امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید کنسول یا کامپیوتر؟
سلام دوستان

دقیقن یه ماه دیگه کنکور برگزار میشه و شرش راحت میشم :دی و به دنیای گیم دوباره وارد میشم.

از اونجایی ک سیستمم از پارسال تا حالا قدیمی شده و دیگه بازیهای جدید رو نمکیشه، میخواستم دوتا سوال بپرسم.

1- کنسول بخرم یا کامپیوتر؟ کنسول رو بخاطر قیمت کمتر و راحت بودن از نظر آنلاین و نصب بازی میگم، وگرن هیچی pc نمیشه.
2- لپ تاپ مخصوص گیم بگیرم یا سیستم جدید ببندم؟ از نظر اقتصادی کدوم میصرفه؟ و اینکه سیستم خوب بخوام جمع کنم، چقد میشه؟
پاسخ
والا در رابطه با این چیز هایی که در مورد کنسول گفتی که شکی نیست ولی من پارسال تابستون یه سیستم جمع کردم 3 تومن و به جرعت میگم تا آخر نسل هشت ساپورتم میکنه از همه لحاظ ولی هر دو مشکلات خاص خودشونو دارن دیگه خود دانی
پاسخ
سلام .

کنسول : در حال حاظر بهترین کنسول در محور بازی های ویدیویی PlayStation 4 هست با اختلاف کمی از Xbox One . خوبیشون همانطور که گفتی راحت تر بودنشه و البته قیمت نسبتا کمشون . یک بدی بزرگ که شاید داشته باشه گران بودن بازیهاش هست که بنده خودم با استفاده ار بازی های دسته دوم و فروختن آنها برای هر بازی فوقش 10 تا 20 تومان خرج میکنم . البته خوبی دیگر کنسول بازی های انحصاری هست که خودتون در جریان هستید . 

سیستم کامپیوتر : میتونید یک سیستم 2 برابر یا حتی بیشتر قوی تر از کنسولها ببندید ولی حداقل حداقلش برای اینکه بتونید شاید نسل هشت رو ساپورت کنید باید 3 میلیون تومن خرج کنید ( بیش از 2 برابر قیمت یک کنسول ) . بازیهاش ارزون و میتونید راحت خریداری کنید . و بزرگترین بدیش برای مایی که کپی میخریم مشکلاتی از قبیل اررور های مختلف و افت فریم و البته باگ رو شاهد خواهید بود که خیلی هم زیاده و الان از هر 10 بازی حداقل 5 تاشون مشکلاتی از این قبیل دارند .

در کل باید بگم به سلیقه و خودتون بستگی داره بنده سعی کردم تا حداقل خوبی ها و بدی ها رو براتون بنویسم .
هر انتخابی که میکنید موفق باشید .
پاسخ
مرسی از پاسخ سریع هردو دوست عزیز

والا من از شیش هفت سالگی با pc بازی کردم و هیچ چیو نمیتونم با کیبورد و موس عوض کنم. مخصوصن دسته بازی ک اصلن نمیتونم باهاش کار کنم. از این نظر کنسول برام خیلی سخته.

درمورد قیمت بازیا هم، بازیهای کامپیوتر رو میخوام اریجینال تهیه کنم تا واسه آنلاین راحت تر باشم.

حالا میخوام ببینم یه سیستم خوب که تا آهر نسل 8 رو ساپورت کنه، یا یه لپ تاپ گیم خوب، چقد هزینه ور میداره؟
پاسخ
(05-12-2015, 09:31 PM)T@H@76 نوشته است: مرسی از پاسخ سریع هردو دوست عزیز

والا من از شیش هفت سالگی با pc بازی کردم و هیچ چیو نمیتونم با کیبورد و موس عوض کنم. مخصوصن دسته بازی ک اصلن نمیتونم باهاش کار کنم. از این نظر کنسول برام خیلی سخته.

درمورد قیمت بازیا هم، بازیهای کامپیوتر رو میخوام اریجینال تهیه کنم تا واسه آنلاین راحت تر باشم.

حالا میخوام ببینم یه سیستم خوب که تا آهر نسل 8 رو ساپورت کنه، یا یه لپ تاپ گیم خوب، چقد هزینه ور میداره؟

بنده هم همین فکر رو میکردم اما بعد از اینکه دسته رو دستتون بگیرین متوجه میشید که اشتباه میکردید .
پاسخ
(05-12-2015, 09:36 PM)Dead Soldier نوشته است:
(05-12-2015, 09:31 PM)T@H@76 نوشته است: مرسی از پاسخ سریع هردو دوست عزیز

بنده هم همین فکر رو میکردم اما بعد از اینکه دسته رو دستتون بگیرین متوجه میشید که اشتباه میکردید .

خدایی داداشمون راست میگه دسته یه چیز دیگس.
بنده شخصا از اینکه اینهمه با انگشت کوچیکم رو شیفت فشار میدم به شدت کلافم
پاسخ
 هیچی pc نمیشه چون قدرتی که تو pc هست تو یه قوطی سیاه نیست.
تو میتونی 5 میلیون خرج کنی واسه یه سیستم توپ تا 5 سال تضمینی فوقش 
بعد چهار سال رو medium بازی می کنی.
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
(05-12-2015, 09:47 PM)FARCRYFORGTA نوشته است:  هیچی pc نمیشه چون قدرتی که تو pc هست تو یه قوطی سیاه نیست.
تو میتونی 5 میلیون خرج کنی واسه یه سیستم توپ تا 5 سال تضمینی فوقش 
بعد چهار سال رو medium بازی می کنی.

آره به شرطی که بشه دور این کیبورد بد قواره رو خت کشید  :P
پاسخ
دادش به دور از تعصب گفتم من همیشه pc باز بودم و خواهم ماند.
ناخدایی خسته در تسخیر طوفانم رفیق
در دل دریا اسیر مکر شیطانم رفیق
صخره ای هستم که سیلی میخورم از دست موج
امپراطوری غم از دست یارانم رفیق
کاش هرگز دل نمی بستم به مرجانهای آب
طعمه ای در کام خشک نارفیقانم رفیق
پاسخ
ما که از هفت سالگی با پی سی بزرگ شدیم ولی خو کنسول هم لذت های خاص خودشو داره شاید تابستون پی اس فور خریدم شایدم وی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی خرید لپ تاپ MiladPC 1 1,549 02-01-2017, 01:03 PM
آخرین ارسال: Station
  راهنمایی در مورد خرید عمده بازی rastinsystem 3 1,568 09-02-2015, 09:44 PM
آخرین ارسال: Mr.ISO
  بزرگترین قرعه کشی کامپیوتر قول وحشتناک Gaming ! از دست ندید! Shyan 2 1,455 03-14-2015, 09:41 PM
آخرین ارسال: علیرضا!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان