امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حکایت های ناگفته (2) : گیمرِ مادرزاد !
چطور بي ربط بودن؟! كلملا با موضوع طنز مفاله ات هماهنگ بود

با انجام مینی کار های ساده در زمان بیکاری خود کسب درآمد نمایید

کسب درآمد اینترنتی
 فیسبوک - اینستاگرام
پاسخ
(01-31-2016, 08:31 AM)nazaninjooni نوشته است: چطور بي ربط بودن؟! كلملا با موضوع طنز مفاله ات هماهنگ بود

به شوخی عرض کردم . (منظور بدی نداشتم)
به هر حال بنده تمام تلاشم رو انجام دادم که مقاله حس طنز آمیزی خوبی داشته باشه و خواننده  از خوندنش ناراضی نباشه و برای چند دقیقه هم شده دور هم بخندیم .
پاسخ
اگر نگران نمره ی املای خودتون هستید(!)، اینجا جاش نیست! S0 (43)

به نظر من باید یه تجدید نظری برای این نوع پست ها بکنید...!
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
(01-31-2016, 04:55 PM)Wayne نوشته است: اگر نگران نمره ی املای خودتون هستید(!)، اینجا جاش نیست! S0 (43)

به نظر من باید یه تجدید نظری برای این نوع پست ها بکنید...!

دوست عزیز جسارتاً میتونم منظورتون رو از بیان این نظر بپرسم .
نگران نمره ی املای خودم نیستم دوست عزیز . اگر هم مشکل املایی در مقاله وجود داشت منو به بزرگی خودتون ببخشید(البته اگه منظورتون غلط های املایی موجود در مقاله باشه که البته خودم تا به حال مشاهده نکردم) اگر هم منظور شما کیفیت مقاله باشه که باز هم حق رو به شما میدم . بنده در حدی نیستم که از شما ایراد بگیرم .

به هر حال دقیقا منظورتونو از نظری که دادید متوجه نشدم .اما امیدوارم کاری نکرده باشم که ناراحت شده باشید .

با تشکر
پاسخ
(01-31-2016, 02:13 PM)سجاد محمدی پور نوشته است:
(01-31-2016, 08:31 AM)nazaninjooni نوشته است: چطور بي ربط بودن؟! كلملا با موضوع طنز مفاله ات هماهنگ بود

به هر حال بنده تمام تلاشم رو انجام دادم که مقاله حس طنز آمیزی خوبی داشته باشه و خواننده  از خوندنش ناراضی نباشه و برای چند دقیقه هم شده دور هم بخندیم .

من كه لذت بردم از مقاله تون
عالييييي

(01-31-2016, 02:13 PM)سجاد محمدی پور نوشته است:

با انجام مینی کار های ساده در زمان بیکاری خود کسب درآمد نمایید

کسب درآمد اینترنتی
 فیسبوک - اینستاگرام
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up راه بدون بازگشت قسمت 1(حکایت گیمر شدن ما) arshia.hidden12 3 1,678 01-19-2016, 11:34 PM
آخرین ارسال: Station
  حکایت های ناگفته (1) ... (مقاله) سجاد محمدی پور 11 3,062 01-19-2016, 10:36 PM
آخرین ارسال: سجاد محمدی پور
Tongue اندر حکایت گیمران. harry.potter 13 3,302 11-06-2015, 11:15 PM
آخرین ارسال: Geniuss

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان