد محمدی پور نوشته است: درود بر شما دوست عزیز .
مقاله ی خوبی بود اما از نظر محتوا که در واقع درد دلی بود با ما گیمر ها و دنیایی بود که ما توش زندگی میکنیم و از این لحاظ خوب کار شده بود .اما چیزی که در مقاله به راحتی قابل فهمه و کاملا مشهوده نکات نگارشی مقاله بود که اصلا رعایت نشده بود ..
هر چند که مقاله از نظر محتوا خوب بود .خسته نباشید

ممنون بله توی قسمت های بعدیش بیشتر رعایت میکنم چون اولین مقالم بوده تو فروم بعدش لطفا نکاتی رو که گفتید مثل نکات نگارشی رو توی پیام خصوصی بگید منظورتون چی بوده  S0 (24)
[تصویر:  1404979668197580.jpg]
عزیزان، درسته که بخش گیم استوی هست ولی با یک بخش خاطره نویسی و تفریحی و فان قرار نیست اشتباه گرفته بشه. 
از این به بعد، داستان های بیخود و بی کیفیت بسته و یا حذف خواهند شد.
یک نگاه به ۲ پست قوانین بخش بندازید. با نویسندگان و فعالان این بخش صحبت کنید و مشورت بگیرید. 
حداقل برای داستان خودتون ارزش قائل نیستید، برای نظم و سامان بخشیدن بهش ارزش قائل بشید.

بسته شد.
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  من هنوز زنده ام (قسمت سوم) alone gamer2 2 1,942 09-05-2016, 09:48 PM
آخرین ارسال: alone gamer2
  من هنوز زنده ام (قسمت دوم) alone gamer2 2 2,230 08-27-2016, 01:37 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  من هنوز زنده ام (قسمت اول) alone gamer2 8 3,173 08-23-2016, 05:29 PM
آخرین ارسال: centurion
  شیطان باز می گردد | قسمت دوم Geralt-Of-Rivia 7 2,917 04-14-2016, 11:51 PM
آخرین ارسال: Geralt-Of-Rivia